Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6670681 Napisano: 04.01.2020 19:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

andii napisał(a):

Czy ktoś mi przetłumaczy po konkursowemu co oznacza na C,Jacka wymyśl najlepszy imprezowy suchar. emotka
Czy to o dowcip chodzi emotka ?  hehe nie wiem co to suchar, za stara jestem emotka

Mam ten sam problem  emotka  i rowniez chetnie się dowiem, bo chyba tez jestem za stara na takie suchary  emotka
Moze ten konkurs ma ograniczenie wiekowe  emotka

Taaaa To chodzi o dowcip... Beznadziejne to zadanie. Kiedyś sucharem nazywało się słaby żart, mówiło się, że żart jest tak suchy, że trzeba go popić wodą, suchar;) Dla mnie suchar to taki żart że przewrócisz oczami, ale gdzieś tam pod nosem się usmiechniesz.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6670525 Napisano: 03.01.2020 20:50:43 w Lotto i inne
Wysłali maile, że przepraszają i informują o dopisaniu tych kodów. Chociaż tyle. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6670421 Napisano: 03.01.2020 14:35:51 w Lotto i inne
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

zielonaszpilka - niech się wypchają infolinią... Wg regulaminu zgłasza się reklamacje na maila. I tak zrobiłam. 

Niestety mają aż 21 dni kalendarzowych na odpowiedź..
Wg przepisów powinno być 14. 

Dlatego nigdzie nie dzwonię, czekam na odpowiedz do pon, a jak nie odpiszą to wyśle kolejna, w której zacznę straszyć zgłoszeniem do jakiejś instytucji, która ma nadzór nad tą loterią emotka  chociaż ja mam tylko kilkanaście kodów, a widziałam babkę, która zgłosiła ich 1000! Myślę, że nie ona jedna, więc na wiele nie liczę;) niemniej reklamację będę cisnąć;)

Ponad 1000?? na pewno sama nie puściła tyle zakładów, tylko możliwe, że pracuje w punkcie lotto albo ma tam znajomości i ktoś jej odkładał.
Np. jak puszczałam zakłady, to zapytałam babkę, dlaczego nie daje kuponów na loterię. A ona na to, że "nie każdy chce".
Czyli widac, że kręciła wałki  emotka
Ale niektórzy nawet nie wiedzieli o loterii, więc skąd mogli wiedzieć, czy chcą wziąć w niej udział, czy nie, skoro nie dostali kuponu?? gdybym się nie upomniała, to też bym nie dostała.
Lepiej było, jak były drukowane jednym ciągiem do kuponu.

Poza tym, jak puściłam lotto i coś jeszcze, łącznie za kilkanaście złotych, to nie dostałam 2 kuponów za wielokrotność, tylko 1. Podobno do każdej transakcji powyżej 6 zł przysługiwał jeden. 
Nie wiem, czy to prawda. Ale później puszczałam pojedynczo  emotka

Wrzuciła nawet na FB zdjęcie tego pliku;) na bank jest z kolektury albo zbierała po różnych;) przy automatach podobno też walały się luzem. ja też zawsze musiałam się upomnieć ale czasami w kolekturach gratisowo dawali mi wszystkie, które im się uzbierały z całego dnia z tekstem, czy chce bo ludzie nie biorą. Więc akurat te babki nie zgarnialy ich dla siebie;) ale też mnie to irytuje że kupon drukuje się dopiero po właściwym i po tym jak nabija płatność. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6670361 Napisano: 03.01.2020 12:52:03 w Lotto i inne
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka - niech się wypchają infolinią... Wg regulaminu zgłasza się reklamacje na maila. I tak zrobiłam. 

Niestety mają aż 21 dni kalendarzowych na odpowiedź..
Wg przepisów powinno być 14. 

Dlatego nigdzie nie dzwonię, czekam na odpowiedz do pon, a jak nie odpiszą to wyśle kolejna, w której zacznę straszyć zgłoszeniem do jakiejś instytucji, która ma nadzór nad tą loterią emotka  chociaż ja mam tylko kilkanaście kodów, a widziałam babkę, która zgłosiła ich 1000! Myślę, że nie ona jedna, więc na wiele nie liczę;) niemniej reklamację będę cisnąć;) Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

zielonaszpilka

#6670352 Napisano: 03.01.2020 12:26:16 w Lotto i inne
ziolko napisał(a):

Właśnie wysłałam do nich reklamację w tej sprawie i podałam w mailu kody, jakie chciałam zarejestrować z żądaniem, żeby je dopisali do mojego konta. Plus screeny. 

Piszcie też! może coś się uda ugrać w ten sposób.

W kulki sobie polecieli  emotka

"2. Reklamacje należy zgłaszać na piśmie na adres: Totalizator Sportowy Sp. z o.o., ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa z dopiskiem: „Lotteria Świąteczna” – Reklamacja, lub przesłać na adres e-mail: loterie@totalizator.pl w tytule wpisując: „Lotteria Świąteczna”– Reklamacja.

  1. 3. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania Uczestnika, datę i miejsce zdarzenia, którego dotyczy roszczenie, nazwę loterii, oraz treść żądania. W przypadku zgłoszenia roszczenia za pomocą środków komunikacji elektronicznej uczestnik gry podaje również adres elektroniczny do komunikacji."

Napisałam już wczoraj też z lista kodów, ale np. znajoma napisała reklamację też wczoraj ale listy im nie podała, tylko napisała o problemie i ze prosi o włączenie możliwości. Na razie cisza. Na FB kazali zgłosić problem na infolinii. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6670244 Napisano: 02.01.2020 23:55:37 w Lotto i inne
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dlaczego rejestracja kodów w lotteri świątecznej została zakończona jeśli wg. regulaminu można je rejestrować do dzisiaj do północy... znowu jakaś agencja nie umie ustawić właściwie daty?!! Komuś udało się dzisiaj zgłosić kod?


Nie mam niezgłoszonego kody, żeby to sprawdzić. Formularz jest dostępny. Nie pozwala zarejestrować? Jaki komunikat się pojawia?

po wpisaniu kodu pojawia się "niestety możliwość rejestracji kodów została zakończona". Nie trzeba nawet wpisywać kodu, bo nawet jak się kliknie strzałkę bez wpisania kodów to taki komunikat sie pojawia.. na fb oczywiście ikt teraz nie odpisuje... uwielbiam takie niedoróbki...  emotka


Faktycznie. No to fajnie zawalili...

Kolejny raz nauczka emotka  nie zostawiać na ostatnią chwilę emotka  trudno. Jak mam wygrać to wygram tym zarejestrowanym kodem. Chyba, że uruchomią ponownie rejestrację albo uznają mi te kody które wysłałam im mailem... Dzięki za próbę pomocy emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zielonaszpilka

#6670242 Napisano: 02.01.2020 23:52:10 w Lotto i inne
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dlaczego rejestracja kodów w lotteri świątecznej została zakończona jeśli wg. regulaminu można je rejestrować do dzisiaj do północy... znowu jakaś agencja nie umie ustawić właściwie daty?!! Komuś udało się dzisiaj zgłosić kod?


Nie mam niezgłoszonego kody, żeby to sprawdzić. Formularz jest dostępny. Nie pozwala zarejestrować? Jaki komunikat się pojawia?

po wpisaniu kodu pojawia się "niestety możliwość rejestracji kodów została zakończona". Nie trzeba nawet wpisywać kodu, bo nawet jak się kliknie strzałkę bez wpisania kodów to taki komunikat sie pojawia.. na fb oczywiście ikt teraz nie odpisuje... uwielbiam takie niedoróbki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6670240 Napisano: 02.01.2020 23:39:51 w Lotto i inne
Dlaczego rejestracja kodów w lotteri świątecznej została zakończona jeśli wg. regulaminu można je rejestrować do dzisiaj do północy... znowu jakaś agencja nie umie ustawić właściwie daty?!! Komuś udało się dzisiaj zgłosić kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6670131 Napisano: 02.01.2020 15:37:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
iwona0103 napisał(a):

Maxi King - wysłane w poniedziałek, więc mam nadzieję, że nie zaszkodzą...  emotka

U mnie to samo... emotka  powinni przemyśleć wysyłkę tych batonów. Niby nie są roztopione a w lodówce chłodni ale nie są takie dobre jak ze sklepu. Może po schłodzeniu będą lepsze Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6669953 Napisano: 02.01.2020 00:26:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawomiro napisał(a):

Ciągle wypomina mi Pani brak znajomości regulaminu, ale w Pani przypadku również mogę pokusić się o wskazanie jego naruszenia, chodzi oczywiście o zasadę wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Mogła Pani kulturalnie zwrócić mi uwagę, jednak wolała Pani odnieść się z wyższością w nieznajomym mi celu. Bądźmy zatem konsekwentni. Kończę tę nieprzyjemną dyskusję, nie mam bowiem zamiaru dalej wciągać się w podobne zaczepki. Życzę Pani więcej empatii w Nowym Roku.

Empatii ci u mnie pod dostatkiem emotka  A oprócz tego, że nakłaniam Cię do samodzielności to dam Ci jeszcze jedną radę - zupełnie za free emotka  polecam czytanie regulaminów, bo to kluczowa rzecz dla każdego konkursowicza (i nie tylko konkursowicza;) Pamiętaj, regulamin rzecz święta! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669949 Napisano: 02.01.2020 00:11:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chłopie, rejestrując się na forum zaznaczasz, że zapoznałeś się z regulaminem emotka  więc z łaski swojej zrób to i go przestrzegaj. Jedyną osobą, która widzi czubek własnego nosa jesteś Ty emotka  ciągle Ty i Ty emotka  Ty nie masz czasu na konkursy, Ty nie masz czasu na szukanie konkursu w bazie, Ty masz ŻYCIE,  Ty nie podzieliłeś się linkiem do konkursu  emotka  Ty prosisz o pomoc to Ci odpowiadam. Nie ma konkursu w bazie, nie ma dyskusji. A sprawdzenie czy konkurs jest w bazie to 5 sekund. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669946 Napisano: 02.01.2020 00:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

no a kto odpowiada za ten serwer?
co za cyrk że smsy wysłane i jeszcze nie ma zwrotki minęły 24 godziny!
a pieniążki za wysłanie pobrane. towar kupiony, hasło wymyślone i potencjalnie strata nagród?? 

No niestety często w regulaminach jest zapis, że liczy się data i godzina zarejestrowania na serwerze i że nie biorą odpowiedzialności za działanie sieci. Nie wiem jak jest u nich. Oni odpowiadają za serwer, ale to nie oni zawalili tylko pewnie przeciążone sieci telefoniczne. Jeśli inne smsy do nich dochodziły a Twój nie, no to co mają zrobić? Serwer im działał, bo smsy innych rejestrował, więc po ich stronie wszystko jest ok. Raczej nic się w takiej sytuacji nie ugra. Nawet jak się uprzesz i napiszą Ci, że Twoje zgłoszenie wezmą pod uwagę to myślę, że szansę na nagrodę marne. Mi wczoraj smsy na farmio o dziwo poszły i dostałam od razu zwrotkę, a słałam już po godz. 23 - miałam szczęście. Ale po raz kolejny sobie powtarzam, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo już parę razy też się nacięłam na wysłanie przed północą, a zwrotka przychodziła już po północy z info o zakończonym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6669932 Napisano: 01.01.2020 23:58:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawomiro napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 

 Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka


Było dużo zgłoszeń, kilkadziesiąt z tego jak patrzyłem jeszcze przed paroma dniami  emotka  Jestem tu od niedawna, nie mam obowiązku sprawdzania, czy dany konkurs został dodany czy nie. Poza tym co to za chamska odpowiedź "radź sobie sam"?

Ano właśnie taka odpowiedź. Jesteś na forum nowy i masz obowiązek zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Konkursu nie ma w bazie to albo go dodajesz albo o nim nie gadasz, bo za to są karniaki. Forum tworzy społeczność konkursowiczów, którzy tworzą bazę konkursów i sobie wzajemnie pomagają - zarówno konkursowo jak i nie konkursowo. Nie chciałeś się podzielić konkursem, to ja się nie podzielę wiedzą i doświadczeniem, co teraz z tym fantem zrobić. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669928 Napisano: 01.01.2020 23:45:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawomiro napisał(a):

Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 

 Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#6669925 Napisano: 01.01.2020 23:34:55 w co chcielibyście wygrać?
pikawka napisał(a):

Niech 2020 będzie na bogato! emotka   emotka  

Przesadziłaś emotka emotka

Ja się wręcz mocno ograniczałam! emotka  tytuł watku brzmi jak brzmi emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669905 Napisano: 01.01.2020 22:19:46 w co chcielibyście wygrać?
To ja też się wpiszę emotka  Przyjaciółka twierdzi, że afirmacja ma moc emotka  Zobaczymy. A że marzeń mam wiele, a tutaj miejsca dużo to lecimy:
1. Samochód - najlepiej na wypasie, taki, żeby mąż stwierdził - o nie! tego na pewno nie sprzedamy!
2. Duża gotówka - najlepiej 6 z dużego lotka przy mega kumulacji i tak, żebym była jedyną wygrywającą w tym dniu emotka
3. Nowy laptop i telefon
4. Automatyczny odkurzacz
5. Vouchery do sklepów - wszelkich! Zwłaszcza budowlanych i z materiałami do wykończenia i urządzenia wnętrz.
6. Szczoteczki soniczne dla całej rodziny
7. Trochę bonów wycieczkowych
8. Kilka weekendów w SPA, tak żebym mogła pojechać i z mamą i teściową i siostrami i przyjaciółkami, a i męża chętnie bym wzięła emotka
9. Duży telewizor z szybkim smartem
10. Duże i małe AGD
11. Metamorfoza kuchni dla teściowej, metamorfoza łazienki dla babci i metamorfoza salonu dla mamy
12. I dużo fajnych rozwojowych zabawek dla synka i voucherów do sklepów z ciuszkami dla małych gentlemanów! A co!
Niech 2020 będzie na bogato! emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669807 Napisano: 01.01.2020 09:54:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Farmio dwie zwrotki wróciły po 2 w nocy to znaczy,  że odpowiedzi nie będą  brane pod uwagę mimo iż wysłałam smsy po 20??
Wróciły z informacją że konkurs się Zakończył! 

No to niestety nie są brane pod uwagę, bo w systemie zapisały się po północy. Wyświetl w wątku >>
1 pink086 0

zielonaszpilka

#6669800 Napisano: 31.12.2019 23:57:38 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

delvitto napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Z kim dziś siedzę nad konkursami i paragonami na ostatnią chwilę, i postanowieniem noworocznym, że oto ostatni raz? emotka

Witam w klubie emotka Nie potrafiłam się wcześniej zmotywować,a że nigdzie nie idę,córka jest w końcu po chorobie,więc mam czas dla siebie i dla swoich przyjemności emotka  
Pozdrawiam i życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku  emotka emotka

wiecie co... ja co roku sobie postanawiam, by tej zabawy z paragonami nie zostawiać na ostatnią chwilę... niestety, jestem niereformowalna, i aż serce czasem boli, gdy przyjdzie wyrzucać niewykorzystane paragony, z myślą, ile to potencjalnych nagród przepadło:( na 2 dzień świąt, gdy w końcu mogłam oddać się na spokojnie wysyłaniu zgłoszeń, okazało się, że wiele loterii się skończyło emotka  do kosza poszło 6 paragonów na coca cola w c4, 2 kody na nestle, 2 tyskie z lidla, i ze 20 z Groszka (bo trochę miałam tu zdobycznych, mieszkając obok). I coś jeszcze, ale nie pamiętam. Tym razem znowu sobie obiecuję, że będę wysyłać na bieżąco, ale znając siebie, za rok będzie wpis o podobnej treści...:)

SKOŃCZYŁAM emotka

Ja też emotka  ale tak się spieszyłam, żeby zdażyć otworzyć szampana na czas, że na proNto posłałam wiadomość, którą zaczynam od słów proBto  emotka  emotka jak myślicie? mam szanse? emotka  emotka  Wszystkiego dobrego w nowym roku! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669782 Napisano: 31.12.2019 21:34:27 w Nasze wygrane w minionym roku
Mój pierwszy pełny rok grania po kilkuletniej przerwie. Jestem na wychowawczym, więc teoretycznie czasu dużo, ale tylko teoretycznie emotka emotka  Grałam głównie nocami albo gdy synek spał... i musiałam robić ostrą selekcję konkursów, bo na wszystkie nie starczyłoby mi czasu. Grałam tylko o rzeczy, które mnie interesowały, które mogłam komuś podarować albo dobrze sprzedać. Było kilka rozczarowań konkursowych, trochę miłych zaskoczeń i sporo konkursów, w których wiedziałam, że wygram emotka  Najbardziej cieszę się z gotówki (8 tys) i bonów do różnych sklepów (pewnie coś koło 3 tys), ze skoku ze spadochronem i lotu helikopterem redbullowym, z vouchera na wynajęcie wakacyjnego domu, wiertarko wkrętarki i fajnego szkolenia dla męża emotka  oprócz tego wpadło sporo rzeczy, które mogłam podarować bliskim, sporo rzeczy, które sprzedałam i sporo rzeczy, które zostawiam do nowego domu emotka  Było też parę wygranych po które się nie zgłosiłam (gadżety, misiaki Beskidzkie, milkowe krowy czy czapki). Ten rok zaliczam do średnio udanych konkursowo, uważam, że stać mnie na więcej. Dalej czekam na samochód, dużą gotówkę i jakiś daleki wyjazd - czyli standard emotka  A takie bardziej realne plany na przyszły rok to odkurzacz automatyczny i nowy laptop. Chętnie przygarnę też wszystkie rzeczy do wykończenia i wyposażenia domu  emotka   emotka  Podsumowując w roku 2019 wygrałam około 150 nagród o regulaminowej wartości 50 tys (która oczywiście nijak ma się do rzeczywistej emotka ) - chciałabym w 2020 podwoić tę kwotę emotka

Ale sobie i Wam życzę przede wszystkim zdrowia! Konkursowo życzę nam wszystkich fajniejszych konkursów i cenniejszych w nich nagród. A sobie życzę jeszcze więcej czasu dla siebie, bo jak będę mieć czas to i nagród konkursowych będzie więcej emotka  a i odrobiną szczęścia w loteriach nie pogardzę emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6669688 Napisano: 31.12.2019 13:38:58 w Czy informują/ informowali?
anemone1 napisał(a):

Maile z Kinder Maxi wysłali w tym samym czasie czy ślą na raty??

Ja mam maila z 12:51 Wyświetl w wątku >>
1 jakaja 0