Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7215170 Napisano: 20.10.2024 18:40:03 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam informacji czym się różni suszarka Vileda Magnum od Viledy Infinity Flex. Wg zdjęć w necie obie się rozsuwają, obie są do 10 kg, a cena prawie stówka różnicy. Ktoś ma którąś albo wiedzę na temat różnic?

Ja niestety nie pomogę. Jedynie co to mnie denerwuje, że szybko w tych suszarkach druty się urywają emotka

Ta ma takie grube, nie cienkie druty. Mam jedną z grubymi i jest super (nie pamiętam firmy).
Zobaczyłam dziś w tv reklamę Infinity Flex i mnie zainteresowała przez to rozsuwanie, a po wpisaniu na All wyszły mi oferty Infinity i Magnum. Stąd się zastanawiam nad różnicą. Porównywarka na ceneo nie wniosła zbyt wiele, na obrazku skrzydła w Infinity są trochę bardziej jakby na płasko i generalnie wyglądają tak samo.

Magnum się nie rozsuwa. Długość linek do suszenia to 24 metry. Flex się rozsuwa i ma linki o długości łącznej 30 metrów. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7215053 Napisano: 19.10.2024 20:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

infante napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

infante napisał(a):

Jak długo trwała u was weryfikacja w loterii lipton biedronka ? wgralam paragon jak kazali i cisza...

To Smolar. Wejdź w formularz laureata, wpisz numer paragonu i telefon i wyskoczy Ci na jakiem etapie jest weryfikacja. Może być negatywna, Smolar nie informuje o negatywnej weryfikacji.

Szukam u nich tej loterii z Biedry, zeby wpisac numery ale jest tylko Dino i Kaufland...

https://wyniki.smolar.pl/#wyniki jest - 2 kubki lipton, tylko nie wiem czy tutaj pokazuje stan weryfikacji emotka  na laureatach faktycznie nie ma. Na jakiś czas wypadłam z konkursowego obiegu i nie wiem czy czegoś nie pozmieniali, bo w laureatach jakoś wyjątkowo mało zakładek.

2 kubki dziennie to stary konkurs z ITM.
https://www.smolar.pl/konkurs-lipton-2-kubki-dziennie
Loteria Biedronka dane uzupełniało się przez formularz który wysyłali na e-mail.
I nie ma możliwości samemu sprawdzić weryfikacji. Niestety emotka

Dzięki za wyjaśnienie. Właśnie jakoś pusto w tej zakładce laureatów i wyników, jak nie u Smolara emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7215049 Napisano: 19.10.2024 20:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infante napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

infante napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

infante napisał(a):

Jak długo trwała u was weryfikacja w loterii lipton biedronka ? wgralam paragon jak kazali i cisza...

To Smolar. Wejdź w formularz laureata, wpisz numer paragonu i telefon i wyskoczy Ci na jakiem etapie jest weryfikacja. Może być negatywna, Smolar nie informuje o negatywnej weryfikacji.

Szukam u nich tej loterii z Biedry, zeby wpisac numery ale jest tylko Dino i Kaufland...

https://wyniki.smolar.pl/#wyniki jest - 2 kubki lipton, tylko nie wiem czy tutaj pokazuje stan weryfikacji emotka  na laureatach faktycznie nie ma. Na jakiś czas wypadłam z konkursowego obiegu i nie wiem czy czegoś nie pozmieniali, bo w laureatach jakoś wyjątkowo mało zakładek.

chyba do nich przedzwonie w poniedzialek

Możesz, jeśli bardzo Cię to niepokoi, ale czasu na wysyłkę nagród mają jeszcze dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7215046 Napisano: 19.10.2024 19:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infante napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

infante napisał(a):

Jak długo trwała u was weryfikacja w loterii lipton biedronka ? wgralam paragon jak kazali i cisza...

To Smolar. Wejdź w formularz laureata, wpisz numer paragonu i telefon i wyskoczy Ci na jakiem etapie jest weryfikacja. Może być negatywna, Smolar nie informuje o negatywnej weryfikacji.

Szukam u nich tej loterii z Biedry, zeby wpisac numery ale jest tylko Dino i Kaufland...

https://wyniki.smolar.pl/#wyniki jest - 2 kubki lipton, tylko nie wiem czy tutaj pokazuje stan weryfikacji emotka  na laureatach faktycznie nie ma. Na jakiś czas wypadłam z konkursowego obiegu i nie wiem czy czegoś nie pozmieniali, bo w laureatach jakoś wyjątkowo mało zakładek. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7215041 Napisano: 19.10.2024 19:09:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infante napisał(a):

Jak długo trwała u was weryfikacja w loterii lipton biedronka ? wgralam paragon jak kazali i cisza...

To Smolar. Wejdź w formularz laureata, wpisz numer paragonu i telefon i wyskoczy Ci na jakiem etapie jest weryfikacja. Może być negatywna, Smolar nie informuje o negatywnej weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7213938 Napisano: 14.10.2024 21:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

Taka ciekawostka odnośnie loterii internetowych https://www.pap.p...ch-mozna-bylo-wygrac czyżby nie było zgody izby celnej na takie losowanka?

Weszłam na forum po dłuższej nieobecności właśnie zerknąć czy na forum jest dyskusja o tym, ale wiedzę, że cisza:) Ciekawe czy będą wzywać na przesłuchania uczestników loterii 😂

a te wszystkie inne ebookowe rozdania nie działały w podobny sposób?

Może tamte miały niezbędne pozwolenia?;) Mnie działania tego buddy wydawały się mocno podejrzane i całe szczęście od jego loterii trzymałam się z daleka. Kupiłam ebooki w jakichś innych akcjach jak paczka dla rodzica i chyba u mamy ginekolog, więc mam nadzieję, że oni mieli wszystkie pozwolenia 🙈😂  Przy czym w regulaminie loterii buddy jest info o pozwoleniu Dyrektora Izby Skarbowej na organizację loterii, więc chociaż na udział w nielegalnych loteriach jest paragraf to nie wiem jakby podeszli do takiej sytuacji jak tu. Uczestnik dostaje informacje, że wszystkie pozwolenia są i co? Ma to jeszcze sobie sam weryfikować?

edit. Chociaż jak teraz czytam to może nie chodziło o brak pozwoleń,
te loterię były zbyt medialne, a o to, ze przy ich organizacji odbywały się jakieś oszustwa/machloje i pewnie raczej za to go złapali. Ale i tak jestem ciekawa jak to się rozwiąże i czy konkursowicze zaczną dostawać wezwania na przesłuchania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7213935 Napisano: 14.10.2024 21:01:14 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

A wkurza Cię to bo? Organizator dal
mylący podpis, ale w kinder bueno jest dodatkowe losowanie niewydanych nagród 2-4 stopnia i wiele tych nagród wpada wtedy na forum. Przy losowaniu nagrody 1 stopnia od razu losują dwóch rezerwowych laureatów.

Tak to jest jak się nie czytało regulaminu. Wpis "do dyspozycji organizatora" zaraz mi podnosi ciśnienie bo myślę,że konkursowiczów omija. Tyle w temacie

Dlatego jak zawsze zalecam spokój i zerknięcie do regulaminu emotka Dopiero potem można się wkurzać. Podpis
mylący, ale obowiązuje to, co w regulaminie. W poprzednich edycjach było to ujęte lepiej, bo był jasny komunikat, że nagroda przechodzi do losowania dodatkowego. Ale
poki co, to się nie zmieniło. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7213930 Napisano: 14.10.2024 20:50:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Taka ciekawostka odnośnie loterii internetowych https://www.pap.p...ch-mozna-bylo-wygrac czyżby nie było zgody izby celnej na takie losowanka?

Weszłam na forum po dłuższej nieobecności właśnie zerknąć czy na forum jest dyskusja o tym, ale wiedzę, że cisza:) Ciekawe czy będą wzywać na przesłuchania uczestników loterii 😂 Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#7213920 Napisano: 14.10.2024 20:37:20 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

A wkurza Cię to bo? Organizator dal
mylący podpis, ale w kinder bueno jest dodatkowe losowanie niewydanych nagród 2-4 stopnia i wiele tych nagród wpada wtedy na forum. Przy losowaniu nagrody 1 stopnia od razu losują dwóch rezerwowych laureatów. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7212698 Napisano: 10.10.2024 09:12:25 w PODZIĘKOWANIA
anialistopad
Interesy z Anią to czysta przyjemność! Niesamowicie pomocna i wyrozumiała osoba emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7211256 Napisano: 04.10.2024 14:44:42 w Niewydane nagrody, negatywne weryfikacje
doria3 napisał(a):

KROPKA BORDO emotka
Negatywna weryfikacja 2 x Tyskie Dino ponieważ w kopercie były oświadczenia dwóch osób.
I kolejna  porażka za literówkę w konkursie Nuii w Biedronce.

Niezbyt przyjazna agencja.
Ciekawe co robią z taką ilością niewydanych nagród emotka

Akurat to zastrzegają w regulaminie bardzo wyraźnie i podkreślają, że w razie wysyłki dwóch oświadczeń w jednej kopercie oba zgłoszenia będą zweryfikowane negatywnie. Słabo, że wymagają osobnych wysyłek, ale mają taki zapis w regulaminie i tyle. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7210828 Napisano: 03.10.2024 09:59:46 w Kupię...
Kupię głośnik jbl, nowy w folii. Oferty z ceną poprosiłabym na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7210113 Napisano: 01.10.2024 08:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

Agnes napisał(a):

pusheen napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

No dobra pytanie za sto punktów emotka
ktoś się jeszcze machnął przy uzupełnianiu formularza do Lipton i wpisał nip sklepu zamiast nr sklepu? Myślicie że Smolar przymknie oko? Szkoda żeby nagroda przepadła. Czy wy też to widzicie? emotka

Moim zdaniem nie ma co liczyć na przymknięcie oka.  emotka

O kurcze ja. 😢 
Dzięki że napisałeś czarny kocie.
A ten numer sklepu to gdzie jest na paragonie? Może oni się pomylili tyle lat gram u Smolar i nigdy nr sklepu nie chcieli

nip dla biedronek jest taki sam, więc nie ma sensu wpisywania tego w formularz

Nie zawsze jest taki sam. Moja Biedronka ma inny NIP. Kupując w innej biedronce i wpisując NIP z pamięci można się zdziwić emotka  Przy czym w liptonie rzeczywiście chcą numer sklepu, nie NIP. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7209440 Napisano: 28.09.2024 02:28:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Wie ktoś o co chodzi ze sklepem duka ? Prawie nic nie jest dostępne online, co to za sklep ? Nie da się bonów użyć.

Modernizacja, jak napisali...

Nie czytałem baneru emotka  dzięki

I bez modernizacji w sklepie online praktycznie niewiele było. Kilka razy podchodziłam do zakupów i nie było co włożyć do koszyka. Ostatecznie poirytowana wybrałam się do salonu stacjonarnego, trafiłam na dobrą promocję i zrobiłam fajne zakupy, ale sklep online to porażka. Oby po tej „modernizacji” wyglądało to lepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7208692 Napisano: 25.09.2024 15:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Czy mieliście w quiz Hebe tak , że pomimo zrobionych zakupów brak wygranych w quizie? I zakupów brak w aplikacji a aplikacja została odbita. Macie jakieś rady ?

W apce po wejściu w historię zakupów masz najpierw historię zakupów online. Musisz u góry zmienić zakładkę na zakładkę „w drogerii”. Czy masz zrobione zakupy w ciągu ostatnich 7 dni przed wzięciem udziału w quizie?  Życzę zakupy są za minimum 15 zł? Ile czasu zajmuje Ci wypełnienie quizu? Bo to powinny być sekundy. Pojawia się pytanie i bez czytania zaznaczasz właściwą odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7206150 Napisano: 16.09.2024 07:18:46 w WC - rozmowy o wszystkim
fan-mandaryny napisał(a):

niunio napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Kochani, jak to jest z płatnościami przez Apple Pay? Załóżmy, że mam kartę wirtualną kartę Goodie i Kartę nagrodową Pluxee (dawniej Sodexo). Spotkało mnie rozczarowanie w sklepie, bo po użyciu urządzenia (w dobry sposób) była odmowa. Mianowicie powiedziałem w kasjerce, żeby wpisała 100 zł. A one w systemie (choć zmieniały i to w dwóch odrębnych Biedronkach) nie na terminalu było widać te powiększona kwotę. Podobnie było z plastikowa kartą Pluxee, która miałem ze sobą. Płaciłem już plastikową kartą Pluxee w Stokrotce i bylo OK. Ale z zegarkiem już jie próbowałem. Ile musiałem się naglowic, ale moc obsłużyć ta platnosc telefonem - wstyd się przyznac, ze jestem w tyle z technologią, załamałem się. No ale załóżmy, ze dobrze obsługuje te urządzenia, do której są  już podpięte karty Goodie i Pluxee… Czy w sklepach które obsługuje te Apple Pay, mogę użyć pośrednio tych kart za posredbictwem Apple Pay, mimo iż w witrynie sklepu nie ma nic o tym, ze je akceptują? Chciałem zapytać, czy to w gestii Apple jest ściągnięcie środków w z tych kart i czy ma to jakieś znaczenie, jeśli dany sklep nie akceptuje kart typu Sodexo i wobec tego nie da sie płacić „telefonem”? Bo jeśli to pierwsze, to teoretycznie powinienem moc zapłacić w wiekszosci teminali, które obsługują Apple Pay. Czyli chyba problem jest po stronie komputerów w Biedronce albo kasjerek, które mówiły, ze wpisywały 100 lub 50 (tyle środków było na tych kartach) a na terminalach widniały kwoty nieco wyższe.  Jak to u Was wyglada? Jeszcze raz: chce wykorzystać środki z karty (na Iphinie czy Apple Watch) dopłacając gotówką.

Apple Pay to cyfrowy portfel. Płacąc nim, tak naprawdę płacisz przypisaną kartą.
Ściągnięcie środków z karty leży w gestii sprzedawcy, a nie Apple. Jeśli chcesz zapłacić kartą Pluxee przez Apple Pay, to sprzedawca musi akceptować karty Pluxee.

Podejrzewam, że to kasjerki w Biedronce źle wpisywały kwotę, jeśli na terminalu wyświetlała się pełna, a nie częściowa, tak jak chciałeś.

Apple Pay to cyfrowy portfel. Płacąc nim, tak naprawdę płacisz przypisaną kartą.

O to to to to! Właśnie o to chciałem spytać. Czyli: choć płacę pozornie telefonem, niby nie kartą (bo przez ten procesor płatniczy Apple Pay, który pośredniczy), to jest tak samo jak gdybym płacił bezpośrednio daną kartą Pluxee czy Goodie, w danym sklepie - dobrze to rozumiem? Czyli w sklepach, które nie obsługują tych kart, taka płatość za pośrednictwem Apple Pay nie zadziała? A czy Biedronka obsługuje kartę Goodie, którą można było wygrac w konkursie 105tki i Pluxee z Żubrówki? Załóżmy, że mam tą płatnośc w telefonie i zegarku przygotowowaną i chę tak płacić. Co mam wtedy powiedzieć kasjerce: że zapłacę "normalną" kartą bankomatową, żeby tę równą kwotę wpisały, czy powiedzieć im  szczególną nazwę karty "karta nagrodowa Pluxee", "karta Goodie", bym spróbował tym telefonem/zegarkiem? To już mnie wnerwia, że nie wiadomo gdzie i czym zapłacić. Mogliby zwyczajnie te pieniądze przelać, albo pozwolić wypłacic bez prowizji. Przerabiał już to ktoś?

Płacąc kartą przez apple pay mówisz normalnie, że płacisz kartą. Po prostu masz tam kartę tylko w formie cyfrowej. Kartami goodie i pluxee powinieneś móc normalnie płacić w każdym sklepie. Nie wiem czy tam może być tak jak z kartami edenred, że niektóre karty są przypisane do konkretnych rodzajów sklepów i np. możesz płacić tylko w sklepach spożywczych czy tylko w hotelach. Wydaje mi się, że nie, ale sprawdź co masz napisane na karcie/dokumentach do karty. A w sklepach nie kombinuj, mów normalnie że płacisz kartą. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7205959 Napisano: 14.09.2024 16:23:32 w SZUKAM....
reolo3 napisał(a):

Jak to mam rozumieć? 

Data zakupów z kartą my hebe za min. 15 zł nie może być wcześniejsza niż 7 dni od daty wzięcia udziału w Quizie.

Jeśli bierzesz udział dzisiaj to zakupy musisz zrobić dziś albo mieć zrobione zakupy jakieś zakupy za 15 zł w ostatnim tygodniu, czyli od 7 września. Wyświetl w wątku >>
1 reolo3 0

zielonaszpilka

#7205684 Napisano: 13.09.2024 08:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
titinunu napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy możecie wysłać zgłoszenie na piłkarski konkurs Inpost? Cały czas mi wyskakuje błąd,  że nr przesyłki jest nieprawidłowy, albo do paczki jest przypisany inny nr tel - a wszystko jest w porządku.  🤔

U mnie to samo.

Widocznie ta przesyłka nie bierze udziału w konkursie. Czy próbujecie zgłosić przesyłkę z vinted albo olx, którą wysyłaliście jako nadawca? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7205412 Napisano: 12.09.2024 09:59:09 w Paryż z biedronką
stokrotka238 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Opis tego wyjazdu i tak brzmi dużo
lepiej niż ten wyjazd za sześćdziesiąt parę tysięcy z TVN 🙈 emotka

To prawda, tyle, że my mieliśmy lepiej rozplanowane loty i tym samym więcej czasu... Na spokojnie mogliśmy sobie zwiedzać, tyle, że na własną rękę... No, ale i tak boli mnie, że mieliśmy taki bieda wyjazd za 65tys...wychodzi na to, że jak by nasz wyjazd organizowała Biedra, to byśmy mieli noclegi na wieży Eiffla 😋😁

Tak, tutaj te loty słabo wyszły, ale mieli 2000 osób do ogarnięcia, więc wybaczam emotka  Poza tym wyjazd niewiele się różnił
od tego Waszego a dodatkowo oni mieli obiady i kolacje w restauracji. A Wasz lot jak wyglądał? Czym leciecieliscie? Mieliście posiłek na pokładzie? I czy robiliście coś dalej ze sprawą wyceny tej nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7205365 Napisano: 12.09.2024 00:38:42 w Paryż z biedronką
Opis tego wyjazdu i tak brzmi dużo
lepiej niż ten wyjazd za sześćdziesiąt parę tysięcy z TVN 🙈 emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0