Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7143268 Napisano: 29.11.2023 20:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co wybieracie w konkursie Pogromcy sprzątanie w Biedronce? Usługę sprzątania czy bon? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7141999 Napisano: 24.11.2023 13:21:26 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

A ty byłaś ze mną na rozprawach?
Mówiłam Pani sędzino nigdy do kobiety Wysoki sądzie.
A przecież jeśli by to uznała za obrazę o by mi dała karę lub upomnienie?
Byłam na ponad 10 różnych rozprawach i tylko na 1 był mężczyzna jako Sędzia.
W tym na jednej w Sadzie Okręgowym a nie sorry na 2 w Sądzie Okręgowym.
Dobra na swoich będziesz mówić Wysoki Sądzie a ja Pani Sędzino.

O borze szumiący:D to jeszcze lepiej emotka  nic nie powiedziała, ale co sobie pomyślała to jej emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7141997 Napisano: 24.11.2023 13:12:01 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Czyli jakby miała coś przeciwko by mi kazała przestać tak mówić.Uffffffffffffffffffff obym nie musiała więcej chodzić na rozprawy ale będę musiała jeszcze wiele razy:(O każdą pierdołę muszę mieć zgodę Sądu:(
Zapłacę jak będzie trzeba.

Myślę, że w sądzie nie mówiłaś pani sędzino tylko Wysoki Sądzie, dlatego nie zwracała uwagi. Niemniej mówiąc o kobiecie sędzi używaj lepiej słowa sędzia a nie sędzina. Jak sama wyguglalas, szkoda tylko, że nie z lepszego źródła;) jest to określenie potoczne. Nie używaj go w oficjalnej komunikacji. To tylko dobra rada, możesz skorzystać, nie musisz. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7141973 Napisano: 24.11.2023 12:08:48 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Nie zmieściłam się w terminie 7 dni do złożenia pisma w sądzie.
Tak jestem wściekła bo ostatnio było 14 dni i oczywiście zamiast sprawdzić to ja z góry oj mam 2 tygodnie.
Kara jest tylko 500 zeta ale mam nadzieję,że sędzina nie będzie w moim wieku bo jak tak to zabulę.
Dziś znowu bluzgałam w biedrze porażka jakie kolejki a jak się coś zablokuje w kasie samooooo stoisz i stoisz i nikogo:(
Bo panie liczą na zwykłych kasach ,inne coś wykładają a te kasy samopas bez nikogo:(
A to dopiero koniec listopada a co będzie w grudniu:(

Żeby pani sędzia nie wkurzyła się bardziej proponuje, żebyś nie nazywała jej sędziną;) Ona nie jest żoną sędziego, sama zapracowała na swój tytuł, więc jest sędzią;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7141269 Napisano: 21.11.2023 23:53:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marla napisał(a):

1914 przed chwiląemotka

Już ponad 2 tys.;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140936 Napisano: 21.11.2023 03:47:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

Czy Organizator ma prawo zatrzymać część kwoty z mojej nagrody  
( chodzi o zaniżony koszt wyjazdu ) 
tłumacząc to kosztami jego organizacji emotka  emotka  emotka

Opisz sytuację dokładniej. Co to znaczy, że zatrzymał część kwoty? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140754 Napisano: 20.11.2023 15:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

jaszczurka-04 napisał(a):

Ktoś zgłaszał się na ostatnią chwilę w Snickers i może powiedzieć ile było zgłoszeń?

Parę postów wyżej masz screen 1243.
Plus konkurs trwa do końca dnia.

Pytanie było o Snickers emotka  Screen tyczył się m&m's, a ten konkurs trwa do jutra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140749 Napisano: 20.11.2023 15:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jaszczurka-04 napisał(a):

Ktoś zgłaszał się na ostatnią chwilę w Snickers i może powiedzieć ile było zgłoszeń?

Parę postów wyżej masz screen 1243.

a liczenie zaczynało się od 0  czy od 1000? bo Jak od 0 to już wiem zeby nie brac udziału xD

Od 0.

Edit. Tylko nie wiem czy Ty piszesz o konkursie Snickers czy m&m's? Dla liczenia to nie ma znaczenia, ale ja już zwątpiłam, bo jeden konkurs się skończył 17, a drugi trwa do jutra... Wyświetl w wątku >>
1 yaagatka 0

zielonaszpilka

#7140681 Napisano: 20.11.2023 12:44:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Stworzyłam taki watek, ale nie wiem czy to wyjdzie w takiej formie emotka  Ja mam tylko część konkursów promocyjnych spisanych, a jest ich dużo więcej. Każdy post będzie więc dość długi emotka  Znowu obawiam się, że jak będziemy wpisywać rzeczywiście info tylko o konkursach, które już mają zakończone postępowanie reklamacyjne, to ten wątek będzie martwy albo będzie trudno tam coś znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140680 Napisano: 20.11.2023 12:41:09 w Paragony, które można już wyrzucić
LISTOPAD 2023
30.11 -  Konkurs "Chipsujemy" Euro, Groszek, ABC
GRUDZIEŃ 2023
07.12. - Loteria letnich przyjemności Dare
15.12. - Loteria "Hit na chatę"
18.12. - Loteria "Oreo Dzień Ojca 2023"
18.12. - Konkurs "Kinder Niespodzianka- wygraj bilety do Heliosa"
20.12. - Loteria "Kuchnia marzeń" Kamis
21.12. - 
Loteria "HARIBO - Wygrywaj z radością"
31.12 -  Konkurs "Przeżyj ultra doświadczenia ze Stock Prestige Tokyo Ultra +18" etapy do godz. 15:59, 18+
STYCZEŃ 2024
12.01. -  ReWELLAcyjna Loteria Wella!
22.01. Loteria "Golden Hour" Tiger
30.01. - Słodki konkurs Dare, Browni
31.01. -  Loteria "Monster Munch Poczuj ducha w paczce"
LUTY 2024
09.02. -  Loteria "Potrójna moc wygranej! Z PUR"
12.02. - Konkurs "Najwspanialsze wspomnienie związane z Disneyem" Carrefour
14.02. -  Konkurs "Zgarnij stypendium od Lecha" 18+
16.02. -  Loteria "Mega kieszonkowe od Zozoli"
16.02. - Konkurs "Wezwij pogromcę brudu" Biedronka
20.02. - Loteria "Vileda"
21.02. - Loteria "Jacobs"
23.02. - Konkurs "Celebruj piękne chwile z Glade"
23.02. - Konkurs "Pozbądź się nadwrażliwości"
28.02. - Konkurs Jägermeister "Zapoluj na nagrody" 18+
28.02. - Konkurs "Gosia Róbcie to razem – niewidzialna praca"
29.02. - Loteria "Goliard Trafia w Me Gusta"
MARZEC 2024
05.03. - Konkurs "Oszczędzaj w pięknym stylu!"
11.03. - Loteria "Tic Tac - znajdź swój smak"
18.03. - Wygraj "Złoto w Kotle Prażone" 
18.03. - 
Konkurs "Milka z kawą" (Milka w Delikatesach Centrum)
19.03. - Loteria "Po prostu chrup i zamieszkaj na swoim 2023" (Prince Polo - paragony ze stycznia 2023)
22.03. - Loteria "Świetne świeta z nagrodami" (Lidl Coca-Cola)4
25.03. - Loteria Monopoly (Nestle)
29.03. - Wygraj roczną pensję (MK Cafe)
29.03. - Loteria "Budyniowe love" Winiary
30.03. - Konkurs "Wyjaw szkolne Grzeszki"
KWIECIEŃ 2024
17.04. - Konkurs fotograficzny "To mi w smak" 
29.04. -  Loteria "NIVEA MEN - Rozegraj mecz o nagrody"
30.04. - loteria Majonez Winiary - Loteria audioteksowa "Inspiruj się i ruszaj po nagrody"
MAJ 2024
13.05. - Loteria "Przebojowa Loteria Bonduelle"
13.05. - Loteria Nussbeisser 2023
20.05. - Loteria "Podróżuj w stronę słońca" (7days)
WRZESIEŃ 2024
04.09. -  Konkurs "Po prostu chrup i zamieszkaj na swoim 2023" (Prince Polo - paragony 09-12.2023) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7140664 Napisano: 20.11.2023 11:58:07 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
asper01 napisał(a):

Jeśli miałoby to być w wątku, to myślałem bardziej o wrzucaniu takiego info dopiero wtedy, kiedy termin faktycznie minął, czyli nie na zasadzie wątku "Na co czekamy", tylko bardziej MDW (może MDP - Moje Dzisiejsze Porażki emotka )

Tylko wiesz, wtedy musisz taki wątek sprawdzać dość regularnie, bo potem info o tym, że możesz już wyrzucić paragony może być daleko daleko w tyle emotka  A tak wejdziesz sobie w listopadzie, zerkniesz na post z napisem Październik 2023 i wyrzucisz hurtem wszystko, co tam jest emotka  Ale chyba jedna lista, która by obejmowała kilka miesięcy będzie lepszą opcją - coś jak w wątku na co czekamy, tylko ja bym wolała zaznaczyć tam wyraźniej podział na miesiące emotka  Bo mi np. nie będzie się chciało wpisywać tego w momencie, kiedy paragony są akurat do wywalenia. Wolę to wpisać w tym momencie, kiedy sama sobie robię osobną kopertę na paragony, bo wtedy sprawdzam i wpisuję do kiedy trwa postępowanie reklamacyjne.

Jakiś pomysł na nazwę wątku? Paragony, które można wyrzucić? Do kiedy trzymamy paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140657 Napisano: 20.11.2023 11:30:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
asper01 napisał(a):

I jeszcze jedno mnie dziś naszło, bo przypadkiem zorientowałem się, że przepadł mi voucher do Energylandii z Zozoli. Nie zliczę, ile już było takich straconych nagród. Może temat tego typu byłby ciekawy/fajny?

Myślałam o tym już jakiś czas, bo sama zapisuję sobie datę, kiedy można wyrzucić paragony. Przeszukiwanie takiego wątku będzie problematyczne jeśli te daty będą wrzucane chaotycznie - bo np. ktoś wrzuci takie info dużo wcześniej niż data wyrzucenia paragonów albo będziemy szukać czy można wyrzucić paragony z jakiegoś konkursu, który już dawno miał tę datę.  Trzeba by to chyba zrobić w takiej formie jak w wątku - Na co czekamy? Taka lista z podziałem konkursów na miesiące na zasadzie:
PAŹDZIERNIK 2023
10.10 - paragony z konkursu A
15.10 - paragony z konkursu B
30.10 - paragony z konkursu C
LISTOPAD 2023
04.11. - paragony z konkursu X

Tylko jak długą robić taką choinkę? Każda osoba, która chciałaby dodać kolejną datę miałaby tworzyć nowy post powtarzając wszystko to, co w poprzednim czy może tylko edytować ten jeden? Zrobić osobne posty na każdy miesiąc danego roku i tylko je edytować? Może to by było rozsądniejsze? Edit, ok, tylko dopiero teraz zauważyłam problem, że edytować post może tylko jego autor, więc jakby ktoś chciał coś dopisać to musiałby skopiować post tak jak w Na co czekamy.

Myślałam tez o dopisywaniu tych dat w komentarzach do konkursów w bazie. Ale tutaj też jest trochę problemów - każdy jeden konkurs trzeba by sobie przejrzeć samodzielni wyszukując go w bazie, a dodatkowo niektóre konkursy przenoszone są do archiwum zanim można bezpiecznie pozbyć się paragonów. Więc chyba jednak jakiś osobny wątek byłby lepszą opcją. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7140581 Napisano: 20.11.2023 08:31:38 w Reklamacje wyników konkursów
byekitty napisał(a):

Film ma długość całkowitą: 1 minutę i 28 sekund, czyli całkowicie regulaminową.
Sama dałabym główną, te kosze to coś pięknego 😍
Smak porażki jest czasem ciężki do przełknięcia, znam go dobrze, jednak wygrywać umie każdy, sztuką jest zaakceptowanie wyborów jury takimi, jakimi są.

Och, czyżby ktoś miał problem z wynikami Leroy? To chyba jakiś żart. Filmik jest świetny, kosze bardzo pomysłowe. Moja siostra wygrała 500 zł, ja grałam i nie wygrałam i obie uważamy, że film bardzo dobry i nie żal nam wcale, że z nim przegrałyśmy. Nie byłoby nam też żal przegrania z obracatotem, chociaż tutaj film świetnie wykonany, projekt też super, no i poczucie humoru, które do nas bardzo przemawia, to myślę, że pojawiłyby się zarzuty albo ze jest zbyt pro albo ze projekt mało życiowy i nikt go nie powtórzy - chyba że ominie dodanie łyżki i zrobi to jako stolik/taborecik. Tak samo mogłybyśmy przegrać ze ścianą jak żywą - chociaż ta półka nie jest autorskim pomysłem i tutaj pewnie byłby problem. Jak.zobaczylysmy kosze to zgodnie uznaliśmy, że chyba sobie coś takiego zrobimy emotka  Projekt bardzo ładny, użyteczny, pokazany krok po kroku. Wszystko co miało być - jest. A kto miał ból tyłka? Niech zgadnę? Anonimowe nowe konto? Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7140440 Napisano: 18.11.2023 21:55:57 w Wkurza mnie...
Malena_ napisał(a):

Wkurza mnie reakcja znajomych na wygrane nagrody. Reagują specyficznym zdziwieniem, niedowierzaniem, czasem sarkazmem.
Niektórzy myślą, że te nagrody z nieba spadają. Nie zdają sobie sprawy ile czasu poświęcamy na pisanie odpowiedzi itd. Czasami czuję się,  jakby odbierali mi radość z wygranej swoim zachowaniem. Nie wiem z czego to wynika. Jakby ktoś mi się pochwalił wygraną to bym pogratulowała i się szczerze ucieszyła. 
A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie ?  Ja się przekonuję, że realnym życiu chyba lepiej wygrane zachować dla siebie..

Chyba każdy konkursowicz dochodzi w pewnym momencie do takich wniosków emotka  Ja mam silne grono kibiców wśród przyjaciół i rodziny i tylko im się chwalę emotka   A część i tak zachowuje dla siebie. Wygrane, tak jak pieniądze, lubią ciszę emotka  Im niektórzy mniej wiedzą, tym Ty lepiej śpisz emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7140425 Napisano: 18.11.2023 21:07:17 w SZUKAM....
Dr napisał(a):

atyde25 napisał(a):

W Biedrze wczoraj widziałam 2 spraye Glade (czerwone wino i drugi coś z jabłkiem i cynamonem).
Szkoda,że trudno powiedzieć czy one wchodzą do tej wymaganej kolekcji zimowej limitowanej.Nie były drogi kusi mnie by zaryzykować,ciekawe jaki maja opis na paragonie.Szampan mi się skojarzył a mam w głowie Bociana.

W Kauflandzie taki stand 

Poszłam dzisiaj do kauflanda kupić coś na konkurs Glade, bo zainspirowało
mnie to zdjęcie i wzięłam świeczkę, bo była najtańsza - 9,99, ale przy kasie nabiło się 17,99 emotka  tak jak tu na standzie, ale że w moim Kauflandzie mieli złe cenówki, to zwrócili mi różnicę do tych 9,99. Lubię takie niespodzianki emotka  Dzięki za fotkę  emotka
Teraz jeszcze jak tak patrzę, to u mnie chyba też inne ceny były zaniżone emotka  ciekawe czy do
poniedziałku zdążą poprawić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7140266 Napisano: 18.11.2023 08:56:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
at-babska napisał(a):

Że tak głupio spytam: żeby zagrać/wygrać w gratisobraniu trzeba w ogóle było mieć kartę Kauflandu czy to nie był mus?

Nie trzeba było. Nie było musu skanowania czy nawet posiadania karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7139559 Napisano: 16.11.2023 11:25:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

radziosny napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka

Spróbuj otworzyć zdjęcie w paint i zapisać jako PNG. U mnie tylko to pomogło w orbit

No właśnie chciałem tego sposobu spróbować, ale zdjęcie z 3Mb zrobiło mi się 15mb po zapisaniu z painta.. ale może spróbuję je jeszcze później okroić z rozdzielczości.. ale szkoda, że takie cyrki robią.. plik do 5mb jest dla mnie plikiem do 5mb!!!!

Otwórz w paint ibzapisz normalnie w jpeg - powinno być mniejsze niż png. Druga opcja to wyślij do siebie zdjęcie mailem i takie pobierz ponownie i dopiero spróbuj wysłać. Trzecia opcja to właśnie otworzenie w paint, zapisanie w PNG i konwersja online do mniejszego rozmiaru. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

zielonaszpilka

#7139157 Napisano: 14.11.2023 23:53:30 w Pomocy!!!!
karolina102 napisał(a):


Dzięki za odpowiedź! Bardzo cenne jest dla mnie Twoje podsumowanie emotka  ostatnie pytanie - czy opłaca się brać udział w loteriach? Czy realnie można coś sensownego wygrać?

Oczywiście, że można wygrać wartościowe nagrody w loteriach. Nawet jednym zgłoszeniem emotka  Są też osoby, które dużo inwestują w loterie i zapewne jakoś im się to zwraca, skoro wciąż to robią, ale to już sport dla wytrwałych;) Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7139145 Napisano: 14.11.2023 22:23:44 w Pomocy!!!!
karolina102 napisał(a):

Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D

Przy obecnej konkurencji nie licz na żadne tipy emotka  Twoja większa skuteczność, to mniejsza skuteczność innych emotka  Czy da się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie z konkursów? Da. Możesz jednym zgłoszeniem wygrać 100 tysięcy z loterii i już masz średnio więcej niż 5 na miesiąc emotka Możesz też wyciągać tyle z konkursów, ale tutaj będzie Cię to kosztowało sporo czasu, zaangażowania i energii chyba, że jesteś w czepku urodzona emotka  Bo tutaj wszystko zależy od umiejętności, kreatywności, ale też szczęścia i tego, ile dobrych konkursów akurat trwa emotka Dodatkowo to nie jest pewna kasa. Możesz się narobić i wygrać równe zero. Dodatkowo weź pod uwagę, że efekty Twojej pracy są mocno odroczone. Wysyłasz zgłoszenie, wyniki są dopiero za jakiś czas, potem czas na odesłanie dokumentów, weryfikację, a potem oczekiwanie na wysyłkę/dostarczenie nagrody. Jeśli to nagroda rzeczowa, którą chcesz spieniężyć to dodatkowo dolicz czas na sprzedaż i otrzymanie zapłaty. Każdy konkursowicz ma też dołki i górki. Jak wpadasz w konkursowe nicniewygrywanie, to pojawia się frustracja i spada Ci motywacja i zapał do słania zgłoszeń. Z drugiej strony jak wygrywasz dużo i często to też może spaść Ci motywacja, bo "normę" wyrobiłaś i uznajesz, że potrzebujesz odpoczynku i przerwy emotka   Dla mnie konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7139060 Napisano: 14.11.2023 17:57:51 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z Kinder jajka przychodzi też informacja o negatywnej weryfikacji?

Odesłałam błędny paragon i napisali, że muszę poprawny, potem odpisali mi jaki nr. Niestety paragon gdzieś mi przepadł więc nagroda też przepadła emotka Poza za tym jeśli nie dostaną danych to wysyłają sms z info o  wygranej.

to dzieki, bo nie mam 1, a oni szybko raczej piszą o weryfikacji

Do kilku dni ale możesz napisać jeśli bardzo Ci zależy

poczekam kilka dni, choc ostatnio ciagle powinnam pisac do organizatorów, bo cos mi nie chca wysylac nagródemotka

Informują o negatywnej weryfikacji. Na prośbę informują też o powodzie błędnej weryfikacji i dodatkowo uważam, że są bardzo wyrozumiali  emotka Wyświetl w wątku >>