Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6636250 Napisano: 03.09.2019 22:41:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka

no może, bo składnia jest nie ta, ja bym ponowiła poprawnie

nosz w du** emotka to było kilka dni temu - byłam dumna z tego wierszyka i się trochę rozczarowałam, że nie trafiłam wyprawki emotka a teraz będę myśleć, że to właśnie przez to emotka echh tylko rozumiem, że tamten paragon już straciłam i teraz muszę posłać ten tekst na nowy, prawda? a przed sekundą z tego numeru puściłam nowe zgłoszenie.... mogłam ponowić tamto emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636241 Napisano: 03.09.2019 22:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6636212 Napisano: 03.09.2019 21:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Polajkowalam Wam te wszystkie przepadnięte nagrody nie dlatego, że sie z tego cieszę tylko dlatego, że łącze sie w bólu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6635981 Napisano: 03.09.2019 12:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O widz
case napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś mi wytłumaczy 2 rzeczy, nad którymi zastanawiam sie od dłuższego czasu:
1) dlaczego pewnie konkursy organizowane są tylko i wyłącznie w pewnej sieci sklepow? Np. konkurs Persil w Carrefourze, albo Intermarche. Na chłopski rozum, większe dochody są z akcji ogólnopolskiej. Organizatorem jest agencja marketingowa, ale na zlecenie samego producenta, więc chyba bardziej opłaca się robić konkursy na większą skalę.

2) dlaczego niektóre agencje czekają na wydanie nagród do ostatniej chwili tj. ostatniego dnia regulaminowego? Kiedyś (chyba) nawet tutaj przeczytałam, że ktoś nalicza sobie odsetki? Nie sądzę, ze to ze względu na ilość loterii i konkursów, które są organizowane przez daną agencje, bo żeby to ogarnąć pracuje tam sztab ludzi. No chyba ze odpowiedź na to pytania "bo tak, nie spieszy im sie". Jeśli nie, to niech ktoś proszę mnie oświeci emotka

Sorry za złotą łopatkę.

1) oprócz odpowiedzi, których już ze dwie osoby udzieliły (całkiem sensownych zresztą) jest jeszcze jedna, banalna - bo często takie są zapisy w umowach między marką a siecią handlową, że warunkiem obecności produktu na półkach danej sieci, jest zorganizowanie w danym roku danej ilości promocji konsumenckich. Ot i cała historyja.
I jak już ktoś napisał - sieci handlowe chcą mieć promocje tylko dla siebie, a nie być częścią dużych akcji ogólnopolskich, bo udział w akcji ogólnopolskiej nie buduje przewagi konkurencyjnej. Wszystko.

Anegdota: miałem klienta, który przyszedł znikąd, tzn z ulicy, poprosił o ofertę na organizację konkursu, zaakceptował ją bez negocjacji w ciągu kilku godzin, potem akceptował "na pniu" wszystkie materiały - generalnie wyglądało na to, że mu niespecjalnie zależy. Później, kiedy już miałem odpowiednie relacje, zapytałem go o to. Okazało się, że realizacja tego konkursu była karą - nie dotrzymał jakichś zapisów umowy z siecią handlową, sieć dała mu do wyboru - albo kara umowna, albo organizuje promocję konsumencką za kwotę X.

2) przez Was emotka  
Jeśli mam 100 nagród w promocji, wysyłam 100 powiadomień, na odesłanie danych daję 3 dni. Po trzech dniach mam 80% bazy, bo reszta nie raczy odpisać. Idzie przypomnienie, odzywa się jeszcze 5 osób. Cały czas brakuje 15, idą rezerwy. Z rezerw odpisuje połowa. Ponaglenie, jeszcze dwie osoby dochodzą. Brakuje jeszcze 5tki. Idą powiadomienia, ponaglenia.
Mamy miesiąc, a rzadko kiedy udaje się mieć bazę wypełnioną w 100%, zwłaszcza w konkach z większą ilością nagród.
Rekordowo - przy 275 nagrodach - bazę miałem kompletną po 3 miesiącach.

Ja oczywiście mogę zlecić wysyłkę już tych pierwszych 80, a resztę sobie dobierać. Tylko wtedy, za te powoli dobierane 20, zapłacę takie stawki za logistykę - bo to już nie będzie hurt - że się to przestaje opłacać. Stawki stawkami, ale jest tu też praca ludzka - jest ogromna różnica w pilnowaniu całej bazy, a pilnowaniu pojedynczych rekordów.
Sytuacja nasila się zwłaszcza, kiedy nagrody są np. personalizowane - p. koszulki, gdzie każdy wybiera np. model i rozmiar. Nawet produkcji nie mogę zlecić, nie mając całej bazy, bo przy produkcji 100 sztuk (ceny przykładowe, zaznaczam) mam np. 30 zł za szt, a przy produkcji pojedynczej 50 zł za szt. Czyli tych ostatnich 20 niedobitków, kosztowałoby mnie prawie połowę tego, co cała ta 80-tka.

Gdyby zatem laureaci łaskawie odsyłali swoje dane w terminie, względnie dawali znać, że nagrody nie chcą/zgubili paragon/pies im umarł - szłoby to znacznie szybciej. emotka


Super odpowiedź! Dzięki Case! Idę napisać Misiakom, że nie chcę ich Misiaka i żeby nie czekali na mój formularz  emotka Wyświetl w wątku >>
2 case, darog 0

zielonaszpilka

#6635957 Napisano: 03.09.2019 11:04:07 w Czy informują/ informowali?
szczupak napisał(a):

donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka

Rowniez puscilam 31.08 swoje pierwsze i ostatnie zgloszenie w tym konkursie, ale dzisiejsze tempo rozwiazywania danych etapow nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Mogliby chociaz zachowac jakies pozory.  emotka

Ale tu nie ma co się doszukiwać oszustw. Od początku rozwiązują konkurs na bieżąco. Na wyniki czeka się od 2 do 5 dni maks i to jest super. Jest wiele osób, które odkryły co im się podoba i wygrywały podobnymi tekstami regularnie emotka  

Dokładnie, agencja bardzo konsekwentna jeśli chodzi o wybór emotka dla mnie super konkurs!

to może ktoś już po zakończeniu uchyli rąbka tajemnicy co miało branie ???

Dużo osób pisało już w trakcie konkursu, co chwyta. Dłuższe teksty pisane prozą otulone aromatem Tchibo - jak chyba ktoś tutaj to ładnie ujął emotka  a że to Tchibo FAMILY to warto było pisać o rodzinie, podkreślając, że najlepiej jest nam razem emotka  Dlatego nie chce mi się wierzyć w teorię o wygraniu jednym zdaniem, no ale może emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635816 Napisano: 02.09.2019 22:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Bilety z Tchibo to na bieżąco wysyłają? Ktoś dostał? 

Z tchibo na razie poszła część energylandii (ok. 2 tyg od wygrania się czeka) i część przelewów. Na resztę czekamy. Wyświetl w wątku >>
1 soulfly 0

zielonaszpilka

#6635807 Napisano: 02.09.2019 22:01:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jadziapu napisał(a):

gdzie można znależć wyniki  etapowe somersby czy jest gdzieś oglaszane?

Laureaci dostaja info mailem  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635794 Napisano: 02.09.2019 21:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

W ostatnim nie słałam, bo mi się te arbuzowe ciuchy nie podobały, w blackberry 3 i mam bluzę, koszulkę i nerkę, a teraz poszalałam i wysłałam 9, zobaczymy z jaką skutecznością

Ja z porzeczki mam bluzę i koszulkę, z arbuza 2 bluzy i koszulka a nerki nie potrafie wygrać.

No najbardziej się ucieszyłam z nerki emotka  tylko mam problem bo ciuchy już mam, a nerki ani widu ani słychu. Żeby się czegoś dowiedzieć w Fedexie to muszę mieć numer przesyłki a Somersby mi nie odpisuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635788 Napisano: 02.09.2019 21:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały w ostatnio rozwiązanym etapie Somersby. Ile kapsli zgłosiliście żeby wygrać? emotka

Za każdym razem max 2 kapsle w ostatnim etapie po 1 i wszystkie trafione. 2x bluza 1 x koszulka

W ostatnim nie słałam, bo mi się te arbuzowe ciuchy nie podobały, w blackberry 3 i mam bluzę, koszulkę i nerkę, a teraz poszalałam i wysłałam 9, zobaczymy z jaką skutecznością emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6635787 Napisano: 02.09.2019 21:19:59 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka

Rowniez puscilam 31.08 swoje pierwsze i ostatnie zgloszenie w tym konkursie, ale dzisiejsze tempo rozwiazywania danych etapow nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Mogliby chociaz zachowac jakies pozory.  emotka

Ale tu nie ma co się doszukiwać oszustw. Od początku rozwiązują konkurs na bieżąco. Na wyniki czeka się od 2 do 5 dni maks i to jest super. Jest wiele osób, które odkryły co im się podoba i wygrywały podobnymi tekstami regularnie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635783 Napisano: 02.09.2019 21:02:49 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

Czy 31 sierpnia było rozwiązane Tchibo?

u mnie za 31 cisza emotka  więc mam nadzieję, że jeszcze nie było 31 emotka  bo mocno pocisnęłam ostatni dzień emotka  ale wiadomo, ostatni dzień to i największa konkurencja, więc jak ktoś ma 31 to dajcie znać, co by się nie łudzić. Ale i tak uwielbiam ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635752 Napisano: 02.09.2019 19:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

O matko zaczęło się - krowy i maskotki Głoda... emotka


Również nad tym ubolewam emotka Ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz...

Taaa ja już w MDW wchodzę tylko jak się uruchomi z czymś fajnym wątek Informują emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6635668 Napisano: 02.09.2019 16:12:26 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mamy teraz 3 edycję Almette prawda? W pierwszej wygrała brunetka z Zielonej Góry, która wysłała dwa kody, a w drugiej starsza pani? Pytam, bo Almette wrzucilo na Fejsbuka film w poprzednimi zwycięzcami-a tam Kasia i Arek.... ściema, czy mam krótką pamięć?

Niby  Kasia i Arek też dwoma kodami wygrali, tak jak w pierwszej edycji

Teraz jest 4 edycja emotka  Tu masz tą panią pewnie, o której myslisz https://www.youtube.com/watch?v=i2WIi-C4mew ;)

Pani wysłała 6 losów emotka  W pierwszej edycji 2 losy, w drugiej 6 losów, w trzeciej 2 losy, więc ja w tej wyślę 6 emotka  a co!


dzięki. czyli jednak mam krótką pamięć bo myślałam że tylko dwie edycje do tej pory były.

ps. nie chodzi mi o ilość wyslanych kodów, tylko o to, czy tą Panią zamienili na tę parę

Tak, tak, wiem. O ilości głosów dyskusja była później, ale nawiązałam do obu wątków emotka  I do nagrodzonych i do ilości losów. 

@edia21 a ja wierzę, że ta pani wysłała tylko 6 losów emotka  Nie ma reguły. Możesz wysłać 1000 i nic nie trafić, albo wysłac 1 i trafić domek emotka  to loteria emotka  

Trochę źle mnie zrozumiałaś, nie o to mi chodziło. Również wierzę i jestem przekonana, że ta Pani wysłała własnie 6 losów...a wcześniejsi laureaci po np. 2 losy. Jednocześnie mogę również założyć, że przyszły laureat domku puści nie więcej niż 10 zgłoszeń. 

No ciekawe emotka  Zobaczymy. Ja w loterii nie wiem ile musiałabym puścić, żeby cokolwiek trafić emotka  w bramkowych jeszcze czasami w jakiś badziew trafię, ale jak już jest losowanie to null emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635665 Napisano: 02.09.2019 16:03:15 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mamy teraz 3 edycję Almette prawda? W pierwszej wygrała brunetka z Zielonej Góry, która wysłała dwa kody, a w drugiej starsza pani? Pytam, bo Almette wrzucilo na Fejsbuka film w poprzednimi zwycięzcami-a tam Kasia i Arek.... ściema, czy mam krótką pamięć?

Niby  Kasia i Arek też dwoma kodami wygrali, tak jak w pierwszej edycji

Teraz jest 4 edycja emotka  Tu masz tą panią pewnie, o której myslisz https://www.youtube.com/watch?v=i2WIi-C4mew ;)

Pani wysłała 6 losów emotka  W pierwszej edycji 2 losy, w drugiej 6 losów, w trzeciej 2 losy, więc ja w tej wyślę 6 emotka  a co!


dzięki. czyli jednak mam krótką pamięć bo myślałam że tylko dwie edycje do tej pory były.

ps. nie chodzi mi o ilość wyslanych kodów, tylko o to, czy tą Panią zamienili na tę parę

Tak, tak, wiem. O ilości głosów dyskusja była później, ale nawiązałam do obu wątków emotka  I do nagrodzonych i do ilości losów. 

@edia21 a ja wierzę, że ta pani wysłała tylko 6 losów emotka  Nie ma reguły. Możesz wysłać 1000 i nic nie trafić, albo wysłac 1 i trafić domek emotka  to loteria emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635653 Napisano: 02.09.2019 15:42:19 w WC - rozmowy o wszystkim
buziolek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mamy teraz 3 edycję Almette prawda? W pierwszej wygrała brunetka z Zielonej Góry, która wysłała dwa kody, a w drugiej starsza pani? Pytam, bo Almette wrzucilo na Fejsbuka film w poprzednimi zwycięzcami-a tam Kasia i Arek.... ściema, czy mam krótką pamięć?

Niby  Kasia i Arek też dwoma kodami wygrali, tak jak w pierwszej edycji

Teraz jest 4 edycja emotka  Tu masz tą panią pewnie, o której myslisz https://www.youtube.com/watch?v=i2WIi-C4mew ;)

Pani wysłała 6 losów emotka  W pierwszej edycji 2 losy, w drugiej 6 losów, w trzeciej 2 losy, więc ja w tej wyślę 6 emotka  a co! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635507 Napisano: 02.09.2019 09:39:29 w Smolar
krseta napisał(a):

Uważajcie na zgłoszenia w tym całym GARAGE... wczoraj siostra posłała zgłoszenie, ponieważ nie wpadła dla niej żadna nagroda- nie było jej na liście z 3 etapu. Dziś już jej imię i nr tel jest w nagrodzie z piwami, pojawiły się też 2nowe w galerii z butami... czyli zdjęcie poszło na zmarnowanie.

Te dwa nowe zdjęcia i kilka nowych osób do piwa zostało dopisanych już kilka godzin po pierwszych wynikach. Wynika to z tego, że oni dopiero wtedy robią weryfikację i usuwają np. dublujące się osoby z wyników. Nic nie poszło na zmarnowanie, o ile zależy jej na butach a nie na piwach. Jeżeli chce grać o trampki to może śmiało grać dalej. Jeśli w całym konkursie uda jej się wygrać trampki to dostanie trampki, a piw już nie. Jeśli do końca będzie wygrywać tylko piwa to dostanie jeden zestaw piw. I tyle emotka Przynajmniej ja tak rozumiem regulamin i tego się trzymam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635197 Napisano: 31.08.2019 22:23:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

a leclerc jest do 9 września?

O proszę, wychodzi na to, że jest do 6 emotka  Miło wiedzieć, bo z braku czasu odpuściłam ten konkurs emotka  szkoda, że orange też nie jest do września emotka

Edit tylko na leclerc paragon trzeba mieć z sierpnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6635192 Napisano: 31.08.2019 22:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Mysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

Chwilowo zawisły w przestrzeni wirtualnej.
Trzeba będzie do nich przedzwonić/napisać maila rano w poniedziałek. Powinni odblokować.
Choć uj ich tam wie... Dobrze, że zdążyłam spłodzić do tej pory jedno zgłoszenie. To jeszcze jedno, i z czystym sumieniem pas. emotka

chociaż tyle, bo u mnie to nawet jeszcze 1 nie poszło...właśnie usiadłam do tego i katastrofa  emotka

Ja też dopiero teraz się za to zabrałam... emotka

emotka

Ja robię ramę i tchibo, wysyłam ostatnie kody na laysy i inne loterie, w międzyczasie ogarniam zdjęcia na Garage, chociaż on jest do jutra emotka , a jak już wszystko ogarnę to zabiorę się za robienie jutrzejszych konkursów... i tak płynie moje konkursowe życie - choćbym nie wiem jak wielkie chęci i plany miała to i tak większość robię na ostatnią chwilę emotka  Dobrze, że Somersby jest do poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6634902 Napisano: 30.08.2019 18:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mstelmas11 napisał(a):

czy ktoś pamięta co sie podawałą przy zgłoszeniu na konkurs paluszków Misiaki ?oprócz emaila?

według regulaminu imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy i z tego, co pamiętam to właśnie takie dane podawałam. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6634899 Napisano: 30.08.2019 18:10:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś miał taki przypadek jak ja? Byłam na liście nagrodzonych z radia Złote przeboje za 10 dzień i teraz znikłam..smuteczek

A nie wygrałaś czasem dwa razy? Podobno jedna osoba jedna nagroda.

Dopiero raz zagrałam, byłam na liscie i znikłam inna osoba teraz jest na moim miejscu

To nie mam pomysłu. Wyświetl w wątku >>
0 0