Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6565982 Napisano: 23.01.2019 11:03:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

soulfly napisał(a):

W Oreo jest b.duzo nagród, ciekawe jakiej są jakości ?


Pierwsza z brzegu koszulka z nadrukiem, którą (moim zdaniem) powinni przyznawać w konkursach:
https://not-a-slo...ade-z-nadrukiem.html
Cena: 129 zł.

Cena koszulki z nadrukiem w loterii Oreo: 32,07 zł.

Czy potrzebny jest komentarz? emotka

Chyba troche odleciałaś  emotka  z tym porównaniem. 129zl nie ma nic wspólnego z jakością koszulki... bajer, że eco... tylko nikt nie poda parametrów do porównania, jedynie, że mniej chemiiiiiiii 

soulfly napisał(a):

Koszulki z Lecha były dobre jakościowo i miały fajny krój. 
Nie można mierzyć wszystkiego taka sama miarka. 

Lech był super. Tylko na klacie nie masz tam butelki piwa do obnoszenia  emotka  . 
Zapytaj nastolatka, czy chce bluze Oreo czy Nike  emotka  

Dla mnie te bluzy i koszulki są fatalne...  emotka  Co z tym robić? Gdzie w tym iść? Sprzątać? Robić na działce? No może, chociaż i do tego mam ciuchy, które mi się bardziej podobają. Jak będę miała kody, bo czasem zdarza mi się kupić oreo, to bez wahania oddam je komuś za darmo.


32,07 zł - to mało jak na koszulkę szczególnie że cena w regulaminie często jest zawyżona i z tego co widzę to koszulka jest personalizowana?? Pewnie większość ceny koszulki to ta personalizacja. Aczkolwiek do chodzenia po domu to w sumie spoko emotka  

Nie, koszulka nie jest personalizowana. Jest na niej człowiek (? albo coś) z ciastkiem zamiast głowy i podpis oreo people. No ja nie jestem oreo people. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565887 Napisano: 22.01.2019 23:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

soulfly napisał(a):

W Oreo jest b.duzo nagród, ciekawe jakiej są jakości ?


Pierwsza z brzegu koszulka z nadrukiem, którą (moim zdaniem) powinni przyznawać w konkursach:
https://not-a-slo...ade-z-nadrukiem.html
Cena: 129 zł.

Cena koszulki z nadrukiem w loterii Oreo: 32,07 zł.

Czy potrzebny jest komentarz? emotka

Chyba troche odleciałaś  emotka  z tym porównaniem. 129zl nie ma nic wspólnego z jakością koszulki... bajer, że eco... tylko nikt nie poda parametrów do porównania, jedynie, że mniej chemiiiiiiii 

soulfly napisał(a):

Koszulki z Lecha były dobre jakościowo i miały fajny krój. 
Nie można mierzyć wszystkiego taka sama miarka. 

Lech był super. Tylko na klacie nie masz tam butelki piwa do obnoszenia  emotka  . 
Zapytaj nastolatka, czy chce bluze Oreo czy Nike  emotka  

Dla mnie te bluzy i koszulki są fatalne... emotka  Co z tym robić? Gdzie w tym iść? Sprzątać? Robić na działce? No może, chociaż i do tego mam ciuchy, które mi się bardziej podobają. Jak będę miała kody, bo czasem zdarza mi się kupić oreo, to bez wahania oddam je komuś za darmo. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6565825 Napisano: 22.01.2019 19:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

onka37 napisał(a):

 A to 1.4 W odpowiedzi na prawidłowe zgłoszenie Uczestnik otrzyma wiadomość zwrotną (w formiewiadomości email albo SMS) potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia do Konkursu. Wiadomośćzwrotna zostanie przesłana do Uczestnika nie później niż w ciągu 24 godzin od chwiliwysłania Formularza albo SMS-a ze zgłoszeniem

To jest błąd. Możesz wysłać zgłoszenie przez formularz na stronie albo przez smsa, ale w formularzu też podajesz numer telefonu, więc po prostu po wysłaniu zgłoszenia czy to przez stronę czy smsem dostaniesz powiadomienie sms o tym, że zgłoszenie przyjęte.

Ale te powiadomienia nie przychodzą  emotka

Powinno przyjść w ciągu 24 godzin. Kiedy były zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565821 Napisano: 22.01.2019 19:27:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

 A to 1.4 W odpowiedzi na prawidłowe zgłoszenie Uczestnik otrzyma wiadomość zwrotną (w formiewiadomości email albo SMS) potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia do Konkursu. Wiadomośćzwrotna zostanie przesłana do Uczestnika nie później niż w ciągu 24 godzin od chwiliwysłania Formularza albo SMS-a ze zgłoszeniem

To jest błąd. Możesz wysłać zgłoszenie przez formularz na stronie albo przez smsa, ale w formularzu też podajesz numer telefonu, więc po prostu po wysłaniu zgłoszenia czy to przez stronę czy smsem dostaniesz powiadomienie sms o tym, że zgłoszenie przyjęte. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565781 Napisano: 22.01.2019 16:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Fantasii znowu zwycięzcy nagrody dziennej dostali maila o fotelu zamiast łyżeczki? emotka  Ten konkurs zaczyna być śmieszny emotka  Kto to nadzoruje? Znowu dorzucą 20 dodatkowych foteli? W całym konkursie miało być tylko 10 foteli. Po pierwszej pomyłce musieli dodać 20 foteli! A teraz co? Kolejne 20? Przecież ten konkurs będzie ich kosztował 5 razy więcej niż zakładali emotka  Czemu ja nie mogłam trafić łyżeczki, kiedy wysylali błędnego mailaemotka emotka   emotka   emotka  Tak się nastawiłam na ten konkurs, ale chyba ja i jury nie nadajemy na tych samych falach, bo na 3 zgłoszenia tylko jedna łyżeczka (a liczyłam na misiaa ahahahah emotka , a teraz to już w ogóle mam wrażenie, że będą nagradzać wymyślonych ludzi, żeby oszczędzić chociaż na tych fotelach z etapów tygodniowych, więc chyba kończę z fantasią emotka emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

zielonaszpilka

#6565778 Napisano: 22.01.2019 16:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

W Avon podawało się w zgłoszeniu imię i nazwisko?

Hmmm nie pamiętam, ale chyba tak. Imię nazwisko i maila. Ale ten konkurs budzi moje ogromne wątpliwości i w tym momencie kończy się moja przygoda z avon. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565572 Napisano: 21.01.2019 20:48:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

Mała uwaga odnośnie maila z Avon. Na telefonie nie widziałam wiadomości o wygranych kosmetykach, dopiero na komputerze. Szukam w poczcie na telefonie, wpisując AVON w wyszukiwarce... okazało się, że data maila (ustawiona chyba na serwerze ichniejszej poczty) to 1 stycznia 1970 roku... Taka sytuacja...

Ooo to by było super, gdyby się okazało, że to wina ich błędnej daty. Kto liczył na avon niech wpisze w poczcie tak jak nique avon. Może gdzieś te maile są poukrywane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565569 Napisano: 21.01.2019 20:32:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
również zestaw od żołądkowej emotka Wyświetl w wątku >>
1 soulfly 0

zielonaszpilka

#6565465 Napisano: 21.01.2019 14:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

To jakie umowy mają konsultantki w takim razie? Żadne?
Oczywiście, że konkurs został źle przeprowadzony i mam zamiar wypunktować im wszystkie zaniedbania. To jest kolejne z nich. Szczerze mówiąc nie liczyłam na nagrodę, bo nie czułam tego konkursu a zgłoszenie pisałam na ostatnią chwilę na zasadzie, a co tam, skoro mam już kupon. Nie mam problemu z przegrywaniem. Mam problem z konkursami, co do przebiegu których można mieć duże wątpliwości, żeby nie użyć mocniejszych słów. To nie są bandamki, apaszki czy łyżeczki. To są 3 wycieczki o wartości 10 tys plus 100 zestawów kosmetyków. Ileś osób zrobiło zakupy na 50 zł, poświęciło czas na napisanie zgłoszenia i są robione w bambuko. I dlatego jestem zdeterminowana, żeby wyjaśnić, co się stało z nagrodami.

wystarczy trochę chęci, żeby się dowiedzieć:
"Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym absolutnie nie wymaga tego typu rozliczeń z US lub ZUS."
rozumiem rozgoryczenie, też jestem zniesmaczona organizacją, ale czekam cierpliwie, bo wydaje mi się, że oni po prostu nie ogarniają. Tak było w konkursie z 5 x 10000 zł na wycieczki. Informacje o wygranej było długo długo po tym jak twierdzili, że już pozamiatane.

A to sprytnie to sobie wymyślili emotka Podkreślam, nie jestem rozgoryczona, bo ze swoim zgłoszeniem nie liczyłam na nagrodę:) Jestem właśnie bardziej zniesmaczona, poza tym ja lubię takie aferki emotka Ten konkurs 5x10000 to też Avon? Wróciłam do grania po dłuższej przerwie, więc nie kojarzę. Jeśli tak to liczę, że jest tak jak piszesz i jeszcze ktoś się pochwali Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6565458 Napisano: 21.01.2019 14:34:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A ja dalej mam wiele pytań o AVON. Pytanie jak zapis z regulaminu "W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy: Avon
Operations Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, Avon Distribution Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, AVON EMEA Finance Service Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilno-prawnych, a także najbliżsi członkowie rodziny ww. osób, w tym w szczególności małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni i przysposabiający" ma się do ich informacji w komentarzu, że liderzy i konsultantki mogą brać udział w konkursie. Ktoś wie, czy konsultantki są pracownikami Avon czy nie?

o tym samym myślałam

jeśli konsultantka jest zatrudniona na umowie cywilno-prawnej wtedy nie może wciąć udziału, jeśli nie jest - może. Zwykłe umowy zawierane z konsultantkami nie są umowami cywilno-prawnymi.

Jak dla mnie nie mogą w ogóle. Jeśli są zatrudnione na umowę o pracę w Avon, Avon Distribution, Avon EMEA to są pracownikami, więc nie mogą brać udziału. natomiast jeśli mają z AVONEM umowę cywilno prawną tzn. np. umowę zlecenie czy umowę o dzieło czy to z Avonem czy jakąś spółką, która jest odpowiedzialna za konsultantki, a zakładam, że właśnie takie umowy są podpisywane z konsultantkami, to według mnie zgodnie z zapisem regulaminu "podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie
umów cywilno-prawnych" też nie mogą. Uważam, że przyjmowanie zamówień na kosmetyki za min. 50 zł i potem rozdawanie kuponów konkursowych to rzecz związana z konkursem.


zwykłe konsultantki-szaraczki nie dostają umów cywilno-prawnych! (wiem z doświadczenia).
wydaje mi się, że jesteś zdeterminowana by znaleźć haka na to, że konkurs został źle przeprowadzony (został, ale w innych wymiarach).

To jakie umowy mają konsultantki w takim razie? Żadne?
Oczywiście, że konkurs został źle przeprowadzony i mam zamiar wypunktować im wszystkie zaniedbania. To jest kolejne z nich. Szczerze mówiąc nie liczyłam na nagrodę, bo nie czułam tego konkursu a zgłoszenie pisałam na ostatnią chwilę na zasadzie, a co tam, skoro mam już kupon. Nie mam problemu z przegrywaniem. Mam problem z konkursami, co do przebiegu których można mieć duże wątpliwości, żeby nie użyć mocniejszych słów. To nie są bandamki, apaszki czy łyżeczki. To są 3 wycieczki o wartości 10 tys plus 100 zestawów kosmetyków. Ileś osób zrobiło zakupy na 50 zł, poświęciło czas na napisanie zgłoszenia i są robione w bambuko. I dlatego jestem zdeterminowana, żeby wyjaśnić, co się stało z nagrodami. Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

zielonaszpilka

#6565452 Napisano: 21.01.2019 14:21:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A ja dalej mam wiele pytań o AVON. Pytanie jak zapis z regulaminu "W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy: Avon
Operations Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, Avon Distribution Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, AVON EMEA Finance Service Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilno-prawnych, a także najbliżsi członkowie rodziny ww. osób, w tym w szczególności małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni i przysposabiający" ma się do ich informacji w komentarzu, że liderzy i konsultantki mogą brać udział w konkursie. Ktoś wie, czy konsultantki są pracownikami Avon czy nie?

o tym samym myślałam

jeśli konsultantka jest zatrudniona na umowie cywilno-prawnej wtedy nie może wciąć udziału, jeśli nie jest - może. Zwykłe umowy zawierane z konsultantkami nie są umowami cywilno-prawnymi.

Jak dla mnie nie mogą w ogóle. Jeśli są zatrudnione na umowę o pracę w Avon, Avon Distribution, Avon EMEA to są pracownikami, więc nie mogą brać udziału. natomiast jeśli mają z AVONEM umowę cywilno prawną tzn. np. umowę zlecenie czy umowę o dzieło czy to z Avonem czy jakąś spółką, która jest odpowiedzialna za konsultantki, a zakładam, że właśnie takie umowy są podpisywane z konsultantkami, to według mnie zgodnie z zapisem regulaminu "podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie
umów cywilno-prawnych" też nie mogą. Uważam, że przyjmowanie zamówień na kosmetyki za min. 50 zł i potem rozdawanie kuponów konkursowych to rzecz związana z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565363 Napisano: 21.01.2019 12:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja dalej mam wiele pytań o AVON. Pytanie jak zapis z regulaminu "W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy: Avon
Operations Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, Avon Distribution Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, AVON EMEA Finance Service Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilno-prawnych, a także najbliżsi członkowie rodziny ww. osób, w tym w szczególności małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni i przysposabiający" ma się do ich informacji w komentarzu, że liderzy i konsultantki mogą brać udział w konkursie. Ktoś wie, czy konsultantki są pracownikami Avon czy nie? Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

zielonaszpilka

#6565043 Napisano: 19.01.2019 11:13:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A ja myślę że jest to bardzo dziwne, że jest tylko jeden wpis o avonie. Przy 100 nagrodach powinno być zdecydowanie więcej. Dodatkowo myślę że nie brali pod uwagę zgłoszeń wysłanych po 13.01 pomimo zapewnień, że ze względu na błąd na kuponach przedluzaja przyjmowanie zgłoszeń. 

Mi wystarczy informacja że konsultanci AVON mogli brać udział w konkursie emotka  

mnie zdziwiło info na FB, że jasne jasne można wysyłać kilka takich samych zgłoszeń. Oczywiście. nikt nikomu nie zabroni, ale jaki jest sens takiego działania w konkursie kreatywnym? no, chyba, że to była loteria.

Dlatego dla mnie ten konkurs mocno śmierdzi. Konkurs organizowany przez AVON a nie przez zewnętrzną agencję reklamową, która takie konkursy organizuje wielokrotnie, zero informacji o wygranych, błędna data na kuponie, brak zmiany dat w regulaminie pomimo tego, że już co najmniej dwa tygodnie twierdzą, że prośba o zmianę poszła. Jak dla mnie nagrody nie zostały rozdane albo zostały rozdane "swoim". Dodatkowym wyznacznikiem jest dla mnie moja siostra emotka świetna w konkursach, w których trzeba napisać odpowiedź - prawie 100% skuteczności w takich konkursach - wysłała 3 bardzo dobre zgłoszenia 16.01 i nawet jednego zestawu kosmetyków. To się nie zdarza! Ona to olewa, bo obecnie w konkursach gra tylko od czasu do czasu dla przyjemności, ale ja wiem, że coś jest nie tak. Ten konkurs to kpnia i dla mnie Avon traci mocno. Kończę z kupowaniem tam kosmetyków. To nie chodzi o brak wygranej u mnie czy u siostry, bo tak się może zdarzyć, że nie trafiłyśmy w  gust komisji, ale na forum jest mnóstwo osób z różnymi stylami pisania i nawet jeśli my nie wygrałyśmy to chwalił się ktoś z forum, a tu na 103 nagrody tylko jedna osoba. Ktoś przywoływał konkurs z opaskami garmin, a ostatnio był jeszcze np. konkurs Kiory z 10 kosnoli 2 wpadły na forum plus z 50 głośników 10 na forum (co najmniej, bo nie wszyscy może się pochwalili). Więc tak, avon to przekręt. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6565030 Napisano: 19.01.2019 09:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja myślę że jest to bardzo dziwne, że jest tylko jeden wpis o avonie. Przy 100 nagrodach powinno być zdecydowanie więcej. Dodatkowo myślę że nie brali pod uwagę zgłoszeń wysłanych po 13.01 pomimo zapewnień, że ze względu na błąd na kuponach przedluzaja przyjmowanie zgłoszeń.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6564059 Napisano: 16.01.2019 01:41:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6562931 Napisano: 11.01.2019 16:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja gram w fantasii, ale gdyby nie to, że przy zgłoszeniu już podaje się adres to gdybym wygrała łyżeczkę to nawet nie odesłałabym danych. Poluję na misiaa emotka A ktoś wie, czy w fantasii można wygrać tylko jedną nagrodę główną czy można być laureatem kilka razy?

Ja już od dawna cenię swój czas i przestrzeń w domu emotka i jeśli widzę, że do wygrania są skarpetki, czapki, jakieś bidony albo inny shit to nie wysyłam zgłoszenia, nawet jeśli mam paragon albo pomysł. Jeszcze jeśli to fajne skarpetki albo czapki... Ale serio? Fioletowa czapka milki? Albo skarpetki w te ohydne małe głody? Nie, dziękuję.

Stoliczki z belvity wyglądają fajnie, ale mam taki stoliczek z biedry i użyty był może ze dwa razy. Teraz leży i zbiera kurz. Może jak odkryj,ę w sobie instaduszę i będę cykać lanserskie fotki to mi się przyda:D:D:D Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6558014 Napisano: 19.12.2018 14:14:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
emotka Sesja zdjęciowa z Syossemotka aja chciałam voucher emotka może ktoś chce się zamienić?  Ta sesja mi nie na rękę:( jestem dopiero co po porodzie:(:(:(: emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5671351 Napisano: 07.06.2013 08:42:24 w Kaufland konkursy
marta85 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

marta85 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

u mnie duuuuużo lepiej niż poprzednio emotka emotka emotka emotka



hehe to pewnie moje zgarnelas bo u mnie tym razem nic emotka


a twoje to które?
choć w sumie coś by ci tam zostało bo nigdzie nie trafiłam 4x emotka



97-400 bo gram tylko u siebie w miescie



W Bełchatowie masz teraz silną konkurencję;) w ostatnich edycjach 1/1, 1/1 i teraz 2/2 i dopiero się rozkręcamy;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5668068 Napisano: 03.06.2013 18:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

brzusio napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

brzusio napisał(a):

przecież te hasło jest nielogiczne i nie ma sensu,=.

cudaczek, Przedłużacz żywca na fejsie, stricte dla studentów.


"ujrzę słońce wprost zza cienia, który kładą egzaminy"
można to cytować nieograniczoną ilość razy, a i tak sensu się nie znajdzie. już wcześniej była afera, jak wygrało też coś łamiącego, ale wtedy to tylko Spotify było.



Fakt, że trzeba przeczytać ze dwa razy, żeby złapać, w którą stronę to jest poskładane, ale ja tu nielogiczności nie widzę



to oświeć mnie, co autor miał na myśli. bo kawałek od "który kładą" sensu nie ma.



ja to rozumiem tak, że egzaminy kładą cień czyli psują wszystko, a ten ktoś ujrzy zza niego słońce Moim zdaniem to ma sens



Dokładnie emotka "który kładą egzaminy" tyczy się cienia, a nie słońca czy zaliczeń. Terminy i egzaminy kładą cień, który powoduje, że autor zobaczy słońce dopiero jak już zbierze zaliczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5667982 Napisano: 03.06.2013 17:02:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brzusio napisał(a):

przecież te hasło jest nielogiczne i nie ma sensu,=.

cudaczek, Przedłużacz żywca na fejsie, stricte dla studentów.


"ujrzę słońce wprost zza cienia, który kładą egzaminy"
można to cytować nieograniczoną ilość razy, a i tak sensu się nie znajdzie. już wcześniej była afera, jak wygrało też coś łamiącego, ale wtedy to tylko Spotify było.



Fakt, że trzeba przeczytać ze dwa razy, żeby złapać, w którą stronę to jest poskładane, ale ja tu nielogiczności nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0