Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6685176 Napisano: 23.02.2020 20:00:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
salwadorka45 napisał(a):

Hej .
Konkurs Nivea Lidl:)numer paragonu gdzie sie znajduje?

jeśli nie jest określone inaczej w regulaminie to jest to ten numer u góry na przeciwko daty Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6685153 Napisano: 23.02.2020 18:02:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja się zastrzelę. Nie zauważyłam, że wygrałam krowę... paragony wrzuciłam do jednej koszulki w segregatorze. Czy uniqone odpisze mi, który paragon mam im wysłać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6685026 Napisano: 22.02.2020 15:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

deva napisał(a):

anemone1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

odnośnie kropki TV: wysyłałam tylko tekst bez zdjęć-wierszy-eseju-filmów-dziwactw. Było jasno napisane co trzeba napisać i w jaki sposób (że tytuł maila miał mieć konkretny tytuł i nr nagrody, że odpowiedź ma mieć kilka zdań)

W regulaminie nic nie znalazłam, że w tytule maila powinien być numer nagrody... W treści tak, ale w tytule?

Bo nie było tego w regulaminie. Dopiero w tym konkursie walentynkowym dodali , żeby w tytule maila napisać nr nagrody...

A w walentynkowym też są inne numery nagród w gazetce, a inne w regulaminie?

a który to był walentynkowy? jest w bazie? Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zielonaszpilka

#6684686 Napisano: 20.02.2020 23:11:11 w WC - rozmowy o wszystkim
patyk napisał(a):

Urządzam właśnie pokój rocznemu synowi i już mi głowa pęka od zastanawiania się co wybrać i co się przyda. Mam np pomysł na zakup czegos takiego:
https://toysstore...y%2C-Jasnoszary/5394

Mial ktos moze? Warto? Dodam że syn jest mocno ruchliwym dzieckiem i chce żeby w pokoju mógł poszaleć.  emotka

Azerknij sobie na deskę balansująca gakker Albo na bujak np. Good wood emotka  Te rzeczy są całkiem fajne i można z nimi robić naprawdę sporo rzeczy Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684666 Napisano: 20.02.2020 21:30:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fantagiro napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pink086 napisał(a):

Somat też nic... Nawet wątek nie działa:-( 

jakoś działa emotka
Buczałam rano, że główna by się przydała i... wpadł somat (główna emotka )
Chciałoby się coś z grubymi tysiączkami ale lepszy rydz...
Jutro też się wpiszę  emotka

A jaką główną miał somat? To było coś poza zestawami?  emotka

zestaw był główną emotka

ok, dzięki emotka  ostatnio mam duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem bazy konkursowej i myślałam, że znowu coś przeoczyłamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684655 Napisano: 20.02.2020 20:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

proszę o odpowiedź - konkurs Lidl Nivea Versus - ile znaków? Czytałam regulamin i nigdzie nie widzę zapisu! może padło mi już na wzrok emotka

nie jest to określone, więc teoretycznie można więcej niż jeden sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684648 Napisano: 20.02.2020 19:53:18 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

Lindt? był już może

nie, do 26 lutego mają czas Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684644 Napisano: 20.02.2020 19:42:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fantagiro napisał(a):

pink086 napisał(a):

Somat też nic... Nawet wątek nie działa:-( 

jakoś działa emotka
Buczałam rano, że główna by się przydała i... wpadł somat (główna emotka )
Chciałoby się coś z grubymi tysiączkami ale lepszy rydz...
Jutro też się wpiszę  emotka

A jaką główną miał somat? To było coś poza zestawami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684642 Napisano: 20.02.2020 19:41:00 w Smolar
mampytanie napisał(a):

Czy Smolar odpowiada na maile?

odpowiada emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684632 Napisano: 20.02.2020 18:56:07 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
malenka89 napisał(a):

Można założyć np. skarbonkę e-konkursowiczów na siepomaga dla Kacperka  emotka  Można też wystawić niepotrzebne nagrody na licytacje.  Wiem, że tych dzieciaczków jest dużo więcej, ale Kacper póki co ma najmniej czasu.

Ja mam własnie kilka nagród na licytacje dla Kacpra, ale wystawię je dopiero pod koniec lutego, bo póki co mam za mało czasu na to. Mam bluzy Somersby, jakieś kosmetyki, Maskotki Frozen, książki, rzeczy do kuchni, itp. To jest fajna opcja, żeby wspomóc potrzebujących, bo pozbywamy się rzeczy, które nam nie są potrzebne, a zamiast oddawać je za darmo albo sprzedać za grosze, których na dobrą sprawę i tak nie odczujemy w domowym budżecie, to możemy komuś pomóc. Wyświetl w wątku >>
2 dysia, luk1990 0

zielonaszpilka

#6684623 Napisano: 20.02.2020 18:24:42 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
dysia napisał(a):

Wszyscy udowodniliśmy, że potrafimy się pięknie jednoczyć może zagramy razem na szczytny charytatywny cel.
Chętnie poznam za i przeciw?

Ja chętnie, ale nie wiem, co masz na myśli? W jaki sposób miałoby to wyglądać? Masz jakiś pomysł? Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

zielonaszpilka

#6684582 Napisano: 20.02.2020 16:07:03 w Informują
Informują z Konkurs "Ty ucztujesz, Somat zmywa" Kaufland

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
zestaw kuchenny Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684340 Napisano: 19.02.2020 17:42:01 w Pożegnanie Amif
Och, wiecie co, aż mam ciarki. Wzruszyłam się, siedzę przed komputerem i ryczę. Cieszę się, że w ten sposób uczciliśmy Amif. Dziewczyny jesteście niesamowite! I wszyscy ci, którzy w ten sposób uczcili pamięć Amif również. Dziękuję emotka Kwota jest piękna!  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684295 Napisano: 19.02.2020 16:01:45 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Ostatnio obejrzałam Virgin River. Bardzo mi się podobał. Niestety tylko 1 sezon. Przygodowy trochę babski  emotka

Rzeczywiście babski, ale akurat ten serial u nas zaczął oglądać... mój mąż emotka  a dopiero potem ja. A mój mąż na co dzień gustuje w zupełnie innych klimatach, więc nie wiem, co ma w sobie ten serial, że obejrzał cały sezon emotka  Jak dla mnie fajny, ale typowo obyczajowy emotka

Hihi ja czekam już na kolejny sezon. 
Koleżanka mi poleciła the Strenger. I od kilku dni mecze meza Aale on bidul zapracowany i o 21.00 w łóżku  emotka
A ja potem do 24 siedzę w łóżku z tabletem i oglądam  emotka

Ja do Stranger zabierałam się już dwa razy, ale jakoś nie mogę przebrnąć przez pierwsze odcinki. Chyba kwestia tego, że próbuję oglądać i robić coś jeszcze jednocześnie. Muszę ten serial zostawić typowo na wieczór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684290 Napisano: 19.02.2020 15:58:10 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):


Ostatnio obejrzałam Virgin River. Bardzo mi się podobał. Niestety tylko 1 sezon. Przygodowy trochę babski  emotka

Rzeczywiście babski, ale akurat ten serial u nas zaczął oglądać... mój mąż emotka  a dopiero potem ja. A mój mąż na co dzień gustuje w zupełnie innych klimatach, więc nie wiem, co ma w sobie ten serial, że obejrzał cały sezon emotka  Jak dla mnie fajny, ale typowo obyczajowy emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonaszpilka

#6684289 Napisano: 19.02.2020 15:56:36 w SZUKAM....
magdalena-chili napisał(a):

  hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin

od paru dni jest Narcos Meksyk nowa seria, ale do pierwotnego Narcos (Kolumbia) się nie umywa... 

Też już obejrzane emotka  Daje radę, ale fakt, Narcos lepsze emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684276 Napisano: 19.02.2020 15:36:12 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam osoby, która oglądała na Netflix i której się podobały nastepujące seriale: Orange is the new black, Czarna Lista, W garniturach, Sposób na Morderstwo, bo skończyłam wczoraj The Stranger i szukam co oglądać nastepne emotka

Ja oglądałam Orange is the new black, W garniturach i Sposób na morderstwo i wszystkie mi się podobały emotka  

no mnie tez, dlatego szukam opinii osób o podobnych gustach:))

Aaa ok, nie załapałam emotka  myślałam, że zastanawiasz się  na który z tych seriali się teraz zdecydować emotka  hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin
Chętnie posłucham, co polecają inny, bo też już mi się powoli kończą rzeczy, które oglądam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684272 Napisano: 19.02.2020 15:28:17 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

szukam osoby, która oglądała na Netflix i której się podobały nastepujące seriale: Orange is the new black, Czarna Lista, W garniturach, Sposób na Morderstwo, bo skończyłam wczoraj The Stranger i szukam co oglądać nastepne emotka

Ja oglądałam Orange is the new black, W garniturach i Sposób na morderstwo i wszystkie mi się podobały emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6684270 Napisano: 19.02.2020 15:26:04 w SZUKAM....
agniehaha89 napisał(a):

co mam zrobić jak nie mogę zarejestrować nr paragonu w formacie xxx/xxx ? (podwójna moc nagród duracel

usuń ukośnik i wpisz wszystkie liczby ciągiem ewentualnie napisz potem do organizatora, że tak zrobiłaś ewentualnie napisz do organizator z pytaniem, co masz zrobić Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6684083 Napisano: 18.02.2020 20:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Małe pytanko, bo jestem za głupia do regulaminów, od razu dziękuję osobie która mi to wytłumaczy  emotka emotka
Gourmet- mogę wygrać 3 razy SPA (nagroda a) i 3 zestawy karm (nagroda b), czy razem ma być to 3 sztuki, np. 2 zestawy karm i SPA? 
Zapis w regulaminie: " Z tym zastrzeżeniem,że 1 (słownie: jeden) Uczestnik może wygrać maksymalnie: 3 (słownie: trzy) nagrody
opisane w §5 ust. 2 pkt a) i b) "

W mojej opinii możesz wygrać tylko 3 nagrody niezależnie od tego, co to jest. Czyli np. albo 3 razy spa, albo dwa razy spa i raz karma, albo raz spa i dwa razy akrma, albo trzy karmy. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0