Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6645863 Napisano: 04.10.2019 20:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Tak dokładnie, aparat za zdjęcie z papierem do d... emotka

pisałam Ci wczoraj że masz orginalne zdjęcie i super że docenili pomysł aparatem emotka  gratuluję - ciekawi mnie czy główna trafiła do osoby za tekst czy zdjęcie emotka

Obstawiam, że zdjęcie, ale na bank się nikt nie przyzna. Wiesz jak jest

Też obstawiam fotkę emotka  Szkoda, że to nie ja, bo ja bym się przyznała emotka  chociaż teraz trochę strach wygrywać bony bo z biurami podróży nigdy nic nie wiadomo, jeszcze zbankrutuje zanim wyjadę i będzie lipa  emotka  Gratuluję aparatu emotka

mama-l-k-m fantastyczna skuteczność emotka  graty
magisterek gratuluję głośnika - tyle głośników od początku roku w konkursach a ja ani jednego nie trafiłam emotka  a w tym konursie nie zagrałam, bo jakoś się zgapiłam emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6645769 Napisano: 04.10.2019 15:01:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plecak Kanken z Groszka i 100 zł do ITM z Wedla emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6645766 Napisano: 04.10.2019 14:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):


Też tak mam często... dlatego ostatnio olewam i robię zdjęcia na minimum emotka Tak jak dzisiaj Groszka. W ogóle nie planowałam brać udziału, ale ktoś napisał dzisiaj o Groszku, zerknęłam na konkurs, wpadł mi do głowy pomysł, który mogłam zrealizować w 5 minut, kupiłam paragon i właśnie wysyłam fotę. Jak wygram to będę baaardzo zaskoczona i baaardzo zadowolona emotka Musimy wrócić do tego wątku po wynikach i zobaczymy czyja fota/tekst wygra emotka

Przypominam wątek i wołam mama-l-k-m pikawka dwaburekoty magisterek i magie1982 emotka  Jak tam Wasza skuteczność? emotka  Ja moja fotką zrobioną w 5 minut mam plecak emotka  - miło mnie to zaskoczyło emotka  Widziałam Magie, że masz aparat - tekstem czy zdjęciem? emotka  I jak reszta? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6645346 Napisano: 03.10.2019 13:41:54 w Czy informują/ informowali?


Co z bonami z ITM Wedel? Chyba nikt się nie chwalił? Głośniki i tablety poszły a bony? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6645016 Napisano: 02.10.2019 13:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

tic tac informuje do której godziny? gdyż ani w poprzedniej edycji ani w bieżącej szczęście innych nagradza

A chyba do 16 jakoś lecą maile Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6644475 Napisano: 01.10.2019 10:21:01 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie, że jest już 1 października! Ten wrzesień tak szybko zleciał... emotka  Echh... tyle paragonów niewykorzystanych dzisiaj... a właściwie wczoraj  emotka  Ale tak to jest jak człowiek zamiast grać w konkursy to po lesie chodzi i grzyby zbiera, a potem obiera, suszy i przerabia... Fantasia Społem, Jesienny relaks Albedo, Auchan Almette (!!!) i to 4 razy, nie mówiąc już o Kubusiu  emotka  Kiedy ja się nauczę, żeby kupować produkty/paragony dopiero jak będę mieć gotowe zgłoszenie? 

Szkoda,że komuś nie sprzedałaś albo nie oddałaś paragonów, może by wygrał, byłby Ci mega wdzięczny, a nic tak nie poprawia humoru jak możliwość uszczęśliwiania innych.

Po pierwsze nikt by ich nie kupił po 23.30, bo walczyłam z czasem do końca emotka Po drugie, które miałam sprzedać/oddać? Almette zgłoszę w loterii, więc paragonów potrzebuję, Albedo Jesienny relaks to były smsy bez zgłoszenia numeru paragonu, a napisałam o nim, bo mam 3 paragony, ale zdążyłam wysłać tylko 2 zgłoszenia (tak, naiwnie zawsze wysyłam tyle zgłoszeń ile mam paragonów), trzecie zgłoszenie poszło niestety o 00:00:00, zabrakło mi sekundy-więc dla mnie to zmarnowany paragon, z Fantasią walczyłam do końca i został mi tylko jeden paragon. Ewentualnie Kubusia mogła oddać/sprzedać ale to był znaleziony paragon i nie jestem w 100% że są na nim właściwie produkty, na siebie bym wysłała, ale nie chciałabym kogoś wpakować na minę emotka  

Bardzo chętnie i często uszczęśliwiam innych, także tu na forum, ale tak jak pisze Supeloser - oddawanie komuś paragonów, w konkursach w których gram, to robienie sobie konkurencji emotka nie będę uszczęśliwiać innych na forum kosztem siebie emotka

A teraz znowu się wkurzyłam, bo przeglądam jeszcze raz smsy z nocy i okazuje się, że nie poszło jedno zgłoszenie z Fantasii, bo zabrakło mi środków na koncie, a ja nie zauważyłam tego i nie doładowałam na czas... Na szczęście to były tanie paragony... Wcielam w życie plan pt. "Kupuje produkty dopiero jak mam gotowe zgłoszenie" emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6644391 Napisano: 01.10.2019 00:13:21 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jest już 1 października! Ten wrzesień tak szybko zleciał... emotka  Echh... tyle paragonów niewykorzystanych dzisiaj... a właściwie wczoraj  emotka  Ale tak to jest jak człowiek zamiast grać w konkursy to po lesie chodzi i grzyby zbiera, a potem obiera, suszy i przerabia... Fantasia Społem, Jesienny relaks Albedo, Auchan Almette (!!!) i to 4 razy, nie mówiąc już o Kubusiu  emotka  Kiedy ja się nauczę, żeby kupować produkty/paragony dopiero jak będę mieć gotowe zgłoszenie?  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6644247 Napisano: 30.09.2019 15:18:04 w Czy informują/ informowali?
Bimbusia napisał(a):

Wyglada na to ze z 4move podmienili regulamin w czasie konkursu bo mam ściągniętą wersje z informacją o tym ze konkurs konczyl sie 31 sierpnia i wedlug niego mieliby informowac o wynikach do dziś.

Konkurs został przedłużony. Ktoś o tym pisal. Nie wiem czy i jak informowali o tej zmianie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6644193 Napisano: 30.09.2019 13:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Druga sprawa, czy biorąc udział w kolejnym konkursie tej samej agencji, w tym samym sklepie, co się wygrało główną nagrodę - to szansę maleją ?  emotka . Czy wygrywacie czasem maraton nagród z danej agencji ? emotka  


Tego nie da się przewidzieć. Niestety - najczęściej jest tak, że im więcej danych w zgłoszeniu, tym mniejsze szanse na powtórkę głównej nagrody.

Mój przykład z tego roku: trwały prawie jednocześnie dwa konkursy, gdzie w zgłoszeniu wpisywało się dane osobowe. W jednym wpadła nam nagroda główna + nagroda niższego rzędu, w drugim konkursie NIC. Agencja ta sama, sponsor ten sam. Przypadek? Jak dla mnie -> nie.

Agencja ta sama, ale może osoby obsługujące konkursy inne, a tym samym mające inne gusta emotka Ja się nie doszukuję takich teorii spiskowych, bo moim zdaniem agencjom nie chciałoby się sprawdzać, czy ten ktoś już u nas coś wygrał ostatnio czy nie. Ewentualnie jestem w stanie uwierzyć, że jak ktoś im zajdzie za skórę to mogą nie chcieć nagradzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6644192 Napisano: 30.09.2019 13:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ananaska napisał(a):

Czy w konkursie Somersby mogę jeszcze wygrać bluzę w innych rundach, czy jak raz wygrałam, to już nie mogę? W regulaminie nie ma informacji o tym.

Możesz, wygrywam co etap. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6644122 Napisano: 30.09.2019 11:29:20 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Społem fantazja. Jaki macie opis na paragonie? U mnie tylko jogurt i ponoć wszystkie społem tak mają? 

ja mam JOGURT FANTA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643856 Napisano: 28.09.2019 16:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Potrzebuję malutkiej porady w kwestii agencji Los Mejores. Jeszcze nigdy u nich nic nie wygrałam, ale przyznaję, moje odpowiedzi nie były najwyższych lotów i najczęściej to były rymowanki. Wymyśliłam coś bardziej nowatorskiego i zastanawiam się, czy zaryzykować. Czy agencje w ogóle potrafią, tak jakby... czytać między słowami? Dostrzec ukryty przekaz (a nawet nie taki bardzo ukryty, bo wpisany w zdanie wielkimi literami)? Odpowiedzi "do 160 znaków z prefiksem" i bez polskich znaków to dla mnie największa trudność, dlatego zazwyczaj wysyłam tylko jedno zgłoszenie, żeby później nie żałować wydanych pieniędzy i szafy zawalonej pastami do zębów itd. Gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć, czy warto zaryzykować niekonwenconalną odpowiedzią - będę bardzo wdzięczna. Bo może lepiej sklecić rymowankę?

Jestem zdania jak przedmówcy - wysyłaj! Czasami dobrze się wyróżnić emotka A w agencjach pracują zazwyczaj ogarnięci ludzie także spokojnie powinni wychwycić przekaz międzywierszowy emotka zwłaszcza podkreślony wielkimi literami Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643847 Napisano: 28.09.2019 15:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

UWAGA! Jeśli macie wygrany voucher od TIC TAC do Twoje Soczewki,, to dziś i jutro w ramach Akcji rabatowej jest -20% w sklepach stacjonarnych (z kuponem, np. w Twój Styl do wycięcia) lub online . Gdyby ktos potrzebował, to kod online: 2TS.TS2019

A czy ten kod można wykorzystać razem z voucherem? Sprawdzał ktoś? Bo online voucher wpisuje się w pole kod rabatowy i obawiam się, że drugiego kodu już sie nie da wpisać. A stacjonarnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643680 Napisano: 27.09.2019 15:28:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie czy jak się zgłosi ponownie ten sam paragon w tic tacu to wyskakuje jakieś info? Mam paragon i nie jestem pewna czy już go zgłaszałam czy nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643603 Napisano: 27.09.2019 11:56:23 w SZUKAM....
silvia8 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki. Pod koniec listopada 2018 zrobiliśmy gruntowny remont łazienki a w lutym tego roku wymieniliśmy podłogi.

Traf chciał,że w ostatni weekend sierpniowy w nocy strzelił wężyk (ten kilkumiesięczny!!!)doprowadzający wodę do baterii w umywalce.Oczywiście nowa szafka pod umywalką ,nowa podłoga na korytarzu i sypialni syna przypomina fale Dunaju. Wyrzucony dywan,,zalany telefon,który się ładował na podłodze. O naszych nerwach nie wspomnę... emotka
Pytanie mam takie:zastanawiam się,czy REKLAMOWAĆ ten nieszczęsny wężyk i to co spowodował? I jak ugryźć ten temat?
Ktoś może już przerabiał taki temat? Coś podpowie?

Polecam skorzystanie z polisy ubezpieczeniowej. 

1mariusz dokładnie tak - polisa. Chyba, że jej nie macie, wtedy rzeczywiście producent wężyka, ale dlaczego czekacie z tym aż miesiąc? Był u Was agent po zalaniu albo ktoś od producenta? I pytanie czy wężyk był zamontowany prawidłowo albo czy nie było to uszkodzenie mechaniczne? U nas ten wężyk strzelił, bo mama wkładała pod umywalkę wiadro i cały czas tym wiadrem obcierała wężyk, aż w końcu się przetarł na tyle, że puścił. Może był też za bardzo wygięty? Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

zielonaszpilka

#6643457 Napisano: 26.09.2019 22:03:02 w Pomocy!!!!
tamtiram napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 

Ale na potwierdzeniu wygranej masz zazwyczaj tylko imię i nazwisko. Jakie inne dane tam masz?

Adres i numer telefonu. Jest miejsce na numer dowodu ale na szczęście nie wpisane. 

Jak dla mnie to żadne tajne dane emotka ja bym się nie bała. Jak kupujący robi przelew to też często te dane ma, jak jest się kupującym to takie dane podaje się sprzedającemu. Ja nie widzę tu żadnego zagrożenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643454 Napisano: 26.09.2019 21:55:30 w Pomocy!!!!
tamtiram napisał(a):

Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 

Ale na potwierdzeniu wygranej masz zazwyczaj tylko imię i nazwisko. Jakie inne dane tam masz? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6643421 Napisano: 26.09.2019 19:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Tic Tac- czy  voucher można wykorzystać na oprawki do okularów ?

można "vouchery obowiązują tylko na opray korekcyjne, okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne" Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

zielonaszpilka

#6643356 Napisano: 26.09.2019 14:47:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

atyde25 napisał(a):

A i już mam 100 % postanowienie nigdy nie kupię nic alkoholowego z promocji bo nikt u mnie nie pije.A jak będą chciała grać w takich promocjach to kupię kody tak jak kupiłam na Żywca.Albo kupię sobie wykrywacz metali i przeprowadzę się nad morze taki żarcik:P


U mnie również nikt alkoholu nie pija - ani w rodzinie, ani wśród bliskich znajomych. I nie gram o alkohol, aczkolwiek raz zorganizowano konek, gdzie główną nagrodą było bodajże 2000 zł, a mniejsze: wódka. I pewnego dnia przyszła butelka gorzoły, do teraz nie wiemy, co z nią zrobić. Stoi w cienistym miejscu, chyba się nie przeterminuje emotka

U mnie wódka zawsze schodzi emotka potrzebuję jej do robienia płynu na wielkie bańki mydlane emotka

Aaa a np. Capitanowe piwka dałam kurierowi, teraz też czekam na Garagowe, żeby je dać kurierowi. Mam nadzieję, że będzie je woził DPD, bo tego kuriera lubię najbardziej emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6643337 Napisano: 26.09.2019 13:36:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Joan no właśnie Twoje podejście ze względu na ZW mnie bardzo interesuje emotka ale to w ogóle nie bierzesz udział w promocyjnych czy bierzesz udział tylko w tych, w których i tak kupiłabyś produkt? Bo gdybym tak robiła, to w niewiele co bym grała emotka


Ideałem nie jestem, kupię czasem te pierońskie lay's czy coca-colę emotka Ale rzadko. Nigdy nie spożywam niczego na siłę, a zmuszanie faceta, żeby mył głowę goownianym szamponem "bo konkurs" to nie moja bajka. Po prostu czasem mam na coś smaka i trudno.

Są konkursy / loterie, gdzie w danej sieci można kupić cokolwiek, wtedy działam intensywniej; to akcje typu "podczas zakupów wymień min. 100 pkt Payback i odpowiedz na pytanie", loterie Auchan / Lidl czy konkursy na stacjach paliw.

Często da się kupić produkt na konkurs less waste, np. wodę Perrier od Nestle w szklanej butelce. Gdy jest jakaś akcja, od razu wchodzę na stronę producenta i dokładnie sprawdzam, co ma w ofercie, szukając mniejszego zła.

Są konkursy/loterie, gdzie i tak kupiłabym produkty, więc nie wybrzydzam, aktualnie to np. passata Mutti w szkle (loteria), sosy Mutti w szkle (zwrot za zakupy + loteria), olej Kujawski w szkle (zwrot za zakupy), pasty Wawrzyniec w szkle (co jakiś czas zwracają kasę, uwielbiam je) albo nowa loteria Bakalland (jak już mam płacić po dwie dychy za garść orzechów, niech przynajmniej będą do loterii).

Jest wiele konkursów, gdzie nie trzeba kupować niczego, tzw. "aktualnych", w tym roku wygrałam w takim konkursie min. Thermomix. A czasem wystarczy się schylić po kapsel czy kubek, żeby ustrzelić fajną nagrodę.

Z jednej strony nie jestem ekstremistką, z drugiej strony podczas każdych zakupów mam w głowie ZW / less waste.

Dziękuję za tak obszerną odpowiedź emotka Właśnie czegoś takiego potrzebowałam emotka Tak, muszę przysiąść bardziej do aktualnych konkursów - chociaż tam jest jednak zdecydowanie mniej cennych nagród. Bardzo podoba mi się pomysł z szukaniem mniejszego zła - na pewno skorzystam emotka Z loteriami mam mniejszy problem, bo tam nie mam szczęścia i gram tylko, jak rzeczywiście używam produktu albo mam skądś paragon, nie kupuję specjalnie produktów na loterie, więc chociaż to mi odpada emotka a kapsle też zbieram emotka   Dzięki! Wyświetl w wątku >>