Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
jak komus brakuje kilku pkt to dużo
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
ja dochodzę tam do 1820 pkt i już dość masakra potem tak te warzywa spadają że ja nie wiem jak na nie patzreć
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
a co? bo ja nie słucham nietstey radia dzisiaj
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
a co szykują coś ??? Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
Każdy kod może być wykorzystany tylko raz.
Wpisz kod z innej nakrętki. Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
ja prosiłęm dziś rano z 27 to odpsiali mi jakie mam dane?
napsisąłem i nic nei odpsiali
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
albo coś w stylu na dzień matki co było tyle ze teraz rodzice co chciali by dac dzieciom Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
www.winiary.pl/jejeje wchodisz w mechanizm promocji i tam są zwyciezcy po prawo (mały niewielki czerwony kwadracik0 Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
wysłałem dwa smsy i nie wiem z jakiego startera a tylko jeden telfon na wymianę kart i nie wiem na jakim trzymać teraz
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
ja kojarzę ale mi się nie udało
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
i ja i ja Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
:D przepraszam za błąd w nicku
a i jeszcze
do tego grona jeszcze ATI88, BAXTER, FRYTECZKA, ISMENA, TATO999, - wspaniałe 3 lata z Wami też
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
kurcze na pewno pominąłem jeszcze kilka osób ale tyle Was było że nie spamiętam
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
AMIF- Twoja pomoc w wielu konkursach
IWA643- pomagasz zawsze
PLOCIA, KRZYSZU, KEITI78ZG, KAIKAE, TARGICOLA, TUNEZJA, MAGMA6, ELZBIETA, AERDNA, MERYNOSEK, MONIAB, IWONCIAAA i jeszcze wiele innych osób, za okazaną pomoc, mniejszą lub większą, nie wiem jak Wam mogę podziękować. Nigdy nie pozostawiliście mojego pytania bez odpowiedzi, dzięki takim osobom, można wierzyć że świat jest dobry.
Uwielbiam Was wszystkich i dziękuję Wam za wszystko.
Te 3 lata minęły jak z bata strzelił, mam nadzieję że kolejne upłyną w równi pozytywnym świetle
dziękuje raz jeszcze a dal Was:
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
z takim czymś to są inne wątki pomocy, albo szukam.... dziwię się że admini na to pozwalają Wyświetl w wątku >>
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
mnie już ten konkurs przytłacza
pioge7
Postów 8545
Data rejestracji 25.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
mi forum konków wychodiz