Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika pioge7

pioge7

#7065530 Napisano: 02.12.2022 20:05:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ankann napisał(a):

Cześć jestem nowa,ale bardzo zainspirowała mnie wasza strona😁

witamy, wszystko fajnie, ale to nie jest temat od tego.

W temacie:
Z przyjemnością informujemy, o WYGRANIU nagrody: 1 (słownie: jednego) Bonu towarowego do marketów Dino o wartości 100,00  zł (słownie: sto złotych 00/100) Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7065225 Napisano: 01.12.2022 19:13:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

czy wygrał ktoś w dino kabanosy duda? bo te wyniki są dziwne jak dla mnie z 28.11 jest mniej niż 10 zwycięzców.

ja wygrałem w 2 dniu.
Prawdopodobnie, w 1 dniu, było mniej grających, tak samo w 2 dniu. Od 3 dnia już jest komplet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064718 Napisano: 30.11.2022 18:04:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

u mnie też  nadal brak bonu do żabki z delicji

do mnie też jeszcze nie dotarł

U mnie na 1 koncie jest, na 3 nie  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064516 Napisano: 30.11.2022 09:15:57 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

Wkurz mnie moje Dino i fakt,że na jednej kasie coś sie pospuło i wszystkie paragony wychodzą tak że zaczynają sie listą towarów a dopiero na samym dole jest numer sklepu i numer wydruku, w złym miejscu urywa ten paragon po prostu i dostaje się dół od kolejnego tak naprawdę, więc do konkursów się to nie nadaje.
Trwa to już drugi miesiąc więc chyba sklep nie widzi problemu,zastanawiam się jednak czy mogą takie paragony wydawać?

Na twoim miejscu napisałbym do centrali dina. 
U mnie była taka sytuacja swojego czasu z Carrefourem. Tyle, że im nie drukowało lewej strony i nie było całej daty. Był po prostu miesiąc i rok a towary też nie były od początku, a zależało mi na tym, bo wtedy na dole drukowała się tylko godzina, bez daty. Napisałem do centrali. Podziękowali za zgłoszenie i po 2 tygodniach jak już byłem w sklepie to już kasa działała prawidłowo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064234 Napisano: 29.11.2022 06:49:25 w Pomocy!!!!
RaMa napisał(a):

napisałeś zbyt ogólnie bez konkretów jaki system operacyjny, przeglądarka itp... moja podpowiedź na przyszłość:
1. w zależności z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz zainstaluj 2-3 wtyczki adblock, będą uzepełniały się wzajemnie
2. korzystaj też z vpn, nawet jakiegoś darmowego
3. w ustawieniach przeglądarek utaw czyszczenie ciasteczek po zakończenej sesji
4. jesli masz powiązane indywidualne konta między telefonem-laptopem-tabletem musisz poświęcić trochę czasu aby przejrzec powyższe zmiany na wszystkich urządzeniach
5. anlogicznie jeśli logujesz się na idywidulane konta w Operze, Mozzilli Firefox, Tor.. odradzam szczerze korzystanie z przeglądarek Microsoft (IE lub Edge) i Google (Chrome)
napisz na priv jeśli będziesz miał pytania
pozdrawiam
Rama

dziękuję, coś pokombinuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064196 Napisano: 28.11.2022 21:23:27 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

no tak robię, ale przy chyba setnej reklamie już mam dość a to dalej się pojawia emotka  

Ten spam nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z Tobą. Mnie pojawia się co jakiś czas absolutna powódź emotka I po tematyce wiem, że to strony / tematyka, które w ogóle mnie nie dotyczą -> pewien mój znajomy lubi sport X (tylko on się czymś takim interesuje!) i właśnie reklamy / posty / strony dotyczące tego sportu mnie spamują. Nie mam sił ukrywać po kilkadziesiąt okienek, w takie dni po prostu wyłączam fejsa emotka

no akurat te reklamy są pode mnie nastawione chyba, bo jest o serialach i filmach, które oglądałem na telefonie. oczywiście dokładają dodatkowe, inne seriale, ale właśnie większość jest o tym co widziałem... emotka a właśnie ukrywanie tego już pomału denerwuje... a tego im więcej zamknę, tym jest tego więcej emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

pioge7

#7064191 Napisano: 28.11.2022 21:04:54 w Pomocy!!!!
elektro napisał(a):

pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 

Czasami jest krzyzyk zamykania reklam po prawej stronie na gornym rogu, nawet jak jest to po prostu baner
Jak klikniesz to tam bedzie powod dla ktorego ma sie nie nie pojawiać reklama.
Pomaga u mnie

no tak robię, ale przy chyba setnej reklamie już mam dość a to dalej się pojawia emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064141 Napisano: 28.11.2022 17:16:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dejzi napisał(a):

Mam pytanie jaka jest ważność bonów z Kalendarzy Adwentowych Lindt te po 10 zł.? Od dziś kalendarze  są po 35zł, ale jeszcze nie otwierałam, bo kupiłam na prezenty. 

Bony w Kaufland zawsze chyba mają 4 lata ważności, więc te chyba mniej więcej też tyle powinny mieć emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7064123 Napisano: 28.11.2022 16:27:02 w Pomocy!!!!
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

pioge7

#7064117 Napisano: 28.11.2022 15:52:44 w Pomocy!!!!
Ma ktoś pojęcie? 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można…  Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7063997 Napisano: 28.11.2022 11:47:07 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jedno w tym wszystkim jest pewne...
Większość krytykujących widzi, że ktoś zrobił źle, bo tyle wygrał, ale śmiem podejrzewać, że każda z krytykujących osób, widzących te pudła u siebie w domu, na zewnątrz czy w garażu, nie widziałaby w tym nic złego. 
Po prostu przez wiele (nie mówię, że wszystkich) osób przemawia zazdrość i tyle... I dajcie już tematowi spokój, a czas poswiecony na krytykę przeznaczcie na wymyślenie wierszyka czy innej odpowiedzi, żeby potem nie było, że znowu na ostatnią chwilę i czas się straciło... 

Dajcie już temu spokój... 

akurat ja takich wygranych u siebie nie widzę (brak miejsca na trzymanie, brak pomysłu na sprzedaż bez użerania się z kupującym) Mi jako konkursowiczowi z kilkuletnim stażem do zazdrości bardzo daleko. Pewnie z 10 lat wstecz zazdrościłabym ale wyrosłam z tego etapu. Wygrywam to co potrzebuję, jak nie wygram no to trudno, to może następnym razem bo nagrody lubią się powtarzać, tylko smutno jest patrzeć jak te wszystkie konkursy schodzą na psy. I tyle w tej kwestii.

Aniu, dlatego napisałem, że nie przez wszystkich emotka bo akurat o tobie myślałem, bo wiem, jaki masz stosunek do niektórych nagród :p  Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pioge7

#7063970 Napisano: 28.11.2022 10:29:14 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Jedno w tym wszystkim jest pewne...
Większość krytykujących widzi, że ktoś zrobił źle, bo tyle wygrał, ale śmiem podejrzewać, że każda z krytykujących osób, widzących te pudła u siebie w domu, na zewnątrz czy w garażu, nie widziałaby w tym nic złego. 
Po prostu przez wiele (nie mówię, że wszystkich) osób przemawia zazdrość i tyle... I dajcie już tematowi spokój, a czas poswiecony na krytykę przeznaczcie na wymyślenie wierszyka czy innej odpowiedzi, żeby potem nie było, że znowu na ostatnią chwilę i czas się straciło... 

Dajcie już temu spokój...  Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7063949 Napisano: 28.11.2022 10:00:10 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragony na ten konkurs (dodałem w zapowiedziach)  (lub wymienię np. Na Pepsi Intermarche) 
Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7063948 Napisano: 28.11.2022 09:58:52 w Zapowiedzi konkursów
1 jola29k 0

pioge7

#7063823 Napisano: 27.11.2022 12:24:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Niech mi ktoś wytłumaczyć,bo zaraz czegoś dostanę. Gdzie mam wpisać ten kod na szybkie nadanie w inpost

zaznaczasz i pojawia się pole, wpisujesz, dajesz dalej i odlicza emotka

https://inpost.pl/SzybkieNadania/ Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

pioge7

#7063643 Napisano: 26.11.2022 13:58:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Inkawa napisał(a):

Hej, mnie zastanawia jak piszecie, że "znowu wygrałem X" albo "wpadło kolejne X", gdy regulamin jasno wskazuje, że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę danej kategorii/typu. Przykład z żubrówki: Jeden Uczestnik Konkursu może otrzymać w całym Konkursie tylko i wyłącznie jedną nagrodę tygodnia I, II, III lub IV stopnia.

Rozumiem, że podajecie różne adresy e-mail i dane, ale czy jest to uczciwe?

Zarezykuje karniaka... Trudno

Koleżanko, widzę, że jesteś tu nowa... Dlatego może nie wiesz... Do pytań w sprawie konkursów są odpowiednie tematy, a nie pierwsze z brzegu. 
Znajdź temat Szukam lub Dyskusje o... I tam pytaj, a nie tu. Tu chwalimy się nagrodami. Nie chcę mi się zgłaszać już tych wpisów do moderatorów... 

W temacie: po zapytaniu goodie dlaczego nic nie wygrałem, skoro nagród więcej. Iż zgłoszeń, odpowiedzieli, że udało się bilet do kina wygrać. Jednak emaila nie widzę wynikach. 😂 Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7063624 Napisano: 26.11.2022 13:07:24 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
zielonooka85 napisał(a):

Dla mnie cała ta dyskusja jest bez sensu.. bo colę jak się kupi to jest uczciwie, a jeśli 3 zakrętki znajdzie na ulicy, to już nie? emotka   Co komu do tego w jaki sposób ten człowiek pozyskał kody.. prawdopodobnie, gdyby ich nie wziął, wylądowały by w koszu..

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jak loterie kapslowe są to każdy na spacerku się rozgląda za promocyjnymi kapslami, i to jest dobre... A Teraz jednak źle, bo ktoś wygrał za dużo emotka  
Popieram zdanie. Cała dyskusja jest bez sensu i zamiast dyskutować, polecam iść na spacerek i może się komu uda co znaleźć. 
PS. Mnie boki, jak widzę wypchane serca w miastach z nakretkami a tam tyle nakrętek po coli i fancie, że się tego nie da zabrać i spisać kdoy 😂😂😂 Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7063613 Napisano: 26.11.2022 12:26:34 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nie wierzę w co widzę i czytam emotka to już jest trochę przesada...
a potem się inni dziwują, że nagrodą pochwaliła się jedna czy dwie osoby, skoro potem takie dyskusje powstają.
Jeśli bohater wygrał nagrody, a organizator nie widzi w tym nic złego i wysłał nagrody do niego, to nic tylko pogratulować, a nie rozpisywać się i zakładać nowe tematy. Jak zdobył kody, to jego problem, jeśli kupował każdą colę, zazdroszczę chęci i wiary w takie zwycięstwa, bo ja przy kilku już zrezygnowałem.
Osobiście, sam przestałem się chwalić nagrodami, bo potem co się na forum wyprawia, to istne szaleństwo.
Wg mnie, moderatorzy powinni usunąć całą dyskusję i zamknąć ten temat.
A jeśli tak wam przeszkadzać będzie wygrywanie innych, to trzeba się zastanowić, czy niektóre tematy, czy też forum powinno nadal istnieć... Bo zazdrość przemawia przez niektórych.

Osobiście, NoCoTy1906 gratuluję i zazdroszczę, ale pozytywnie emotka Jeśli dałeś rady rozpracować poniekąd ten system, gratuluję, bo w w brakach słabo idzie...

Pioge, ja ten temat założyłam przekornie trochę emotka . Oczywiście, że jest do zamknięcia, a i tamta dyskusja - moim zdaniem, do usunięcia. I podpisuję się pod każdym Twoim powyższym słowem. 

Wiem wiem. Rozumiem. Nie mam pretensji. Lepiej żeby było w jednym miejscu do tego przeznaczonym Niz w zdjęciach. Chociaz w ogóle dyskuja nie powinna mieć miejsca. Jak lubię wchodzić w temat zdjęć nagród, zobaczyć co kto wygrał, jak się udało, to mordka się śmieje od ucha do ucha i poniekąd zazdrości, że innym się udaje. Ale to co się od wczoraj wyprawia to nie wiadomo jak to nazwać. Sensowność istnienia danego tematu jest zastanawiająca. 
Jeśli się komuś udało 1 nagrodę wygrać, super, 10 też... Jeśli tego regulamin nie zabraniał. A ile z nas nagina regulamin, bo gramy na ciotkę, wujka, babcie, chociaż reg mówi wyraźnie, że może grać tylko dana osoba a nie może w imieniu kogoś to już nie mówię. 

Troche pokory dla każdego życzę... A będzie miło...  Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7063604 Napisano: 26.11.2022 11:52:55 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
nie wierzę w co widzę i czytam emotka to już jest trochę przesada...
a potem się inni dziwują, że nagrodą pochwaliła się jedna czy dwie osoby, skoro potem takie dyskusje powstają.
Jeśli bohater wygrał nagrody, a organizator nie widzi w tym nic złego i wysłał nagrody do niego, to nic tylko pogratulować, a nie rozpisywać się i zakładać nowe tematy. Jak zdobył kody, to jego problem, jeśli kupował każdą colę, zazdroszczę chęci i wiary w takie zwycięstwa, bo ja przy kilku już zrezygnowałem.
Osobiście, sam przestałem się chwalić nagrodami, bo potem co się na forum wyprawia, to istne szaleństwo.
Wg mnie, moderatorzy powinni usunąć całą dyskusję i zamknąć ten temat.
A jeśli tak wam przeszkadzać będzie wygrywanie innych, to trzeba się zastanowić, czy niektóre tematy, czy też forum powinno nadal istnieć... Bo zazdrość przemawia przez niektórych.

Osobiście, NoCoTy1906 gratuluję i zazdroszczę, ale pozytywnie emotka Jeśli dałeś rady rozpracować poniekąd ten system, gratuluję, bo w w brakach słabo idzie... Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7063564 Napisano: 26.11.2022 07:23:58 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
aleksandra008 napisał(a):

Jak widać na obrazkach z wątku zdjęciowego przydałoby się zrobienie  bazy agencji  i opinii o konkursach przez nie organizowanych np.  brak ograniczeń na jedno gospodarstwo, brak paragonu, rezerwa przechodzi na organizatora itp.
emotka
Tak nie polegalibyśmy wyłącznie na pamięci.

Nie chodzi ci o ten wątek? 
https://www.e-konkursy.info/forum/rozmowy/agencje-reklamowe-promocyjne-ogolna-dyskusja?strona=26 Wyświetl w wątku >>
0 0