Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7095669 Napisano: 25.05.2023 10:26:06 w Oddam za darmo
miesięczny bezpłatny dostęp do CANAL+ online (pakiet Seriale & Filmy)
A2KV-QAEZ-ULEW-YXJL Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7095666 Napisano: 25.05.2023 10:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czeka ktoś jeszcze na słodycze Familijne? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7095656 Napisano: 25.05.2023 10:04:56 w Oddam za darmo
kod rabatowy Legimi uprawniający do odbioru jednej z 20 książek do wyboru.
NAKT4S9TAAAY Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7095051 Napisano: 22.05.2023 15:37:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
24x piwo Namysłów za 80 zł z przesyłką
co prawda nie wygrana, ale poboczna wygranej emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7094974 Napisano: 22.05.2023 12:24:57 w Informują
Informują z Konkurs "Kinder Dzień Dziecka"

Rodzaj powiadomienia: Email
Dodatkowe informacje:
Voucher katalog marzeń Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7094959 Napisano: 22.05.2023 11:56:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż




Cena: 250 zł z przesyłką Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

pioge7

#7094684 Napisano: 20.05.2023 08:32:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Credo89 napisał(a):

Wszyscy mają sosy tylko nie ja emotka

nie wszyscy emotka
właśnie przyszedłem się wpisać,

WĄTKU: DZIAŁAJ!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7094553 Napisano: 19.05.2023 15:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie emotka  gdzie znaleźć ramę w biedrze ? przejrzałam chyba wszystkie możliwe lodówki i nie mogę namierzyć emotka


u nas była w 1
u góry na najwyższej półce mniej więcej jak pizzę to wyżej. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7094199 Napisano: 18.05.2023 12:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ineska1991 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na wafle familijne ? Bo ja jeszcze nie dostałam I się zastanawiam ...

czekam na 3 paczki z 3 emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7094105 Napisano: 17.05.2023 21:01:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

magie1982Tak mam na 100 procent za 14 bo jedno zgłoszenie wysłałam. A wie ktoś może czy jest ograniczenie na osobę lub adres ?

Podpinam się do.pyt

w regulaminie nie ma ograniczenia na adres więc można grać. Na osobę tez chyba nic nie pisze. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

pioge7

#7093960 Napisano: 17.05.2023 13:37:19 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

Majkii napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy znajdzie się osoba, która mnie uświadomi czy coś się pozmieniało odnośnie gustu Avanti? Kiedyś był to mój pewniak. A teraz to cud jeśli uda mi się coś u nich wygrać. Łatwiej mi nawet w agencjach, z którymi zawsze  mi było zupełnie nie po drodze  emotka

Pewnie ogrom zgłoszeń...

O tym wiem. Tak jak i w innych agencjach. Ale to nie to. Kiedyś potrafiłam u nich wygrać główne, a teraz nawet z mniejszymi, dziennymi mam problem.

Mam to samo. Kiedyś bony, kino domowe, 5000 i inne lepsze i mniejsze nagrody... Teraz... Ciężko nawet bilety z Pepsi wygrać, nie mówiąc już o bonie z adidasa... emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7093888 Napisano: 17.05.2023 10:53:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

escada napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka

jesteśmy już tak wytresowani w przestrzeganiu regulaminów że spełnimy najbardziej absurdalne wymagania  i pomysły:)))
a tak serio - na tej fakturze jest słowo Lambii, to może jednak wystarczy? wygrał ktoś z taką fakturą , bez fotki papieru?

właśnie z dobrze opisanym paragonem bez fotki z produktem nie wygrałam, a byle jak opisanym paragonem z fotką produktu tak.. 
a jak napisałam do nich czy mogę dosłać z produktem to nic nie odpisali...


u mnie odpisali


Dzień dobry,
Piotrze, zgodnie z regulaminem, by wziąć udział w konkursie należy załączyć zdjęcie paragonu wraz z zakupionym produktem.

zapytałem, bo na paragonie nie było info, że to Lambi tylko papier toaletowy A8 czy jakoś tak, a pani nie chciała w sklepie podbić pieczątki. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7093637 Napisano: 16.05.2023 11:14:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

Właśnie poszły @ od Rodowitej Dino i piszą że bony pójdą do paczkomatów zgodnie z podanym adresem ....szkoda że u mnie nie ma paczkomatu pytanie czy wybiorą najbliższy ...


yyy no właśnie czytam emaila... dziwne. przecież adres domowy się podawało. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7093585 Napisano: 16.05.2023 07:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Jak myślicie czy Rodowita będzie jutro jeszcze dzwonić 🤔 może dzisiaj nie obdzwonili wszystkich

raczej nie... lista już jest na stronie, więc jeśli cię nie ma, to nie zadzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7093522 Napisano: 15.05.2023 19:46:20 w SZUKAM....
privatedo napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

poleci ktoś DOBRĄ deskę do prasowania... chcę kupić mamie na Dzień Mamy, bo ta jej już w opłakanym stanie a sama sobie nie chce kupić ..
szukam po allegro ale mają różne opinie... nawet Vileda... i nie wiem co wybrać ...
pomoże ktoś

Mam dużą i szeroką deskę do prasowania, właśnie Vileda i jestem bardzo zadowolona.
Postawiona w pozycji pionowej ma 2 kółeczka, wiec nie trzeba dźwigać.
Z drugiej strony ma do położenia żelazka.Nie ma deski tylko siatkę metalową.Jest stabilna i można regulować wysokość.
Mam więcej niż 5 lat i nic się z nią nie dzieje.Polecam emotka



To zalezy jaka deske ma obecnie.
Jesli waska normalna, to moze jej byc ciezko przestawic sie na szeroka.
Ja osobiscie mialam szeroka i sie z nia rozstalam po miesiacu uzywania, chociaz byla z bajerami, nadstawka do rekawow, nawet wtyczke miala swoja.
Na waskiej fajnie prasowalo mi sie koszulki i spodnie, na szeroka juz nie wchodzily jak na waska. I to wszystko mnie denerwowalo zamiast radowac ( uwielbiam prasowac).
Jesli mama nie chce zmienic deski, to moze wlasnie lubi ta stara... poszukaj takiej, ktora gabarytami najbardzoej zblizona jest do tej starej.

Właśnie chce zmienić na szerszą… ma długoletnią już wąską i narzeka na nią od pewnego czasu. A ta już była remontowana już kilka razy. Kiedyś prasowała u takiej pani, co jej pomagała na szerokiej i bardzo chwalila. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7093370 Napisano: 15.05.2023 13:11:07 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

nie chcę Was jeszcze bardziej wkurzać, ale 7Days  tez był do wczoraj, paragon do kosza a rogal został mi w biodrach
Każdy z nas ma pewnie listę konkursowych zakupów ze wskazaneim sieci, ilości, terminu. I jak się okazuje termin to trzeba sobie podkreślac wężykiem:))



ja mam taką listę, ale zapisując termin nie zapisuje sobie ostatniego dnia, np. 14.05 tylko jako ostatni dzień wskazuje sobie 11, 12 bądź 13.05
dzieki temu, od lat wyrabiam się na czas, bo wiem, że do tego dnia muszę załatwić sprawę z konkursem.

:) Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7093328 Napisano: 15.05.2023 10:13:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
imagination napisał(a):

Lewiatan-->Prince Polo-->na paragonie mam na dole numer systemowy, czy jest tożsamy z numerem transakcji? Może lepiej wpisać numer wydruku (na górze, po prawej stronie), bo to już chyba na pewno numer paragonu, który też zdaje się akceptują, chociaż nie ma o nim mowy w regulaminie.emotka ??

U mnie na jednym paragonie jest i numer systemowy i numer transakcji, są takie same. 
w reg. Nie ma numeru paragonu, bo to wprowadzili po tym, jak zgłaszano im, że nie ma na niektórych paragonach takich danych. Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7093297 Napisano: 15.05.2023 08:30:39 w Zapowiedzi konkursów
szykuje się konkurs. z gazetki Eurocash
Wyświetl w wątku >>