Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maslo1

maslo1

#6658385 Napisano: 19.11.2019 09:13:26 w Czy informują/ informowali?
Za 15 i 16 z Milki już informowali ? Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

maslo1

#6542399 Napisano: 27.10.2018 13:04:08 w Mam problem...
marzenie16 napisał(a):

u mnie także

Widać jakaś usterka, myślałem że tylko u mnie coś nie tak. Dzięki za info. Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6542393 Napisano: 27.10.2018 12:45:41 w Mam problem...
Witam, mam pytanie czy u kogoś oprócz mnie nie działa wyszukiwanie konkursów? cokolwiek wpiszę zawsze jest 0 rezultatów. Sprawdzi ktoś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6538065 Napisano: 14.10.2018 12:27:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Na szczęście można było podać adres do wysyłki, jak widać czasu na reklamację nie przewidziano emotka

Niemniej nadal nie umiem znaleźć regulaminu i zapisu o terminie oraz o sposobach zgłaszania reklamacji...  emotka Czyżby organizator tego też "nie brał pod uwagę"?  emotka

Widać tak bezpieczniej, i bez problemu . Nie ma co się wkurzać, ważne ze cos w końcu siadło bo długim czasie posuchy emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

maslo1

#6538061 Napisano: 14.10.2018 12:19:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

maslo1 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Witam wszystkich, udało mi się zdobyć 2 miejsce w konkursie na hasło reklamowe. Uważam jak tak samo jak jeden z komentujących wyniki konkursu, że 1 miejsce to plagiat. Sformułowanie które wyskakuje 260000razy po wpisaniu w Google na pewno nie jest autorskie. Trzecie miejsce jest praktycznie takie samo jak  pierwsze.  Mogę to jakoś zareklamować czy raczej stracona sprawa?. Organizatorzy nie widzą problemu i nie zamierzają zmienić wyników.  Czekam na komentarze i opinie. Pozdrawiam Wojtek. https://m.faceboo...p;id=438416730015948

moim zdaniem Twoje hasło jest oryginalne i zdecydowanie najlepsze ze zwycięskich, a dostaniesz za nie niewiele wartego pendrive'a, więc niczym nie ryzykujesz, pisząc reklamację,. emotka  

Tak tylko komu je zareklamować, skoro organizator w wiadomości mi napisał że nie zmieni zdania.

jeśli jest regulamin to w nim powinno być napisane, w jaki sposób można składać reklamację
jest o co walczyć

emotka Popieram! A ja w ogóle, szukając tego zapisu właśnie, widzę na stronie konkursowej taką notkę:
"Oficjalne rozdanie nagród nastąpi w sobotę 13 października w naszym salonie pod adresem ul. 3 maja 25 (róg Sixta), Bielsko-Biała".
To te nagrody zostały już rozdane?  emotka

Na szczęście można było podać adres do wysyłki, jak widać czasu na reklamację nie przewidziano emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

maslo1

#6538060 Napisano: 14.10.2018 12:17:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Witam wszystkich, udało mi się zdobyć 2 miejsce w konkursie na hasło reklamowe. Uważam jak tak samo jak jeden z komentujących wyniki konkursu, że 1 miejsce to plagiat. Sformułowanie które wyskakuje 260000razy po wpisaniu w Google na pewno nie jest autorskie. Trzecie miejsce jest praktycznie takie samo jak  pierwsze.  Mogę to jakoś zareklamować czy raczej stracona sprawa?. Organizatorzy nie widzą problemu i nie zamierzają zmienić wyników.  Czekam na komentarze i opinie. Pozdrawiam Wojtek. https://m.faceboo...p;id=438416730015948

Skoro już się ujawniłeś emotka ... miło Cię poznać, bardzo fajny profil i zdjęcie z dzieckiem.  emotka Gratuluję Ci choć wyróżnienia. emotka Ja, o ile dobrze pamiętam, też brałam w tym udział i nie zostałam wcale doceniona, co jest dla mnie powszedniością i całkowicie mnie nie dziwi - to decyzja jury, taki jest regulamin. emotka Niestety, w tego typu konkursach nawet każde słowo może być już nowym sposobem myślenia/pokazania/zobrazowania czegoś, dlatego nie do końca zgadzam się z tym, że - jak piszesz - trzecie jest praktycznie takie samo, jak pierwsze (ale to tylko moje osobiste zdanie, mogę się oczywiście grubo mylić  emotka ) . emotka Co do plagiatu, trudno mi się wypowiadać, nie wiem, czy tak jest, bo tego nie sprawdzałam, ale - jeżeli hasło zwycięskie jest splagiatowane, a poprą Cię i inni uczestnicy, dacie niezbite dowody i masowo zgłosicie to organizatorowi - przypuszczam, że wtedy na pewno zmieni swoje stanowisko i problem jednak dostrzeże. emotka

Dziękuję za opinię, teraz też po głębszej analizie myślę że 1 i 3 się różnią choć są bardzo podobne. Niestety z pierwszym hasłem jest taki że nie znalazłem oficjalnie użytego tego sformułowania jako hasło reklamowe. Jest tysiące razy użyte w tekstach reklamowych artykułach i opisach. Coś takiego jak by ktoś użył sformułowania " W zdrowym ciele, zdrowy duch" sformułowanie używane tysiące razy ale nie użyte jako hasło reklamowe ( choć może i było musiał bym pogrzebać). Nie zmienia to faktu że wygrane hasło nie ma nic wspólnego z fragmentem  "stworzyć coś kreatywnego" które czytamy w zasadach konkursu, Chyba przegrana sprawa, choć smutek i rozczarowanie ogromne emotka Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6538051 Napisano: 14.10.2018 11:55:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Witam wszystkich, udało mi się zdobyć 2 miejsce w konkursie na hasło reklamowe. Uważam jak tak samo jak jeden z komentujących wyniki konkursu, że 1 miejsce to plagiat. Sformułowanie które wyskakuje 260000razy po wpisaniu w Google na pewno nie jest autorskie. Trzecie miejsce jest praktycznie takie samo jak  pierwsze.  Mogę to jakoś zareklamować czy raczej stracona sprawa?. Organizatorzy nie widzą problemu i nie zamierzają zmienić wyników.  Czekam na komentarze i opinie. Pozdrawiam Wojtek. https://m.faceboo...p;id=438416730015948

moim zdaniem Twoje hasło jest oryginalne i zdecydowanie najlepsze ze zwycięskich, a dostaniesz za nie niewiele wartego pendrive'a, więc niczym nie ryzykujesz, pisząc reklamację,. emotka  

Tak tylko komu je zareklamować, skoro organizator w wiadomości mi napisał że nie zmieni zdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6538042 Napisano: 14.10.2018 11:11:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Witam wszystkich, udało mi się zdobyć 2 miejsce w konkursie na hasło reklamowe. Uważam jak tak samo jak jeden z komentujących wyniki konkursu, że 1 miejsce to plagiat. Sformułowanie które wyskakuje 260000razy po wpisaniu w Google na pewno nie jest autorskie. Trzecie miejsce jest praktycznie takie samo jak  pierwsze.  Mogę to jakoś zareklamować czy raczej stracona sprawa?. Organizatorzy nie widzą problemu i nie zamierzają zmienić wyników.  Czekam na komentarze i opinie. Pozdrawiam Wojtek. https://m.faceboo...p;id=438416730015948 Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6517269 Napisano: 07.08.2018 21:54:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest ktoś kto brał udział w konkursie Jim Bim i Amudsen "Drink Kibica" ?. Teraz dopiero doczytałem że miało być max360 znaków. Czy ktoś kto brał udział wie czy po przekroczeniu limitu tekst zaznaczał się na czerwono?. Miałem niewiele tekstu ale nie jestem pewien czy nie przekroczyłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6474287 Napisano: 18.03.2018 20:22:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Parę osób pytało mnie jak się dostać do Koła fortuny, napiszę tu jak było w moim przypadku morze ktoś się zdecyduje wziąć udział bo naprawdę
warto, wspomnienia na całe życie. Wysyła się maila na [email protected] pisze się tam że chce się wziąć udział bo ......, ja napisałem że to moje
marzenie z dzieciństwa i zapytałem co muszę zrobić by się  dostać do programu. Odesłali
mi formularz zgłoszeniowy, wypełniłem go i odesłałem ( Myślę że poczucie
humoru przy wypełnianiu jest mile widziane, przynajmniej było tak
zemną. Po pewnym czasie zaproszono
mnie na casting do Warszawy, tam trzeba było na kartce uzupełnić litery w
20 hasłach z rożnych kategorii. Nie ma co się zrażać bo ja chyba z 5
miałem dobrze. Potem pojedynczo staje się przed kamerą taką zwykłą małą i
odpowiada się na pytania rekruterki która stoi za nią. Pytania typu jak
się nazywasz, gdzie pracujesz jakie masz hobby itp. najważniejsze to
być naturalnym i podejść na luzie. Dobrze opowiadać o swoim hobby tak
aby było interesująco albo z humorem. Ja dostałem odpowiedz, że się dostałem chyba 2 tyg
po castingu, a mówili że 2 miesiące. mam nadzieję że udało mi się
namówić do startu parę osób , i jeszcze większą nadzieję że się
dostaniecie, Wojtek. Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6474286 Napisano: 18.03.2018 20:17:52 w Gratulacje! Dla wygranych!
koniczynka123 napisał(a):

maslo1 napisał(a): Dawno tu nie zaglądałem, jeśli mielibyście ochotę zobaczyć moje
poczynania w Kole Fortuny, to zapraszam na VOD TVP odcinek 160. Poza tym
udało się wygrać , preparat na siwienie włosów, metalowy poster
dekoracyjny z własnym napisem, weekend w Zakopanym i laserowy zabieg
depilacji dla żony. emotka

GRATULUJE fajnej kaski panu Wojtkowi  https://vod.tvp.p...uny,odc-160,35977458 emotka
Szkoda, że  finaliście nie udało się zgadnąć głównego hasła bo było łatwe ale stres pewnie robi swoje.

Dziękuje bardzo, dokładnie tak, szkoda że mu się nie udało bo jest super pozytywnym człowiekiem, ale jak pani napisała stres tam jest olbrzymi. Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6473699 Napisano: 16.03.2018 12:22:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Parę osób pytało mnie jak się dostać do Koła fortuny, napiszę tu jak było w moim przypadku morze ktoś się zdecyduje wziąć udział bo naprawdę warto, wspomnienia na całe życie. Wysyła się maila na [email protected] pisze się tam że chce się wziąć udział bo ......, ja napisałem że to moje
marzenie z dzieciństwa i zapytałem co muszę zrobić by się  dostać do programu. Odesłali
mi formularz zgłoszeniowy, wypełniłem go i odesłałem ( Myślę że poczucie humoru przy wypełnianiu jest mile widziane, przynajmniej było tak zemną. Po pewnym czasie zaproszono
mnie na casting do Warszawy, tam trzeba było na kartce uzupełnić litery w
20 hasłach z rożnych kategorii. Nie ma co się zrażać bo ja chyba z 5
miałem dobrze. Potem pojedynczo staje się przed kamerą taką zwykłą małą i
odpowiada się na pytania rekruterki która stoi za nią. Pytania typu jak
się nazywasz, gdzie pracujesz jakie masz hobby itp. najważniejsze to
być naturalnym i podejść na luzie. Dobrze opowiadać o swoim hobby tak
aby było interesująco albo z humorem. Ja dostałem odpowiedz, że się dostałem chyba 2 tyg
po castingu, a mówili że 2 miesiące. mam nadzieję że udało mi się namówić do startu parę osób , i jeszcze większą nadzieję że się dostaniecie, Wojtek. Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6473674 Napisano: 16.03.2018 11:34:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
maslo1 napisał(a):

Dawno tu nie zaglądałem, jeśli mielibyście ochotę zobaczyć moje poczynania w Kole Fortuny, to zapraszam na VOD TVP odcinek 160. Poza tym udało się wygrać , preparat na siwienie włosów, metalowy poster dekoracyjny z własnym napisem, weekend w Zakopanym i laserowy zabieg depilacji dla żony. emotka

Nie napisałem że mam na imię Wojtek emotka Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6473538 Napisano: 15.03.2018 21:53:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dawno tu nie zaglądałem, jeśli mielibyście ochotę zobaczyć moje poczynania w Kole Fortuny, to zapraszam na VOD TVP odcinek 160. Poza tym udało się wygrać , preparat na siwienie włosów, metalowy poster dekoracyjny z własnym napisem, weekend w Zakopanym i laserowy zabieg depilacji dla żony. emotka Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6405783 Napisano: 20.09.2017 19:51:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Może nie z dziś ale z ostatnich paru tygodni.
Laptop lenovo yoga za hasło reklamowe szkoły programowania emotka
zaproszenie od Grantsa
gadżety od lenovo za zdjęcie z laptopem wygranym wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>

maslo1

#6376915 Napisano: 07.07.2017 10:26:07 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?

Regulamin naszego forum mówi jasno: "Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu."

W skrócie: grałeś sam? Radź sobie sam. Takie zasady emotka

Spoko, natknąłem się na konkurs jak już pierwszy rebus był wrzucony , tak że było trochę późno na dodanie, ale rozumiem zasady to zasady. Dzięki za
poinformowanie .Nie było pytania. Popiół idzie na głowę. Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6376843 Napisano: 07.07.2017 00:03:02 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie


A ten konkurs jest w naszej bazie

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6376833 Napisano: 06.07.2017 22:59:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co
ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje
pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6367279 Napisano: 13.06.2017 10:26:20 w Paragony na trwające konkursy
maslo1 napisał(a):

Szukam paragonu na drzwi O.K.Doors z Bricomarche, ktoś coś ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maslo1

#6365864 Napisano: 08.06.2017 23:29:22 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu na drzwi O.K.Doors z Bricomarche, ktoś coś ? Wyświetl w wątku >>
0 0