Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sania30

sania30

#7173020 Napisano: 30.04.2024 17:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuję czy bilety z Lipton można wykorzystać we Wrocławiu? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7173019 Napisano: 30.04.2024 17:05:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuję czy bilety z Lipton można wykorzystać we Wrocławiu? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

sania30

#7172932 Napisano: 30.04.2024 09:20:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Ja tydzieńtemu tez wyslalammeila di Smolara, czy juz cos wiadomo w kwestiiwymiany wadliwych masekm dostalam tylko potwierdzenieotrzymaniawiadomosci i cisza

8igora9]
pumba napisał(a):

8igora9 napisał(a):

pumba napisał(a):

Ile czasu czekaliście na odpowiedź Smolara w sprawie reklamacji Eveline? Zastanawiam się czy nie zapomnieli o mnie, bo już z dwa tygodnie czekam 😅

Bodajże 1 dzień, w porywach do 2. 🤨 Pisałam na [email protected] i odpisali takim ogólnym tekstem, że potwierdzają otrzymanie wiadomości i będą się starali jak najszybciej wyjaśniać sprawę i wysyłać pełnowartościowe produkty.

Dzięki za odpowiedź 🙂 Taką ogólną wiadomość to od nich dostałam i na tym koniec naszej korespondencji, mieli wyjaśnić sprawę i na tym się skończyło...

A u Ciebie jak szybko wyjaśnili sprawę i wysłali pełnowartościowe produkty?


Nic więcej nie pisali i nie sądzę, że będą pisać. 🤨 Przypuszczam, że po prostu któregoś pięknego dnia dostaniemy nowe maski do włosów, ewentualnie nadanie ich będzie poprzedzone mailem z przeprosinami i tyle. Oni czekają na te produkty od Eveline, to co mają niby więcej pisać w tym temacie. 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7170480 Napisano: 17.04.2024 20:16:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agnesita napisał(a):

Czy tylko ja jestem tak naiwna myśląc, że ostatniego dnia w loterii Kubusia, gdzie jest o 20 bramek więcej łatwiej trafić? Nic bardziej mylnego, 4x pudło emotka

Ja  też miałam nadzieję że może w ostatni dzień się uda trafić, ale kolejne pudło Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7170409 Napisano: 17.04.2024 16:34:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał coś w ramach reklamacji dziurawych masek od Smolara/eveline? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7170408 Napisano: 17.04.2024 16:31:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=

katoda1]Czy wszyscy otrzymaliście nagrody od Gellwe? Czekam na blachę i ani widu ani słychu

Ja wygrałam blachę do pieczenia chyba w listopadzie i też nic nie dostałam
Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7170407 Napisano: 17.04.2024 16:29:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=Ja juz dawno dostalam za ostatni dzien loterii, 
Inna kwestia, ze w sprawiepodziurawionej maski posalam do smolara chyba3 tygodnie temu i do dzisiaj cisza
arletaz]Czy przełali Pani już kosmetyki Eveline. Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7170252 Napisano: 17.04.2024 06:41:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

sania30

#7168658 Napisano: 09.04.2024 06:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał już konkretną odpowiedź od Smolara na reklamację dziurawych masek z promocji Eveline? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7167573 Napisano: 02.04.2024 11:54:16 w moje dzisiejsze wygrane :)

sania30

#7166289 Napisano: 24.03.2024 19:32:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

sania30 napisał(a):

darog napisał(a):

EVELINE te nagrody byle jakie zestawy 
- reklamowaliście? 
Beznadzieja.
Może macie gotowca-pismo?

Eveline uważa, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe. Cokolwiek byś nie napisała dostaniesz taką odpowiedź.  Ewentualnie jeśli maska do włosów ma podziurawioną folię odsyłają z reklamacja do Smolara. 

Czy ktoś używał ten podkład z Eveline? Ciemny jest?


i to ma być nagroda za 200zł??
to jakiś szajs

To raczej 100 zł nie jest warte, pomijając kolorystykę i daty ważności. Opinie o tych lakierach widziałam z 2019 roku, a tego typu kosmetyki są ważne 3-5 lat bez względu na PAO. Na to też nie odpowiedzieli. Standardowa odpowiedź jest taka jak ktoś wyżej cytował Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7166245 Napisano: 24.03.2024 16:36:40 w Smolar
kumulacja napisał(a):

sania30 napisał(a):

Czy ktoś dostał jakąś konkretną informację od Smolara lub eveline po reklamacji tych podziurawionych masek? Mają zamiar przynajmniej to wymienić na dobre?

Nie brałam udziału w konkursie. Ale znajoma brała i napisała do Eveline. Taką otrzymała odpowiedź:
Szanowna Pani! 
Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem przeanalizowaliśmy Pani zgłoszenie. Prosimy  o zgłoszenie wad do działu Reklamacji: [email protected] 
Zapewniamy, że wszystkie produkty są pełnowartościowe i zachowany jest termin ważności. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. 

Ja dostalam taką samą informację od Eveline. A pisałam na meila, którego podają w meilach społecznościowych z komentarzem" zostanie Pani zaopiekowana przez nasz dział Obsługi Klienta ". Żenada Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

sania30

#7166243 Napisano: 24.03.2024 16:32:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

EVELINE te nagrody byle jakie zestawy 
- reklamowaliście? 
Beznadzieja.
Może macie gotowca-pismo?

Eveline uważa, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe. Cokolwiek byś nie napisała dostaniesz taką odpowiedź.  Ewentualnie jeśli maska do włosów ma podziurawioną folię odsyłają z reklamacja do Smolara. 

Czy ktoś używał ten podkład z Eveline? Ciemny jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7166133 Napisano: 23.03.2024 20:41:15 w Smolar
Czy ktoś dostał jakąś konkretną informację od Smolara lub eveline po reklamacji tych podziurawionych masek? Mają zamiar przynajmniej to wymienić na dobre? Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165821 Napisano: 21.03.2024 18:27:40 w Smolar
emi napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Pechowe to Eveline. Dostałam w piątek o 15.58 info od InPost, że przyjęli przesyłkę w oddziale, o 20.19 była w trasie,
                                            w sobotę o4,48 znów przesyłka przyjęta w oddziale InPost,
                                            dziś o 11,38- przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do nadawcy.
Miał tak ktoś?

Ja tak miałam, przesyłka nigdy nie dotarła a wróciła do nadawcy. 
Minął tydzień i nie dzieje się nic. Nawet nie wiem od czego w tej chwili się odwołać

Ja dzisiaj dostałam zestaw z ostatniego dnia promocji. Oczywiście podziurkowana maska do włosów.  Napisałam ci o tym myślę, wysłałam zdjęcia odpisali ze zespół przeanalizował zgłoszenie i mam pisać do Smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165820 Napisano: 21.03.2024 18:24:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drugi i ostatni zestaw Eveline z maską z dziutkami Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

sania30

#7165787 Napisano: 21.03.2024 15:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Znalazł,ktoś tego silana nowego w biedronce ? Mi nogi już wchodzą nie powiem gdzie   byłam w sumie w 5 biedronkach i nie ma

obeszłam też kilka i nigdzie nie ma...
Panie powiedziały że mają na magazynie pełno palet, więc może tam będą, ale nie ma kto rozłożyć...

U mnie też nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165524 Napisano: 20.03.2024 14:04:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Napisałam do Eveline na FB. Poprosili o kontakt  ze sklepem, podali emaila. Opisałam całą sytuację związaną z cudowną paczką, Też miałam przebity numer, uszkodzoną maseczke i ogólnie napisałam co myślę o takim podejściu do klientów. Dostałam odpowiedź,, Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem przeanalizowaliśmy Pani zgłoszenie. Prosimy  o zgłoszenie wad do działu Reklamacji : [email protected]
Walka z wiatrakami. Nic tu się nie wskóra. Zostanie tylko niesmak i niechęć do marki Eveline. I nauczka żeby nie brać udziału w konkursach z niespodziankami.

A Smolar robi kopiuj wklej tą samą odpowiedź do wszystkich. W skrócie , że według Eveline jest wszystko ok.  I koniec. I z tym nas zostawia. Ja również miałam maskę przedziurawiona i wypływało z nirn po odkręcaniu, taki rdzawy plyn był. Wygląda jak stare i przeterminowane. Lakiery wyrzucone, bo śmierdzą niemiłosiernie. Ogółem Nigdy w życiu już z Eveline nie kupie nic!

Dzięki za info, 
W takim razie ja nigdzie nie pisze.Do Smolara nie ma po co (uważam, że to nie ich wina, co wiecej licze na to ze przestana z nimi wspolpracowac),a do Eveline nawet mi sie nie chce marnowac czasu, skoro spławiają odpowiedzi.
Po prostu przestane kupowac ich produkty i zakaze wszystkim domownikom emotka
Wygrałam już wiele 'dziadostw' ale ta akcje uwazam za creme de la creme obciachu.

Ja napiszę do nich o usunięcie moich danych ze sklepu internetowego.  Nie zamierzam już kupować ich kosmetyków po tej akcji. Czekam jeszcze na drugą paczkę, ale nie spodziewam się niczego innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165296 Napisano: 19.03.2024 11:14:04 w Smolar
niewyspanamama napisał(a):

A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...

Na komentarze na instagramie nawet nie reagują. Zarówno na te dotyczące zawartości paczek jak i zapytania o losowanie nagród głownych Wyświetl w wątku >>
0 0