Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6634894 Napisano: 30.08.2019 18:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś miał taki przypadek jak ja? Byłam na liście nagrodzonych z radia Złote przeboje za 10 dzień i teraz znikłam..smuteczek

A nie wygrałaś czasem dwa razy? Podobno jedna osoba jedna nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634877 Napisano: 30.08.2019 17:16:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
krseta napisał(a):

widze, że zdjęcia z galerii sie przesuwaja i chyba pojawiły się też nowe. w galerii laureatów 3 etap Garage emotka

Bo oni robią weryfikacje dopiero teraz i jak ktoś już miał trampki wcześniej to usuwają z listy, tak mi się wydaje, ze o to chodzi. Chyba, że coś ze zdjęciami było nie tak, ale ni wydaje mi się. a czasami nagradzali np. 2 zdjęcia tej samej osoby. Dlatego powoli weryfikują i nowe osoby wskakują na trampki i dopisują też osoby do piw na te zwolnione miejsca. Dlatego niektórzy byli zdziwieniu mailem o piwkach w drugim etapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634857 Napisano: 30.08.2019 16:30:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny.

Hmm...ja rowerowego koła fortuny nie widzę w wygranych...

https://konkurswy...oads/1566297166.jpeg Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

zielonaszpilka

#6634782 Napisano: 30.08.2019 14:01:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

krseta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

krseta napisał(a):

Czy ktoś w 3 etapie GARAGE wygrał trampki, mając na te dane wygrane już we wczesniejszych etapach piwko?

jak podasz te same dane to cie zdyskwalifikuje, 1 nagroda na caly konkurs - wiec musisz podac inne dane

A skąd pomysł, że zdyskwalifikują? Według mnie z regulaminu nic takegeo nie wynika, a wręcz przeciwnie.

własie dlatego pytam, ktoś tutaj pisał, że teoretycznie mozna wygrać na te dane trampki, ale bez podawania wczesniej danych w formularzu

4.2 Każdy uczestnik konkursu „Wyciśnij więcej z lata"może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń, jednakże jedna osoba może otrzymać tylko jednąnagrodę tygodniowąw całym konkursie. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrodytygodniowej. W takiej sytuacji, po weryfikacji danych osobowych uczestników, jedna osoba zostanie nagrodzona jedną nagrodątygodniową(przypadającą za najwyższe miejsce, które zajęła w konkursie), a kolejna nagrodatygodniowapozostanie w dyspozycji organizatora


moze nie zrozumialam dobrze, a jakie dane chcesz podac? takie same, na jakie juz wygralas piwo?

Moim zdaniem z tego nie wynika dyskwalifikacja. Po prostu jeśli w całym konkursie wygrasz np. piwo za miejsce 112, piwo zamiejsce 150, trampki za miejsce 5 i trampki za miejsce 28 to dostaniesz tylko jedną nagrodę - trampki za miejsce 5 emotka a reszta nagród zostanie w dyspozycji organziatora. I tyle

no i to mi chodzi, za pozostale nagrody ja wykresla z laureatow czyli zdyskwalifikuja do prawa do nagrody

No pozostałych nagród nie dostanie emotka Jeśli zależy jej na wszystkich to musi podać różne dane;) Mi na piwach nie zależy i będę grała dopóki nie wygram trampek emotka Wyświetl w wątku >>
2 jokan, krseta 0

zielonaszpilka

#6634769 Napisano: 30.08.2019 13:40:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

krseta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

krseta napisał(a):

Czy ktoś w 3 etapie GARAGE wygrał trampki, mając na te dane wygrane już we wczesniejszych etapach piwko?

jak podasz te same dane to cie zdyskwalifikuje, 1 nagroda na caly konkurs - wiec musisz podac inne dane

A skąd pomysł, że zdyskwalifikują? Według mnie z regulaminu nic takegeo nie wynika, a wręcz przeciwnie.

własie dlatego pytam, ktoś tutaj pisał, że teoretycznie mozna wygrać na te dane trampki, ale bez podawania wczesniej danych w formularzu

4.2 Każdy uczestnik konkursu „Wyciśnij więcej z lata"może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń, jednakże jedna osoba może otrzymać tylko jednąnagrodę tygodniowąw całym konkursie. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrodytygodniowej. W takiej sytuacji, po weryfikacji danych osobowych uczestników, jedna osoba zostanie nagrodzona jedną nagrodątygodniową(przypadającą za najwyższe miejsce, które zajęła w konkursie), a kolejna nagrodatygodniowapozostanie w dyspozycji organizatora


moze nie zrozumialam dobrze, a jakie dane chcesz podac? takie same, na jakie juz wygralas piwo?

Moim zdaniem z tego nie wynika dyskwalifikacja. Po prostu jeśli w całym konkursie wygrasz np. piwo za miejsce 112, piwo zamiejsce 150, trampki za miejsce 5 i trampki za miejsce 28 to dostaniesz tylko jedną nagrodę - trampki za miejsce 5 emotka a reszta nagród zostanie w dyspozycji organziatora. I tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634766 Napisano: 30.08.2019 13:31:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

krseta napisał(a):

Czy ktoś w 3 etapie GARAGE wygrał trampki, mając na te dane wygrane już we wczesniejszych etapach piwko?

jak podasz te same dane to cie zdyskwalifikuje, 1 nagroda na caly konkurs - wiec musisz podac inne dane

A skąd pomysł, że zdyskwalifikują? Według mnie z regulaminu nic takegeo nie wynika, a wręcz przeciwnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634703 Napisano: 30.08.2019 11:13:55 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

Kupiłam danio waniliowe a na pudełku info o konkursie. Co 2 minuty do wygrania maskotki gloda. Strona www.rozdanio.pl ktoś wie od kiedy on się zaczyna,bo strona nie działa?

Od 02.09 do 31.10 masakraa... nie dość, że kolejna loteria z badziewiastymi nagrodami, to jeszcze te głody są tak obrzydliwe, że ja nie wiem, kto chciałby taką maskotkę...

edit. tam beda do wygrania różne głody - nie tylko ten klasyczny Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634588 Napisano: 29.08.2019 22:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Czy w konkursie Nutella jesli mam sam wierszyk to wkleić go musze w formie pliku? Bo nie chce mi przejśc

A ktoś się pochwali czy wygrał samym tekstem? Bo paragon mam, ale czasu na zdjęcie niet emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zielonaszpilka

#6634534 Napisano: 29.08.2019 18:50:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Mama 1 raz zagrała i wygrała bilet w tchibo.Ale nie chce go odebrać bo niby chcą i numer dokumentu i pesel. Naprawde do biletu takie dane są im potrzebne?

Ta agencja zawsze zbiera takie dane na wszystkie nagrody. Nie wiem czy ktos z tym probowal walczyc;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6634435 Napisano: 29.08.2019 14:50:18 w Pomocy!!!!
malenka napisał(a):

joan napisał(a):

malenka napisał(a):

joan bezpośrednio po ataku mieliśmy właśnie takie same przemyślenia: lepiej że przytrafiło się to facetowi 1,8m niż dziecku. A że właściciel był obecny przy zdarzeniu i w zasadzie miał stan przedzawałowy, to myśleliśmy, że coś do niego dotarło. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że mamy dwa koty i boję się, że w ramach zemsty za zgłoszenie sprawy na policję mogą one zostać otrute.


Hmm, to może wyszukaj mu jakieś artykuły w tym temacie, wydrukuj, zakreśl info kluczowe? Pamiętam, że były sprawy o pogryzienia w ostatnich latach, może groźba wyroku sądowego tego pana przekona?

Kiedyś w Pcimiu widziałam taki patent, że między drzewami poziomo rozpięta była lina, a do niej przymocowano pionową, dosyć długą linkę dla psa. Poobserwowaliśmy zwierzę w akcji i do dyspozycji miało praktycznie cały ogród, ale do bramy już nie miało dostępu.

Wiesz, to też jest tak, że ten pies i kota zagryźć może, skoro luzem lata.

Nasze koty się tam na szczęście nie zapuszczają. Planuję przyłapać właściciela na tym że pies biega samowolnie, wtedy postraszyć policją i jeśli to nie pomoże to faktycznie zgłosimy sprawę. BTW czy to faktycznie jest tak, że na policję można zgłaszać sam fakt, że pies biega bez smycz i bez kagańca i wtedy policja wystawia mandat właścicielowi? Czy dopiero atak psa kwalifikuje się do mandat

Ja bym zgłosi,la sprawę już teraz. Widać, że do właściciela nic nie dociera. KWestia czasu aż zaatakuje kogoś tak poważnie, że usłyszymy o tym w wiadomościach. Jeżeli Twój narzecz9ny jest 3 ogfarą to na co czekacie? Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

zielonaszpilka

#6634418 Napisano: 29.08.2019 14:19:55 w Pomocy!!!!
malenka napisał(a):

W poniedziałek mojego partnera ugryzł pies sąsiada. Spacerowaliśmy po publicznej drodze przy której stoi nieogrodzony dom sąsiada i pies w zasadzie codziennie biega tam puszczony luzem bez smyczy i kagańca. Pies teoretycznie zna nas, bo przechodzimy tam niemal codziennie i niejednokrotnie rozmawialiśmy z jego właścicielem. Nie wiemy z jakiego powodu tym razem zaatakował ani tym bardziej dlaczego mnie obiegł łukiem, a na mojego faceta skoczył bez jakiegokolwiek wcześniejszego warczenia czy szczekania. Nie zgłosiliśmy sprawy na policję bo na szczęście rana nie jest duża (pies wbił jeden kieł w przedramię), a dodatkowo sąsiad jest dalszą rodziną i obiecał, że pies od tej poty będzie siedział w kojcu. Okazuje się jednak, że pies siedział w kojcu dwa dni, od wczoraj znów biega bez kagańca, a my nijak nie możemy zrezygnować z chodzenia tą drogą. Pies jest duży (owczarek niemiecki), a dodatkowo dowiedziałam się, że zaatakował w ten sposób dwie inne osoby. Czy jeżeli teraz wezwę policję i zgłoszę poniedziałkowe zajście to policja podejmie jakiekolwiek działania? Czy zupełnie spaliliśmy sprawę nie wzywając policji w poniedziałek bezpośrednio na miejsce zdarzenia? Nie chcieliśmy robić afery, myśleliśmy, że właściciel psa wyciągnie wnioski, ale najwidoczniej tak się nie stało. 

tak, możecie zgłosić zajście dzisiaj. Opiszcie to tak jak tu. Czy narzeczony ma jeszcze ślad po ugryzieniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634402 Napisano: 29.08.2019 13:57:32 w SZUKAM....
Miła26 napisał(a):

Czy w konkursie Leclerc wystarczy kupić jeden produkt?

tak, info potwierdzone przez agencję Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634367 Napisano: 29.08.2019 12:42:52 w Czy informują/ informowali?
nelunia napisał(a):

SOMERSBY za kolejny etap (ten z melonem)? 

W sensie z arbuzem? Nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

zielonaszpilka

#6634318 Napisano: 29.08.2019 11:17:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
donia7 napisał(a):

Przelew od Grzegrzółki z Tchibo Family, wygrana z początku lipca emotka  

Chyba poszły wszystkie zweryfikowane przelewy, bo ja mam zpołowy sierpnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634259 Napisano: 29.08.2019 09:08:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tamtiram napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

karkocka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Czy Tchibo Family można dostać w biedronce w tych małych opakowaniach? Wszędzie widzę tylko te duże  emotka

Biedronka nie ma małych opakowań 

To po co na stronie w produktach objętych promocją dają wszystkie  emotka A Ja Chodzę I Szukam  emotka

Ale na stronie gdzie? Na stronie biedronki widzisz małe opakowania?

O matko, ja myślałam, że to biedronkowy konkurs,a teraz patrzę że na stronie biedronki go nie ma i coś nie nie gra  emotka  wybacz

Nic nie muszę wybaczać emotka Na początku napisałam komentarz, że to nie biedronkowy konkurs, ale potem zwątpiłam, bo może widziałaś te opakowania gdzieś na stronie Biedry w promocji i o to właśnie pytasz, więc tamten usunęłam emotka najtańsze Tchibo można kupić już po ok. 2,49, ale trzeba się naszukać po mniejszych sklepach. W DC są po 2,99, w Dino chyba po 3,99 i w C4 też, a w Leclercu i KAuflu po ok. 4,49 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634238 Napisano: 29.08.2019 08:18:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tamtiram napisał(a):

karkocka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Czy Tchibo Family można dostać w biedronce w tych małych opakowaniach? Wszędzie widzę tylko te duże  emotka

Biedronka nie ma małych opakowań 

To po co na stronie w produktach objętych promocją dają wszystkie  emotka A Ja Chodzę I Szukam  emotka

Ale na stronie gdzie? Na stronie biedronki widzisz małe opakowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634135 Napisano: 28.08.2019 18:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w Tchibo Family. Skąd wiecie, który to paragon? Mam wrażenie, ze to z 25 lipca, bo potem już nie wysyłałam (ktoś w wątku informują jednak pisał ostatnio, że 25 już poinformowany), ale miałam też kilka zgłoszeń w lipcu. Proszę o odpowiedź.

To może być rezerwa z lipca:) jak wejdziesz w formularz to tam masz numer paragonu przy miejscu na jego zdjecie Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6634107 Napisano: 28.08.2019 16:51:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

maryam napisał(a):

krseta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy jak wygrało się w garage piwo to koniec przygody w tym konkursie? Dostałam jakiegoś maila z piwami, nie wiem to chyba 2 etap. Nie widziałam się na liście laureatów i dodałam zdjęcia na 3. Czy już nic nie wygram zatem?

według regulaminu niestety nie...

moje pytanie:

Czy po wypełnieniu formularza na Garage (trampki) otrzymuje sie dodatkowo potwierdzenie na e mail?

Jak w 3 etapie wygrasz tramki, to dostaniesz  trampki (wyższą nagrode) emotka

ale wtedy chyba nie może wczesniej wypelnic formularza na piwko? tak to rozumiem?:)

Tak, lepiej nie wypelniac formularza od razu. W regulaminie czas na wypelnienie formularza jest dlugi i warto poczekać na wygranie trampek;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634054 Napisano: 28.08.2019 14:34:02 w Informują
bzowapani napisał(a):

Informują mailowo o wygranych z konkurswycisnijwiecej Smolar

za który etap? za 2? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6634049 Napisano: 28.08.2019 14:26:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Można? Można emotka no i teraz lepiej, chociaż ja i tak nie zamierzam podawać peselu na miśka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0