Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7293477 Napisano: 02.09.2025 21:24:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

asper01 napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Czy z Rossmana Head Shoulders przychodzi powiadomienie na maila???


Ile jest znaków, 1000?

Ktoś pisał 2000, chyba Pioge.

Takie wyskakuje przy wpisaniu 2000 znaków 


Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7293059 Napisano: 01.09.2025 16:26:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Czy Webtalk Wam odpisał?

Jestemnowa / pioge7 / Kwiat Paproci emotka

Do mnie nie. 

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś mógłby napisać, ile znaków się mieści w odpowiedzi w konkursie "Head & Shoulders" Rossmann?

Wkleiłem sobie w formularz odpowiedź z innego konkursu na ponad 1000 znaków, potem ponownie i wyskoczyło coś po angielsku i była liczba 2000. 
Więc odnoszę wrażenie, że 2000 to jest limit. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7292911 Napisano: 01.09.2025 10:36:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vixen napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Co z 2 częścią, od 1 września coca cola Biedronka? Ma ktoś czynną strone?

O 10 pojawiły się tylko bony do Biedronki, ale nie ma baneru na głównej stronie, tylko trzeba wejść w "Nagrody" na dolnym pasku

Faktycznie. Są już wszystkie nagrody 

rufus napisał(a):

pioge7 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Co z 2 częścią, od 1 września coca cola Biedronka? Ma ktoś czynną strone?

nie wiem czy dobrze kojarzę, ale u nich wszelkie akcje startują o 12:00. Mogę się mylić, ale coś mi świta że w południe to rusza. emotka

a co to? emotka

Trzeba w Biedronce kupować 4 bądź 6 paki Coca cola w puszce. Potem wymienić na nagrody po uzbieraniu określonej ilości punktów Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

pioge7

#7292896 Napisano: 01.09.2025 10:07:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

Co z 2 częścią, od 1 września coca cola Biedronka? Ma ktoś czynną strone?

nie wiem czy dobrze kojarzę, ale u nich wszelkie akcje startują o 12:00. Mogę się mylić, ale coś mi świta że w południe to rusza. emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7292777 Napisano: 31.08.2025 18:02:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LadyInWhite napisał(a):

Czy w head&shoulder Rossmann jest jakiś limit znaków?

Chyba 2000 znaków. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7292723 Napisano: 31.08.2025 13:58:36 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

psotka napisał(a):

Wkurzają mnie osoby, które "podkradają" kody do quizu z Biedronki. Nie napiszą nawet - dzięki, skorzystał -a/e m.


Skąd podkradają?

Z topu: oddam za darmo ... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7292535 Napisano: 30.08.2025 13:13:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

olunka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

joan napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

O dzięki za info a masz może regulamin lub maila na jakiego można pisać do nich ? Muszę ich zapytać jak chcieli mnie poinformować o ewentualnej wygranej 😁


Właśnie się pakuję, ale mejla mogę zapodać: konkurs.heinz@webtalk.pl
Regulamin mogę Ci przesłać najwcześniej jutro.

Pls daj znać, co odpiszą emotka

Dziękuję 🙂


Sam jestem ciekawy bo też dodawałem zgłoszenie jak był tylko numer telefonu emotka

a przychodziło potwierdzenie na maila?

no nie, bo nie było pola do wpisania emaila

ale potem jak juz było, bo nie pamietam kiedy słałam


09.08.2025 wysyłałem zgłoszenie nie było pola na e-mail tylko telefon.
Też napsialem do nich emaila czy w ogóle moje zgłoszenie brało udział w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7292527 Napisano: 30.08.2025 12:41:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

joan napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

O dzięki za info a masz może regulamin lub maila na jakiego można pisać do nich ? Muszę ich zapytać jak chcieli mnie poinformować o ewentualnej wygranej 😁


Właśnie się pakuję, ale mejla mogę zapodać: konkurs.heinz@webtalk.pl
Regulamin mogę Ci przesłać najwcześniej jutro.

Pls daj znać, co odpiszą emotka

Dziękuję 🙂


Sam jestem ciekawy bo też dodawałem zgłoszenie jak był tylko numer telefonu emotka

a przychodziło potwierdzenie na maila?

no nie, bo nie było pola do wpisania emaila Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7292499 Napisano: 30.08.2025 11:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestemnowa napisał(a):

joan napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

O dzięki za info a masz może regulamin lub maila na jakiego można pisać do nich ? Muszę ich zapytać jak chcieli mnie poinformować o ewentualnej wygranej 😁


Właśnie się pakuję, ale mejla mogę zapodać: konkurs.heinz@webtalk.pl
Regulamin mogę Ci przesłać najwcześniej jutro.

Pls daj znać, co odpiszą emotka

Dziękuję 🙂


Sam jestem ciekawy bo też dodawałem zgłoszenie jak był tylko numer telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7292012 Napisano: 28.08.2025 20:19:06 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

Czy w Dino są w sprzedaży  syropy sodastream ?

w ubiegłym tygodniu były w dino wg gazetki na promocji po 14.99 przy zakupie 2
Ale będąc w 4 Dinach nie spotkałem nigdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7291002 Napisano: 26.08.2025 12:12:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Działa wam quiz biedronki? U mnie po ostatnim pytaniu wyskakuje coś poszło nie tak i każe przeładowac aplikacje... I tak za każdym razem Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7290852 Napisano: 25.08.2025 20:48:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Wymieniał ktoś stacjonarnie w Mediaexpert cylinder sodastream?
Stacjonarnie kosztuje tak samo jak online 29.99? Czy jest drożej niż na necie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7290707 Napisano: 25.08.2025 14:28:45 w Smolar
luko922 napisał(a):

Gdzie wy sprawdzacie te wyniki princepolo?

Tu nie widzę:
https://wyniki.smolar.pl/#wyniki

http://www.laureaci.smolar.pl
masz dwa rodzaje do wyboru nagród I i II stopnia Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

pioge7

#7288401 Napisano: 18.08.2025 14:37:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Czy też ktoś dalej czeka na nagrodę z od kropki bordo z "Tyskie Grill Biedronka"? Wygrałam bon.  Wysłałam wszystkie dokumenty , 100 razy sprawdzałam czy wszystko ok. Czy ta agencja to jakieś jedno wielkie bagno z tego co tutaj piszą?

Napisz do nich, poproś o informację, czy wszystko w porządku, bo już regulaminowy czas na wysyłkę minął i się zastanawiasz czy wszystko ok. Ja tak zrobiłem i po ok. 2 godzinach bon był na skrzynce. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7285686 Napisano: 08.08.2025 11:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Mam problem z otwarciem regulaminu konkursu w Dino z Tropi. Tam wystarczy kupić jedną puszkę np.415 gram na konkurs? Z góry dziękuję za odpowiedź  emotka

Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

pioge7

#7285413 Napisano: 07.08.2025 12:26:52 w winiary
dysia napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy tylko u mnie zmienił się wygląd strony i nie mogę zrealizować losów?

u mnie też, podobny problem z realizacją losow


https://www.klub.winiary.pl/twoje-losy

Spróbujcie przez tą stronę.
U mnie się udało zreAlizowac ale oczywiście pudło Wyświetl w wątku >>
2 as32572, dysia 0

pioge7

#7285177 Napisano: 06.08.2025 14:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

deva napisał(a):

InkaR napisał(a):

czy komuś udało się zgłosić do konkursu Dino Heinz?

Tak, wczoraj wieczorem

A czy tam jest limit znaków bo nie widzę?



zrealizowaniu zadania wskazanego na stronie https://dlagrillawszystko.pl,
polegającego na odpowiedzi na pytanie: "Podziel się tajemnicą mistrza rusztu!
Jaki jest Twój trik na idealne grillowanie?” Oraz wypełnieniu znajdującego się
tam formularza konkursowego. Maksymalna ilość znaków wynosi 500. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7284852 Napisano: 05.08.2025 20:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi na przestrzeni lat bo nigdy nie zwracałem uwagi. Czy jak jest konkurs w Auchan (bez listy sklepów) czy te sklepy na stacji bp biorą udział czy raczej nie ? Remontują u mnie bp i już szyld jest moje Auchan i nie wiem czy się cieszyć czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7284605 Napisano: 05.08.2025 07:39:18 w Żabka
Nuna1210 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ile znaków może mieć odpowiedź w Cappy/ Fuzetea Żabka? nie mam jak sprawdzi na razie, bo kodu brak a inaczej nie przepuszcza emotka  Pisał ktoś?

500 znaków ☺️

bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 Nuna1210 0

pioge7

#7284601 Napisano: 05.08.2025 07:17:05 w Żabka
ile znaków może mieć odpowiedź w Cappy/ Fuzetea Żabka? nie mam jak sprawdzi na razie, bo kodu brak a inaczej nie przepuszcza emotka  Pisał ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0