Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7369164 Napisano: 27.06.2026 19:42:21 w Biedronka
sylzab2294 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy kasy samoobsługowe nadal blokują się po podaniu vouchera konkursowego z zerowym stanem? Czy można samemu sobie to sprawdzić? Próbował ktoś ostatnio? Mam kilka kart i nie wiem czy są zerowe czy nie a nie chcę żeby za każdym razem przychodziła kasjerka odblokować.

Musi niestety przyjść kasjerka za każdym razem...

kurcze... dzięki Myślałem, że się coś zmieniło. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7369161 Napisano: 27.06.2026 19:27:24 w Biedronka
czy kasy samoobsługowe nadal blokują się po podaniu vouchera konkursowego z zerowym stanem? Czy można samemu sobie to sprawdzić? Próbował ktoś ostatnio? Mam kilka kart i nie wiem czy są zerowe czy nie a nie chcę żeby za każdym razem przychodziła kasjerka odblokować. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7368777 Napisano: 26.06.2026 11:24:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mówiłem jej, że nie można wydawać z bonów, a ona mi mówi, że oni wydają... No ok. Jak wydają to wydają. 
I najlepsze, że na paragonie jest: 
Płatność bonem 200 zł 
Reszta 17 zł

Miałam kiedyś tak samo w Intermarché. pani upierała się, że mi wyda,  bo oni te bony wklepują jako gotówkę.  Potem okazało się, że oni mają jakieś swoje bony pracownicze, które idą jako gotówka i wydają sobie z nich resztę.

Ale, że kasjerce udało się na tej kasie w Dino wydać resztę z bonu, to jestem w szoku. Z mojego doświadczenia wynika, że w Dino to wystarczy 1 zły ruch kasjerki i kończy się na wezwaniu kierownika i ręcznym anulowaniu towaru na ponad 300zl, po kolei, produkt po produkcie… 🙈

no dziwne, mnie też to zdziwiło, chociaż... w moim Dino rotacja pracowników jest tak szybka, że ledwo się człowiek przyzwyczai do załogi, to zaraz jest nowa. Tą Panią widziałem może raptem 2 razy to może nie wiedziała, ale, że na paragonie jest to możliwe i kasa nie zablokowała, to jestem w szoku.

Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7368757 Napisano: 26.06.2026 10:50:20 w Informują
Informują z Wygraj niesamowite nagrody w konkursie Salvequick! Hebe

Rodzaj powiadomienia: wiadomość na instagramie
Dodatkowe informacje:
sprawdzajcie folder Ukryty (prośby) we wiadomościach, u mnie tam była informacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7368680 Napisano: 26.06.2026 05:32:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Agnes napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy bonami Dino można płacić za alkohol?

Spokojnie . Korzystałam wiele razy i jutro też mam taki zamiar

Zdarzają się tacy kasjerzy, którzy się zastanawiają, czy można, to im mówię, że to nie prl, a to nie kartka żywnościowa tylko bon.

u mnie nie można płacić. Jak ino widzą bon to od razu, że nie. 
Ale najlepsze mnie dziś spotkało i mnie to też zastanawia. 

Byłem w Dino, zrobiłem zakupy, 183 zł, a miałem 2x 100 zł BONY, mówię pani, że zaraz coś doniosę i poleciałem na sklep. 
Ona chyba nie zrozumiała, bo przychodzę z towarem, a ona mi resztę daje 17 zł.  Wydała mi z bonu... tak można? Pierwszy raz tak miałem...

Nie można wydawać reszty z tych bonów, są jednorazowe i nie podlegają wymianie na gotówkę, Pani narobiła sobie manka, jak na nią jeszcze trafisz to możesz jej szepnąć, że tak się nie robi, bo następnym razem wyda komuś 90 zł, jak zrobi zakupy na 10 zł a zapłaci bonem 100 zł... Niestety w Dino nie ma odpowiednich szkoleń dla pracowników.

Mówiłem jej, że nie można wydawać z bonów, a ona mi mówi, że oni wydają... No ok. Jak wydają to wydają. 
I najlepsze, że na paragonie jest: 
Płatność bonem 200 zł 
Reszta 17 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7368610 Napisano: 25.06.2026 20:45:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Agnes napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy bonami Dino można płacić za alkohol?

Spokojnie . Korzystałam wiele razy i jutro też mam taki zamiar

Zdarzają się tacy kasjerzy, którzy się zastanawiają, czy można, to im mówię, że to nie prl, a to nie kartka żywnościowa tylko bon.

u mnie nie można płacić. Jak ino widzą bon to od razu, że nie. 
Ale najlepsze mnie dziś spotkało i mnie to też zastanawia. 

Byłem w Dino, zrobiłem zakupy, 183 zł, a miałem 2x 100 zł BONY, mówię pani, że zaraz coś doniosę i poleciałem na sklep. 
Ona chyba nie zrozumiała, bo przychodzę z towarem, a ona mi resztę daje 17 zł.  Wydała mi z bonu... tak można? Pierwszy raz tak miałem... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7367997 Napisano: 24.06.2026 14:36:07 w WC - rozmowy o wszystkim
tobik napisał(a):

pikawka napisał(a):

tobik napisał(a):

Hej. Mam pytanie o protokoły odbioru nagrody. Kurier DPD przywiózł nagrodę, którą wygrał mój małżonek i nakłaniał mnie, abym podpisała się za męża na protokole. Mówię mu, że to fałszerstwo a ten mi na to, że mnie nie zmusza,ale nie wyda paczki bez tego. Skoro mieszkamy pod jednym adresem to czy naprawdę nie może przyjąć mojego podpisu na protokole takiej pierdoły z mniej niż 100 zł? Jakie macie doświadczenia w tym względzie? Dodam, że w godzinach, kiedy przyjeżdża kurier mąż jest zawsze w pracy , a do punkt odbioru mamy 20 km w jedną stronę.

Mój kurier z Dpd sam podpisuje wszystko za mnie, jest wyluzowany, wszystko czeka na mnie na ławeczce pod drzwiami i mam spokój emotka

Ha, ha  emotka  Też takiego kiedyś mieliśmy, ale zmieniliśmy miejsce zamieszkania i teraz jakiś młodzik jeździ.

U mnie to samo co pikawka.

Jak dzwoni to tylko wtedy jak nas nie ma i informuje, że paczkę zostawa za domem w altance, żeby nikt nie wziął sprzed drzwi.
Dokumenty też praktycznie zawsze podpisuje on. Zdarza się, że jak ktoś w domu to daje do podpisu a tak to robi to on. 

A z Gls kurier tylko wysyłka SMS: paczka w skrzynce na listy. Albo paczka przed drzwiami 

Większość spoko. Bez problemu. Pfu pfu żebym nie wykrakał Wyświetl w wątku >>
1 tobik 0

pioge7

#7366845 Napisano: 20.06.2026 21:00:16 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś kod z żabki Lipton? Kupię Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7366675 Napisano: 19.06.2026 20:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

sania30 napisał(a):

Zainstalowałam apkę Kropka, dodaję paragon, potwierdzam bank, a na końcu informacja, że niemoze zweryfikować. Co jest nie tak?

Udzielilaś open banking przed wysłaniem paragonu?

Co ten open banking im udostępnia tak właściwie, cały rachunek moga sobie przeglądać?
Dałam niby konto na którym niewiele się dzieje, ale mimo to nie czuję się z tym jakoś komfortowo.
Nie wiem, czemu nie mogli zrobić po prostu wgrywania paragonów, tym bardziej, że i tak można tylko 3 dziennie.

niby sprawdzają, czy faktycznie zrobiono zakup z konta. No bo można sobie w sklepie znaleźć paragony i wysłać. Dlatego myślę, że to po to jest, żeby sprawdzili, czy faktycznie z naszego konta to idzie. A udostępniasz historię konta... Nie wiem czy pełną, czy tylko te ujemne... Nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7366666 Napisano: 19.06.2026 19:27:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

Zainstalowałam apkę Kropka, dodaję paragon, potwierdzam bank, a na końcu informacja, że niemoze zweryfikować. Co jest nie tak?

Udzielilaś open banking przed wysłaniem paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7366440 Napisano: 19.06.2026 10:10:42 w Avanti
Czy Avanti wysyłało piłki z konkursu Lays/Cheetos Żabka? Tego z kwietnia czy nawet marca? 
Mam e-maile o wysyłkach nagród z konkursu w Biedronce a on był później niż Żabka... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7366125 Napisano: 18.06.2026 11:02:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Olagie napisał(a):

Dopiero zaczynam zabawę z konkursami i tak sie zastanawiam- kiedy sa loterie z dużą główna nagroda- no samochód, czy 100.000 jak teraz np grycan, czy milka, to ile zgloszen średnio mniej więcej wysyłacie? Zastanawiam sie tez ile ogole nmoze wpływać głosów w takiej loterii/jakie sa statystyczne szanse na główna wygrana?

Czasem wyślesz 100 i nie masz nic a wyślesz 1 i masz główną. To ruletka. 
Co do ilości wysłanych 
Jeśli zakup w granicy 5 zł to maks. 10 u mnie. Jeśli zakup za 10 zł to u mnie 1-3 zgłoszenia. 

Skuter w jednym konkursie lata temu wygrałem na 2 zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7366103 Napisano: 18.06.2026 10:30:58 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kod żywiec żabka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7366070 Napisano: 18.06.2026 09:23:56 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Szukam kogoś kto ma blisko do Paczkomatu GDA56M (Gdańsk, Jabłoniowa 19)

Mam 2 nagrody z Laysów do odebrania, 
w zamian za odebranie i przesłanie mi 1, oferuję pozostawienie sobie 1 emotka  Oczywiście za przesyłkę zapłacę emotka

Czas do dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7365960 Napisano: 17.06.2026 21:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Zgłaszane paragony do KROPKI zostawiacie czy wyrzucacie ?

A jak się je tam zgłasza ? Wkleja się zdjęcie ? Jeszcze nie zgłaszałam więc pytam się z ciekawości

najpierw musisz połączyć konto bankowe przez Open Banking z apką. Później wchodzisz w zakładkę PARAGONY i nakierowujesz telefon na paragon. Gdy odczyta kwotę klikasz u góry po lewej i wtedy szczytuje paragon, który potem potwierdzasz. Po kilku chwilach jest odmowa albo zgoda. 

Jak nie połączysz konta bankowego z aplikacją KROPKA to nie zaakceptują. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7365944 Napisano: 17.06.2026 20:42:20 w Avanti
Maczupikczu napisał(a):

Maczupikczu napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu lipton. Nigdy nie brałam udziału w konkursach foto, dlatego nie wiem nawet jak to zazwyczaj wyglada w tego typu konkursach, będzie wdzięczna za pomoc.
Zadanie polega na wrzuceniu grafiki jak spędzam wakacje z Lipton i można używać narzędzia AI. Czy to znaczy, że mam przerobić swoje zdjęcie w AI? Czy mam wygenerować grafikę w całości? Jak wtedy wygląda kwestia praw autorskich? Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami, bo totalnie nie wiem jak do tego podejść, a Liptona pije na hektolitry wiec szkoda by było nie spróbować. Z góry dziękuję za pomoc.

Nikt nie podpowie?

w poprzednim konkursie, gdzie było:

Zaprojektuj postać "Słodziaka", która najlepiej oddaje vibe nowych smaków Pepsi.
Wykonaj grafikę (samodzielnie, w dowolnym narzędziu, dopuszczalne jest również wykorzystanie narzędzi AI).

napisałem do Czata jak ma wyglądać mój Słodziak i w 100% stworzył go AI. Wygrałem 3/4. Także może tworzyć AI. A co do kwestii praw, nie wiem jak to wygląda, ale jeśli jest dopuszczalne takie coś, to znaczy, że to można wykorzystywać. A dodatkowo zwrócę uwagę, że coraz więcej firm tworzy plakaty i ogłoszenia na FB z wykorzystaniem AI, więc chyba można. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7365897 Napisano: 17.06.2026 17:55:28 w Czy informują/ informowali?
Czy H&S Kaufland informowali? Zakończył się jakoś końcem kwietnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7365880 Napisano: 17.06.2026 17:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zgłaszane paragony do KROPKI zostawiacie czy wyrzucacie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7365752 Napisano: 17.06.2026 12:51:52 w Konkursy firm tytoniowych
fan-mandaryny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

MDL napisał(a):

Jeśli Ktoś miałby ochotę, będę wdzięczna za przesłanie kodu QR do nowego konkursu Marlboro.

Mój jest w koszu razem z pustą paczką. Informuję, że były w goldenach.

jest jakoś specjalnie oznaczona paczka?

Nie było żadnych znaków szczególnych. Do wygrania słuchawki Marschall i jeden bon wycieczkowy.

a mniejszych typu bony po 25 zł do Biedry ? nie ma ? jak w ich większości chyba ?

Są, ale i tak można wziąć udział raz na osobę (by miłego moc wygrac nagrody główne i poboczne). To bony 25 zł do Allegro.

Oki dzięki emotka  będzie trzeba szukać Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7365735 Napisano: 17.06.2026 12:25:20 w Konkursy firm tytoniowych
fan-mandaryny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

MDL napisał(a):

Jeśli Ktoś miałby ochotę, będę wdzięczna za przesłanie kodu QR do nowego konkursu Marlboro.

Mój jest w koszu razem z pustą paczką. Informuję, że były w goldenach.

jest jakoś specjalnie oznaczona paczka?

Nie było żadnych znaków szczególnych. Do wygrania słuchawki Marschall i jeden bon wycieczkowy.

a mniejszych typu bony po 25 zł do Biedry ? nie ma ? jak w ich większości chyba ? Wyświetl w wątku >>
0 0