Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6648701 Napisano: 15.10.2019 10:45:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

elmex C4 - sms bez rodzaju nagrody, dobrze rozumiem, że oczyszczacz?

Dobrze:) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6648562 Napisano: 14.10.2019 18:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yudi1507 napisał(a):

Hej czy wygrany voucher z tic tac przychodzi od razu z informacją o wygranej czy dopiero później?

Później Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6648525 Napisano: 14.10.2019 16:03:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy zgłoszenia na Orlen 4move można było słać także formularzem? czy tylko sms, bo coś mi się pochrzaniło emotka

Tylko sms 

dzięki, czyli ja coś pomieszałam emotka

Nie pomieszałaś - na stronie konkursowej było info o tym, że można wysłać smsem albo przez formularz, ale formularza nigdzie nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6648523 Napisano: 14.10.2019 16:02:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

Gratulujemy!Wygrales w konkursie 4MOVE Nagrode Glowna! Wypelnij zalacznik 1 z regulaminu,podeslij na wskazany adres e-mail:4move....

Dostałam SMS, czy to jest trening czy karta Orlen ?

karta Orlen Wyświetl w wątku >>
1 onlyrybka 0

zielonaszpilka

#6648510 Napisano: 14.10.2019 15:20:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł 4move orlen Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6648454 Napisano: 14.10.2019 12:48:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krystyna32 napisał(a):

Pomocy emotka   co to był za konkurs gdzie do wygrania były torby 4F ? I na co trzeba odesłać paragon ?

4move Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6648393 Napisano: 14.10.2019 10:45:00 w Informują
@ Bluze Somersby Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6647977 Napisano: 11.10.2019 14:17:32 w Wkurza mnie...
nariam napisał(a):

patyk napisał(a):

Gdzie jest majonez kielecki konkursowy?!?!?!!?  Konkurs się skończy a on się dopiero pojawi na półkach. Jedyne miejsce gdzie spotkałam to biedra ale dziś już nie było, wykupiony.... 

w Auchan

W c4 małe słoiczki po 170 ml Wyświetl w wątku >>
1 patyk 0

zielonaszpilka

#6647961 Napisano: 11.10.2019 13:45:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

https://duzodobrego.com.pl/
rozumiem, że całkowity brak ograniczenia znaków? nie cierpie takich konkursów emotka emotka powodzenia;)

Bez numeru paragonu...  No właśnie o to pytałam wczoraj  emotka Też mi się wydaje że bez limitu znaków  emotka

No bez jaj... a ja kupiłam 3 paragony na ten konkurs emotka emotka emotka kurczee nooo... na ile znaków to napisać, żeby nie było za mało ani za dużo? emotka Ja sobie w głowie szykowałam teksty na maks 2 smsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6647931 Napisano: 11.10.2019 12:46:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Ktoś się orientuje, czy vouchery na OKULARY z tic tac można łączyć?

Online nie, w stacjonarnych nie wiem, byc moze tak Wyświetl w wątku >>
1 mamimamu 0

zielonaszpilka

#6647759 Napisano: 10.10.2019 21:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Fuzetea w superpharm jest limit znaków?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6647588 Napisano: 10.10.2019 14:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

luckymen napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś zgłaszał gdzieś reklamację "gdzieś wyżej"? Wytknąłem organizatorowi konkursu przyznanie nagrody zgłoszeniu nieregulaminowemu. Błąd popełnił on na etapie weryfikacji zgłoszeń. Teraz mi piszą, że nagroda pozostanie w jego dyspozycji, bo zgodnie z regulaminem nagrody nierozdysponowane zostają w dyspozycji organizatora emotka


Hmm, tylko że nagroda nie ma charakteru "nierozdysponowanej", tylko rozdysponowanej wadliwie. Zatem organizator powinien przyznać się do błędu, przeprosić, przydzielić nagrodę prawidłowo i dopiero gdy laureat owego prawidłowego wyboru organizatora nie dopełniłby formalności, organizator mógłby powoływać się na regulamin. W obecnej sytuacji wygląda to tak, że organizator celowo wybrał nieprawidłowe zgłoszenie, żeby nie wydać nagrody.

PS: Nie miałam do czynienia z taką sytuacją, to tylko moje przemyślenia.

To zależy co jest w regulaminie. Może być zapis o tym, że organizator może nie rozdać nagród, jeśli jest mniej zgłoszeń niż nagród albo gdy zgłoszenia według jego opinii są za słabe emotka  Regulaminy są różne Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6647557 Napisano: 10.10.2019 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś zgłaszał gdzieś reklamację "gdzieś wyżej"? Wytknąłem organizatorowi konkursu przyznanie nagrody zgłoszeniu nieregulaminowemu. Błąd popełnił on na etapie weryfikacji zgłoszeń. Teraz mi piszą, że nagroda pozostanie w jego dyspozycji, bo zgodnie z regulaminem nagrody nierozdysponowane zostają w dyspozycji organizatora emotka

Może uznali, że tylko to zgłoszenie zasługiwało na nagrodę, więc jeśli jest nieregulaminowe to nie mają komu go dać emotka  ale musiałabym zerknąć w regulamin. Co to za konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6646871 Napisano: 09.10.2019 00:43:22 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Sądziłam, że jeśli ktoś wygra to Mu doładują "z urzędu" konto na paybacku tym milionem punktów... Być może jednak trzeba jakoś potwierdzić wygraną /przyznam bez bicia, że Regulaminu, jak zwykle nie czytałam.../  emotka

Trzeba zaznaczyć zgody, kliknąć w linka z formularzem laureata, odesłać czego chcą i dopiero wtedy dostaniesz nagrodę... 

Znaczy się wysyłają ten formularz do zwycięzcy e-mailem czy jak ??? Sporo ludzi, jak już wspomniałaś, nie posiada komputera... 


Tu trzeba sprawdzać
https://www.payback.pl/loteria-wyniki

no ale trzeba się zalogować? nie ma listy z nr kart?
BEZNADZIEJA. kto to zatwierdził??? już widze-brak wygranej. ciekawe czy Ryszard/ Witold/ Mikołaj się zgłoszą...

Mój M. dostał takiego e-maila: M... 1 000 000 °P może Ci uciec!

Co prawda jakiś M jest na liście i faktycznie dzień wcześnie robiliśmy zakupy w Kauflandzie ale karty M. (a ma 3 z reala, kauflandu i bp) nie mają takich cyfr. Nikt inny z naszej rodziny nie dostał e-maila o tej treści choć inne o tym konkursie mieliśmy. Tak więc niby informują ale co z tego skoro nie wiemy czemu dostał taką wiadomość ?! Może ktoś z was też taką dostał?

Zerknęłam na pocztę i mam takiego maila i jeszcze kilka innych o tej loterii emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6646867 Napisano: 08.10.2019 23:45:41 w Smolar
joan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co to za spam konta co piszą o tej loterii w różnych watkach? Nie chce mi się wierzyć, że to od Smolara....

Może ktoś od Loyalty Point? Może nikt nie zgłosił się po nagrodę i próbują wyczaić, czemu w to nie gramy? 

To brzmi sensownie emotka Wyświetl w wątku >>
3 joan, nkba, darog 0

zielonaszpilka

#6646864 Napisano: 08.10.2019 23:27:09 w Smolar
A co to za spam konta co piszą o tej loterii w różnych watkach? Nie chce mi się wierzyć, że to od Smolara.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6646852 Napisano: 08.10.2019 23:05:10 w Smolar
joan napisał(a):

zielonaszpilka - Smolar nawet wyraźnie podkreśla, że żaden kontakt w kwestii informowania o nagrodach nie nastąpi, poza tym samodzielnym sprawdzeniem wyników. 

Słabooo... Albo powinno być zgłoszenie do loterii i wtedy powinni się kontaktować albo z automatu mogliby nabić te punkty na konto. W tym momencie to jak z loteriami herbacianymi Lloyda i nagrodami przypisanymi do kodów pod opakowaniem. Na kilkaset nagród (bodajże ponad 600) odebranych 31. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6646841 Napisano: 08.10.2019 22:45:24 w Smolar
joan napisał(a):

Właśnie zorientowałam się, że miałam wyrazić swoją opinię na temat najdurniejszej akcji promocyjnej ever, czyli loterii "Urodzinowe punktowanie".

A czymże ta loteria różni się od innych? Ano tak szatańskiego regulaminu jeszcze nie było. Oto w/w loteria w praktyce, czyli (fikcyjni) Lucyna i Marcin na zakupach.

Lucyna ma 66 lat i od niedawna kartę PayBack - wyrobiła sobie, bo pani kasjerka w Kauflandzie tak zachwalała, że zniżki, że tańsze zakupy, to Lucyna kartę wzięła. Lucyna nie da się zrobić w bambuko na wnuczka i dokładnie wszystko czyta oraz analizuje. Dlatego analizuje również paragony z Kauflanda i wie, że na swojej karcie PayBack ma zebrane 233 punkty. Kasjerka powiedziała, że to na razie mało, ale Lucyna jest cierpliwa i zawsze pokazuje kartę PayBack podczas płacenia za zakupy. Lucyna nie ma w domu internetu, bo nie jest jej do niczego potrzebny. Lubi poczytać gazetę codzienną; nie bierze udziału w żadnych konkursach ani loteriach.
TADAM! Lucyna wygrała 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrała. Bo przecież Lucyna nawet nie wie, że wzięła udział w jakiejkolwiek loterii.

Marcin zajmuje się instalacjami gazowymi. Od lat posiada kartę PayBack, to ze względu na nią tankuje na stacjach BP. A tankuje często. Nie da się przewidzieć, co u którego klienta się skomplikuje. Teraz ma szczególnie dużo pracy, bo zbliża się zima, a ludzie wymieniają ogrzewanie na gazowe przy dofinansowaniu miasta. Roboty masa. W Castoramie Marcin zna rozkład asortymentu lepiej, niż pracownicy marketu. Marcin nie bierze udziału w loteriach, bo nie ma szczęścia.
TADAM! Marcin wygrał 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrał. Bo przecież Marcin nawet nie wie, że wziął udział w jakiejkolwiek loterii.

Podsumowując zasady loterii "Urodzinowe punktowanie":
1) klient nie wie, że jego zakup bierze udział w loterii, nie jest o tym w żaden sposób informowany w momencie dokonywania zakupu.
2) klient nie może nawet zrezygnować z udziału w loterii, a tym samym umożliwić komuś innemu ubieganie się o nagrodę.
3) klient nie zostaje poinformowany o wygranej, powinien sam wejść na stronę loterii (w której nawet świadomie nie bierze udziału!) i sprawdzić, czy czasem Smolar nie raczył go wylosować.
4) regulamin nie przewiduje losowań dodatkowych ani losowania laureatów rezerwowych.

Całkiem możliwe, że ŻADNA nagroda w tej loterii nie zostanie wydana któremukolwiek z laureatów.

Serio tak to działa? emotka  No żart emotka  To ja nie zaglądam nigdy w żadne wyniki, bo wyszłam z założenia, że jednak w takiej dużej akcji jak w tej z payback to jak wygram to ktoś mnie poinformuje jakoś... emotka  no to dobrze wiedzieć. Słabooo... To co to za fejkowe konta, które piszą o tej akcji?  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

zielonaszpilka

#6646257 Napisano: 07.10.2019 11:20:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pół tysiaka od Albedo na jesienny relaks;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6646254 Napisano: 07.10.2019 11:17:57 w Informują
Tel Albedo Przygotuj dom. Na jesienny relaks;) 500 zl;) Wyświetl w wątku >>