Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6636962 Napisano: 05.09.2019 18:53:33 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć... 

Biedronka...

O widzisz, dobrze ze mi przypomniales. Mialam pisax do biedry w sprawie tego idiotycznego pakowania porów Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6636939 Napisano: 05.09.2019 18:04:06 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć...  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636930 Napisano: 05.09.2019 17:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

W kauflandzie nestle w ulotce jest zapis ze loteria trwa od jutra. Ktoś wyjaśni skad tyle rozbieżności? 

zakupy można robić od 4.09 A zgłoszenie od 5.09

a
Skąd te daty. W regulaminie jest wyraźnie napisane że okres sprzedaży promocyjnej i przyjmowania zgłoszeń od 05.09 Skąd ta informacja że zakupy można robić od 04.09

Wystarczy poczytać cały wątek a sprawa się wyjaśni emotka  już było sprostowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636853 Napisano: 05.09.2019 14:04:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zl ze Stokrotki Kinder Bueno emotka tak się cieszę! Sms przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636793 Napisano: 05.09.2019 11:51:11 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka

Lecz przyznam szczerze, że ten konkurs potrafi nagle pozytywnie zaskoczyć, np. kilkoma wiadomościami o wygranych, nawet - podwojonych, czasem - sprzed ponad miesiąca. emotka  Sama przerabiałam, a i tu widzę na forum, że to się zdarza.  emotka  Trzeba być pozytywnej myśli, że jednak uda się tam coś wygrać.  emotka

Oprócz tego, że ta strona muli to jeszcze wkurza  mnie, że to loteria emotka  Bo ja w nich wybitnie nie mam szczęścia emotka  Nie wiem czy kiedykolwiek trafiłam coś w loterii niebramkowej emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636787 Napisano: 05.09.2019 11:43:56 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6636780 Napisano: 05.09.2019 11:40:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie.... Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636777 Napisano: 05.09.2019 11:30:38 w Paragony na trwające konkursy
doode napisał(a):

Oddam 4x Kod LECH za jakiś paragon....

Ale te kody lech to na co? na tą zakończoną akcję z koszulkami? Jak tak to wymienię na paragon Tchibo emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6636768 Napisano: 05.09.2019 11:14:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak, napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

Domestos- zakup dwupaku zawieszek nie jest zakupem promocyjnym? Tylko zestawy żel/plyn + zawieszka upowazniają do wzięcia udziału ?

przy tym dwupaku jest nawet naklejka 90lat

ale tylko dwuapki z płynem/żelem są promocyjne?

Tak, tylko dwupaki wyszczególnione w regulaminie, a tam są tylko zestawy płyn lub żel plus kostka. Nie ma dwóch kostek. Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

zielonaszpilka

#6636455 Napisano: 04.09.2019 14:47:34 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Agencja uniqueone.Marketing u nich to porażka.Wymuszone przeprosiny za ich pomyłkę.Niech tylko nie usuną mojego zdjęcia to jakby to była Ameryka byśmy się spotkali w Sądzie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Amatorzy czas chyba zmienić informatyków bo nie wyrabiają na zakręcie:(

Ale na czym stanęło? To Twoje zdjęcie wygrało i pomylili dane, czy to zdjęcie tej pani wygrało a pomylili fotkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636431 Napisano: 04.09.2019 14:06:09 w Wkurza mnie...

Superloser, a czy Ty gdziekolwiek widzisz coś dobrego, czy założyłaś czarne okulary już na zawsze? Chyba nie widziałam ani jednego Twojego pozytywnego wpisu. Jaka różnica u licha jest dla złodzieja czy kupuje z woreczkiem czy bez, tak jak doda do koszyka 2 jabłka gratis, tak doda do woreczka jeśli tylko zechce coś ukraść. Sama kupuję po 2-3 jabłka luzem i nigdy nikt mi nie robił problemów. 
Co do woreczków - mam w najbliższych planach uszycie woreczków ze starych siateczkowych firanek, zaciąganych na zwykły sznurek, w różnych wielkościach, aby własnie nie brać tych nieszczęsnych foliówek ze sklepu. Pierzesz takie raz na czas i jeszcze zamiast wyrzucić starą firankę to masz pożytek. 
Zmiany następują, powoli, to normalne, ale są - widzę je u siebie, widzę w swoim otoczeniu, a zmienianie świata zaczyna się od siebie, nie od sąsiada. 

Właśnie myślałam o tym samym emotka  bo czytam te wpisy i aż mi ciężko się robi...  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zielonaszpilka

#6636399 Napisano: 04.09.2019 13:06:50 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Marzycielka z Ciebie  emotka
Teraz ŚWIADOMIE ludzie zakupy pakują w torebki DARMOWE na warzywa - oszczedzając kase a nie środowisko.
Czasy Alternatywy 4, gdzie do kontenera na śmieci z wiadrkami to historia ... teraz sa worki na śmieci, nawet zapachowe...


W mojej okolicy jakiś mały promil ludzi rzeczywiście robi tak, jak napisałaś. Natomiast większość ludzi korzysta z toreb / siatek wielorazowych.

Co do wiader -> to już kwestia indywidualna. W domkach dostaje się kolorowe worki z podziałem segregacyjnym i nie wezmą Ci kartonów luzem. Ale zawsze można podejść do "dzwonka" i tam luzem wrzucić te kartony.

superloser u nas dokładnie tak jak u joan. Mało osób tak robi, bo te reklamówki od warzyw są tak cienkie, że się rwą , niewiele tam napakujesz;) dużo osób przestało tez już pakować pojedyncze owoce do tych torebek, a widuje tez już osoby które maja wielorazowe siatki na owoce i warzywa:) dużo osób korzysta tez z kartonów wystawionych przez sklep. świadomość ludzi rośnie. powoli, ale rośnie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636283 Napisano: 04.09.2019 06:55:44 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Szkło po piwie, wódce leży wszedzie nikomu to nie przszkadza... to już NORMALNOŚĆ POLSKICH ULIC, PARKÓW, OSIEDLI I PLACÓW ZABAW...
Dlaczego nie ma KAUCJI ZA BUTELKI?
I co to 20 groszy "recyklinguje" reklamówke za śmieciowisku  emotka  ??? Jasne już widzę jak ta reklamówka za 49 groszy jest przetwarzana  emotka

A gdzie opłata recyclingowa za te 5000 Bakusiow i kolejne tysiące Milka krów z Danio Głodem????


Mnie przeszkadza emotka

Nie ma kaucji, bo nie ma nacisków społecznych.

Reklamówki nie są w ogóle przetwarzane, wszelkie worki oplątałyby tryby maszyny do mielenia plastiku na mniejsze części. Od razu idą na wysypisko.

Każdy producent powinien być zobowiązany odpowiadać za swój produkt przez cały cykl jego życia, wtedy skończyłyby się i durnowate nagrody.

To za co to 20 groszy? By ludzie mniej w sklepach kasy wydawali ... "nie mam gdzie zapakowac, nie wydam 49 groszy na torbe ... to kupie tylko chleb..." impuls-zakupy da sie jednak przystopować  emotka  

Za to żeby zwiekszac swiadomosc i za to żeby ludzie korzystali z toreb wielorazowych zamiast co zakupy brac darmowa jednorazowke którą potem wywala do kosza produkując tony nikomu niepotrzebnych śmieci Wyświetl w wątku >>
2 joan, atyde25 0

zielonaszpilka

#6636256 Napisano: 03.09.2019 22:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka

no może, bo składnia jest nie ta, ja bym ponowiła poprawnie

A tam nie ma, ze dublowany numer z automatu jest OUT???

No właśnie chyba muszę wysłać na nowy paragon emotka bo teraz będę się zastanawiać czy właśnie przez ten numer tego nie anulują też emotka wolę nie ryzykować.

To o numerze;
Wielokrotne przesłanie zgłoszenia do konkursu, na podstawie jednego oryginału dowodu zakupu promocyjnego, przez tego samego uczestnika lub przez kilku uczestników nie zwiększa szansy wygrania nagród – będzie traktowane jako duplikat i zostanie usunięte  z bazy zgłoszeń (w bazie pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie). 

Nie wiem, czy dublowane odpowiedzi też odrzucają  emotka  

nie sądzę, żeby zdublowane odpowiedzi usuwali emotka Pytanie tylko, czy ten pierwszy sms bez słowa TAK w ogóle był w bazie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636253 Napisano: 03.09.2019 22:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka

no może, bo składnia jest nie ta, ja bym ponowiła poprawnie

A tam nie ma, ze dublowany numer z automatu jest OUT???

No właśnie chyba muszę wysłać na nowy paragon emotka bo teraz będę się zastanawiać czy właśnie przez ten numer tego nie anulują też emotka wolę nie ryzykować. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636250 Napisano: 03.09.2019 22:41:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka

no może, bo składnia jest nie ta, ja bym ponowiła poprawnie

nosz w du** emotka to było kilka dni temu - byłam dumna z tego wierszyka i się trochę rozczarowałam, że nie trafiłam wyprawki emotka a teraz będę myśleć, że to właśnie przez to emotka echh tylko rozumiem, że tamten paragon już straciłam i teraz muszę posłać ten tekst na nowy, prawda? a przed sekundą z tego numeru puściłam nowe zgłoszenie.... mogłam ponowić tamto emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636241 Napisano: 03.09.2019 22:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636212 Napisano: 03.09.2019 21:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Polajkowalam Wam te wszystkie przepadnięte nagrody nie dlatego, że sie z tego cieszę tylko dlatego, że łącze sie w bólu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6635981 Napisano: 03.09.2019 12:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O widz
case napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś mi wytłumaczy 2 rzeczy, nad którymi zastanawiam sie od dłuższego czasu:
1) dlaczego pewnie konkursy organizowane są tylko i wyłącznie w pewnej sieci sklepow? Np. konkurs Persil w Carrefourze, albo Intermarche. Na chłopski rozum, większe dochody są z akcji ogólnopolskiej. Organizatorem jest agencja marketingowa, ale na zlecenie samego producenta, więc chyba bardziej opłaca się robić konkursy na większą skalę.

2) dlaczego niektóre agencje czekają na wydanie nagród do ostatniej chwili tj. ostatniego dnia regulaminowego? Kiedyś (chyba) nawet tutaj przeczytałam, że ktoś nalicza sobie odsetki? Nie sądzę, ze to ze względu na ilość loterii i konkursów, które są organizowane przez daną agencje, bo żeby to ogarnąć pracuje tam sztab ludzi. No chyba ze odpowiedź na to pytania "bo tak, nie spieszy im sie". Jeśli nie, to niech ktoś proszę mnie oświeci emotka

Sorry za złotą łopatkę.

1) oprócz odpowiedzi, których już ze dwie osoby udzieliły (całkiem sensownych zresztą) jest jeszcze jedna, banalna - bo często takie są zapisy w umowach między marką a siecią handlową, że warunkiem obecności produktu na półkach danej sieci, jest zorganizowanie w danym roku danej ilości promocji konsumenckich. Ot i cała historyja.
I jak już ktoś napisał - sieci handlowe chcą mieć promocje tylko dla siebie, a nie być częścią dużych akcji ogólnopolskich, bo udział w akcji ogólnopolskiej nie buduje przewagi konkurencyjnej. Wszystko.

Anegdota: miałem klienta, który przyszedł znikąd, tzn z ulicy, poprosił o ofertę na organizację konkursu, zaakceptował ją bez negocjacji w ciągu kilku godzin, potem akceptował "na pniu" wszystkie materiały - generalnie wyglądało na to, że mu niespecjalnie zależy. Później, kiedy już miałem odpowiednie relacje, zapytałem go o to. Okazało się, że realizacja tego konkursu była karą - nie dotrzymał jakichś zapisów umowy z siecią handlową, sieć dała mu do wyboru - albo kara umowna, albo organizuje promocję konsumencką za kwotę X.

2) przez Was emotka  
Jeśli mam 100 nagród w promocji, wysyłam 100 powiadomień, na odesłanie danych daję 3 dni. Po trzech dniach mam 80% bazy, bo reszta nie raczy odpisać. Idzie przypomnienie, odzywa się jeszcze 5 osób. Cały czas brakuje 15, idą rezerwy. Z rezerw odpisuje połowa. Ponaglenie, jeszcze dwie osoby dochodzą. Brakuje jeszcze 5tki. Idą powiadomienia, ponaglenia.
Mamy miesiąc, a rzadko kiedy udaje się mieć bazę wypełnioną w 100%, zwłaszcza w konkach z większą ilością nagród.
Rekordowo - przy 275 nagrodach - bazę miałem kompletną po 3 miesiącach.

Ja oczywiście mogę zlecić wysyłkę już tych pierwszych 80, a resztę sobie dobierać. Tylko wtedy, za te powoli dobierane 20, zapłacę takie stawki za logistykę - bo to już nie będzie hurt - że się to przestaje opłacać. Stawki stawkami, ale jest tu też praca ludzka - jest ogromna różnica w pilnowaniu całej bazy, a pilnowaniu pojedynczych rekordów.
Sytuacja nasila się zwłaszcza, kiedy nagrody są np. personalizowane - p. koszulki, gdzie każdy wybiera np. model i rozmiar. Nawet produkcji nie mogę zlecić, nie mając całej bazy, bo przy produkcji 100 sztuk (ceny przykładowe, zaznaczam) mam np. 30 zł za szt, a przy produkcji pojedynczej 50 zł za szt. Czyli tych ostatnich 20 niedobitków, kosztowałoby mnie prawie połowę tego, co cała ta 80-tka.

Gdyby zatem laureaci łaskawie odsyłali swoje dane w terminie, względnie dawali znać, że nagrody nie chcą/zgubili paragon/pies im umarł - szłoby to znacznie szybciej. emotka


Super odpowiedź! Dzięki Case! Idę napisać Misiakom, że nie chcę ich Misiaka i żeby nie czekali na mój formularz  emotka Wyświetl w wątku >>
2 case, darog 0

zielonaszpilka

#6635957 Napisano: 03.09.2019 11:04:07 w Czy informują/ informowali?
szczupak napisał(a):

donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka

Rowniez puscilam 31.08 swoje pierwsze i ostatnie zgloszenie w tym konkursie, ale dzisiejsze tempo rozwiazywania danych etapow nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Mogliby chociaz zachowac jakies pozory.  emotka

Ale tu nie ma co się doszukiwać oszustw. Od początku rozwiązują konkurs na bieżąco. Na wyniki czeka się od 2 do 5 dni maks i to jest super. Jest wiele osób, które odkryły co im się podoba i wygrywały podobnymi tekstami regularnie emotka  

Dokładnie, agencja bardzo konsekwentna jeśli chodzi o wybór emotka dla mnie super konkurs!

to może ktoś już po zakończeniu uchyli rąbka tajemnicy co miało branie ???

Dużo osób pisało już w trakcie konkursu, co chwyta. Dłuższe teksty pisane prozą otulone aromatem Tchibo - jak chyba ktoś tutaj to ładnie ujął emotka  a że to Tchibo FAMILY to warto było pisać o rodzinie, podkreślając, że najlepiej jest nam razem emotka  Dlatego nie chce mi się wierzyć w teorię o wygraniu jednym zdaniem, no ale może emotka Wyświetl w wątku >>
0 0