Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika pioge7

pioge7

#7134583 Napisano: 28.10.2023 11:38:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
KARTA SMYK o wartości 300 zł
sprzedam za 250 zł (cena ostateczna)

z konkursu Lubella w Stokrotce (ważny do 5 październik 2024) Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7134578 Napisano: 28.10.2023 10:48:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Kochani, co zrobiliście, że Wam zadziałał formularz Netto. U mnie komunikat "Nie zostałeś zweryfikowany. Spróbuj ponownie."


https://www.e-kon...strona=2393#p7133382

Ogólnie chodzi najprawdopodobniej o to, żeby nie wpisywać ręcznie daty urodzenia, tylko koniecznie wybrać odpowiednie cyfry/liczby najeżdżając na nie myszką.

u mnie to samo, ale jak kliknę drugi raz wyslij, to wysyła Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7134556 Napisano: 28.10.2023 08:18:24 w Wkurza mnie...
yreks napisał(a):

pioge7 napisał(a):

yreks napisał(a):

Carrefour i ich apka. Rzadko tam bywam i w zasadzie 1 raz się z tym spotkałem. Promocja przy produkcie i przycisk by aktywować kupon. Po zakupie okazuje się że aby skorzystać z tej promocji aktywne muszą być wszystkie kupony a nie tylko ten konkretny. Po co w takim razie przycisk aktywuj skoro on nic nie daje ? Niestety brak informacji o tym by skorzystać trzeba aktywować wszystko.

a gdzie jest informacja, że trzeba aktywować wszystkie kupony?
Ja aktywuję sobie tylko te, które chcę wykorzystać i promocja bez problemu wchodzi. Za każdym razem. No chyba, że zmienili to w ciągu ostatnich 2 tygodni, bo nie korzystałem z kuponów przez 2 tygodnie, ale zawsze wszystko było ok.

Niestety nigdzie nie było tej informacji. Aktualnie nie moje już tego sprawdzić w apce bo kupon już wykorzystałem.
Zapewne nie przy wszystkich tak jest 
W moim Carrefour jest dzis promo na lays oven Baked papryką i pieprz za 1 grosz przy zakupach za min 10 zł. Wczoraj aktywowałem kupon dziś niestety nie weszło. Pani w kasie powiedziała że trzeba wszystkie kupony aktywować, kliknela i powtórny zakup już był ok

to dziwne, bo skoro tak by było, to sens aktywacji jest niepotrzebny.
Po co aktywować wybrane, jak trzeba wszystkie. A skoro wszystkie muszą być aktywowane, to powinni już sami w apce udostępnić kupony już aktywowane... Nie wiem, dziwne. U mnie zawsze działało. Aktywuję ten co mnie interesuje i się odlicza... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7134553 Napisano: 28.10.2023 07:43:26 w Wkurza mnie...
yreks napisał(a):

Carrefour i ich apka. Rzadko tam bywam i w zasadzie 1 raz się z tym spotkałem. Promocja przy produkcie i przycisk by aktywować kupon. Po zakupie okazuje się że aby skorzystać z tej promocji aktywne muszą być wszystkie kupony a nie tylko ten konkretny. Po co w takim razie przycisk aktywuj skoro on nic nie daje ? Niestety brak informacji o tym by skorzystać trzeba aktywować wszystko.

a gdzie jest informacja, że trzeba aktywować wszystkie kupony?
Ja aktywuję sobie tylko te, które chcę wykorzystać i promocja bez problemu wchodzi. Za każdym razem. No chyba, że zmienili to w ciągu ostatnich 2 tygodni, bo nie korzystałem z kuponów przez 2 tygodnie, ale zawsze wszystko było ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7134497 Napisano: 27.10.2023 18:14:44 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka

Tzn nie wiem czy tak jest wszędzie. Oni mają tel w playu. Nie czytałem tej umowy, bo dowiedzieli się raptem 2 tyg temu jak u nas byli. Nie wiem co jest w umowie. Po prostu byli zdziwieni, że pomimo tego, że umowa się skończyła, dalej przychodzą takie wysokie rachunki i kontaktowali się z Playem. 
Jeśli masz dobry zasięg z Orange, polecam nju na abonament biorąc nju z subskrypcją z aplikacją, 29 zł płacisz i masz nielimitowane rozmowy I SMS-y i internetu 60 GB.
jak weźmiesz i przejdziesz przez goodie to będziesz mieć jeszcze zwrot 120 zł a i może załapiesz się na abonament za 0 zł przez 3 miesiące emotka  taka mała sugestia emotka

jeśli chodzi o nju mobile to za 29zł masz 20gb, dopiero po pół roku  będzie 40gb, a po roku 50gb i dopiero po 2 latach 60gb, więc chyba lepiej wybrać heyah01 za 20zł i masz to samo na początku o 9zł taniej,

Fakt. Przepraszam. Przenosiłem się do subskrypcji  i miałem 60gb na osobe, ale fakt. W nju jesteśmy prawie od początku. Przepraszam pomyliłem się emotka  co nie zmienia faktu że po 2 latach jest 60 GB, a jak się weźmie z kilkoma osobami to jest po 60 GB na osobę i 19 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7134446 Napisano: 27.10.2023 14:50:42 w SZUKAM....
caramela napisał(a):

pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka

Tzn nie wiem czy tak jest wszędzie. Oni mają tel w playu. Nie czytałem tej umowy, bo dowiedzieli się raptem 2 tyg temu jak u nas byli. Nie wiem co jest w umowie. Po prostu byli zdziwieni, że pomimo tego, że umowa się skończyła, dalej przychodzą takie wysokie rachunki i kontaktowali się z Playem. 
Jeśli masz dobry zasięg z Orange, polecam nju na abonament biorąc nju z subskrypcją z aplikacją, 29 zł płacisz i masz nielimitowane rozmowy I SMS-y i internetu 60 GB.
jak weźmiesz i przejdziesz przez goodie to będziesz mieć jeszcze zwrot 120 zł a i może załapiesz się na abonament za 0 zł przez 3 miesiące emotka  taka mała sugestia emotka Wyświetl w wątku >>
1 caramela 0

pioge7

#7134433 Napisano: 27.10.2023 13:52:14 w SZUKAM....
caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7134284 Napisano: 26.10.2023 20:27:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
SPOTIFY na pół roku sprzedam za 60 zł*
dla nowych i starych kont (z konkursu Rockstar) Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7133573 Napisano: 24.10.2023 16:26:31 w Pomocy!!!!
u mnie na Huawei nie dało się ale już na Xiaomi cos tam coś tam już tak

spróbuj jak pisze nswe69. Widzę, że tam ikona też jest emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

pioge7

#7133561 Napisano: 24.10.2023 15:59:49 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy ktoś aktywował (dodał sobie do konta) "monety Allegro" wygrane w loterii Żywca?


No ja nie umiem. Niby to wszystko proste, a w mojej aplikacji, w strefie korzyści, brakuje ikony MONETY.

Ktoś coś wie?

aplikacji nie musisz zaktualizować, przypadeczkiem? emotka  bo loteryjnej ikonki też nie masz.... zajrzałabym do sklepu z apkami i zaktualizowała aplikację

To sprawdziłem w pierwszej kolejności... emotka

miałem to samo... nie było ikonki loteryjnej. pomogło dopiero zmiana telefonu na inny (kogoś z rodziny) i zalogowanie się na swoje konto. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

pioge7

#7133310 Napisano: 23.10.2023 16:31:04 w Avanti
adamo86 napisał(a):

emotka
 Brawo dla zdobywcy głównej!! Nagroda marzenie  emotka


Przekazałem gratulacje znajomej  emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7133112 Napisano: 23.10.2023 10:37:15 w PODZIĘKOWANIA
atlantydek
Polecam. Szybko i bezproblemowo. Paragony trafiły na skrzynkę w mgnieniu oka. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7133111 Napisano: 23.10.2023 10:36:54 w Udane wymiany - polecane nicki:)
atlantydek
Polecam. Szybko i bezproblemowo. Paragony trafiły na skrzynkę w mgnieniu oka. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7132921 Napisano: 22.10.2023 11:40:58 w Paragony na trwające konkursy
Almette Leclerc poszukiwany paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7132335 Napisano: 19.10.2023 15:25:18 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Karton Przysnacków za 60 zł z przesyłką. wysyłka poczta polska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7131333 Napisano: 16.10.2023 09:35:52 w SZUKAM....
sabaka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok ?
Miałam tak w Playu, ale ostatnio coś namieszali i działa to na innych zasadach.

podobno Plush za 5 zł ma konto na rok ale nie jestem pewna bo dopiero zamierzam kupić emotka

Nju mobile
Jeśli doładujesz raz konto masz po wieki, ale co 92 dni proszą o wysłanie SMS-a do nich, bo sprawdzają czy jeszcze używasz numeru emotka

Nie ma problemów w tej sieci z tymi konkursowymi sms premium?

Yyyy od 5 lat nie zauważyłem. Na początku tylko trzeba jakoś to aktywować smsy premium ale wystarczy kontakt z nimi i potem wszystko ok Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

pioge7

#7130769 Napisano: 13.10.2023 10:46:48 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok ?
Miałam tak w Playu, ale ostatnio coś namieszali i działa to na innych zasadach.

podobno Plush za 5 zł ma konto na rok ale nie jestem pewna bo dopiero zamierzam kupić emotka

Nju mobile
Jeśli doładujesz raz konto masz po wieki, ale co 92 dni proszą o wysłanie SMS-a do nich, bo sprawdzają czy jeszcze używasz numeru emotka Wyświetl w wątku >>
2 cleo25, cb656 0

pioge7

#7129895 Napisano: 10.10.2023 10:21:33 w PODZIĘKOWANIA
nanajka81
Dziękuję bardzo za wszystko... wiesz o co chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7129608 Napisano: 09.10.2023 10:42:44 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
300zł ebilet sprzedam za 240 zł
będę mieć. do 2 dni od chęci zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7127095 Napisano: 28.09.2023 17:26:45 w Oddam za darmo
oddam 2 kody na krówkę Mullermilch
ODDANE Wyświetl w wątku >>