Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yaagatka

yaagatka

#6752296 Napisano: 15.12.2020 11:22:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
wojteke-konkursy napisał(a):

Dostalem mail od TakToRobięWDomu Ballantine's z tytułem gratulujemy wygranej, ale w treści nie ma nic - ktoś też tak ma? Czy WP coś odwala?

U mnie na komputerze nie wyświetla się nic a na telefonie widze gratulacje ale tez nie wszystko sie wyswietla. Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6751585 Napisano: 11.12.2020 19:26:46 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

8 etap (ostatni) Jagermeister też informowali?

tak, mam butelke za 8 Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6750943 Napisano: 09.12.2020 15:41:20 w Czy informują/ informowali?
Czy informował już Smolar w konkursie Eurocash Dallmayr? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6750097 Napisano: 06.12.2020 18:43:12 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z tego konkursu? VISA
https://oplacasie.pl/  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6748798 Napisano: 01.12.2020 11:30:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody...

Ja 3 zgłoszenia i też 0. Było do przewidzenia, ze u nich nie wygram. 

A to nie w tym konkursie nie przechodziły nagrody ostatniego dnia, a potem znowu po zakończeniu jeszcze strona działała kolejnego dnia ????
To chyba w nim (ale mogę się mylić)  ludzie pisali reklamacje???  Ja wygrałam zgłoszeniem z przedostatniego dnia, bo ostatniego mam zapisane, że nic absolutnie nie dało się już wysłać, strona wisiała, więc raczej te zgłoszenia nie ujrzały światła dziennego. Może Wasze nie dotarły? Albo jeszcze będą  informować?

Tak, to ten konkurs. Z ciekawości zapytam, czy udało się komuś wygrać z tych wysyłanych mailem zgłoszeń?

mnie nie, a wysłałam chyba 4 zgłoszenia akurat tego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6747262 Napisano: 25.11.2020 10:58:46 w Smolar
reniii napisał(a):

faworek napisał(a):

scofield napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdy emotka

Patrząc na mnie, to chyba wykluczają również tych, których nigdy nie nagrodzili (już od kilku lat). U Smolara nie wygrałam NIGDY  emotka

smiem to samo niestety twierdzić, zrobiliśmy naprawdę fajne zdjęcie a tu nic emotka

A ja się nie zgodzę z tym, że wykluczają. Też przez pewien czas nie wygrywałam zdjęciem, ale zmieniłam koncepcję i ustrzeliłam blender. Na słowne już od dawna gram na jeden numer i co jakiś czas coś wpada.  

Chyba, że tą koncepcją jest albo zmiana numeru telefonu albo granie na słupa. Też miałam fajne zdjęcie i nic, zupełnie nic.

Był jeszcze ktoś. Tego nie doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6747146 Napisano: 24.11.2020 20:01:00 w Smolar
faworek napisał(a):

scofield napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdy emotka

Patrząc na mnie, to chyba wykluczają również tych, których nigdy nie nagrodzili (już od kilku lat). U Smolara nie wygrałam NIGDY  emotka

smiem to samo niestety twierdzić, zrobiliśmy naprawdę fajne zdjęcie a tu nic emotka

A ja się nie zgodzę z tym, że wykluczają. Też przez pewien czas nie wygrywałam zdjęciem, ale zmieniłam koncepcję i ustrzeliłam blender. Na słowne już od dawna gram na jeden numer i co jakiś czas coś wpada.  

W takim razie licze, że masz racje i gram dalej! Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

yaagatka

#6747114 Napisano: 24.11.2020 18:49:55 w Smolar
Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6746989 Napisano: 24.11.2020 14:21:53 w SZUKAM....
Czy ktoś ma jakąś radę dla osoby, która nigdy nie wygrała w Heinekenie?
Szczęście / Ilość / Magiczna sztuczka ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6745000 Napisano: 17.11.2020 16:04:34 w SZUKAM....
monkakk napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Działają Wam poczty na wp i o2? 

Poczta na wp.pl ładowała się podejrzanie długo, ale działa.

U mnie konta chwilowo niedostępne...

U mnie też od kilku dni jest problem z zalogowaniem.
I akurat na o2 nie dostałam potwierdzeń z Wawel a na onet przyszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6744994 Napisano: 17.11.2020 15:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

zekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać -




Z ciekawostek - wczoraj wysłałam dwa zgłoszenia z maila na o2, a w niedziele z onet.pl 
Na o2 żadnych zwrotek z Wawela a na onecie jest.
Poza tym od kilku dni jak się loguję to mam komunikaty, że 'poczta jest tymczasowo nieczynna' czy coś.. 

Może faktycznie jakiś problem z mailami na o2? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6743640 Napisano: 12.11.2020 18:30:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wszyscy dostali nagrody od MARTINI Biedronka?
Ciągle czekam na dwie nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6741849 Napisano: 05.11.2020 10:02:11 w Smolar
mama-l-k-m napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jakie fotki konkursowe lubi smolar?   emotka  ktoś coś podpowie  emotka

Ostatnio zauważyłam, że na naturalne idzie wygrać, mało pracochłonne. 
Ale doceniają też konkursowe. 

Smolar organizuje aktualnie coś zdjęciowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6738591 Napisano: 23.10.2020 12:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

alan84 napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Czy ten proszek lub płyn łapie się na zwrot e


Jasne


Tylko PŁYNY, ŻELE i KAPSUŁKI.
Proszki nie. Jest w regulaminie załączik nr 1 Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6736284 Napisano: 14.10.2020 17:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

malmika napisał(a):

izak1000 napisał(a):

malmika napisał(a):

samuraj napisał(a):

malmika napisał(a):

Podpowiecie, czy gdzieś można teraz kupić w dobrej cenie Ferrero Rocher? emotka  

Biedronka 9,99zł 100g

Dzięki  emotka  to jakaś chwilowa promocja? 

Na Dzień Nauczyciela. emotka

Czyli tylko dzisiaj taka cena? 

U mnie  wczoraj w Biedronkach były takie stoiska z bombonierkami  i kwiatami dedykowanymi na Dzień Nauczyciela, ale jak długo to trwa to nie wiem emotka

W carrefour tez 100g kupowałam w tamtym tygodniu za 9,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6735861 Napisano: 13.10.2020 11:09:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
TOSTER OD NUTELLI
wolałam patelnie emotka
Chętnie sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6735661 Napisano: 12.10.2020 16:52:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

yaagatka napisał(a):

xena napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Z Martini się ogarnęli i zamiast dzwonić do 400 osób piszą teraz w kolejnym mailu, że można im mailowo podać dane do wysyłki nagrody.

tylko, że ja tych 400 nagród tutaj nijak nie widzę emotka  zaledwie kilka osób się pochwaliło. Sama wygrałam 1/3 zgłoszenia. Może to dopiero 1 stopnia poszły? (zresztą co najśmieszniejsze nagrody najtańsze za najlepsze hasła emotka  gdzie tu sens, gdzie logika?)

Ja często piję prosecco, więc z każdą wizytą w Biedrze brałam buteleczki. Chociaż nagrody są śmieszne, to z sympatii to Martini chętnie będę wycierać tyłek ich ręcznikiem czy pić z ich kieliszków.
U mnie nagród 9/10  emotka

Roześmiałam się w głos, czytając o wycieraniu tyłka ręcznikiem Martini . 

będzie można albo tyłek posadzić, albo wytrzeć... a z kieliszkami? no właśnie? co? emotka

Dobre pytanie, można ogłosić kolejny konkurs: CO ZROBIĆ Z WYGRANYMI KIELISZKAMI OD MARTINI? 
UWAGA: Najciekawsze odpowiedzi wygrają podstawki pod kieliszki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6735638 Napisano: 12.10.2020 16:16:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Z Martini się ogarnęli i zamiast dzwonić do 400 osób piszą teraz w kolejnym mailu, że można im mailowo podać dane do wysyłki nagrody.

tylko, że ja tych 400 nagród tutaj nijak nie widzę emotka  zaledwie kilka osób się pochwaliło. Sama wygrałam 1/3 zgłoszenia. Może to dopiero 1 stopnia poszły? (zresztą co najśmieszniejsze nagrody najtańsze za najlepsze hasła emotka  gdzie tu sens, gdzie logika?)

Ja często piję prosecco, więc z każdą wizytą w Biedrze brałam buteleczki. Chociaż nagrody są śmieszne, to z sympatii to Martini chętnie będę wycierać tyłek ich ręcznikiem czy pić z ich kieliszków.
U mnie nagród 9/10 emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#6734912 Napisano: 09.10.2020 15:01:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

dysia napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

dysia napisał(a):

samuraj napisał(a):

baxter napisał(a):

Czy przechodzą Wam zgłoszenia na belvitę? u mnie jedno przeszło a drugie, kręci, kręci i pokazuje  - 503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.

u mnie jedno poszło na drugie trzeba czekać do jutra emotka
rufus napisał(a): wczoraj belvita poszla w 15 dzis 13 minut.. tez mieliscie problem ze strona?

tak zapewne była przeciążona ;/


otrzymaliście potwierdzenie na smsa?

Ja nie dostałam potwierdzenia sms, a na stronie było info, że zgłoszenie przyjęte. 

tez nie otrzymałam informacji sms a na www ze poinformują mnie smsem

Sms zapewne jeszcze dotrze była tylko informacja ,że zgłoszenie przyjete

Od której godziny można zgłaszac paragony? Od północy czy od rana? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#6733266 Napisano: 02.10.2020 13:53:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie informują z Nutelli o nagrodzie? Wyświetl w wątku >>
0 0