Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6686907 Napisano: 01.03.2020 14:17:29 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

ziolko napisał(a):

W kwestii koronawirusa. Media a rzeczywistość. Polecam obejrzeć FILM - nagranie z izolatki w szpitalu - dziewczyna wylądowała tam z podejrzeniem tego wirusa.  Film trwa 12 minut, ale warto obejrzeć go do końca. 

Obejrzałem. Na gorąco: pełna zgoda, moje obserwacje realiów tej tak zwanej "służby" zdrowia dziewczyna tylko potwierdza i uzbraja jeszcze w szczegóły, konkretne przykłady. Na pierwszy rzut oka i ucha film wydaje się być spoko. No ale jak wiadomo, diabeł zawsze tkwi w szczegółach, a mnie tam cały czas od początku coś zgrzytało... Obejrzałem więc raz jeszcze na spokojnie i kiełkuje we mnie podejrzenie, że to może być agitka propagandowa związana z okresem przedwyborczym. emotka Przyznać trzeba, że agitka sprawnie zrealizowana, inteligentna (nośny wątek koronawirusa występuje tu w roli płachty maskującej), bez nachalności, ale jednak manipulacja emocjami i podświadomością w celu skierowania myśli w określonym kierunku... Uczucie zgrzytu tylko się nasiliło. E, pewnie jestem przeczulony... emotka

Dokładnie, niepotrzebnie dodała te polityczne wstawki. Wystarczyłyby suche fakty i każdy wnioski i tak wyciągnąłby sam. Nie podoba mi się to, co dzieje się w kraju i kto nami i jak rządzi, ale nie lubię być poddawana takim manipulacjom z żadnej ze stron. Końcówkę mogła sobie darować.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6686893 Napisano: 01.03.2020 13:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mi pomóc w loterii K2? Zgłaszam paragon - w regulaminie jest informacja o tym, że przy zgłoszeniu podaje imię, nazwisko i adres, ale w formularzu nie ma takich pól. Informują poprzez maila a warunkiem odbioru nagrody jest odesłanie oświadczenia, które oni wyślą laureatowi pocztą "Wzór oświadczenia zostanie wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres zamieszkania Laureata, podany w formularzu rejestracyjnym " Tylko, że w formularzu nie podaje się adresu! emotka Poza tym dostałam na maila jakieś tymczasowe hasło do logowania, ale nigdzie tym hasłem nie  mogę się zalogować emotka  Czy ktoś już to ogarnął? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686873 Napisano: 01.03.2020 12:26:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bubba napisał(a):

"Dla kochających serc". No jak to? Regulamin podaje, że loteria trwa do 14 marca.

Ktoś się rypnal z ustawieniem daty. Naprawia pewnie później. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686337 Napisano: 28.02.2020 00:03:41 w Smolar
forrrum napisał(a):

stamp2 napisał(a):

forrrum napisał(a):

emotka   Ciekawe, czy to wpłynie na aktywność Smolara? emotka No bo skoro pracodawcy wysyłają ludzi z biur do domów...

Abstrahując od tego, czy "koronawirus w Polsce" to fakt, czy tylko plotka, faktem pozostają decyzje pracodawców o redukcji obecności w przestrzeni publicznej pracowników - tym samym postawione pytanie nadal jest aktualne:
CZY NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ZMIANY AKTYWNOŚCI SMOLARA? emotka

Moim zdaniem nie, bez względu na to czy którykolwiek pracodawca będzie odsyłała pracowników do domów czy nie (trwają dyskusje na ile to zgodne z prawem;) - większość tego, co robią pracownicy agencji, da się zrobić zdalnie. Poza tym w Polsce jeszcze nie ma oficjalnie potwierdzonego koronawirusa, więc takie działania byłyby mocno na wyrost. Nie wiem skąd taki pomysł? O inne agencje się nie martwisz? Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zielonaszpilka

#6686265 Napisano: 27.02.2020 17:26:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka

W regulaminie mają to lepiej sformułowane;) tam piszą o tym, że wszystkie kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam dowód zakupu będą usuwane:) Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

zielonaszpilka

#6686261 Napisano: 27.02.2020 17:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.
Poza tym nie usuwają pierwszego zgłoszenia, tylko kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam paragon. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6686209 Napisano: 27.02.2020 14:03:32 w Auchan
trebor1 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Paragon z Łodzi-》odbiór w Warszawie. emotka

To może ja dostanę tą Łódź hehe

A ja mam dokładne na odwrót, paragon z Warszawy odbiór w Łodzi, o co chodzi?! 

To tylko pokazuje że w tej agencji pracują idioci emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6686196 Napisano: 27.02.2020 13:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kreatia napisał(a):

persil się odzywał o weryfikacji, czy cisza?

cisza ….

Mam wrażenie, że część "logistyczna" ich przerosła...amatorzy emotka

Oj tak , czuję że bedą cyrki 

Właśnie dzwonią i informują gdzie i jak odebrać pralkę, ja mam do odbioru w innym mieście.
Wszystkie pralki mają być odebrane do 2 marca.

Dzwonią z 509 520 391?

Tak

Mi wyznaczyli sklep 400km od domu, potem zeszło na 240km, wg. mnie regulamin mocno sugeruje odbiór w miejscu zakupu

Wg mnie regulamin absolutnie tego nie sugeruje. Wręcz przeciwnie;) od razu widać że może być problem bo to oni zdecydują gdzie masz odebrać pralkę:) Wyświetl w wątku >>
1 FBmarta22 0

zielonaszpilka

#6686153 Napisano: 27.02.2020 11:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy była już powiadamiana główna i rezerwa z loterii Milka? Regulaminowo 25.02

Rezerwa była więc zakładam że główna też. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685933 Napisano: 26.02.2020 14:49:26 w Dziś cieszę się z.....
bruce jesteś jedną z najm
bruce napisał(a):

wincentykocurek napisał(a):

Dzień dobry Od dłuższego czasu czytam wasze forum, a teraz postanowiłem podzielić się moją radością! Moja córka urodziła się =) Piękne, zdrowe absolutne szczęście. I od czasu do czasu lubię grać w **********, a wczoraj wygrałem bardzo dużą kwotę. Życie staje się lepsze, jestem niesamowicie szczęśliwy. Być szczęśliwym!

Gratulacje. emotka emotka

Bruce, jesteś jedną z najmilszych osób na tym forum emotka  Rozczuliły mnie Twoje gratulacje i mam nadzieję, że nie złamię Ci serca jak napiszę, że pan wincentykocurek to spamer i żadna córka mu się wczoraj nie urodziła a i on żadnej kasy nie wygrał emotka emotka  róża dla Ciebie Bruce  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685924 Napisano: 26.02.2020 14:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBelzbieta16 napisał(a):

Problem ze Smolar-em!

Proszę pomóżcie emotka

Loteria "WEŹ WODĘ WYGRAJ NAGRODĘ!"na paragonie mają dwie pozycje produktu:
"Żywiec Zdrój Zdrojek wod  " i pisze Paniusia, ze nie wynika z paragonu, iż został zakupiony promocyjny produkt.Chcą by sklep potwierdził ?
Jak to załatwić? Co ma na paragonie napisać pracownik sklepu?

No bo nie wynika, więc "Paniusia" ma rację. Masz napisane Zdrojek a Zdrojki są chyba tylko w butelkach 0,33. Niech sklep Ci napisze "2x woda niegazowana marki Żywiec Zdrój 0,5 l Kraina Lodu"

Ja mialam na oeagonie tyloo zywiec zdroj 0.5l i uznali.Nie miałam napisane kraina lodu

Bo nie musisz mieć jeśli od razu na paragonie masz takie coś, ale jak idziesz po stempelek sklepu to lepiej mieć wszystko, żeby tym razem Smolar nie miał wątpliwości, więc warto poprosić o dopisek Kraina Lodu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685921 Napisano: 26.02.2020 14:21:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBelzbieta16 napisał(a):

Problem ze Smolar-em!

Proszę pomóżcie emotka

Loteria "WEŹ WODĘ WYGRAJ NAGRODĘ!"na paragonie mają dwie pozycje produktu:
"Żywiec Zdrój Zdrojek wod  " i pisze Paniusia, ze nie wynika z paragonu, iż został zakupiony promocyjny produkt.Chcą by sklep potwierdził ?
Jak to załatwić? Co ma na paragonie napisać pracownik sklepu?

No bo nie wynika, więc "Paniusia" ma rację. Masz napisane Zdrojek a Zdrojki są chyba tylko w butelkach 0,33. Niech sklep Ci napisze "2x woda niegazowana marki Żywiec Zdrój 0,5 l Kraina Lodu" Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685901 Napisano: 26.02.2020 13:44:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grappa25 napisał(a):

tak mnie zastanawiają konkursy, w których nagrodą jest wyjazd np. w Wedlu jest wycieczka do Toskanii z datą kwietniową. Co z wirusem? Wysłałam 1 zgłoszenie więc pewnie mnie ominie, ale?

Myślę że będzie przełożona albo w zamian za to laureat dostanie voucher na inną dowolną wycieczkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6685894 Napisano: 26.02.2020 13:26:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder timer, nagroda trzeciego stopnia, mail 5 minut temu;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685813 Napisano: 26.02.2020 09:52:37 w WC - rozmowy o wszystkim
xpac napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

Też chętnie skorzystam  emotka

hmmm
 

Nonie gadaj emotka a tak powaznie to przecież znam tą listę. Pytam o buźki spoza niej

Gadam gadam emotka  
Pokazałaś tam buźkę ---> emotka która jest na liście rozwijalnej emotka

Tak dopiero rano ja znalazłam na liście, która otworzyłam na telefonie, bo na komputerze lista nie otwiera mi się w całości i nie da się zjechać na dół, ale ja te buźkę wpisuje kodem : hahaha: a nie wybieram z listy i szukam czy są inne buźki które można wpisac W ten sposób. Poza tym cały czas chodzi mi po głowie Buzka której nie ma na liście a wydaje mi się że jest, coś w stylu tej która wrzucił forrrum ale to chyba jeszcze nie to emotka  Nie wiem czy ja sobie uroilam czy nie:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6685804 Napisano: 26.02.2020 09:36:55 w WC - rozmowy o wszystkim
xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

Też chętnie skorzystam  emotka

hmmm

Nonie gadaj emotka a tak powaznie to przecież znam tą listę. Pytam o buźki spoza niej Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonaszpilka

#6685776 Napisano: 26.02.2020 00:23:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody? emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6685646 Napisano: 25.02.2020 14:04:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

violka88 napisał(a):

Pomocy, chodzi okonkurs piwa Jack

do kiedy można wysyłać dane laureata???? Czy z przedostatniego etapu możecie jeszcze odesłać formularz laureata. 
Oni twierdzą ze jest czas tylko 72 h a na stronie formularza laurrata jest info ze 5 dni. Czyli do dziś!!!! Co zrobić aby nagroda nie przepadła ? Czy ktoś miał podobny problem ??? 
Jeszcze raz proszę o pomoc

Regulamin mówi o 72 godzinach, ale rzeczywiście na formularzu jest info o 5 dniach kalendarzowych, dlatego moim zdaniem nagroda Ci nie przepadnie;) A formularza już nie możesz wypełnić? Spokojnie. Napisz do nich grzecznego maila z opisem i zapytaj, co w tej sytuacji możesz zrobić, żeby nagroda Ci nie przepadła, bo Ci zależy i tyle emotka  

W etapach I - IV, faktycznie było napisane, że 5 dni. Od etapu V jest poprawka na regulaminowe 3 dni. Screen z formularza z VII etapu, 3 dni:

No to pech. To teraz już ich dobra wola czy uznają formularz wypełniony po terminie. violka88 proponuję  napisać uprzejmego, miłego maila o tym, że przegapiłaś te 3 dni, bo cały czas w głowie miałaś 5 dni, a ty tak lubisz CJ i bardzo ci zależy, żeby to piwo dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6685628 Napisano: 25.02.2020 13:38:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Na konkurs Rimmel to ma być dowolny produkt Rimmel czy tylko do makijażu twarzy? (w Regulaminie jest dowolny produkt, na fb Rimmel makijaż twarzy) : ?

Obowiązuje regulamin Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

zielonaszpilka

#6685626 Napisano: 25.02.2020 13:33:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Pomocy, chodzi okonkurs piwa Jack

do kiedy można wysyłać dane laureata???? Czy z przedostatniego etapu możecie jeszcze odesłać formularz laureata. 
Oni twierdzą ze jest czas tylko 72 h a na stronie formularza laurrata jest info ze 5 dni. Czyli do dziś!!!! Co zrobić aby nagroda nie przepadła ? Czy ktoś miał podobny problem ??? 
Jeszcze raz proszę o pomoc

Regulamin mówi o 72 godzinach, ale rzeczywiście na formularzu jest info o 5 dniach kalendarzowych, dlatego moim zdaniem nagroda Ci nie przepadnie;) A formularza już nie możesz wypełnić? Spokojnie. Napisz do nich grzecznego maila z opisem i zapytaj, co w tej sytuacji możesz zrobić, żeby nagroda Ci nie przepadła, bo Ci zależy i tyle emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0