Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7085733 Napisano: 26.03.2023 14:47:44 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś kto jest księgowym lub ma w rodzinie księgowego emotka  
Potrzebuje porady na temat ulg termoizolacyjnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085674 Napisano: 25.03.2023 19:04:02 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag napisał(a):

Pamiętacie ?


niestety pamiętamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085652 Napisano: 25.03.2023 13:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnes8118 napisał(a):

Z napisał(a):

 izak1000 napisał(a):

"Duda w Dino" - czy jest potwierdzenie zgłoszenia na maila...??

Tak. Przychodzi email Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085473 Napisano: 24.03.2023 08:52:35 w SZUKAM....
emi napisał(a):

Czy z tego oleju GRATIS dostał ktoś jakąś informację czy zwrot ?


zgłoszenia wysłane 2 marca u mnie akceptowali 3.03 7.03 i w okolicach 10.03. na jednej stronie piszą że niektórzy do tej pory z 2 marca nie mają. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085472 Napisano: 24.03.2023 08:51:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas już zaktualizowałem emotka
przetestuję i dam znać.

wyślę ci na priv co znalazłem, bo już 2 rzeczy widzę emotka Wyświetl w wątku >>
1 pionas 0

pioge7

#7085285 Napisano: 22.03.2023 17:42:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gosiak351 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie wiem co się stało... Ale jakiś rozłam na drodze ja i Amooco i Ja i Avanti .. nie wiem... Kupuje co trzeba, wysyłam jak trzeba... Nie wiem ... Czy to etap naszej znajomości jak że Smolarem emotka  emotka

wiesz co mi się wydaje? że mogło być full zgłoszeń, ogladałam jakiegoś tik toka z gościem który kupił jakieś duże ilości produktów

Może...
Ale jak kiedyś w Amooco na 4 zgłoszenia wpadały 3 nagrody a teraz na 4 zgłoszenia nie wpada nic... Ja sobie to tłumaczę że nasze relacje 
Się popsuły, jak w dobrym małżeństwie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085254 Napisano: 22.03.2023 14:14:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wiem co się stało... Ale jakiś rozłam na drodze ja i Amooco i Ja i Avanti .. nie wiem... Kupuje co trzeba, wysyłam jak trzeba... Nie wiem ... Czy to etap naszej znajomości jak że Smolarem emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085198 Napisano: 22.03.2023 08:54:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agni5h napisał(a):

Ja na komputerze przez przypadek jakiś czas temu zmieniłam opcję strony na starą wersję i nie umiem wrócić na nową.

U dołu strony znajdź: Skórka i naciśnij Nowoczesna emotka  

pionas napisał(a):

Nie ma szans na powrót starej aplikacji.
błąd z wiadomościami był po stronie serwera także już poprawione.

Spisze sobie uwagi i w weekend może uda mi się usiąść i poprawić

Super. Dzięki. Potwierdzam. Wiadomosci wróciły. 
Czy dałoby się, zrobić jak na stronie, klikając w konkretną wiadomość aby przynosiły na dół od razu do najnowszej? 

Sorry za marudzenie emotka  :p Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085159 Napisano: 21.03.2023 21:04:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.

Od pamiętnej zmiany skryptu na stronie (czy jak się to nazywa) aplikacja niestety nie działa fajnie. 
w ogóle nie wczytują się wiadomości 
Nie ma info o nowych wiadomościach na stronie 
powiadomienia nie działają … 
parę jeszcze można wymienić …

nikt mi nie zgłaszał błędów także nic w niej nie robiłem
co do powiadomień to sam system notyfikacji wyłączyłem bo wprowadzili opłaty a nie znalazłem bezpłatnej alternatywy (tego też mi brakuje) ale przyznam szczerze że ten temat zaniedbałem

Szczerze przyznam, że od wprowadzenia nowej wersji aplikacji, nie korzystałem z niej prawie w ogóle. Bardziej odpowiadała mi stara wersja. Była bardziej czytelna. Wcześniej korzystałem z niej stale. 
spróbowałem dziś ponownie, ale niestety… nie da się. 
pytanie podstawowe… czy da się wrócić do wersji sprzed zmiany, chodzi przede wszystkim o szatę graficzną, ta obecna jest mało co czytelna. Ciężko rozróżnić, kolejne wpisy. Czcionka jest podoba kolorystycznie do tła, zlewa się to wszystko. 
jednak piszę tylko w moim odczuciu…. 
w poprzedniej wersji fajnie było pokazane, w którym temacie jest nowy wpis. Teraz tego nie ma. 
tak jak pisałem, powiadomień nie ma
jak wchodzę na wiadomości, wychodzi, UPS, COŚ POSZŁO NIE TAK, No i wiadomości nie ma 
brak wyszukiwarki konkursów, (albo ja jej nie widzę), chciałbym znaleźć konkurs, np. Ten bramkowy z Hebe, nie ma jak, tylko wejść w konkursy promocyjne i przewijać. 
przy publikowanych konkursach, brak informacji o organizatorze, dla mnie to było pomocne, 
fajnie byłoby, gdyby pod opublikowanym konkursem w dziale KOMENTARZE była przy tym np. W nawiasie informacja czy komentarze jakieś są, np. Komentarz (2), 
fajnie by było na forum dać gdzie indziej funkcje dodawania komentarza, naszukałem się, a to pod 3 kropkami, na które bym nie wpadł… 
dodatkowo pole do wpisywania wiadomości na forum jest malusie…. Bez emotek emotka  

to na początek emotka  gdyby dało się zrobić takie usprawnienia, korzystanie z aplikacji byłoby łatwiejsze. 
najważniejsze jak dla mnie, kolor tła i czcionki. To się zlewa… i niestety jest mało czytelne.

poprzednia wersja apki, była mega kolorystycznie i funkcjonalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7085143 Napisano: 21.03.2023 18:32:47 w Avanti
kachakacha napisał(a):

Avanti szybko odpisuje na maile?
Wysłałam im wczoraj paragon na konkurs Star, a dzisiaj info o wygranej bluzie... Oczywiście oba produkty na tym samym paragonie. Nagroda przepadnie czy może uda mi się z nimi porozumieć? Miał ktoś podobną sytuację?

ja miałem ale to ze dwa albo trzy lata temu.
Po prostu wysłałem im wypełnione oświadczenie i wyjaśniłem w liście (dołączonym do oświadczenia), że paragon został wysłany na konkurs (tu nazwa konkursu), bo wygrałem we wcześniej wspomnianym konkursie.
Nagroda dotarła emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7085139 Napisano: 21.03.2023 17:56:32 w Avanti
andii napisał(a):

Hejo.. Który etap dziś informowali ? X ?

Ten z panią z parasolem emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

pioge7

#7085137 Napisano: 21.03.2023 17:55:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.

Od pamiętnej zmiany skryptu na stronie (czy jak się to nazywa) aplikacja niestety nie działa fajnie. 
w ogóle nie wczytują się wiadomości 
Nie ma info o nowych wiadomościach na stronie 
powiadomienia nie działają … 
parę jeszcze można wymienić … Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pioge7

#7085128 Napisano: 21.03.2023 17:40:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7084905 Napisano: 20.03.2023 18:38:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carrrolinax3 napisał(a):

Jak wygląda kwestia zgłoszeń do konkursu, gdzie do wygrania są np. bony do miejsca, gdzie się pracuje? Przykładowo ktoś pracuje w Żabce, konkurs organizowany przez firmę zewnętrzną, a nagrodą są bony do Żabki. Czy wówczas można się zgłosić do takiego konkursu, jeśli sama Żabka nie jest organizatorem ani sponsorem? Drugi przykład: konkurs rozgrywa się w Biedronce, dana osoba pracuje tam. Nagroda jest inna niż bony, ale konkurs rozgrywany tylko w tej sieci. W regulaminie jest natomiast ktoś inny wpisany jako organizator, czy więc taki pracownik może brać udział?

Zawsze info jest w regulaminie. Kto jest wykluczony. Np. rodzina organizatora , pracownicy sklepu i ich rodzina itp. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

pioge7

#7084774 Napisano: 20.03.2023 09:02:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Czy w konkursie Kupiec (owsianki, płatki owsiane) przychodzi potwierdzenie na maila?

U mnie nic nie przyszło. Tylko podziękowanie na stronie Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

pioge7

#7084323 Napisano: 15.03.2023 20:30:18 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

ewka.kr napisał(a):

Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Za ktory etap leci lays?


9 etap

nie wiem może źle patrze widzę listy do etapu 8 . czy listy są poźniej niż maile?

Tak, listy są najczęściej po e-mailach. Idzie na bank etap 9.

ten etap gdzie była tańcząca murzynka w różowym ganierku

Nie! To był 9 etap z Lay’sami zamiast Giewontu

serio? byłam przekonana że ten z murzynką (on był wcześniej?)

Tak, tydzień temu były z tancerką wyniki, teraz były te z górą emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pioge7

#7084123 Napisano: 14.03.2023 13:23:12 w SZUKAM....
Frama napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam info, czy ktoś kupował gdzieś ostatnio, a jeśli tak to gdzie Winiary pomysł na papirus... ? Szukałem w kilku sklepach i nigdzie nie ma emotka

Nieosiągalny niestety emotka  podobno był produkowany w Rosji i z powodu wojny wstrzymano produkcję.

aaaaaaaaaaaaa to takie buty. Właśnie często w sklepach był, a teraz nie mam emotka nie widuję... dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7084119 Napisano: 14.03.2023 13:17:44 w SZUKAM....
szukam info, czy ktoś kupował gdzieś ostatnio, a jeśli tak to gdzie Winiary pomysł na papirus... ? Szukałem w kilku sklepach i nigdzie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

pioge7

#7083984 Napisano: 13.03.2023 17:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...a-zabka#.ZA9PnOzTlkw
Kupował ktoś np. 6 puszek albo 9 przy 1 translacji? Ile dostajecie wtedy kodów w apce? Niby jest, że wielokrotność uprawnia do większej ilości zgłoszeń ale jak to jest przy większych zakupach podczas 1 transakcji? Wyświetl w wątku >>
0 0