Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6840718 Napisano: dzisiaj o 09:15:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DHL przywiozło Batiste;) be dokumentów zwrotnych. Zestaw dokładnie taki jak na zdjęciu na stronie.

zielonaszpilka

#6839948 Napisano: 24.01.2022 20:18:33 w Gratulacje! Dla wygranych!
myja emotka vifordist emotka gratuluję  emotka  emotka
1 myja 0

zielonaszpilka

#6839654 Napisano: 24.01.2022 09:40:03 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

Johnie Walker? Do jutra zdaje się czas ? Czy już powiadamiali?

Czekamy, oby się opłaciło emotka

łówne były informowane w piątek telefonicznie. Nie ja jestem szczęśliwa nagrodzoną, ale znam jedną z tych szczęśliwych, więc info z pierwszej ręki;)

zielonaszpilka

#6839493 Napisano: 22.01.2022 22:04:54 w Pomocy!!!!
baxter napisał(a):

Czy ktos mi podpowie jak dodać na olx ogłozenie z tania przesyłką? niby  na etapie dodawania ogloszenia dodaje przesylke olx, zaznacaam paczkomat i w ogloszneiu nie jest widoczxan przesyłka emotka

Zaznaczasz paczkomat i potem wybierasz jeszcze rozmiar przesyłki. A jeśli to nie działa to u mnie działa tylko dodanie ogłoszenia od nowa.
0 0

zielonaszpilka

#6838074 Napisano: 17.01.2022 15:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

zielonaszpilka - dzięki za ostrzeżenie... mam daleko do tego sklepu - chciałem skumulować zakupy aby za często nie jeździć i teraz wiem, że mogłoby to być ryzykowne

Można nie podawać delikarty;)

zielonaszpilka

#6838052 Napisano: 17.01.2022 14:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

kurcze dostałam sms z delikary ze mam za duza liczbe transakcji..  a ja tylko kupiłam kilka paragonów pod rząd na różne konkursy , i to 2 dni , potem już nic nie kupowałam i nie zawsze wbijałam delikarte.. miał tak ktoś? płatność była tylko z jednej karty i to paragony po 1 produkcie.. no jaja.. 

1 monisss 0

zielonaszpilka

#6837849 Napisano: 15.01.2022 20:12:14 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie niezmiennie to, że Organizatorzy nie trzymają się zapisów w regulaminie(patrz konkurs Batiste). Zgodnie z regulaminem wyniki miały być opublikowane 14.01.2022 r. na stronie, a Organizator wydał sobie komunikat, że wyniki będą 24.01.2022 r.emotka

Konkurs był przedłużony do 10 stycznia, przez problemy z formularzem na początku konkursu, więc automatycznie wyniki też zostały przesunięte. Myślę, że akurat to podejście jest ok. Lepiej tak niżby mieli wybierać na chybcika.
1 agaluna 0

zielonaszpilka

#6837449 Napisano: 13.01.2022 16:33:30 w gwarancja producenta a wygrana w konkursach
I po to nowy wątek? Masz kilka wątków w których mogłeś zadać to pytanie 🙈 

Z gwarancją jest różnie. Czasem jest na podstawie protokołu, czasem na podstawie maile potwierdzającego, czasem na podstawie numeru seryjnego a czasem jej nie ma. Pytaj organizatora. 

zielonaszpilka

#6837270 Napisano: 13.01.2022 00:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hmmm to jak to jest w tych Starach? Myslalem ze z kazdego etapu wybieraja 7 dziennych i 1 najlepsza glowna.. Ale skoro juz sa wyniki z 3 dni to by znaczylo ze wygrana glowna tygodniowa bedzie wybrana sposrod tych ktorzy wygrali dzienna?

Tak, tak jest w konkursach Stara. Wybierają dzienne i z tych dziennych wybierają główną, więc zwycięzca głównej otrzymuje w sumie 11 tysięcy emotka
0 0

zielonaszpilka

#6837039 Napisano: 12.01.2022 12:13:11 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jeśli zależy ci na nagrodzie to zostaje ci złożyć oficjalną reklamację. Masz mało czasu, bo reklamację można słać do 14 stycznia i liczy się data wpływu do organizatora (ma być list polecony). Napisz reklamację, opis całą sytuację (że kupiłaś sama, że nigdy nie wysyłasz wcześniej, że miałaś już gotową odpowiedź i po powrocie do domu od razu ją wysłałaś), załącz oryginalny paragon (jeśli się go nie odsyłali wcześniej). Edit. Tylko nie wiem czy nie szkoda zachodu dla zestawu za 50 zł.

Tak, nagroda nie jest rewelacyjna, ale chcę walczyć o swoje, tyle ile mogę. Czuję, że są nikłe szanse, ale chciałabym mieć poczucie, że zrobiłam wszystko co mogę, aby dostać tę nagrodę. Dzięki wszystkim za pomoc! Zadzwonię jeszcze raz do agencji, a jeśli będę mieć siłę walczyć to zajrzę do sklepu i wyślę reklamację.Przynajmniej dochodzi mi nowy nawyk konkursowy – sprawdzenie godziny na paragonie i zapisywanie godziny zgłoszenia. Byłoby gorzej, gdybym wygrała coś cennego!EDIT:
Sprawdziłam też na https://myactivity.google.com/myactivity.
Najwyraźniej google uważa, że chcemy pamiętać tylko historię youtube i reklam (!), bo tylko to mogłam sprawdzić na tyle miesięcy wstecz.

Kurcze, u mnie na tej stronie mogę wyszukać każdą swoją aktywność i wszystkie odwiedzane strony do kilkunastu miesięcy wstecz - oczywiście o  ile w trakcie ich odwiedzania byłam zalogowana na koncie google. Moze nie byłaś zalogowana. Szkoda, to byłby dobry dowód:)
1 agnesse 0

zielonaszpilka

#6837038 Napisano: 12.01.2022 12:06:40 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

Jeśli zależy ci na nagrodzie to zostaje ci złożyć oficjalną reklamację. Masz mało czasu, bo reklamację można słać do 14 stycznia i liczy się data wpływu do organizatora (ma być list polecony). Napisz reklamację, opis całą sytuację (że kupiłaś sama, że nigdy nie wysyłasz wcześniej, że miałaś już gotową odpowiedź i po powrocie do domu od razu ją wysłałaś), załącz oryginalny paragon (jeśli się go nie odsyłali wcześniej). Edit. Tylko nie wiem czy nie szkoda zachodu dla zestawu za 50 zł.

Tak, nagroda nie jest rewelacyjna, ale chcę walczyć o swoje, tyle ile mogę. Czuję, że są nikłe szanse, ale chciałabym mieć poczucie, że zrobiłam wszystko co mogę, aby dostać tę nagrodę. Dzięki wszystkim za pomoc! Zadzwonię jeszcze raz do agencji, a jeśli będę mieć siłę walczyć to zajrzę do sklepu i wyślę reklamację.Przynajmniej dochodzi mi nowy nawyk konkursowy – sprawdzenie godziny na paragonie i zapisywanie godziny zgłoszenia. Byłoby gorzej, gdybym wygrała coś cennego!

No dziwaczna sytuacja, ale niestety te zegary na systemach agencji często działają w cztery strony świata. Czasami nie są przestawione z czasu zimowego na letni i odwrotnie. Szkoda, że nie wysyłają powiadomienia na maila o przyjęciu zgłoszenia. Wtedy ma się czarno na białym, kiedy wysłaliśmy zgłoszenie. Trzymam kciuki emotka
2 bruce, agnesse 0

zielonaszpilka

#6837036 Napisano: 12.01.2022 12:04:14 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

Piszesz o konkursie promocyjnym. Tam nie podawało się numeru dowodu zakupu. Czym produkt kupowałas sama czy kupowałas paragon od kogoś? (Edit. Ok, chyba kupowałas sama bo piszesz o wizycie w sklepie;). Możesz sprawdzić w historii przeglądarki o której godzinie w dniu wysyłania zgłoszenia byłaś na stronie konkursowej - może to ci podpowie, o której godzinie slalas zgłoszenie, a którą godzine masz na paragonie. 

Tak, sama kupiłam. Przypuszczam, że od razu po powrocie do domu wysłałam zgłoszenie, bo odpowiedź już miałam wcześniej przygotowaną.Dzięki za sugestię! Sprawdziłam właśnie przeglądarkę, ale niestety moja historia tak daleko nie sięga. Widocznie Chrome usuwa stare dane.

A sprawdź jeszcze tutaj https://myactivity.google.com/myactivity - o ile masz konto google emotka  Może coś tutaj będzie widoczne, tylko musisz być zalogowana na to konto google, z którego akurat mogłaś korzystać w tamtym dniu.
1 agnesse 0

zielonaszpilka

#6837033 Napisano: 12.01.2022 11:50:58 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

Piszesz o konkursie promocyjnym. Tam nie podawało się numeru dowodu zakupu. Czym produkt kupowałas sama czy kupowałas paragon od kogoś? (Edit. Ok, chyba kupowałas sama bo piszesz o wizycie w sklepie;). Możesz sprawdzić w historii przeglądarki o której godzinie w dniu wysyłania zgłoszenia byłaś na stronie konkursowej - może to ci podpowie, o której godzinie slalas zgłoszenie, a którą godzine masz na paragonie. 

Tak, sama kupiłam. Przypuszczam, że od razu po powrocie do domu wysłałam zgłoszenie, bo odpowiedź już miałam wcześniej przygotowaną.Dzięki za sugestię! Sprawdziłam właśnie przeglądarkę, ale niestety moja historia tak daleko nie sięga. Widocznie Chrome usuwa stare dane.

2 bruce, agnesse 0

zielonaszpilka

#6837021 Napisano: 12.01.2022 11:32:17 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Podali ci w ogóle godzinę o jakiej wg nich wysłałaś zgłoszenie? Może to też by Ci coś podpowiedziało na zasadzie, że to niemożliwe że o tej godzinie wysłałaś zgłoszenie, bo np. wtedy jesteś jeszcze w pracy.
1 agnesse 0

zielonaszpilka

#6836668 Napisano: 10.01.2022 22:44:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały voucher w konkursie Develey " I co tu więcej dodawać ".Voucher obowiązuje na zestaw produktów " I co tu więcej dodawać "- gdzie znajdę ten zestaw? Jestem zalogowana w ich sklepie i nie widzę tego zestawu- pomóżcie proszę 🙂

https://develey.p...-icotuwiecejdodawac/
1 edith 0

zielonaszpilka

#6836408 Napisano: 09.01.2022 18:39:46 w Avanti
atlantydek napisał(a):

Czy Podwójne Świętowanie już powiadomione całe mailowo?

Tak, przysnęli z listą, ale maile za ostatni etap już były.
0 0

zielonaszpilka

#6836340 Napisano: 08.01.2022 19:17:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

W takim razie wychodzi na to, że niezależnie od tego, kto dzwoni muszę przestać zupełnie odbierać, bo teraz nie będę wiedziała czy rozmawiam z człowiekiem czy z robotem. emotka W sumie się zastanawiam teraz, czy ostatnia sfochana Pani, która bez pożegnania się rozłączyła, była prawdziwa...

Zrób prosty eksperyment, który pozwoli ocenić, czy to nagranie, czy jednak żywy człowiek.
Dzwoni nieznany telefon, odbierasz i milczysz. Pani zaczyna. Poznajesz po głosie, więc milczysz nadal. Pani ponawia pytanie. Po chwili zmienia pytanie, ale już ostatni raz i rozłącza się sama. Kiedy zadzwoni kolejny raz, znów milczysz i słuchasz. Ten schemat się powtórzy słowo w słowo bez zająknięcia.
Uwierz - to nagrania, nie człowiek na żywo. Człowiek tym steruje, ale nie ingeruje swoim głosem, póki automat wystarczy. Z reguły wystarcza. To już było tu na forum prezentowane, wklejałem link do filmu na youtube, który to wyjaśniał. Jak chcesz, to poszukaj.

Wystarczy dwukrotnie zapytać o to czy jest robotem emotka  odpowie dwukrotnie dokładnie to samo, a jeśli odpowie inaczej, to zapytać jeszcze raz emotka   na bank dowiemy się, że nie jest robotem, ale pracuje 8 godzin dziennie i może tak brzmieć 🙈 Może za jakiś czas zmienią algorytm i znajdą ciekawsze wytłumaczenie:)
1 bruce 0

zielonaszpilka

#6836336 Napisano: 08.01.2022 19:10:41 w Wkurza mnie...
agaluna też to robię emotka  taka głupotka, marnuje tylko swój czas, ale bawi mnie;) lubię sprawdzać ile ten robót wytrzyma zanim się ze mną rozłączy emotka

Jak dzwoni prawdziwa osoba od fotowoltaiki to się rozłączam, ale jak dzwonią te dziady, co naciągają ludzi na spotkanie z garnkami czy materacami to lubię sobie z nimi pokonwersować i trochę popodnosić ciśnienie.
0 0

zielonaszpilka

#6836222 Napisano: 07.01.2022 22:59:07 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

Błędy przy cytowaniu czyjejś odpowiedzi. Chciałam ładnie odpisać zielonej szpilce, ale ni huhu, bo ciągłe łączy nasze wypowiedzi, choć klikam "cytuj". Ale ja dziś ogólnie wkurzona jestem, więc nie ma co zwracać na mnie uwagi emotka

Widziałam emotka  Nie wkurzaj się emotka  U nas dzisiaj też wieczór pod hasłem "samoloty z papieru". Na szczęście moim wystarcza jeden sprawdzony model emotka  

No chociaż tyle dobrego, że widziałaś moje starania  emotka . Ale nie ma tego złego, jeśli chodzi o zasypianie dzieci - moje, mam ogromną nadzieję, w zamian za to siedzenie do 23 pozwolą mi jutro pospać, ile dusza zapragnie emotka

Nie ma szans emotka  Jutro sobota i nie ma szkoły. Na bank wstaną blady świtem emotka

zielonaszpilka

#6836215 Napisano: 07.01.2022 22:43:28 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

Błędy przy cytowaniu czyjejś odpowiedzi. Chciałam ładnie odpisać zielonej szpilce, ale ni huhu, bo ciągłe łączy nasze wypowiedzi, choć klikam "cytuj". Ale ja dziś ogólnie wkurzona jestem, więc nie ma co zwracać na mnie uwagi emotka

Widziałam emotka  Nie wkurzaj się emotka  U nas dzisiaj też wieczór pod hasłem "samoloty z papieru". Na szczęście moim wystarcza jeden sprawdzony model emotka  
0 0