Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6661085 Napisano: 26.11.2019 14:57:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kreatia napisał(a):

gls - elmex/meridol c4 

U mnie butelka z tego konkursu ale kurier DPD. Spisywał numer dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6659445 Napisano: 21.11.2019 16:42:31 w Smolar
Bimbusia napisał(a):

Cy wiecie czy smolar wysyla nagrode jeszcze raz? Wczoraj niby byl kurier z przesylką, ani nie zadzwonił ze przyjechał ani nic...dzis została zmagazynowana w Gliwicach i miała tam czekać 5 dni, pojechałam a tam Pani mówi ze ją dziś o 12 odesłali do Łodzi  emotka

U nas też wysłali nagrodę drugi raz. Napisz do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6659410 Napisano: 21.11.2019 15:43:18 w Kupię...

zielonaszpilka

#6658352 Napisano: 18.11.2019 23:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

superloser napisał(a):

emotka  Czy w TYMbark można wygrać Alpy i 100zl Lidl na jeden paragon???  emotka  

Chyba tak, bo nawet na stronie tej loterii Lidla zachęcają do udziału również w ogólnopolskiej emotka

Zachecac mozna  emotka  do grania i wydawania...
Nie znaczy, ze wydadzą Alpy jak 100zl do Lidla dali  emotka

Bo w sumie ten sam regulamin z zapisem 
11.10  Jedno  zgłoszenie  uprawnia  do  wygrania  maksymalnie  jednej  nagrody,  a  raz wylosowane  zgłoszenie  zostaje  usuwane  z  bazy  do  losowania  i  nie  bierze  udziału  w  dalszym losowaniu. 


Wszędzie musisz szukać problemów? Skoro na stronie loterii Lidla jest napisane DODATKOWO weź udział w loterii ogólnopolskiej to chyba odpowiedź jest oczywista??

Jaka? Dwie oddzielne loterie. Dwie oddzielne strony do rejestracji. 
Czy masz gdzieś zapis, że wygrany paragon z Lidla upoważnia do odebrania nagrody z loterii ogólnopolskiej? 

Jeden paragon możesz zgłosić i tu i tu. Na jeden paragon możesz wygrać i tu i tu. Fragment, który cytujesz mówi tylko o tym, że jak raz wygrasz w lidlu na ten paragon to wypada on z dalszego losowania w lildu. I to samo w ogólnopolskiej, a nie tak, że jak wygrasz w lidlu to automatem też usuwają Ci zgłoszenie z ogólnopolskiej, nie siej zamętu. Dwie oddzielne loterie, ale na obie możesz zgłosić ten sam paragon (pod warunkiem, że zakupy zrobisz w lidlu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6658337 Napisano: 18.11.2019 22:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
suphis napisał(a):

baxter napisał(a):

Monika11 napisał(a):

niecoccinelle napisał(a):

Czy Heineken wysyła na @ potwierdzenia udziału w konkursie?

nie

A możęcie teraz wysłac zgłoszenie? U mnie wyskakuje "bład, spróbuj ponownie" emotka

U mnie było to samo, ale zmiana przeglądarki i poszło.

A czy w Heinekenie jedna osoba może wygrać kilka razy? Nie znalazłam nic o tym w regulaminie. Jak było w poprzednich latach? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6658133 Napisano: 18.11.2019 13:55:56 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

Siostra zrobiła mega dopracowane zdjęcie (jedno z lepszych w konkursowej karierze) i pudło emotka

Pytanie czy było to selfie, bo np. to mogło ją wyeliminować. Ja też mam formularz... niech wrzucą wyniki, bo nie wiem, co to jest, a strasznie liczę na konsolę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6658119 Napisano: 18.11.2019 13:30:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
UPS kurier Zestaw makaronów Lubella ze zblogowanych Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6658095 Napisano: 18.11.2019 12:22:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
FedEx kosmetyki z konkursu Loreal MEN beat the heat Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657488 Napisano: 15.11.2019 11:35:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy jest teraz loteria Smyka z wyczieczką do wygrania? Coś mi mignęło w TV,ale nie zapamiętałam strony.

Jest w wątku z zapowiedziami, ale pewnie nie wszyscy mają dostęp, więc napiszę: https://www.czaszesmykiem.pl/

Jakie fajne pytania i odpowiedzi na stronie:) chyba na wszystkie możliwe pytania odpowiedzili   emotka  oszczędzili sobie sporo odpisywania na setki tych samych zapytań wysyłanych na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657248 Napisano: 14.11.2019 14:59:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

Tic Tac
Wpisy o nagrodach są z IX czy X etapu? Regulamin nijak mi tego nie wytłumaczył  emotka

Wpisy są z etapu, który zakończył się w niedzielę 10.11, nie wiem, który to etap, ale oni informują na bieżąco,. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6657232 Napisano: 14.11.2019 14:36:41 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?...


Ale co im napiszesz? Że grasz w 50 konkursach miesięcznie i w pozostałych podawałaś inny numer? To nie przemówi na Twoją korzyść.

Organizator może zażyczyć sobie wpisania dowolnych danych z paragonu i tak trzeba zrobić. Nawet są podane przykłady w regulaminach czy też w formularzach, co niby jeszcze mieliby zrobić, żeby nam pomóc?

Przy takich przekrętach, jakie są w konkursach i loteriach ze strony uczestników... nie ma co liczyć na "pójście na rękę". Ale może się zdarzyć.

A już teraz im napisałam, że się pomyliłam i czy da radę zmienić ten numer. Jak się nie da to trudno, za gapowe się płaci. Zazwyczaj organizatorzy są w porządku, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Każdy w końcu może się pomylić - nie wysłałam zgłoszeń na oba numery - można to sprawdzić czy ktoś nie podał takiego numeru jak ja;) Kwestia dobrej woli organizatora, zobaczymy. Chociaż tutaj po całym zamieszaniu mogą mieć dość tego konkursu i uwalać wszystko jak leci emotka Oby nie.

Dzwoniłam do siostry - ona w Milce zagrała, chociaż normalnie w konkursach nie gra, więc nie ma złych nawyków emotka i też wpisała numer paragonu, sierotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657227 Napisano: 14.11.2019 14:27:26 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza  mnie Karlsbad... już pomijając to zamieszanie z 11.11 to oni zawsze chcą numer transakcji, a ja z rozpędu zawsze wpisuje numer paragonu emotka kiedy ja się tego nauczę?!!!


ooooo matkooooo.... Zawału przed chwilą bym dostała... Uf uf uf... w Milce ITM chcieli górny prawy... a już się z komodą do salonu żegnałam...

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657216 Napisano: 14.11.2019 14:13:20 w Wkurza mnie...
Wkurza  mnie Karlsbad... już pomijając to zamieszanie z 11.11 to oni zawsze chcą numer transakcji, a ja z rozpędu zawsze wpisuje numer paragonu emotka kiedy ja się tego nauczę?!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657189 Napisano: 14.11.2019 13:19:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

jak te bluzy z somersby rozmiarowo wyglądają? bo w formularzu się nie podaje jak widzę rozmiaru emotka

Kobietom dają rozmiar M a facetom L

Tylko ta M to jest sporawa, to rozmiarówka unisex więc one wypadają bardziej jak męska rozmiarówka. Szkoda, że nie można wybierać tych rozmiarów. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6657168 Napisano: 14.11.2019 12:30:28 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6656027 Napisano: 11.11.2019 12:36:38 w SZUKAM....
ditomaso napisał(a):

Szukam informacji dt.mianowicie,dodałem wczoraj konkurs A nadal na moim koncie widnieje cyfra 0 przy dodanych konkursach. Jakis wymiar czasu musi minąć zanim się zaktualizuje czy coś źle zrobiłem?

Poza tym co pisze Bruce to administracji to też ludzie i mają dni wolne. Każdy konkurs zgłoszony do bazy musi zostać zatwierdzony przez administratora ale nie oczekujmy, że będą nad tym siedzieć w niedzielę czy święta;) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6654559 Napisano: 05.11.2019 19:27:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

maryam napisał(a):

Nie biorę udziału, ale najbardziej mi się spodobało  12.10 Kobiety są górą! emotka

Halny w walce z grawitacją też jest fajny.  emotka
A, czy mi się wydaje, czy ta babka z wywieszonym praniem jest dwukrotnie?  emotka

Bo to są gotowe zdjęcia, od nich. I tylko podpisy się tworzy emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6654204 Napisano: 04.11.2019 22:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

violka88 napisał(a):

Czy z konkursu Colgate Biedronka były już wyniki z 31.10 ????

Były wyniki do końca

Mam pytanie do osób które wygrały w tym konkursie.Pisaliście rymem czy proza? 

Rymem Wyświetl w wątku >>
1 myla 0

zielonaszpilka

#6654193 Napisano: 04.11.2019 21:40:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Czy z konkursu Colgate Biedronka były już wyniki z 31.10 ????

Były wyniki do końca Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

zielonaszpilka

#6654033 Napisano: 04.11.2019 15:02:24 w Avanti
kreatia napisał(a):

magisterek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy avanti prowadziło ostatnio czy prowadzi aktualnie jakiś konkurs?  emotka
Wydaje mi się, że coś ucichła ta agencja. 

Może skończyła się im umowa wieloletnia na prowadzenie działań marketingowych? Długo działali na zlecenie laysów.. może czas na zmiany


Oby te zmiany nastąpiły emotka Grzegrzółka może śmiało się Laysom przypodobać emotka Smolar też emotka a najlepiej jakby wróciły pod skrzydła dawnej Agencji co robiła Maksymy i Marzenie ziemniaka.

marzenie ziemniaka  emotka ile ja ziemniaczanych grafik mam na dysku
piękne czasy...

Ooo ja też mam do dzisiaj Marzenia ziemniaka na dysku emotka Dumna jestem z tych prac do dzisiaj emotka Z tego okresu mam też chyba choinki Winiary emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0