Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6651581 Napisano: 25.10.2019 15:52:44 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):


Też tak uważam. Nikt inny się nie chwalił więc jutro czekam na swoje gofrownice albo na główną  emotka

No i nie dzwonią  emotka emotka

A nie dzwonią, bo wczoraj wszyscy poinformowani emotka Pochwaliło się 6 czy 7 osób. To dobra "chwalebność" przy 41 nagrodach emotka zazwyczaj właśnie chwali się ok. 10% nagrodzonych. Wyświetl w wątku >>
2 bethan, ewunia 0

zielonaszpilka

#6651577 Napisano: 25.10.2019 15:46:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

gryszelm napisał(a):

pikawka napisał(a): Kolejne piwa Garage. Dpd.
Pan powiedział, że ma fuuul tych piwek do rozwiezienia emotka  dałem mu 2 bo dobrą współpracę mamy  emotka  

Też w końcu dotarły piwka z 1 etapu i również zaproponowałam 2 kurierowi
DPD, ale powiedział, że "nie pije" (i rzeczywiście nie wyglądał jakby 18
lat miał skończone emotka )

Ooo to mój kurier dostał cały karton emotka bardzo był zadowolony. Powiedział, że się wzruszył, i że jeszcze nigdy nic od nikogo tak nie dostał emotka Ale nie miał ze mną łatwo emotka Prawie codziennie coś do mnie tachał, aż w końcu wczoraj oddał mój rejon z powodu zbyt duże ilości roboty emotka emotka emotka emotka i tylem go widziała emotka A dzisiejsze piwka dostarczył już nowy kurier - ale ten jeszcze nie zapracował na karton emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6651524 Napisano: 25.10.2019 12:52:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
asantesana napisał(a):

Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 

Pewnie przyvdodawaniu komentarzs zaznaczylas okienko Powiadom mnie gdy ktoś odpowie. Wejdz w wątek i na gorze nad postami bedziesz mogla to odhaczyć emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6651497 Napisano: 25.10.2019 12:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A artykul na veneo jest dla mnie bez ladu i składu. Początek o czym innym, środek o czymś innym, jakieś wymyślone przez autora problemy które wg niego są zmorą organizatorów a wszystko po to, żeby móc napisać że oni mają na to rozwiazanie w postaci systemu, ktory zapewne bardzo chetnie sprzedadzą biednym organizatorom konkursow:D

Edit. Ale masz racje. Pomylilam. Cytat jest zveneo;) ale i tak nie lamie tym rodo. emotka   Reszta jak wyzej. Oba artykuly slabe i mnie nie ruszaja emotka

Miło, ze jednak przyznajesz mi rację emotka
Łamie RODO. Wg RODO dane w postaci nazwisk, maili, nr telefonów nie mają prawa krążyć po firmach, nie mogą mieć do nich dostępu członkowie jury dla porównania czy delikwent już wcześniej wygrał. My w zgłoszeniu wyrażamy zgodę na dostęp do naszych danych "na potrzeby konkursu X". Nie znam ich regulaminów, ale w wielu jest napisane, że dane sa usuwane po zakończeniu konkursu. Wszyscy wiemy, że tak się nie dzieje, ale tutaj przedstawiciel firmy przyznaje się do tego publicznie. 

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.

Jak dla mnie on tutaj nie pisze nic tym że, firmy wymieniają się danymi. Krążą po profilach marek czyli na konkursach fb różnych marek powtarzają się te same osoby. Zgłoszenia na fb to zazwyczaj komentarz pod postem który widzi każdy. Nietrudno zauważyć te same nazwiska w różnych konkach. A jeśli agencja opiekuje się kilkoma markami i organizuje im konkursy to oczywiste że ma wtedy dostęp do bazy zgłoszeń i też widzi te same nazwiska;) gdzie tu jakiekolwiek zlamanie rodo? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6651476 Napisano: 25.10.2019 11:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

faworek napisał(a):

asantesana napisał(a):

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.
A tu Pan przyznaje, ze jego firma ma w nosie RODO emotka

Mam dla nich złotą receptę.
Niech kupią sobie koło i jeb ną się w czoło, ewentualnie blaszkę, a wtedy w czaszkę  emotka  
Stosować w takich skrajnych przypadkach 3x dziennie. Lek nierefundowany, więc muszą najpierw sami wygrać we własnym konkursie, żeby go opłacić. 
Dziękuję,

Ale widzicie, że to artykuł sprzed kilku lat. I pani pisze w nim o konkursach na lajki? Pomijam formę w jakiej to robi, ale ten artykuł jest nie bardzo aktualny i myślę, że nie bardzo nas dotyczy emotka I RODO też wtedy nie było emotka Poza tym, co ma RODO do tego, ze ktoś zauważa, że te same osoby biorą udział w konkursach na różnych profilach?

Mylisz dwa artykuły. Artykuł, o którym piszę jest ze stycznia tego roku i nie pisze go pani. 

Nie mylę. Odniosłam się do artykulu czaplickiej bo z niego pochodził cytat, który komentowałam.

A artykul na veneo jest dla mnie bez ladu i składu. Początek o czym innym, środek o czymś innym, jakieś wymyślone przez autora problemy które wg niego są zmorą organizatorów a wszystko po to, żeby móc napisać że oni mają na to rozwiazanie w postaci systemu, ktory zapewne bardzo chetnie sprzedadzą biednym organizatorom konkursow:D

Edit. Ale masz racje. Pomylilam. Cytat jest zveneo;) ale i tak nie lamie tym rodo. emotka   Reszta jak wyzej. Oba artykuly slabe i mnie nie ruszaja emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6651465 Napisano: 25.10.2019 11:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ale widzicie, że to artykuł sprzed kilku lat. I pani pisze w nim o konkursach na lajki? Pomijam formę w jakiej to robi, ale ten artykuł jest nie bardzo aktualny i myślę, że nie bardzo nas dotyczy emotka I RODO też wtedy nie było emotka Poza tym, co ma RODO do tego, ze ktoś zauważa, że te same osoby biorą udział w konkursach na różnych profilach?

Na Veneo jest ze stycznia tego roku, tyle, że w większości skopiowany ze strony Czapnickiej. Zaczęło się od lajków na FB ale reszta rozmów dotyczy już ogólnie konkursów. Organizatorów boli, że muszą rozdać wszystkie nagrody, bo konkursowicze są upierdliwi. Taki tzw "mugol" odpuści a "mafia" nie emotka   I w dodatku konkursowicze wygrywają w sądach, ech ta "plaga, zaraza i oszuści " emotka   Mam wrażenie, że założyciele firm organizujących konkursy zakładają je z nadzieją, że im sporo skapnie emotka

Sama Czaplicka pisze w komentarzu "Po pierwsze – JEŚLI konkurs na wybór, a nie np. na lajki (które kupują). A jeśli wybór – uczciwi organizatorzy nie patrzą na nazwiska tylko na prace. Wielu zwykłych ludzi wysyła normalne zdjęcia – konkursowicze przez doświadczenie wiedzą bardziej co się może podobać nieświadomej komisji. A pupilami też mogą być." Czaplicka pisze o "konkursowiczach" a niestety dla niej to słowo jest synonimem oszusty. Dla mnie konkursowicz to uczestnik konkursu, a osz4ss to oszust, a na veneo zajrze pozniej ale pierwsze slysze o tej stronie. to jakas agencja? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6651452 Napisano: 25.10.2019 10:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

asantesana napisał(a):

izkak napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Konkursowicze. Plaga, czy błogosławieństwo?https://veneo.pl/...y-blogoslawienstwo  emotka

"Jak zatem traktować konkursowiczów? Nagradzać, ale tylko w ostateczności! emotka
No tak. Przecież nagradzamy osoby, a nie najlepsze odpowiedzi/hasła reklamowe/zdjęcia/grafiki/filmy itd.  emotka
Ciekawe czy jak w Veneo dają podwyżki to też tylko nowym pracownikom, no bo wiadomo... "Przemo, ty już kiedyś dostałeś".  emotka

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.
A tu Pan przyznaje, ze jego firma ma w nosie RODO emotka

Mam dla nich złotą receptę.
Niech kupią sobie koło i jeb ną się w czoło, ewentualnie blaszkę, a wtedy w czaszkę  emotka  
Stosować w takich skrajnych przypadkach 3x dziennie. Lek nierefundowany, więc muszą najpierw sami wygrać we własnym konkursie, żeby go opłacić. 
Dziękuję,

Ale widzicie, że to artykuł sprzed kilku lat. I pani pisze w nim o konkursach na lajki? Pomijam formę w jakiej to robi, ale ten artykuł jest nie bardzo aktualny i myślę, że nie bardzo nas dotyczy emotka I RODO też wtedy nie było emotka Poza tym, co ma RODO do tego, ze ktoś zauważa, że te same osoby biorą udział w konkursach na różnych profilach? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6651182 Napisano: 24.10.2019 11:59:33 w Biedronka
mkrzysiek napisał(a):

W biedronce od dzisiaj akcja Kupując 8 dowolnych zniczy dostaje się rabat 50%.

Rabat w formie Vouchera na kolejne zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6650898 Napisano: 23.10.2019 14:39:35 w Zdjęcia naszych wygranych
plecak kanken z groszka. Tez macie ten wzór? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6650645 Napisano: 22.10.2019 19:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

LejziDejzi]


Nie sugerujcie się nigdy tym co pisze jakiś profil z Facebook'a jeśli akurat ten profil nie był organizatorem konkursu.
To że  stona jest z produktem którego nazwa jest taka sama jak tego co trzeba było kupić na loterię nie znaczy że Wam pomogą w rozwiązaniu zagadki czy posłali już @ czy smsy czy nie jeśli sami nie byli ORGANIZATORAMI.W takich przypadkach pomagają jedynie kiedy sami coś organizują ale na FB.
Nie raz na innych profilach już było że się ludzie pytali czy posłane wiadomosci są... tak tak laureaci już powiadomieni... a w efekcie np 3 dni później AGRNCJA dopiero powiadamiała.Jak chcecie wiedzieć czy słali czy nie pytajcie bezpośrednio AGENCJI a nie POŚREDNIKÓW.... emotka   

Dokładnieemotka  nie rozumiem pisania do facebookowych profilo marki czy sklepu jeśli to nie oni organizuja konkurs. Rozroznijcie organizatora, sponsora i sklep - to trzy rozne podmioty. Czasrm fb bedzie zorientowany ale czesciej pisza tylko formulki na odczepnego które nijak mają się do stanu rzeczywistego. Jak wygracie to na pewno sie dowiecie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6650510 Napisano: 22.10.2019 12:24:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

zazdrosnica napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś zna datę powiadamiania z Wawelu (Auchan)? W regulaminie widzę datę wyboru codziennie + główna 21.10, ale kiedy planują powiadomić laureatów?

Napisałam do nich na FB, odpisali "Dzień dobry, gdy nasze Jury przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i wytypuje zwycięzcę nagrody głównej, skontaktuje się z nim telefonicznie." 

Nie podali żadnej daty, chociaż właśnie o to pytałam emotka

Wg regulaminu wybór laureata głównego powinien być 21.10, więc ktoś taką odpowiedzią przyznaje się do łamania regulaminu, bo dopiero zamierzają wybierać  emotka

niekoniecznie, przyznaje się do czegokolwiek, bo osoba odpowiedzialna za fb nie musi mieć wiedzy czy jury już wybrało zgłoszenia czy nie. Ale faktem jest, że regulamin mówił o informowaniu 21.10, ale podobno oni nie trzymają się regulaminu. I co im zrobisz? emotka nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6650503 Napisano: 22.10.2019 12:03:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy ktoś zna datę powiadamiania z Wawelu (Auchan)? W regulaminie widzę datę wyboru codziennie + główna 21.10, ale kiedy planują powiadomić laureatów?

stronę wcześniej jest o tym dyskusja

A nie, przepraszam, pomyłka - dyskusja o tym była w wątky Czy informują/informowali Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6649938 Napisano: 19.10.2019 13:37:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boher401 napisał(a):

Czy ktoś nie dostał jeszcze voucheru na trampki z Garage emotka  ?

Tak, sporo osob Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6649930 Napisano: 19.10.2019 12:31:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alita napisał(a):

Wczoraj moja mama dostała telefon z nestle (automat) z wygraną tygodniową (aparat). Powiedziała, że musi odesłać oświadczenie smsem, tymczasem w regulaminie jest zapis o odesłaniu paragonu poczta... czyli jak to jest? Smsem czy pocztą?

Dzienne mailem tygodniowe poczta Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6649722 Napisano: 18.10.2019 12:41:14 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

joan napisał(a):

malenka napisał(a):

(...) Odnoszę jednak wrażenie, że dzisiejsza moda na mega świadome macierzyństwo wywiera na młode matki olbrzymią presję, bo trzeba wciąż udowadniać, że ogarniasz pracę na pełen etat, dom oraz dwójkę dzieci. A to wszystko z uśmiechem na ustach i zawsze ułożoną fryzurą oraz zrobionymi paznokciami. (...)


Ten trend nie dotyczy tylko macierzyństwa, a przeraża mnie wielce. Od lat narasta presja do "bycia zwycięzcą" i "człowiekiem sukcesu", któremu wszystko się udaje. Z telewizji płyną reklamy sugerujące, że nie możesz odpuścić nawet na chwilę, bo zawodzisz swoją rodzinę i katastrofa gotowa! Odbiera się ludziom prawo do chwil słabości czy niedyspozycji fizycznej, a firmy kosmetyczne wynajdują coraz to nowe niedoskonałości, z którymi walczyć należy dzień w dzień. Musisz mieć super ciało, super zęby, super furę, super pomysły na wieczór... jakby liczyła się tylko mydlana bańka na Insta. Tytuły książek to czyste wariactwo, coraz więcej poradników typu "Jak zapierd* od rana do wieczora w domu i w pracy z uśmiechem na twarzy" albo "Moje życie w ciągłym biegu - historie kobiet, którym się udało" czy też "Must-have prawdziwego mężczyzny". Bardzo to smutne emotka

Dorosłam do tego żeby mieć na to po prostu wywalone emotka i dobrze mi z tym emotka

O tak! Do tego trzeba dorosnąć, ale też myślę, że trzeba nad sobą trochę popracować emotka  Jeśli nie będzie się znać własnej wartości, jeśli zabraknie pewności siebie albo asertywności to trudno wypisać się z tego wyścigu emotka  Ja na szczście też już mam to za sobą emotka  ale kosztowało mnie to sporo pracy emotka  Ale warto emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6649711 Napisano: 18.10.2019 12:23:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maribog napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął.

Do 18.10 czyli dziś mieli je wydać dla laureatów , a nie firmie kurierskiej. Po drugie ich tak samo obowiązuje regulamin. Jeśli Ty byś coś nie regulaminowego zrobiła, przeoczyła to byś figę dostała, bo regulamin. Regulamin obowiązuje 2 strony... Smolar ostatnio wali nie powiem w co, a my dajemy mu na to przyzwolenie.

Oczywiście, obowiązuje ich regulamin. Jednocześnie warto być człowiekiem. Smolar zazwyczaj trzyma się terminów. 2 tys paczek to mnóstwo roboty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie bardzo późno otrzymali te piwa od sponsora - pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie rozumiem tego oburzenia, gdy organizator spóźni się z wysyłką nagród, bo często naprawdę nie ma na to wpływu. Naprawdę myślicie, że ktoś coś po złości robi albo z lenistwa? Myślicie, że Smolarowi pasuje mieć 2 tys kartonów z piwami u siebie? Bo rozsyła je Smolar, nie sponsor - paczki przychodzą oklejone taśmą Smolara. Jestem przekonana, że Smolar został już zasypany lawiną maili z pytaniami o to, kiedy w końcu dostanę moje wygrane piwa!!! chociaż termin mają do dzisiaj;) Dzisiaj jeszcze się nie skończyło;) Zawsze mnie zadziwia, po co ludzie wypisują do organizatorów z tyloma, w mojej ocenie, bzdurnymi pytaniami. Maglują ich o to, kiedy wyniki, kiedy wysyłka, wysyłają pytania o kwestie, które jasno opisuje regulamin. Jasne, jak jesteś bardzo spragniony i potrzebujesz tych piw na już, to poczekaj chociaż do tego 19 z wysłaniem pytania. Ludzie mają teorie spiskowe na temat tego, że niektóre agencje blokują ich numery - zaczynam myśleć, że może i tak jest emotka  może blokują właśnie takich wiecznie problemowych  emotka  Jest wiele nagonki na forum na różne agencje i szczerze mówiąc ja zawsze jestem tym zaskoczona. Wygrywam praktycznie w każdej agencji i nigdy z żadną nie miałam problemów. Smolar, po tym jak kurier bez kontaktu ze mną, zwrócił do nich paczkę z adnotacją "rezygnacja klienta z przesyłki"  po moim mailu wysłali ją jeszcze raz tego samego dnia. Albedo samo z siebie po tym jak nieodebrany bon na 100 do biedry do nich wrócił (dwukrotna awizacja, bo nikogo nie było, a potem paczka trafiła do punktu odbioru 80 km od nas i nie opłacało nam sie jechać, więc spisaliśmy bon na straty) pisało do nas z prośbą o numer telefonu dla kuriera i samo z siebie wysłalo bon ponownie. Kamikadze po tym jak nie otrzymałam nerki Somersby i poprosiłam ich o sprawdzenie (pomimo pogmatwania sporego z mojej strony;) sprawę szybko wyjaśniło - nie mieli moich danych w bazie (chociaż mi się wydaje, że wypełniałam formularz), ale nie robili żadnego problemu i wysłali nerkę z kolejną edycją wysyłki... przykładów mam mnóstwo, ale zawsze jak piszę z czymś do agencji, robię to w sposób kulturalny i grzeczny i to samo otrzymuję w drugą stronę.

Dla mnie kluczowe terminy to termin zakończenia konkursu - ten jest bezwzględny i dla mnie i dla agencji i termin rozwiązania (tutaj mam tolerancję dla agencji kilka dni;). Terminu wysyłki nagród nie monitoruje - dopiero jak minął wysyp info o przesyłce na forum (albo jeśli nagród było mało albo jedna;) a termin wysyłki dawno minął) to dopiero wtedy kontaktuje się z agencją. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka z nagrodą prędzej czy później nie dotarła. A w przypadku Garage info jest - wszyscy dostali smsy z informacją o tym, że za chwilę wyślą piwa - więc czekajcie cierpliwie zamiast truć cenzura Smolarowi a potem płakać, że nic się u nich nie wygrywa (po tym jak wpiszą na czarną mityczną listę emotka

To mi się ulało emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6649678 Napisano: 18.10.2019 11:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6649619 Napisano: 18.10.2019 09:23:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Kto ma link do wypełnienia danych na nagrodę w Somersby? Przypomniało mi się teraz, a link odsyła mnie do strony konkursowej

Wydaje mi sie ze linki sa indywidualne, wiec kazdy ma swoj. Ale na strone konkursowa przenosi kiedy formularz jest juz wypelniony. Na pewno go nie wypelnialas? Jak nie to napisz do nich:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6649563 Napisano: 17.10.2019 22:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

bethan napisał(a):

zarania napisał(a):

Czy ktoś miał problem z odesłaniem formularza nagrody z Tic Tac? 
E-mail wpisałam prawidłowo, więc co to jest błędny link zgłoszenia? 

Yyyy, o co chooo?
Na mailu jest info o wygranej + że wyślą nagrodę na dane podane w zgłoszeniu.
Jaki formularz nagrody znowu?

Przecież w zgłoszeniu nie podajesz adresu... 

A vouchery? Ja tam żadnego formularza nie mam.

Vouchery wysyłają na maila, więc na zegarki i okulary nic się nie odsyła - maila podaje się w zgłoszeniu. Na pozostałe nagrody wysyła się formularz, który się otrzymuje z info o nagrodzie i tam uzupełnia się adres do wysyłki. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zielonaszpilka

#6649225 Napisano: 16.10.2019 22:38:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiejesien napisał(a):

W konkursie „Jedź z rodziną na grzyby” wpisujecie jako numer systemowy numer paragonu czy nr transakcji?

numer transakcji - jest to opisane w regulaminie. Polecam lekturę emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0