Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7168632 Napisano: 08.04.2024 20:40:41 w SZUKAM....
rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Zapytam poza konkursowo
Ma ktoś telefon Samsung Galaxy S23? 

Jesteście zadowoleni? Ładne zdjęcia robi? Działa płynnie? 
Szukam nowego telefonu i się zastanawiam nad nim emotka

zalezy kto czego oczekuje. Mam od kilku miesiecy i nie narzekam.
Jesli chodzi o zdjecia to wczesniej mialem s20fe i jakiegos wielkiego przeskoku nie zauwazylem.
A wnikajac w szczegoly to s23 256g ma szybsza pamiec niz 128gb.

U mnie przesiadka z p30 pro Huawei. Zdjęcia na początku bombowe. Teraz o wiele gorsze i myślę nad zmianą i szukam pewnych opinii... Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7168607 Napisano: 08.04.2024 17:51:41 w SZUKAM....
Zapytam poza konkursowo
Ma ktoś telefon Samsung Galaxy S23? 

Jesteście zadowoleni? Ładne zdjęcia robi? Działa płynnie? 
Szukam nowego telefonu i się zastanawiam nad nim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7168047 Napisano: 04.04.2024 21:14:06 w Zapowiedzi konkursów
agaluna napisał(a):

Gazetka Eurocash Cash&Carry

To chyba promocja dla firm a nie dla indywidualnych… Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7165141 Napisano: 18.03.2024 15:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Żekoniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Posiadam kartę "Moje sklepy". Czy ktoś się orientuję, czy w loterii Moje Wielkanocne Wygrane trzeba zeskanować aplikację, by wziąć udział w losowaniu o nagrody główne. Z mojej strony wygląda to tak: posiadam paragon, na którym nie ma numeru karty, ponieważ nie zeskanowałem kodu z aplikacji. Czy jeśli podam kod z aplikacji w formularzu konkursowym i wygram nagrodę główną, to będę jej pozbawiony, skoro nie użyłem aplikacji przy zakupie?

W ich poprzednich akcjach trzeba było zeskanować kartę przy zakupach. Zakupy zapisują się na karcie i wtedy oni widzą, że została użyta aplikacja przy zakupach. W apce tych zakupów nie ma ale w bazie jest. 
Zależy też od kasy czy drukuje numer karty czy nie, ale jeśli została zeskanowana w sklepie, w którym taką kartę respektują, to jak najbardziej re zakupy się zaliczają. 

Innymi słowy, brak zeskanowanej karty przy zakupach nie daje możliwości wygrania głównej.

Mój sklep jest na "rozwijającej się " liście a nie należą do " Moich sklepów", mimo to zgłosiłam ten paragon. Pojechałam specjalnie dalej i też twierdziła że nie należa do sieci tych sklepów(mimo, że są)- nie chciała zeskanować aplikacji tylko chciała kartę "Eurosklep" Jak wygram to wtedy się będę martwić, nigdzie w regulaminie nie doczytałam że trzeba im okazać apkę. Mam ją ściągniętą, numer w zgłoszeniu podałam. Jak  mają źle dopracowane zasady to nie nasza wina

Tzn. jak pracowałem w abc to też nie należał do sieci MOJE SKLEPY, bo to trzeba mieć specjalny program wgrany w kasę, a to mało nie kosztuje, więc może temu nie wszyscy mają. Sklep podczas konkursów też był na liście konkursowej. Po prostu wtedy nie mając karty zgłaszamy się po natychmiastowe, a do głównej jedynie mając kartę. Ja to tak rozumiem, bo jakiś skład musi być, że użyto karty. To tak jak z apką dają bilety za kupno piw. Co z tego że kupimy piwo bez karty choć mamy w telefonie. I tak biletu nie dostaniemy.

Przy piwie jest zapis, że musi być apka- tu już to wygląda inaczej. No ale piwo to tylko sieć EuroSklepow o ile się nie mylę

Ale, ale.. regulamin mówi, że trzeba mieć kartę a nie okazać ją obowiązkowo do zakupu.

Chyba że coś przegapiłam?

przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd. Fortis podobno inaczej do tego podchodzi i wystarczy posiadać apliakcje.
Jeszcze raz przepraszam za błędne informacje. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7165074 Napisano: 18.03.2024 11:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żekoniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Posiadam kartę "Moje sklepy". Czy ktoś się orientuję, czy w loterii Moje Wielkanocne Wygrane trzeba zeskanować aplikację, by wziąć udział w losowaniu o nagrody główne. Z mojej strony wygląda to tak: posiadam paragon, na którym nie ma numeru karty, ponieważ nie zeskanowałem kodu z aplikacji. Czy jeśli podam kod z aplikacji w formularzu konkursowym i wygram nagrodę główną, to będę jej pozbawiony, skoro nie użyłem aplikacji przy zakupie?

W ich poprzednich akcjach trzeba było zeskanować kartę przy zakupach. Zakupy zapisują się na karcie i wtedy oni widzą, że została użyta aplikacja przy zakupach. W apce tych zakupów nie ma ale w bazie jest. 
Zależy też od kasy czy drukuje numer karty czy nie, ale jeśli została zeskanowana w sklepie, w którym taką kartę respektują, to jak najbardziej re zakupy się zaliczają. 

Innymi słowy, brak zeskanowanej karty przy zakupach nie daje możliwości wygrania głównej.

Mój sklep jest na "rozwijającej się " liście a nie należą do " Moich sklepów", mimo to zgłosiłam ten paragon. Pojechałam specjalnie dalej i też twierdziła że nie należa do sieci tych sklepów(mimo, że są)- nie chciała zeskanować aplikacji tylko chciała kartę "Eurosklep" Jak wygram to wtedy się będę martwić, nigdzie w regulaminie nie doczytałam że trzeba im okazać apkę. Mam ją ściągniętą, numer w zgłoszeniu podałam. Jak  mają źle dopracowane zasady to nie nasza wina

Tzn. jak pracowałem w abc to też nie należał do sieci MOJE SKLEPY, bo to trzeba mieć specjalny program wgrany w kasę, a to mało nie kosztuje, więc może temu nie wszyscy mają. Sklep podczas konkursów też był na liście konkursowej. Po prostu wtedy nie mając karty zgłaszamy się po natychmiastowe, a do głównej jedynie mając kartę. Ja to tak rozumiem, bo jakiś skład musi być, że użyto karty. To tak jak z apką dają bilety za kupno piw. Co z tego że kupimy piwo bez karty choć mamy w telefonie. I tak biletu nie dostaniemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7165069 Napisano: 18.03.2024 10:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
illillilllia napisał(a):

Wzięłam udział w konkursie Listerine z biedronki i napisałam cały prefiks z dużych liter, czy to mnie wyklucza? Bo już się pogubiłam

A dostałaś potwierdzenie otrzymania wiadomości? Bo jeśli tak, to bierzesz udział w konkursie. Zazwyczaj można napisać PREFIX Prefix lub prefix i zaliczają wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7165068 Napisano: 18.03.2024 10:42:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Posiadam kartę "Moje sklepy". Czy ktoś się orientuję, czy w loterii Moje Wielkanocne Wygrane trzeba zeskanować aplikację, by wziąć udział w losowaniu o nagrody główne. Z mojej strony wygląda to tak: posiadam paragon, na którym nie ma numeru karty, ponieważ nie zeskanowałem kodu z aplikacji. Czy jeśli podam kod z aplikacji w formularzu konkursowym i wygram nagrodę główną, to będę jej pozbawiony, skoro nie użyłem aplikacji przy zakupie?

W ich poprzednich akcjach trzeba było zeskanować kartę przy zakupach. Zakupy zapisują się na karcie i wtedy oni widzą, że została użyta aplikacja przy zakupach. W apce tych zakupów nie ma ale w bazie jest. 
Zależy też od kasy czy drukuje numer karty czy nie, ale jeśli została zeskanowana w sklepie, w którym taką kartę respektują, to jak najbardziej re zakupy się zaliczają. 

Innymi słowy, brak zeskanowanej karty przy zakupach nie daje możliwości wygrania głównej. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7164842 Napisano: 16.03.2024 09:00:22 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wie ktoś jak odszyfrować (czy jak się to nazywa) wiadomości na messengerze? Wcześniej moglem wyświetlić dowolne wiadomości na messnegerze z nawet ostatnich 5 lat, a teraz wpisuję w wyszukiwarkę, nie ma czego szukam, wchodząc na multimedia wysyłane z innymi osobami, widzę ostatnich 10-15 zdjęć... reszty brak....
Wpisuję ustawiony PIN, który wymuszali z 2 miesiące temu, żeby go ustawić i nic nie wchodzi  emotka

pisali ze messenger się zmienia więc już nie do odzyskania

tak, pisali, że jak odłączyć messengera od FB to nie odzyskasz, ale jak zostawisz i mess i fb razem, to wiadomości zostają. Coś z tym PINEM trzeba kombinować, ale wpisuję go, daję jednorazowe hasło i cały czas to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7164834 Napisano: 16.03.2024 06:32:22 w SZUKAM....
Wie ktoś jak odszyfrować (czy jak się to nazywa) wiadomości na messengerze? Wcześniej moglem wyświetlić dowolne wiadomości na messnegerze z nawet ostatnich 5 lat, a teraz wpisuję w wyszukiwarkę, nie ma czego szukam, wchodząc na multimedia wysyłane z innymi osobami, widzę ostatnich 10-15 zdjęć... reszty brak....
Wpisuję ustawiony PIN, który wymuszali z 2 miesiące temu, żeby go ustawić i nic nie wchodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7163205 Napisano: 08.03.2024 07:25:30 w Życzenia na święta i nie tylko
Dziewczyny emotka  Kobiety  emotka   Panie emotka  Damy emotka  

Wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Kobiet. Do tego dnia dzisiaj i niech Wasi mężczyźni dziś Wam służą emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7162721 Napisano: 05.03.2024 16:47:31 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

Poczta na wp i na Interii też mi nie działa  emotka

mi onet szwankuje też... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7161020 Napisano: 25.02.2024 11:06:32 w Oddam za darmo
oddam za darmo 3 kody do chleba tostowego DAN CAKE, nie mam paragonów, mam tylko kody, jakby ktoś chciał, zapraszam
oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7157402 Napisano: 06.02.2024 05:52:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Pocieszcie, że nie tylko ja dziś zaliczyłam taką wtopę emotka Wysłałam męża po jajka Kinder, które miały być dzisiaj na promocji w Biedronce. W gazetce jak wół napisane, że 2+2 gratis i że sztuka wychodzi 2,50 zł. Mówię, no idealnie, akurat dyszkę wychodzi, to weź dwa razy po 4 jajka, rozdziel mi na 2 paragony, będą dwie szanse na piniatę dla dziecka! No i co? I gemotka   Patrzę na paragon, a tam policzyło po 9,98  emotka  Dziękuję, do widzenie, żegnajcie piniaty... i tak zostałam z 8 jajkami (oczywiście ma kto je zjeść) i bez żadnego paragonu emotka

Normalna cena jajka 4.99
Masz 2+2 
4.99+4.99 = 9.98
9.98:4=2.495 zł za sztukę ~2.50 zł 

Cenę zaokrąglili w górę (2.50) , bo nie napiszą, że 2 jajka po 2.50 i 2 po 2.49 zł. 
Także musisz na przyszłość patrzeć, przy takich promocjach ile kosztuje normalnie 1 sztuka i dodawac normalne ceny i dzielić przez ilość. Nie patrzeć na ich (cena za sztukę). Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7157073 Napisano: 04.02.2024 18:30:00 w Giełda Kodów ; )
Kody do CHILI.COM (ważne do 31.07.2024)

U66NP8Z89THE
7R6R68L8C68E
KJ6VZ8A8JC2W
2U6AD8X8GDDF
9K6LW838C2MG Wyświetl w wątku >>
1 asiam 0

pioge7

#7156622 Napisano: 02.02.2024 14:24:46 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
moskala22 napisał(a):

Piniiaty miały podobno nadawce Nairobia

A fakt
 Przepraszam. To mi dziś mają przyjść od nairobii a właśnie @ przyszedł od logaris emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7156616 Napisano: 02.02.2024 14:02:03 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
moskala22 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Majkii napisał(a):

Co wysyła Logaris, InPost kurierem??

Też właśnie mam a niemam pojęcia co to

Na nic innego nie czekam ,koszulka z grzeskow jedynie 
wiolka252 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Majkii napisał(a):

Co wysyła Logaris, InPost kurierem??

Też właśnie mam a niemam pojęcia co to

Na nic innego nie czekam ,koszulka z grzeskow jedynie

A to inna agencja i tak

grześki na 100%

A nie piniaty? 

Mam @ InPost na adresach, w których wygrałem piniaty a nie wygrałem grzeskow. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7154964 Napisano: 25.01.2024 12:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytanie do zwycięzców z SCHLEBIANIA Dan Cake... czy każą wysyłać kod (zdjecie) z całego opakowania czy może byc kawałek, bo nie wiem czy trzymać całe opakowanie, czy można go wyciąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7154650 Napisano: 23.01.2024 17:38:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Czy ktos jeszcze czeka na kosmetyki z FA? U mnie nawet sms

Ja

ja na 2
dziś przyszedł 1, nadal czekam na 2 Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7154312 Napisano: 22.01.2024 12:05:57 w Zapowiedzi konkursów