Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yaagatka

yaagatka

#7039230 Napisano: 13.09.2022 13:31:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sambolera napisał(a):

mietowa napisał(a):

pumba napisał(a):

Z Dino czekacie na maila czy sami się odzywacie?
Tak się zastanawiam, bo jak się na stronie sprawdzi wyniki to jest komunikat ,,Wygrałeś! Skontaktuj się z nami biuro@studiorec.pl"

Nie wiem. Dziwna sytuacja, bo jednak smsy były, więc w sumie informowali. Czy ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie?

Odpisali mi bym sprawdziła Spam. Ale dostałam informacje o stopniu nagrody i o wygranym numerze paragonu. emotka

dlatego ja dzis napisałam i uwzględniłam od razu, że SPAM juz sprawdzałam xD ewidentnie coś od nich nie poszło, bo inaczej choć jeden mail by się znalazł... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6880749 Napisano: 06.09.2022 09:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

mietowa napisał(a):

maryjane napisał(a):

A Somersby serio, cisza? Jak to jest, jeśli mają czas do dziś to mogą sobie tak przedłużać?

Somersby do tej pory działało regulaminowo, informując w ostatnim dniu. Myślę, że dziś też tak było, aczkolwiek nie mogę tego potwierdzić, bo ten konkurs jest moją największą porażką EVER emotka


Widzisz, moja tez emotka  dlatego ciagle dopytuje z nadzieja ze ktoś napisze "hej, jeszcze nie informowali, nadal masz szanse"  emotka

Nie informowali jeszcze. Jakby informowali, to bysmy mieli info na @. Proste emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6880623 Napisano: 05.09.2022 15:16:46 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1 bilet normalny Energylandia z Laysów

na cokolwiek - napiszcie na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6878201 Napisano: 24.08.2022 13:39:56 w Smolar
adamo86 napisał(a):

odajesz ten kod, jak go nie znasz to nie zalogujesz się do laureatów.Ale w przypadku konkursu Brooklyn w

Ale nie zawse Smolar prowadzi konkursy w Żabce. W przypadku zwycięstwa w innym konkursie trzeba miec kody? Pytam przyszłościowo, bo myslalam, ze nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6878195 Napisano: 24.08.2022 13:35:43 w Smolar
konkursoholik napisał(a):

[quote=hej, nie ma z tym problemu napisz wiadomość w tym temacie w aplikacji żappka w zakladce "kontakt z nami" -> wyślij wiadomość. Mi odesłali.
byekitty]

edzia21 napisał(a):

Mam problem z kodem promocyjnym, bo go sobie nie zapisałam. Czy można go jakoś "wyciągnąć" z appki? 

Uuu Edzia, kod jest potrzebny do odbioru nagrody.... W regu jest jasno napisane. A kod juz pewnie zniknal z appki. Nie robisz screenów zgłoszenia?

w ŻABCE gram od niedawna (jakieś 3 konkursy na koncie). Serio robicie sobie screeny kodów? Są potem z tym problemy? Że wymagają do odbioru nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6876743 Napisano: 17.08.2022 21:41:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ile znaków powinien mieć kod na konkurs w aplikacji żabka? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6874421 Napisano: 05.08.2022 13:37:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a jak odnaleźć kod z żabki Cinzano w aplikacji?
konkurs sie skonczył i nigdzie go nie widze... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6873681 Napisano: 02.08.2022 13:58:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher od Burn do Answear
jest napisane, że jest ważny do dzisiaj 02.08.2022
myslicie ze to pomyłka? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6873679 Napisano: 02.08.2022 13:56:14 w Avanti
rufus napisał(a):

incendio12 napisał(a):

peterpanek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

peterpanek napisał(a):

Przeszedłem przez ich stronę. Accounci od obsługi to same kobiety - raczej w grupie wiekowej 25-35 z osób które to czytają. Może warto próbować tak jakby poderwać taką dziewczynę emotka

Aż strach pomyśleć jakie "smakowite historie" wyjdą przy takim podejściu emotka

Napisz smakowity romans w 500 znakach emotka

Ja jakoś rok temu napisałam do Avanti wierszyk o tym jak chłopak oświadczył się dziewczynie Cheetosem emotka  Nie wygrało emotka

Za malo romantycznie. emotka

W obecnych czasach czips jest wart tyle samo co rubel... Nie to co cukier - można porównać do Euro! I trudnoidostepny jak diamenty. Oświadcz się cukrem emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6869884 Napisano: 12.07.2022 18:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na WINO KUMALA i RIO MARE są jakieś ograniczenia w tekscie?
W regulaminie nie znalazłam info.... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6869220 Napisano: 09.07.2022 10:58:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie dane podawało się w BURN? Na pewno nr telefonu. Adres email i nr paragonu tez? Albo imię i nazwisko? Ktoś pamięta? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6867117 Napisano: 28.06.2022 14:33:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
25 tysiecy na kitesurfing miało być moje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6863957 Napisano: 08.06.2022 17:30:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 "W ekipie zawsze razem" a wygrał ktoś filmem z linkiem?
Zastanawiam się jak wrzucaliście filmy?

Wygrałam zdjęciem a filmem nie (wg mnie był lepszy) i zastanawiam się czy może źle go dodałam?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6862193 Napisano: 30.05.2022 13:38:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak wysyłacie do agencji dowód zakupu to w jaki sposób prosicie o odesłanie?
Zawsze dołączałam dane do listu poleconego, ale teraz powiedzieli mi na poczcie, że się nie da, więc moge 'opłacić z góry' jedynie znaczek na list zwykły emotka a zwykłym to trche strach... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6861371 Napisano: 25.05.2022 13:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Walczyłam z tym od północy, odświeżałam i wchodziłam co chwile. CIągle brak kodów, a jak na chwile sie coś pojawiło i weszłam w okienko, żeby odebrać to mnie wywalało z aplikacji. Próbowałam jeszcze koło 2 ale to samo. Z rana kodów już nie było.Przez tego Big Maca się nie wyspałam, więc dzięki za taką promocje. ... Fajny pomysl, ale wyszło słabo

Witaj w klubie! Pół nocy nie przespać przez big maki... durna ja🙄 ale znając życie to za tydzień znów spróbuję 🤣

Powodzenia emotka  Robie Ci miejsce,  ja to olewam, bo mi od tygodnia dieta dobrze wchodzi, więc nie będę ryzykować xD Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

yaagatka

#6861367 Napisano: 25.05.2022 13:25:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

maverick napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

O której godzinie zasilana jest nowa pula kodów na Big Mac z Coli? Właśnie Właśnie Właśnie Właśnie 

Właśnie teraz od pół godziny w 40mln kraju trwa walka o jakikolwiek z 9.500 zestawów 🤪

U mnie w aplikacji pusto....przerzuca mnie do Fantyemotka

Walczyłam z tym od północy, odświeżałam i wchodziłam co chwile. CIągle brak kodów, a jak na chwile sie coś pojawiło i weszłam w okienko, żeby odebrać to mnie wywalało z aplikacji. Próbowałam jeszcze koło 2 ale to samo. Z rana kodów już nie było.
Przez tego Big Maca się nie wyspałam, więc dzięki za taką promocje. ... Fajny pomysl, ale wyszło słabo Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

yaagatka

#6859145 Napisano: 13.05.2022 09:11:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w Wawelu są jakies ograniczenia w odpowiedzi?
w regulaminie nic nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6852994 Napisano: 05.04.2022 17:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

z uwagi na zgłoszone na Wyspach przypadki salmonelli, choć nie ma potwierdzenia, że są powiązane ze spożyciem produkowanych przez nas słodyczy, jesteśmy zmuszeni prewencyjnie wycofać dwa inne produkty: Schoko-Bones i Kinder Max.Chodzi o cukierki z mlecznej czekolady sprzedawane w paczkach i jajka niespodzianki w wersji maxi. Ważna jest tu konkretna partia produktów. Wycofane ze sprzedaży są słodycze z datą przydatności do spożycia między 14 lipca a 18 września.

Sprawdźcie swoje piniaty emotka

już dawno przeszły przez układ trawienny emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6845829 Napisano: 21.02.2022 12:51:00 w SZUKAM....
Chcę kupić playstation albo xboxa (jeśli ktoś ma na sprzedaż to też może napisać PW emotka )

CEL: dla dzieci do gry w JUST DANCE.

Co wybrać? Totalnie się nie znam! Pomoże ktoś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6841863 Napisano: 01.02.2022 17:50:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
20zł GRZEŚKI

...więc jakby coś to stronka działa emotka Wyświetl w wątku >>