Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6584404 Napisano: 27.03.2019 16:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

To jak w końcu te vouchery Milki c4 były informowane? Ma ktoś sprawdzone info? emotka  może być PW. 

Cholera ich wie. Pisałam smsa z prośbą o numer paragonu i z pytaniem czy vouchery zostały poinformowane telefonicznie, to dostałam odpowiedź, cytuje: "wszyscy laureaci zostali poinformowani" emotka Cały czas się waham czy wysyłać paragon emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

zielonaszpilka

#6584395 Napisano: 27.03.2019 15:41:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koc wełniany Fantasia sms emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6583458 Napisano: 24.03.2019 22:23:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Topaz na Baby ach te baby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6583445 Napisano: 24.03.2019 21:23:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
pfff misiek Velvet 21:20 znalezionym paragonem emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6583171 Napisano: 22.03.2019 21:16:36 w Pomocy!!!!
Masza86 napisał(a):

karton od Captain Jacka byłby idealny. jest własnie oznaczony  strzałka do góry , co znacza ze ma tak stać emotka w praktyce jest rożnie emotka

No kartony od jacka w sumie mam emotka  ale wydaje mi się, że żeby to było respektowane to te naklejki muszę mieć od firmy kurierskiej i za takie traktowanie odpowiednio zapłacić... hmmm nie wiem czy to wykonalne w akceptowalnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
1 Masza86 0

zielonaszpilka

#6583163 Napisano: 22.03.2019 20:47:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

jestem karlsbadowo-zielona - ktoś pytał o nr paragonu, czy domyślnie ślecie wszystkie?

Ja wysyłam wszystkie zgłoszone na dany numer emotka  co mi z nich skoro zawsze kupuje produkty konkursowe na osobne paragony i nic na nich nie mam emotka  niech sobie wybierają emotka   

A ja w ogóle nie wysyłam emotka  Nie będę tracić 5 zł i tracić czaus na wycieczkę na pocztę, żeby dostać czapkę, która i tak mi się nie przyda bo a) idzie wiosna, b) jest fioletowa i do niczego mi nie pasuje c) ani tego nie sprzedam ani nikomu nie podaruje ani nawet na jakieś przebranie się nie nada  emotka

Robisz błąd, bo nie wiesz, czy nie wygrałaś vouchera. Zapewne wygrani wycieczek dowiedzą się o tym, jak kurier przyniesie kopertę.

Ktoś pisał, że dzwonił do agencji i te smsy bez podania nagrody to czapki. Więc myślę, że nie robię błędu bo vouchery pewnie były informowane telefonicznie emotka




Vouchery telefonicznie. 

Wygrałaś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6583129 Napisano: 22.03.2019 19:08:51 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ogarnia wysyłki paczek kurierem na tyle, żeby mi podpowiedzieć jak najtaniej i najbezpieczniej wysłać niezadużą paczkę, z tym, że w paczce będzie pojemnik, który nie może zostać odwrócony do góry nogami emotka  Czyli to musi być jakaś paczka typu "ostrożnie" i "tą stroną do góry". Dodatkowo czy taka paczka ma rzeczywiście szansę dojść do odbiorcy "tą stroną do góry"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6583127 Napisano: 22.03.2019 19:06:48 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
szukajacykonkursow napisał(a):

Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.

A kto Ci broni tak robić? emotka  Zakładaj sklep i hulaj dusza emotka  Zasady konkursów są jasne, zasady wątku Paragony też. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#6583111 Napisano: 22.03.2019 18:33:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
szukajacykonkursow napisał(a):

Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.

Jak nie mają sklepu pod nosem, a chcą wziąć udział w konkursie to mogą kupić paragon od kogoś na forum PRZED zakończeniem konkursu. Inni stracili, bo czasami kupuje się rzeczy tylko dla wzięcia udziału w konkursie, niekoniecznie tylko takie które musielibyśmy kupić. Tak jest sprawiedliwie. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie było tej zasady, to właściwie miałam wrażenie, że niewiele kto kupował produkty na konkurs, a po wynikach wątek paragony był zasypany ogłoszeniami "kupię paragon".  Chcesz brać udział - spełnij warunki. Organizator albo uczestnik złamał zasady regulaminu - zgłoś to, napisz reklamację, albo jako to przeżyj. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6583106 Napisano: 22.03.2019 18:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Wszystkie czapki już rozdane?

było ich 400, więc raczej nie... smsy z plecakami z tesco szły kilka dni chyba emotka

dziś jest ostatni dzień na powiadomienie

Wytrzymali nas do końca emotka  Serio myślałam, że to może pomyłka w regulaminie i chodziło im o luty a nie marzec, ale nie emotka  a ja dalej mam ubaw z tych czapek na wiosnę emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

zielonaszpilka

#6583067 Napisano: 22.03.2019 15:55:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

jestem karlsbadowo-zielona - ktoś pytał o nr paragonu, czy domyślnie ślecie wszystkie?

Ja wysyłam wszystkie zgłoszone na dany numer emotka  co mi z nich skoro zawsze kupuje produkty konkursowe na osobne paragony i nic na nich nie mam emotka  niech sobie wybierają emotka   

A ja w ogóle nie wysyłam emotka  Nie będę tracić 5 zł i tracić czaus na wycieczkę na pocztę, żeby dostać czapkę, która i tak mi się nie przyda bo a) idzie wiosna, b) jest fioletowa i do niczego mi nie pasuje c) ani tego nie sprzedam ani nikomu nie podaruje ani nawet na jakieś przebranie się nie nada  emotka

Robisz błąd, bo nie wiesz, czy nie wygrałaś vouchera. Zapewne wygrani wycieczek dowiedzą się o tym, jak kurier przyniesie kopertę.

Ktoś pisał, że dzwonił do agencji i te smsy bez podania nagrody to czapki. Więc myślę, że nie robię błędu bo vouchery pewnie były informowane telefonicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6583064 Napisano: 22.03.2019 15:38:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

jestem karlsbadowo-zielona - ktoś pytał o nr paragonu, czy domyślnie ślecie wszystkie?

Ja wysyłam wszystkie zgłoszone na dany numer emotka  co mi z nich skoro zawsze kupuje produkty konkursowe na osobne paragony i nic na nich nie mam emotka  niech sobie wybierają emotka   

A ja w ogóle nie wysyłam emotka  Nie będę tracić 5 zł i tracić czaus na wycieczkę na pocztę, żeby dostać czapkę, która i tak mi się nie przyda bo a) idzie wiosna, b) jest fioletowa i do niczego mi nie pasuje c) ani tego nie sprzedam ani nikomu nie podaruje ani nawet na jakieś przebranie się nie nada  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6583052 Napisano: 22.03.2019 14:55:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

szły jakoś przed kilkoma minutami JESZCZE smsy  z milki? coś mi się usunęło  emotka  

No właśnie? Milka informuje dniami czy wszystkie smsy poszły jednocześnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6581028 Napisano: 15.03.2019 20:52:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
andii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

gyrydymptum napisał(a):

edzia3 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atanerka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka

YYYY... serio?? Może od początku mieli 31 nagród tylko na poczet konkursu naściemniali że jest ich 650? Trochę dziwnie krótka ta lista...

  • 1x samochód MINI Hatch 5dr One 75kW – 1/1 WYDANE
  • 100x głośniki JBL  - 6/100
  • 50x bon o wartości 500zł 2/50
  • 500x bon o wartości 50zł 22/500
Czyli z 651 nagród wydano 31 nagród!! MASAKARA

Ooo a co lepsze, pan którego kod wylosowano do odbioru nagrody głównej nie przeszedł weyfikacji... bo nie miał opakowania konkursowego... Chyba bym się zapłakała. Samochód dostał laureat rezerwowy, Oj marzy mi się  taka rezerwa emotka

Ale muszę przyznać im odwagę za tą listę,jak do nich napisałam wiadomość z udostępnienie listy laureatów to mi odpisali że dane są chronione rodo,tak się wściekłam i odpisałam aby nie ściemniali itp...byłam pewna że nie udostępnią listy,a tu proszę taka niespodzianka 

Loteria trwa do 24 kwietnia, trzymam jeszcze te opakowania może pomyślą o rozlosowaniu reszty.

a ja część wypiep***** emotka  żebym tylko nie płakała jak pan Radek za autem ;D

a skąd wiadomo że to laureat rezerwowy?

Z wpisów loyda na fb jak i od samego laureata, któremu magroda przepadła emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6581009 Napisano: 15.03.2019 19:58:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
gyrydymptum napisał(a):

edzia3 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atanerka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka

YYYY... serio?? Może od początku mieli 31 nagród tylko na poczet konkursu naściemniali że jest ich 650? Trochę dziwnie krótka ta lista...

  • 1x samochód MINI Hatch 5dr One 75kW – 1/1 WYDANE
  • 100x głośniki JBL  - 6/100
  • 50x bon o wartości 500zł 2/50
  • 500x bon o wartości 50zł 22/500
Czyli z 651 nagród wydano 31 nagród!! MASAKARA

Ooo a co lepsze, pan którego kod wylosowano do odbioru nagrody głównej nie przeszedł weyfikacji... bo nie miał opakowania konkursowego... Chyba bym się zapłakała. Samochód dostał laureat rezerwowy, Oj marzy mi się  taka rezerwa emotka

Ale muszę przyznać im odwagę za tą listę,jak do nich napisałam wiadomość z udostępnienie listy laureatów to mi odpisali że dane są chronione rodo,tak się wściekłam i odpisałam aby nie ściemniali itp...byłam pewna że nie udostępnią listy,a tu proszę taka niespodzianka 

Loteria trwa do 24 kwietnia, trzymam jeszcze te opakowania może pomyślą o rozlosowaniu reszty.

a ja część wypiep***** emotka  żebym tylko nie płakała jak pan Radek za autem ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6580983 Napisano: 15.03.2019 18:03:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
atanerka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka

YYYY... serio?? Może od początku mieli 31 nagród tylko na poczet konkursu naściemniali że jest ich 650? Trochę dziwnie krótka ta lista...

  • 1x samochód MINI Hatch 5dr One 75kW – 1/1 WYDANE
  • 100x głośniki JBL  - 6/100
  • 50x bon o wartości 500zł 2/50
  • 500x bon o wartości 50zł 22/500
Czyli z 651 nagród wydano 31 nagród!! MASAKARA

Ooo a co lepsze, pan którego kod wylosowano do odbioru nagrody głównej nie przeszedł weyfikacji... bo nie miał opakowania konkursowego... Chyba bym się zapłakała. Samochód dostał laureat rezerwowy, Oj marzy mi się  taka rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

zielonaszpilka

#6580613 Napisano: 14.03.2019 19:12:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy masterboxy zz barilli lecą równo z talerzami? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6580158 Napisano: 13.03.2019 15:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy konkursu fotograficznego " Barilla czynni mistrza "przychodzi jakieś potwierdzenie otrzymania zgłoszenia na maila czy jakiekolwiek podziękowanie, bo wysłałam i NIC więc nie wiem czy w ogóle wysłało

ja wczoraj wyslalam i tez nie mialam potwierdzenia

Pojawia się tylko na stronie komunikat oś w stylu zgłoszenie dodane czy coś takiego, ale na maila nic nie przychodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6580039 Napisano: 13.03.2019 12:20:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6578396 Napisano: 08.03.2019 11:04:22 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

Mam taką głupią prośbę emotka  
otoz od lat dokumentuję sobie wszystkie wygrane w postaci zdjęć i wrzucam sobie na dysk emotka  (jakieś takie małe hobby emotka
dziś odkryłem że niestety nie zrobiłem fotki KARCIE BIEDRONKA Z MILKI 2000 zł z konkursu narciarskiego i tych biletów. Niestety karta już dawno wyrzucona emotka  
Jest dobra duszyczka, która wysłałaby mi zdjęcie całego zestawu jaki przyszedł z Milki? Karta i te dokumenty , o biletach nawet nie myślę emotka  ale chociaż tej karty z zakrytym numerem emotka
będę wdzięczny emotka   

Zdjecie bylo w watku Zdjecia naszych wygranych:)

Edit: jest zdjęcie samych biletów bez karty https://www.e-kon...0190109_183346_1.jpg Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0