Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7135256 Napisano: 31.10.2023 11:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kauflanda da sie wygrać dwa razy na te same dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7135118 Napisano: 30.10.2023 21:34:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

W Lewiatanie przy zakupie małego groszku miałem opis 'groszek mały bonduelle'. A w C4 przy zakupie dużej puszki kukurydzy 'kukurydza_bonduel'. Pomimo 10 prób nic nie wygrałem. Może to komuś pomoże.

Dzięki za podpowiedź, niemniej takie rzeczy jak kukurydza czy groszek to kupuję przy okazji codziennych zakupów w sklepie, w którym akurat jestem. I Lewiatan i c4 mam daleko, a do tego c4 jest drogi. Nie będę latać do konkretnego sklepu tylko po to, żeby kupić kukurydzę z idealnym opisem. Skoro agencji się nie chce wykonywać swojej pracy, to mi się nie chce kupować kukurydzy na ich loterię. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7135099 Napisano: 30.10.2023 20:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Serio mam w Biedronce iść po pieczątkę, że kupiłem Bonduelle? Co to za durna agencja to organizuje?:/

W biedronce jedynie warto kupić dwupaki malutkich puszek typu buraczki lub te z fasolą itd ze standu. Klasycznie dostępna kukurydza w dwupaku ma zły opis, ale robię zdjęcie paragonu z produktem z widoczną tą gramaturą, co na opisie na paragonie i liczę na cud emotka

" Dzień dobry, dziękujemy za kontakt.
....Zalecamy, aby w opisanej sytuacji zgłosiła się Pani do punktu sprzedaży, w którym dokonano zakupu i uzyskała pieczątkę potwierdzającą, że zakup dotyczy produktu Bonduelle - zdjęcie paragonu wraz z produktem promocyjnym obok nie jest wystarczające do poprawnej weryfikacji zgłoszenia." 

pytałam o to już na początku loterii.. emotka

Żarty sobie robią. Dzięki temu chociaż normalnie kupuję bonduelle to w czasie tej loterii przerzucam się na inną kukukrydzę, bo nie będę z siebie robiła idiotki przy każdej kupionej puszcze z opisem "kukurydza złocista" i w ramach buntu nie będę jej kupować. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7134547 Napisano: 28.10.2023 01:44:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwanbt napisał(a):

Orientujecie się czy nie wykorzystane kody z Żywca będzie można trzymać i wbić za rok w loterii ? Ktoś już tak robił?

Nie, nie będą działać. W każdej edycji są inne kody. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7134500 Napisano: 27.10.2023 18:22:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś ma problem aby dodać zdjęcie biedronka - orbit ? 
wyskakuje komunikat ze albo za długa nazwa zdjęcia albo nie mam w jpg 

a mam 😃

Otwórz zdjęcie w programie paint i zapisz jeszcze raz jako jpg. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7134275 Napisano: 26.10.2023 19:53:24 w Pomocy!!!!
bonawentura23 napisał(a):

[quote=Jest napisane, że to bon, regulamin loterii mówi o voucherze. W biurze nam powiedzieli, że to nie oni wymyślali te zasady i tyle. Regulamin realizacji bonu nic nie wspomina o takiej zasadzie.

zielonaszpilka]

bonawentura23 napisał(a):

Help!

Mam bon travel planet 5tysiecy  i w biurze mi powiedzieli że mogę nim zapłacić tylko 40% kwoty wycieczki. W regulaminie nic o tym nie było. 
O co chodzi  emotka

Poproś o regulamin, który o tym mówi. I co dokładnie wygrałaś? Bon? Voucher? Kartę podarunkową?

Absurd. Spróbowałam podejść jeszcze raz do biura, gdy będzie inny konsultant. Zadzwoniła bym też na infolinię travel i ostatecznie kontaktowałabym się z organizatorem loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7134241 Napisano: 26.10.2023 17:42:40 w Pomocy!!!!
bonawentura23 napisał(a):

Help!

Mam bon travel planet 5tysiecy  i w biurze mi powiedzieli że mogę nim zapłacić tylko 40% kwoty wycieczki. W regulaminie nic o tym nie było. 
O co chodzi  emotka

Poproś o regulamin, który o tym mówi. I co dokładnie wygrałaś? Bon? Voucher? Kartę podarunkową? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7133981 Napisano: 25.10.2023 20:29:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

gregory napisał(a):

Podpowie ktoś (moze byc priv) czym wygrywacie w Kauflandzie? Proza, wiersz, piosenka? % zgłoszeń i nawet 100 zł nie wpadło...

Losowaniem emotka

Ale twierdzisz tak, bo wygrałaś czy nie wygrałaś? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7133861 Napisano: 25.10.2023 14:35:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
pusheen napisał(a):

Czy to nie jest Waszym zdaniem ta sama osoba? 

@xxsigniorina_ • Zdjęcia i filmy Instagramie
@agatka_aparatka • Zdjęcia i filmy Instagramie

Absolutnie nie widzę podobieństwa poza kolorem włosów. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7133245 Napisano: 23.10.2023 14:47:49 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka

Jak je pierzesz?

Zazwyczaj opłukuje z kurzu lekko szorując, a jak jest mocniej brudna ręcznie płynem do mycia naczyń albo mydłem. Wrzucałam je czasem do pralki, ale jednak się niszczą, więc teraz już tylko ręcznie. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zielonaszpilka

#7132854 Napisano: 21.10.2023 18:49:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Co kupujecie na konkurs disney w Lidl?

Ja kupiłam jakieś słodkie papierki za 1,99 emotka  Teraz przy kasach są takie standy z przekąskami z Disneya. Są żelki, batonik, itp. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132850 Napisano: 21.10.2023 18:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak rozumiecie zapis z konkursu Disney w Lidlu ". Każda pojedyncza odpowiedź na Zadanie Konkursowe jest ograniczona do jednego SMS-a.
Koszt SMS-a uzależniony jest od ilości i rodzaju użytych polskich znaków i jest naliczany według taryfy operatora sieci komórkowej uczestnika."

Czyli mamy zmieścić się w jednym smsie, tak? Czyli w 160 znakach czy o co im tu chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7132770 Napisano: 21.10.2023 11:31:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

mrmax napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka

To już jest czysta złośliwość. Naprawdę. Ja kiedyś uważałam fortis za fajną agencję, ale jak zrobili ten przekręcony konkurs w żabce, w którym było kilka tysięcy kodów do rozdania, a oni twierdzili, że rozdali wszystko, bo mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń, a na forum nie pochwalił się praktycznie nikt, to straciłam do nich szacunek, chociaż sama nie brałam w tamtym konkursie udziału. Ale takie jawne oszukiwanie i traktowanie ludzi jak idiotów jest dla mnie nie do przyjęcia.

i to jest właśnie to, sami regulaminu się nie trzymają (w kwestii powiadomienia jak w tej monsterowej żabce), a ludzi rozliczają co do sekundy

fortis już dawno miał markę agencji, co przygarnia sobie nagrody. Organizowali w dealz predatory chociażby i też jedna osoba się pochwaliła, a nagród setki. Przykładów jest więcej. Dobrze będzie jak fundatorzy się odwrócą od nich.

Ja ich kojarzę chyba tylko z konkursów BICa i niektórych coca-coli i tam raczej nigdy nie było problemów z rozdawaniem nagród. Może za energetyki, czyli predatory i monstery odpowiadają inne osoby w agencji i to jest źródłem problemów? Naprawdę chyba zacznę pisać do sponsorów konkursów organizowanych przez fortis, co myślę o takich sytuacjach. Jeśli sponsor nie będzie miał wiedzy o takich działaniach agencji, to sam z siebie nic nie zrobi. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132758 Napisano: 21.10.2023 10:41:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka

To już jest czysta złośliwość. Naprawdę. Ja kiedyś uważałam fortis za fajną agencję, ale jak zrobili ten przekręcony konkurs w żabce, w którym było kilka tysięcy kodów do rozdania, a oni twierdzili, że rozdali wszystko, bo mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń, a na forum nie pochwalił się praktycznie nikt, to straciłam do nich szacunek, chociaż sama nie brałam w tamtym konkursie udziału. Ale takie jawne oszukiwanie i traktowanie ludzi jak idiotów jest dla mnie nie do przyjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

zielonaszpilka

#7132751 Napisano: 21.10.2023 10:17:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vifordist napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

No tak.

Przykro mi, że przepadła Ci taka nagroda.
Ale wiecie, co jest w tej sytuacji najgorsze? Że vifordist prawdopodobnie był już druga osobą rezerwową! Jeśli to loteria odido, to nagrody losowali 2 października. W ciągu trzech dni roboczych od losowania mieli informować laureatów, czyli 5 października. Laureat główny miał trzy dni na odesłanie danych, dopiero rezerwowi mieli dwa dni, tak jak vifordist. Jeśli pierwszy laureat nie wypełnił formularza w ciągu trzech dni, to oni czekali kolejne trzy dni robocze i słali maila do pierwszej rezerwy. Rezerwa miała już tylko dwa dni na odpowiedź. Czyli gdzieś w okolicach 13 października mijał maksymalny czas dla pierwszej rezerwy na odesłanie danych. Skoro vifordist miał maila w tym tygodniu to zapewne był już drugą rezerwą. Postępowanie agencji jest dla mnie po prostu chamskie. Sami sobie dają dni robocze na działania, a laureat ma dni kalendarzowe. Dodatkowo te dwa czy nawet trzy dni kalendarzowe to jest naprawdę mało, biorąc pod uwagę, że często maile od agencji wpadają do spamu. Sprawdzacie codziennie folder spam? Ale nawet wystarczy, że agencja wyśle maila z formularzem późnym wieczorem w piątek jak u melancholii. W sobotę masz mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, niedzielę spędzasz z rodziną i wieczorem siadasz do kompa (albo i to nawet nie), a tu się okazuje, że jesteś już po terminie na odesłanie danych. Jak już miałam złe zdanie o fortisie, tak teraz mam fatalne. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132690 Napisano: 20.10.2023 19:53:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132454 Napisano: 20.10.2023 09:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Czy też udało Wam się ustrzelić bilety z Aquafresh ostatniego dnia i czy też nie przepuszcza Was formularz?

Wysłałam teraz formularz na bilety wygrane ostatniego dnia i wszystko przeszło bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7132392 Napisano: 19.10.2023 19:03:50 w WC - rozmowy o wszystkim
janeeyre napisał(a):

Ktoś wie gdzie można kupić męskie dresowe spodnie na bardzo wysokiego faceta?

Np. w Next emotka  tu masz całą.kategorie dla wysokich https://www.next....#1676.6696891784668. Wysyłka od 200 zł jest za darmo, ale za to chyba zwroty są na własny koszt, teraz wysyła się zwroty do Niemiec, więc trzeba sprawdzić koszt. Ale Next ma ubrania naprawdę dobre jakościowo. Polecam. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132236 Napisano: 19.10.2023 11:35:35 w SZUKAM....
anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7132212 Napisano: 19.10.2023 10:47:22 w SZUKAM....
rooney napisał(a):

szukam jakiejś korzystnej promocji na agd.... niekoniecznie konkurs  emotka  

coś w stylu kup 3 zapłać 2 albo drugi produkt taniej.... może ktoś kupował ostatnio sprzęty i ma sklep godny polecenia? niestety widzę że w większości pod względem promocyjnym tzw. susza... albo promocje na wybrane marki /produkty... a do black Friday jeszcze trochę czasu

Electrolux ma zwrot kasy za rachunki, w zależności od wydanej kwoty zwracają od 200 do 3000 zł  i konkurs, w którym do wygrania jest samochód  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0