Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6642145 Napisano: 22.09.2019 19:52:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak długie piszecie zgłoszenia na Almette? Wykorzystujecie 10 smsów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6642058 Napisano: 21.09.2019 23:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

Pytanie odnośnie konkursu Almette w Lewiatanie.
Zobaczcie jaki jest serek na plakacie - taki normalny.
I taki kupiłam na konkurs. W moich Lewiatanach nie było serka Mini.
Czy to znaczy, że Almette z plakatu nie bierze udziału w konkursie?
http://www.almette-konkurs.pl/lewiatan/
PS. Nigdy w życiu nie widziałam serków Mini emotka

No niestety, w Lewiatanie jest mini i jest to nawet napisane na plakacie. U mnie w jednym też nie było mini, musiałam udać się do większego Lewiatana. Na paragonie mam napisane Serek Almette Mini z ziołami. Natomiast już w Auchanie jest dowolny Almette. Plakat może sugerować coś innego, ale wiadomo, że regulamin jest najważniejszy Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641989 Napisano: 21.09.2019 13:56:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

Ktoś pomoże rozszyfrować regulamin? konkurs z Kubusia.
"dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepieinternetowym sieci Carrefour: zakupycodzienne.carrefour.pl jednorazowo zakupu
czterech produktów marki Kubuś objętych promocją, zwanych Produktami
Promocyjnymi. Zakup wyżej wymienionych produktów promocyjnych musi być
potwierdzony dowodem zakupu – paragonem;"

Czy mogę kupić w dowolnym sklepie? czy to jest może w dowolnym sklepie stacjonarnym  ( w domyśle "carrefour")?

Pisałam  maila do organizatora poprzez kontakt na stronie jakiś tydzień temu, ale nie odpisał emotka

Mi się wydaje, że stacjonarny dowolny ale miło by było gdyby agencja to potwierdziła. Ajamam jeszcze pytanie o produkty na ten konkurs - na paragonie mam Kubuś kaszka mus 120 g (cos w tym stylu) - to się łapie? Ktoś wie? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641987 Napisano: 21.09.2019 13:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

messi napisał(a):

Wczoraj kupowałem, ale akurat inny zestaw, to mam tak opisany:
PłZawDome700+53/55
A jeszcze taki mam:
PłDomeCif750 435ml

Tez mam podobnie opisany- myslicie ze agencja nie bedzie robic z tym problemu?

Nie bedzie. Po pierwsze to jest dość jasny opis, poza tym wszystkie paragony z biedry sa opisane tak samo - losujac nagrody wsrod biedronkowycg paragonow dostana 90 tak opisanych paragonów Wyświetl w wątku >>
2 mia, monkakk 0

zielonaszpilka

#6641986 Napisano: 21.09.2019 13:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vickichelm napisał(a):

Czy w konkursie wyciśnij więcej jest ograniczenie nagród  na gosp domowe? Czytałam regulamin nic tam nie widzę ale wolę się upewnić.

Nie ma, jest tylko na osobę Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641985 Napisano: 21.09.2019 13:49:39 w SZUKAM....
monia0303 napisał(a):

bruce napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Potrzebuje pomocy. Zaginął mi konkurs do którego wysyłałam zdjęcie. Coś w stylu Twoje wymarzone wakacje. Najpierw wysyłało się zdjecie. Komisja wybierała najlepsze a później głosowanie. Wydawało mi się ze to było na bankier. Pl ale nie mogę znaleźć nic.

Może ten?:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-na-najlepsze-zdjecie-z-wakacji-2019.html#.XYX-AkYza1s

Nie to nie ten.

Znalazłam coś takiego https://www.banki...art/konkurs-wakacje/ Szkoda tylko, że nie ma go w bazie... Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641917 Napisano: 20.09.2019 23:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

działa wam strona Tictaca?

nie

Mi działa właśnie wysyłałam. Duże zdjęcia paragonu nie przechodzą 

Nie chodzi o ładowanie paragonu, strona się w ogóle nie ładuje. Kręci się, kręci, a potem pojawia się komunikat, że strona potrzebowała zbyt dużo czasu na odpowiedź - tak się dzieje na firefoxie, nie wiem jak na innych przeglądarkach Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641914 Napisano: 20.09.2019 23:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

działa wam strona Tictaca?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641642 Napisano: 20.09.2019 08:18:12 w Czy informują/ informowali?
anika81 napisał(a):

Czy informowali z nestle 25lat z tygodniowymi z 6 tygodnia, wybieranie miało być 18.09.????

Tak, ktoś się chwalił 12.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641622 Napisano: 19.09.2019 22:45:06 w WC - rozmowy o wszystkim
A może komuś takie warsztaty się spodobają? emotka


Marzysz o tym, aby zatrzymać wspomnienia lata na dłużej?
A może chciałbyś podarować komuś coś wyjątkowego?
 
Przyjdź do wybranego sklepu Leroy Merlin 20 lub 21 września i przygotuj z nami własny ogród w słoiku.
W trakcie warsztatu pokażemy Ci jak stworzyć zieloną kompozycję w słoiku oraz jak ją pielęgnować. 
 
Po zakończonym warsztacie będziesz mógł zakupić przygotowaną kompozycję w najlepszej ofercie na rynku.
Koszt uzależniony jest od wielkości wybranego słoja oraz dodatków.
 
1. Słój M, wysokość 25 cm, średnica 19 cm, 2 rośliny, dodatki. Cena: 49 zł.
2. Słój L, wysokość 40 cm, średnica 19 cm, 2 rośliny, dodatki. Cena: 69 zł.
3. Słój XL, wysokość 25 cm, średnica 25 cm, 4 rośliny, dodatki. Cena: 99 zł.
 
https://www.leroymerlin.pl/ogrod-w-sloiku.html?gclid=Cj0KCQjwzozsBRCNARIsAEM9kBOlDRUF1uXpkWi0Xj7z0fwQLA-3DtSnDQrpsLPn6QIU8d3EuS9Oj34aAgPEEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6641617 Napisano: 19.09.2019 22:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

kto mi powie co się kupowało na C4 zęby na 6! bo nie wiem czy się cieszyć, czy płakać???
Regulaminu nie mogę otworzyć, wszystko przeciwko mnie!

I jak? Możesz się cieszyć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641553 Napisano: 19.09.2019 17:30:34 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

czy ktoś kiedyś nie odebrał na czas przesyłki z paczkomatów?
u nas paczki do paczkomatów dostarczają różnie. Między 10 a 13.
I przypuśćmy mam czas do jutra do 10:10. A co jak przyjadę o 10:30 ? A kuriera jeszcze nie było zabrać ją ze skrytki?
Otworzy mi się czy się zablokuje to otwarcie?

Otworzy się, ale jak boisz się, że nie zdażysz to zawsze możesz przedłużyć pobyt paczki w paczkomacie - usługa płatna emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

zielonaszpilka

#6641546 Napisano: 19.09.2019 16:56:46 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka dla nagrody za kilkanaście złotych podasz? emotka   emotka  

A na serio.. ich tłumaczenia są tak durne, że głowa mała.
Zastanawiam się, gdzie uderzyć, żeby nauczyć ich trochę rozumu. 
Bo jak dalej będą tak organizować konkursy, to w końcu będzie przegięcie. 
Oni będą zbierać dane wrażliwe i dalej je udostępniać.
Ciekawe, jak u nich z przestrzeganiem RODO? czy jak ktoś wyrazi sprzeciw albo zażąda usunięcia danych, to faktycznie usuną, czy będą dalej sprzedawać? 

Zależy - co to za nagroda i co to za agencja emotka Im bym nie podała, ale też nie mają nic, co by mnie skusiło emotka może jakiś inspektor ochrony danych osobowych?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641519 Napisano: 19.09.2019 15:56:15 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):


A Wy co sądzicie o takiej agencji?
Podajecie Pesel przy tak mało wartościowych nagrodach, czy jednak walczycie na argumenty i przepisy?

Nie zwróciłam nawet uwagi, niestety, chyba nie brałam w niczym udziału z konkursów tej agencji, a często podaję zbyt wiele danych...  emotka

Ja też nie brałam, ale pomagałam komuś wydębić od nich nagrodę. Niestety.. efekt "albo dasz pesel, albo nie damy nagrody".
Tłumaczyli się tym, że może być kilka osób o tym samym imieniu i nazwisku, zaś adres i pesel pomagają w identyfikacji.

I co? I kilka osób o tym samym imieniu i nazwisku i adresie jednocześnie wygrało nagrodę? Jak tak, to jasne, chętnie podam pesel emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6641510 Napisano: 19.09.2019 15:25:58 w Połączenia nieodebrane
freyja88 napisał(a):

690960924

Kiedyś dzwonił z tego numeru GLAD z loterią velvet, ale teraz nie mam pojęcia emotka aha, a jak ktoś oddzwonił na ten numer to dodzwonił się do Ambasady Marek - oni też organizowali sporo konkursów, ale ostatnie chyba w 2018 , Grafitica to też dobry trop emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641507 Napisano: 19.09.2019 15:20:21 w Zdjęcia naszych wygranych
delfinka101 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo to ja nie mam mam za to jakąś tonę folii zabezpieczającej w kartonie  moja zerowastowa dusza cierpi

Poszukaj w małej kieszonce z przodu plecaka:)

Aaaaa czad... jest! Dzięki za info emotka Ma nawet gwarancję podbitą! emotka na 6 lat! To znacząco podbija cenę tej wyprawki emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641505 Napisano: 19.09.2019 15:15:25 w Zdjęcia naszych wygranych
delfinka101 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Plecak z wyprawką z Kinder Bueno Ice cream emotka

Ja mam jeszcze kalkulator 

Ooo to ja nie mam emotka mam za to jakąś tonę folii zabezpieczającej w kartonie emotka moja zerowastowa dusza cierpi Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6641494 Napisano: 19.09.2019 14:59:12 w Zdjęcia naszych wygranych
Plecak z wyprawką z Kinder Bueno Ice cream emotka
Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6641482 Napisano: 19.09.2019 14:40:46 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ziolko napisał(a):

Dziwna firma. Do zastanowienia się nad braniem udziału u nich.
ANNA SZEFLIŃSKA FLYPR z siedzibą we Wrocławiu

Organizuje konkursy z tanimi nagrodami i za każdym razem żąda numeru Pesel. Nawet jeśli wartość nagrody to kilkanaście złotych...
Nie podanie tego numeru powoduje, że nagroda nie jest wysyłana. 

W dodatku mają zapis w regulaminach, że mogą udostępniać dane innym podmiotom. 
Agencja istnieje od stycznia 2017 roku.

Co o niej myślicie? 
Obecnie w bazie jest jeden aktualny konkurs, gdzie są organizatorami i kilka zakończonych.
https://www.e-konkursy.info/szukaj/wyniki?item1=FlyPR+Anna+Szefli%C5%84ska

A Wy co sądzicie o takiej agencji?
Podajecie Pesel przy tak mało wartościowych nagrodach, czy jednak walczycie na argumenty i przepisy?

Nie miałam z nimi do czynienia, ale przejrzałam konkursy, które organizują i już wiem dlaczego;) Nie gram w konkursach, w których nagrody są słabe i nie są mi potrzebne. Gram tylko o rzeczy, które mi się przydadzą albo które mogę dobrze sprzedać emotka Nie sprzedałabym swojego peselu za żadną z tych nagród, które oferowali w konkursach z bazy. Nie mam problemu, żeby np. Grzegrzółce wysłać swój pesel, ale tutaj bym się mocno zastanowiła - chociaż akurat na punkcie ochrony swojego peselu nie jestem przewrażliwiona emotka jest już w tylu miejscach... emotka ale dla zasady nie wysłałabym peselu na nagrodę, którą jest tubka pasty. Jakby jednak zależało mi na nagrodzie to albo bym to przełknęła i ten pesel wysłała, albo poszłabym w długą wymianę maile z nimi i zapewne z kimś z GIODO emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, ziolko 0

zielonaszpilka

#6641420 Napisano: 19.09.2019 12:34:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

To ja jeszcze zapytam o Karlsbad i zęby na 6! - kupiłąm szczoteczki Oral-B ale na paragonie mam A_szczoteczka d/zeb  i cena 3,99 - bo szczoteczki były w donrej promocji emotka i teraz pytanie - czy Karlsbad uznaje takie opisy? Sam je sobie weryfikuje? Czy powinnam iść po pieczątkę albo wysłać zdjęcie paragonu na tle zakupów oprócz oryginału paragonu. Ktoś ogarnia Karlsbad na tyle, żeby mi podpowiedzieć?

w milce miałam słabo opisane ptasie mleczko a akurat wyjeżdzaliśmy i było mi ciężko podjechać do Tesco po pieczątke - a rower doszedł mimo że nie miałam adnotacji i jedna forumowiczka mi pisała wtedy bo jej się pytałam że Karlsbad nie robi problemów ale zrobisz jak uważasz emotka

Tak zrobię emotka też mi się tak wydaje, że KArlsbad nie robi z tym problemów - nie wiem skąd mam to przeczucie emotka Dzięki! Wyświetl w wątku >>