Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6638441 Napisano: 10.09.2019 20:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

freyja88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

andii napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Nestle kaufland- niby nie wygrałam karty (sms zwrotny-niestety...) a dzwonil do mnie dziś automat z informacją o wygranej. Miał tak ktoś?

ale jak wygrasz to chyba nie automat dzwoni...tylko jakiś Pan lub Pani

Automat dzwoni nawet jak się wygra 


Czyli co? Automat dzwoni jak się wygra i dzwoni też gdy się nie wygra?

Ja wygrałam 100 w niedzielę i wczoraj dzwonił automat i wziął ode mnie dane. Na inny nr nie wygrałam i nic nie dzwonilo 


W takim razie będę musiała jutro do nich zadzwonić, bo jak byk mam esa, że nie wygrałam a automat powiedział, że mam kartę podarunkową.

A podalas dane automatowi? Jaktak to ja bym nic nie wyjasniala;) tylko cicho siedziala i liczyla zekarta dojdzie;) a tak to Ci powiedza przepraszamy pomylka i tu2le;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6638422 Napisano: 10.09.2019 18:25:21 w SZUKAM....
kunlunija napisał(a):

szukam  konkursu, w ktorym trzeba kupić tabletki do zmywarki. jak był konkurs z Toyotą w kauflandzie, to wydawało mi się, że jeszcze nie są mi potrzebne, a tu nagle z pudełku prawie pusto emotka

może ktoś coś kojarzy? w wyszukiwarce próbowałam wpisac nazwy marek tabletkowych, ale może nie wszystkie kojarzę?

Stokrotka somat i inne marki do sprzatania Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6638068 Napisano: 09.09.2019 20:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy wygrał w Ramie (Biedronka) ktoś, kto nie dostał zwrotki po wysłaniu zgłoszenia?
Ja miałam 2 zgłoszenia i żadnej zwrotki, stąd to pytanie.

Tak, np, ja i parę innych osób. Pytanie było już dzisiaj dwa razy w  tym wątku emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637822 Napisano: 09.09.2019 10:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Czy osoby które nie otrzymały potwierdzenia z ramy wygrały?

Tak, np. ja;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637694 Napisano: 08.09.2019 21:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Czy ktoś bral udział w projekcie Piątnica na kantarze? Cała akcja była chyba w lipcu a ja ani pkt za to nie dostałam ani zwrotu kasy za jogurty.

Ja ostatnio brałam udział w podobnym badaniu na kantarze i tam po jakimś czasie od wypełnienia ankiety i przesłania zdjęć przyszła mi ankieta o nazwie Nazwa badania_konkurs i po wejściu w tę ankietę miałam tylko jedno pytanie, na zasadzie "Kiedy obchodzimy dzień dziecka" - takie pytanie sprawdzające tylko i po wybraniu odpowiedzi dostałam wszystkie punkty. W tych badaniach nie dostaje się zwrotu kasy na konto za zakuip produktów, tylko kasę przeliczają na punkty i otrzymuje się po prostu dodatkowe punkty za udział - piszą o tym kilka razy zanim się zgodzisz na udział. Wyświetl w wątku >>
1 rkvi 0

zielonaszpilka

#6637692 Napisano: 08.09.2019 21:05:40 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka

Hahaha ja ciągle piwa trafiam A poluję na choc jedne trampeczki emotka

Ja potrzebuję kilku par emotka  bo u mnie cała rodzina uwielbia conversy emotka  dobrze, że jest jeszcze jeden etap, ale wiadomo, ostatni etap to i konkurencja największa, więc teraz trzeba będzie się wysilić... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonaszpilka

#6637686 Napisano: 08.09.2019 20:50:47 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6637646 Napisano: 08.09.2019 18:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

mia napisał(a):

superloser napisał(a):

Jak sie sprawdza produkt konkursowy na wlasnej wątrobie to inne myslenie sie ujawnia ...

Najlepsze , nieregulaminowe 4 twarze ale pokazuje przyszłość 

https://konkurswy...loads/1567450462.jpg

No faktycznie, wycisnęli więcej z lata... emotka

Tu jest ciekawe - wyglada na INFLUENCER marketing ... chłopak ma płacone przez Carlsberg pośrednio lub bezpośrednio, czyli jest "pracownikiem" na payrollu 

https://www.instagram.com/p/B1_sh4qosKm/

To jakim cudem bierze udział w konkursie  emotka
A te wszystkie Streetcome zdjęcia, też Smolar dla statystyk wrzucił. Nie wszyscy ludzie co dostali zestawy piwa do promowania na Insta,  wiedza o swoim udziale w konkursie  emotka

Te streetcomowe trafily do galerii bo pewnie nieswiadomie zostaly oznaczone hasztagiem ko kursowym Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6637600 Napisano: 08.09.2019 14:31:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

gdzie znajdę wyniki konkursu Wólczanka w podróży? Orientuje się ktoś? emotka

Chyba tylko w komentarzach pod wygranym zdjeciem. Wygrane fotki to ta z 4 sierpnia para stojaca tylem, z 16 sierpnia z dziewczyna na trawie przy rowerze i z 24 sierpnia z dziewczyna w kapeluszu z nogami w gorze ba rajskiej plaży;) noe wiem czy konkurs jeszcze dalej trwal nie chcialo mi sie salej szukac;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637336 Napisano: 06.09.2019 22:30:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś ma jeszcze zapisane jakie było pytanie w Tchibo 24 i 25 sierpnia?

24.08  z kim najchętniej spędzasz wakacyjny urlop i dlaczego Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

zielonaszpilka

#6637288 Napisano: 06.09.2019 18:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

Smolar zapił z Garage?

No właśnie nie do końca chyba. Wybierać laureatów mieli 04.09, ale nie ma w regulaminie informacji o tym, kiedy opublikują listę. Jest tylko info, że lista będzie publikowana i że w ciągu 7 dni od rozwiązania prześlą maila laureatom, także teoretycznie mają czas do 11.09 emotka o tej pory robili to wcześniej, no ale w tej edycji mieli naprawdę dużo zdjęć. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637220 Napisano: 06.09.2019 15:19:01 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Przez długie lata brania udziału w konkursach zupełnie zatraciłam wiarę w ludzi.Coraz bardziej mnie irytuje traktowanie konkursowiczów przez wielkie firmy i wielkie agencje .Chociaż większość agencji to jest jakieś domek gdzieś tam bez większego znaczenia.Jedyna agencja która szanuje uczestnika to ta na S.Są drobiazgowi,dokładni,mili.Czy tak trudno o takie standardy pracy.To niby tak mało a tak dużo.Aż mi się odechciewa grać jak myślę o tym wszystkim i gdyby nie to ,że  mam grę we krwii dawno bym to walnęła w diabły:(Ostatnie przykre doświadczenia zupełnie mi odebrały radość z udziału w czymkolwiek:(Czuję się czasami serio jak jakaś zagubiona w przestrzeni ,że chcę sprawiedliwości czy dobrego traktowania.Bo co może 1 osoba w  świecie tak zepsutym i skorumpowanym:(Tak i wkurza mnie to i jednocześnie bardzo smuci:(

Kurcze, a ja właśnie mam same dobre doświadczenia z praktycznie większością agencji. Zawsze jak mam jakąś sprawę- fakt, że niezbyt często mam, bo zawsze czytam regulamin a potem cierpliwie czekam na wyniki i na wysyłkę nagrody, a i do reklamacji nie mam za bardzo powodów  emotka  - ale jak już mam, to zawsze trafiam na kogoś miłego i pomocnego. Czy to ktoś z dużych graczy czy jakaś mniejsza agencja - nie ma znaczenia. Podobnie jeśli spotykam kogoś z agencji przy organizacji jakiejś nagrody konkursowej to też zawsze jest to super osoba. Dlatego z zaskoczeniem czytam te wszystkie negatywne opinie o agencjach.

Wiem atyde25, że Ty ostatnio miałaś przykrą sytuację ze swoim zdjęciem - to rzeczywiście duże niedopatrzenie agencji, nie wiem jak rozwiązali tę sprawę, ale z Twojego wpisu wynika, że chyba niezbyt dobrze, więc nie odnoszę się teraz do Twojej sytuacji, ale często mam wrażenie, że ludzie mają negatywne doświadczenia z agencjami, bo prezentują postawę roszczeniową i nie potrafią dyplomatycznie załatwiać pewnych rzeczy. Dostają to, co dają. Jesteś nieprzyjemny, roszczeniowy, zawracasz ciągle głowę agencji, to nie licz na to, że ktoś ci z czymś pójdzie na rękę.

Nie przeczę, że są agencje, które dają ciała, ale uważam, że większość robi naprawdę dobrą robotę. Zawsze ze zdziwieniem czytam jakieś teorie spiskowe o tym, że agencje losują zamiast wybierać, że nie rozdają nagród, bo chcą je sobie zostawić, że coś robią po złości. Jasne, że nie jest idealnie, ale i po jednej i po drugiej stronie są ludzie, więc ciężko o to, żeby zawsze wszystko było perfekt;)  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6637165 Napisano: 06.09.2019 12:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Dlaczego w konkursi BIC podajemy wiek dziecka? To konkurs dla dzieci?

Tak. W regulaminie info ze udzial moga wziac osoby do 15 roku zycia Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

zielonaszpilka

#6636962 Napisano: 05.09.2019 18:53:33 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć... 

Biedronka...

O widzisz, dobrze ze mi przypomniales. Mialam pisax do biedry w sprawie tego idiotycznego pakowania porów Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6636939 Napisano: 05.09.2019 18:04:06 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć...  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636930 Napisano: 05.09.2019 17:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

W kauflandzie nestle w ulotce jest zapis ze loteria trwa od jutra. Ktoś wyjaśni skad tyle rozbieżności? 

zakupy można robić od 4.09 A zgłoszenie od 5.09

a
Skąd te daty. W regulaminie jest wyraźnie napisane że okres sprzedaży promocyjnej i przyjmowania zgłoszeń od 05.09 Skąd ta informacja że zakupy można robić od 04.09

Wystarczy poczytać cały wątek a sprawa się wyjaśni emotka  już było sprostowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636853 Napisano: 05.09.2019 14:04:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zl ze Stokrotki Kinder Bueno emotka tak się cieszę! Sms przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636793 Napisano: 05.09.2019 11:51:11 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka

Lecz przyznam szczerze, że ten konkurs potrafi nagle pozytywnie zaskoczyć, np. kilkoma wiadomościami o wygranych, nawet - podwojonych, czasem - sprzed ponad miesiąca. emotka  Sama przerabiałam, a i tu widzę na forum, że to się zdarza.  emotka  Trzeba być pozytywnej myśli, że jednak uda się tam coś wygrać.  emotka

Oprócz tego, że ta strona muli to jeszcze wkurza  mnie, że to loteria emotka  Bo ja w nich wybitnie nie mam szczęścia emotka  Nie wiem czy kiedykolwiek trafiłam coś w loterii niebramkowej emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636787 Napisano: 05.09.2019 11:43:56 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6636780 Napisano: 05.09.2019 11:40:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie.... Wyświetl w wątku >>