Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6639962 Napisano: 15.09.2019 16:35:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bubba napisał(a):

konkurs Nivea kończący się dzisiaj Wygraj wolny czas dla rodziny , w opisie "kup dowolne produkty za conajmniej 20 zł" w regulaminie "kup dowolny produkt ".
Na paragonie mam 2 produkty, jest sens to wysyłać?

Oczywiście, że tak... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6639791 Napisano: 14.09.2019 14:19:25 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurzają mnie takie konkursy jak ten Loreal Men Expert - organizowała go jakaś agencja Gong - pierwszy raz o nich słyszę, chociaż widzę, że już
jakieś konkursy organizowali. Najpierw pytani przez kogoś na fb o wyniki konkursu w jakiś piątek odpisali, że "wrócą z wynikami po weekendzie" (chociaż wg regulaminu mieli jeszcze sporo czasu - bo mieli 15 dni roboczych). Po weekendzie oczywiście wyników nie było, prosili o jeszcze chwile cierpliwości. Po kolejnym weekendzie pytanie odpowiadali zasłaniając się regulaminem, że mają 15 dni roboczych od zakończenia konkursu. Po tych 15 dniach roboczych wyników dalej nie było! Po 17
dniach roboczych od zakończenia konkursu napisali, że zwycięzców poinformowali w wiadomościach prywatnych, potwierdzili też, że zarówno fb jak i insta są powiadomieni, co nie było prawdą, bo jeszcze przez kilka godzin informowali zarówno uczestników na fb jak i na insta. Ja jestem wyrozumiała, ale takie akcje są męczące... Rozumiem, że czasami ktoś się z czymś nie wyrobi, ale po co takie zwodzenie i ściemnianie. Niech napiszą, że bardzo przepraszają, ale nie dadzą rady rozwiązać konkursu w terminie iu proszą jeszcze o dwa dni, niech poinformują o skończeniu informowania rzeczywiście po tym jak skończą informować! Niech nie ściemniają, że wrócą z wynikami po weekendzie, jeśli nie mają takiego zamiaru! Pomijając już to, jakie zgłoszenia nagrodzili.. duża część to dramat, a wiele moim zdaniem fajnych nie docenili, al to już subiektywna ocena. I nie piszę tego, z zawiści, bo wygrałam w  tym konkursie, ale mam duży niesmak po nim. Nie lubię takich wygranych.


A skąd wiesz co nagrodzili? Też brałam udział w tym konkursie, wygrałam kosmetyki. Jak napisali że "wygrani zostali poinformowani" to rzeczywiście tak było przynajmniej u mnie i u kolegi który mi napisał że również załapał się na kosmetyki. Więc ja się tam do nich nie rzucam, rzucać się będę jak mi ich nie przyślą emotka Ale może nie będzie tak źle i nie będę musiała 5 miesięcy czekać na nagrodę tak jak od Tesco Magazynu...

Na instagramie pod wygranymi zdjęciami pisali komentarz z prośbą o kontakt. Można sobie zerknąć, które zdjęcie mają te komentarze, a które nie emotka Dodatkowo część osób podziękowała im w komentarzu na fb i też można sobie prześledzić zgłoszenia tych osób. Chociaż generalnie jak teraz przeglądam wszystkie te foty, to zdecydowana większość jest słaba - i te nagrodzone i nie emotka Ale w mojej ocenie jest parę ciekawych, pomysłowych zgłoszeń, które nie zostały nagrodzone, a nagrodzili czasami tak słabe zgłoszenia, że nie wiem czy śmiać się czy płakać... Instagram informowali grruuubo po tym wpisie na fb - i to też na raty, a i ja wiadomość na fb dostałam godzinę po tym wpisie emotka Ja się do nich nie rzucam, tylko uważam, że organizacja tego konkursu fatalna - już wiem, że jak oni będą organizować konkurs to włożę minimum wysiłku w zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6639600 Napisano: 13.09.2019 17:46:54 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie takie konkursy jak ten Loreal Men Expert - organizowała go jakaś agencja Gong - pierwszy raz o nich słyszę, chociaż widzę, że już
jakieś konkursy organizowali. Najpierw pytani przez kogoś na fb o wyniki konkursu w jakiś piątek odpisali, że "wrócą z wynikami po weekendzie" (chociaż wg regulaminu mieli jeszcze sporo czasu - bo mieli 15 dni roboczych). Po weekendzie oczywiście wyników nie było, prosili o jeszcze chwile cierpliwości. Po kolejnym weekendzie pytanie odpowiadali zasłaniając się regulaminem, że mają 15 dni roboczych od zakończenia konkursu. Po tych 15 dniach roboczych wyników dalej nie było! Po 17
dniach roboczych od zakończenia konkursu napisali, że zwycięzców poinformowali w wiadomościach prywatnych, potwierdzili też, że zarówno fb jak i insta są powiadomieni, co nie było prawdą, bo jeszcze przez kilka godzin informowali zarówno uczestników na fb jak i na insta. Ja jestem wyrozumiała, ale takie akcje są męczące... Rozumiem, że czasami ktoś się z czymś nie wyrobi, ale po co takie zwodzenie i ściemnianie. Niech napiszą, że bardzo przepraszają, ale nie dadzą rady rozwiązać konkursu w terminie iu proszą jeszcze o dwa dni, niech poinformują o skończeniu informowania rzeczywiście po tym jak skończą informować! Niech nie ściemniają, że wrócą z wynikami po weekendzie, jeśli nie mają takiego zamiaru! Pomijając już to, jakie zgłoszenia nagrodzili.. duża część to dramat, a wiele moim zdaniem fajnych nie docenili, al to już subiektywna ocena. I nie piszę tego, z zawiści, bo wygrałam w  tym konkursie, ale mam duży niesmak po nim. Nie lubię takich wygranych. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6639534 Napisano: 13.09.2019 14:18:28 w Czy informują/ informowali?
PatrycjaRT napisał(a):

Czy z Loreal Men Expert ktokolwiek dostał powiadomienie na Instagramie? 

Zwyciezcy dostali komentarze pod zdjeciami na insta. Mozna sobie obejrzec co nagradzali... Dla mnie dramat w wiekszosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6639475 Napisano: 13.09.2019 12:36:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki loreal fb:) Czy ma ktos cos z loreala z insta? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6639430 Napisano: 13.09.2019 11:18:04 w Informują
Loreal men Expert podobno poinformował już wszystkich w wiadomościach na fb i insta godzinę temu, ale ja wiadomość na fb o zestawie kosmetyków dostałam dopiero 3 minuty temu;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6639231 Napisano: 12.09.2019 16:53:35 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Z tym zbieraniem to racja kiedyś nic się nie wyrzucało bo wszystko się przyda,bo będą jeszcze gorsze czasy.Aż mi wstyd ,że trafiłam 3 krowy i 1 głoda.Bo mi to niby na nic a jakoś kusi grać.Moja mama nadal ma rzeczy z lat 70 i 80 .I nie chce w sumie ich wyrzucić.Nic mnie wkurza bo dotarło do mnie ,że mam więcej niż potrzebuję.A wszędzie nagabują kup mnie ,promocja,okazja,to się nie powtórzy................I zarastamy w następne rzeczy koszmar.

Rozumiem Cię, też się z tym zmagałam i w sumie dalej walczę emotka Ale dużo dała mi książka Marie Kondo - Magia sprzątania - zupełnie zmieniła moje podejście do nabywania i pozbywania się rzeczy emotka Bardzo udało mi się dzięki niej odgracić (mojej mamie też!) Dużo mi dał też jakiś program o minimalistach i minimaliźmie, który obejrzałam a do tego też podejście zero waste - ze względu na troskę o naturę i o to, żeby moje dzieci miały jeszcze, gdzie żyć emotka Nie gram o ten szajs, bo ani to sprzedać ani komu podarować i wkurza mnie, że dalej jest dużo takich konkursów. Czasami mam ochotę ponabijać i powygrywać ten badziew fałszywymi zgłoszeniami, żeby organizator został z kilkoma tysiącami małych głodów emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6639181 Napisano: 12.09.2019 14:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pamiętajcie o sprawdzaniu peselu w radiu RMF https://www.rmf.fm/r/pesel-2019.html  emotka Dzisiaj w peselu mój dzień i miesiąc urodzin - szkoda tylko, że reszta się nie zgadza emotka Poza tym szok, że ludzie urodzeni w 1999 są już pełnoletni... dalej mnie to zadziwia emotka

Edit: taka ze mnie sierota, że nawet nie wiem, kiedy się urodziłam emotka to byłby mój miesiąc i dzień, gdyby były zamienione miejscami emotka pffff emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6639032 Napisano: 12.09.2019 10:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

No to mnie dziwi, bo często za kwoty podane w regulaminach to można wybrać dużo lepszy towar za podaną kwotę: czy to pralka czy lodówka/ etc.

Ciekawi mnie Nestle Kaufland-
- wybór auto lub 60 tys.

A może jest możliwe że agencja sobie ustawiła losowanie na z tych z sms kod zgłoszenia S- jak samochód?


Przecież wartość przedmiotu z regulaminu rzadko kiedy odpowiada cenie w sklepie emotka I o to im chodzi. Dlatego najlepiej wygrywać bony: kupujesz co chcesz + transport następuje w dogodnym dla Ciebie terminie + wniesienie masz gratis + pełna dokumentacja sprzedażowa / gwarancyjna pozostaje do Twojej dyspozycji.

Co do Nestle -> nie ma sensu tworzyć teorii spiskowych, każdy ma takie same szanse na wygraną.

Mi bardziej chodziło, że można wybrać lepszy model danego sprzętu, czy lepszą markę
I skoro mniej zachodu np z bonem do euro agd czy media markt / czy zestawy kosmetyków zamiasdt bon superpharm/rossman to czemu nie wysyłać kart podarunkowych zamiast pałić za logistyke
- kurier
- pakowanie

przepraszam za styl pisma- najczesniej bardzo się spiesze

Rozmawiałam kiedyś z babeczką z agencji i pytałam o to i jest różnie - czasami sponsor narzuca konkretne nagrody, czasami sugeruje nagrody ale resztę zostawia w rękach agencji a czasami to emotka agencja sugeruje nagrody, a sponsor tylko "klepie". Więc różnie. Czemu takie a nie inne modele nie wiem - może agencje/sposnosrzy wchodzą we współpracę z producentami i właśnie taki sprzęt od nich dostają np. taniej? Teraz w każdym konkursie do wygrania głośniki i słuchawki JBL, aparaty instax, bilety do energylandii.... Raczej nie wynika to  tylko z "mody" na takie nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6639018 Napisano: 12.09.2019 09:35:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Nagroda - pralka. 
czy w końcu będą do wygrania typu "slim" 36-38 cm głębokości?

jakim myśleniem się agencje kierują by zawsze były te wielkie standardowe klocki do wygrania?

Kto decyduje o modelu pralek?> Agencje czy Sponsor?

agencje emotka

No to mnie dziwi, bo często za kwoty podane w regulaminach to można wybrać dużo lepszy towar za podaną kwotę: czy to pralka czy lodówka/ etc.

Ciekawi mnie Nestle Kaufland-
- wybór auto lub 60 tys.

A może jest możliwe że agencja sobie ustawiła losowanie na z tych z sms kod zgłoszenia S- jak samochód?

Prędzej ustawiliby sobie na tych, co wybrali kasę emotka mniej pierdzielenia się z kupowaniem i przekazywaniem auta. Przelew na konto igotowe emotka

Edit: ale, żeby nie było, uważam, że nie ma tam żadnego spisku emotka wylosują i laureat dostaniue to, co sobie wybrał emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, darog 0

zielonaszpilka

#6638441 Napisano: 10.09.2019 20:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

freyja88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

andii napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Nestle kaufland- niby nie wygrałam karty (sms zwrotny-niestety...) a dzwonil do mnie dziś automat z informacją o wygranej. Miał tak ktoś?

ale jak wygrasz to chyba nie automat dzwoni...tylko jakiś Pan lub Pani

Automat dzwoni nawet jak się wygra 


Czyli co? Automat dzwoni jak się wygra i dzwoni też gdy się nie wygra?

Ja wygrałam 100 w niedzielę i wczoraj dzwonił automat i wziął ode mnie dane. Na inny nr nie wygrałam i nic nie dzwonilo 


W takim razie będę musiała jutro do nich zadzwonić, bo jak byk mam esa, że nie wygrałam a automat powiedział, że mam kartę podarunkową.

A podalas dane automatowi? Jaktak to ja bym nic nie wyjasniala;) tylko cicho siedziala i liczyla zekarta dojdzie;) a tak to Ci powiedza przepraszamy pomylka i tu2le;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6638422 Napisano: 10.09.2019 18:25:21 w SZUKAM....
kunlunija napisał(a):

szukam  konkursu, w ktorym trzeba kupić tabletki do zmywarki. jak był konkurs z Toyotą w kauflandzie, to wydawało mi się, że jeszcze nie są mi potrzebne, a tu nagle z pudełku prawie pusto emotka

może ktoś coś kojarzy? w wyszukiwarce próbowałam wpisac nazwy marek tabletkowych, ale może nie wszystkie kojarzę?

Stokrotka somat i inne marki do sprzatania Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6638068 Napisano: 09.09.2019 20:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy wygrał w Ramie (Biedronka) ktoś, kto nie dostał zwrotki po wysłaniu zgłoszenia?
Ja miałam 2 zgłoszenia i żadnej zwrotki, stąd to pytanie.

Tak, np, ja i parę innych osób. Pytanie było już dzisiaj dwa razy w  tym wątku emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637822 Napisano: 09.09.2019 10:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Czy osoby które nie otrzymały potwierdzenia z ramy wygrały?

Tak, np. ja;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637694 Napisano: 08.09.2019 21:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Czy ktoś bral udział w projekcie Piątnica na kantarze? Cała akcja była chyba w lipcu a ja ani pkt za to nie dostałam ani zwrotu kasy za jogurty.

Ja ostatnio brałam udział w podobnym badaniu na kantarze i tam po jakimś czasie od wypełnienia ankiety i przesłania zdjęć przyszła mi ankieta o nazwie Nazwa badania_konkurs i po wejściu w tę ankietę miałam tylko jedno pytanie, na zasadzie "Kiedy obchodzimy dzień dziecka" - takie pytanie sprawdzające tylko i po wybraniu odpowiedzi dostałam wszystkie punkty. W tych badaniach nie dostaje się zwrotu kasy na konto za zakuip produktów, tylko kasę przeliczają na punkty i otrzymuje się po prostu dodatkowe punkty za udział - piszą o tym kilka razy zanim się zgodzisz na udział. Wyświetl w wątku >>
1 rkvi 0

zielonaszpilka

#6637692 Napisano: 08.09.2019 21:05:40 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka

Hahaha ja ciągle piwa trafiam A poluję na choc jedne trampeczki emotka

Ja potrzebuję kilku par emotka  bo u mnie cała rodzina uwielbia conversy emotka  dobrze, że jest jeszcze jeden etap, ale wiadomo, ostatni etap to i konkurencja największa, więc teraz trzeba będzie się wysilić... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonaszpilka

#6637686 Napisano: 08.09.2019 20:50:47 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6637646 Napisano: 08.09.2019 18:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

mia napisał(a):

superloser napisał(a):

Jak sie sprawdza produkt konkursowy na wlasnej wątrobie to inne myslenie sie ujawnia ...

Najlepsze , nieregulaminowe 4 twarze ale pokazuje przyszłość 

https://konkurswy...loads/1567450462.jpg

No faktycznie, wycisnęli więcej z lata... emotka

Tu jest ciekawe - wyglada na INFLUENCER marketing ... chłopak ma płacone przez Carlsberg pośrednio lub bezpośrednio, czyli jest "pracownikiem" na payrollu 

https://www.instagram.com/p/B1_sh4qosKm/

To jakim cudem bierze udział w konkursie  emotka
A te wszystkie Streetcome zdjęcia, też Smolar dla statystyk wrzucił. Nie wszyscy ludzie co dostali zestawy piwa do promowania na Insta,  wiedza o swoim udziale w konkursie  emotka

Te streetcomowe trafily do galerii bo pewnie nieswiadomie zostaly oznaczone hasztagiem ko kursowym Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6637600 Napisano: 08.09.2019 14:31:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

gdzie znajdę wyniki konkursu Wólczanka w podróży? Orientuje się ktoś? emotka

Chyba tylko w komentarzach pod wygranym zdjeciem. Wygrane fotki to ta z 4 sierpnia para stojaca tylem, z 16 sierpnia z dziewczyna na trawie przy rowerze i z 24 sierpnia z dziewczyna w kapeluszu z nogami w gorze ba rajskiej plaży;) noe wiem czy konkurs jeszcze dalej trwal nie chcialo mi sie salej szukac;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637336 Napisano: 06.09.2019 22:30:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś ma jeszcze zapisane jakie było pytanie w Tchibo 24 i 25 sierpnia?

24.08  z kim najchętniej spędzasz wakacyjny urlop i dlaczego Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0