Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#5655005 Napisano: 16.05.2013 18:34:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gimikiss napisał(a):

jua napisał(a):

Akurat tym razem przynajmniej częściowo forma pracy pokrywa się z tym co trzeba zrobić. Rowery nie przypominają wieży, ale można przypuszczać że obeszło się bez lasershow i wyskakiwania z tortu..



Przepraszam bardzo, ale ta pierwsza wieża? ahahah



Praca moni jest ciekawa:) Zbuduj jogoWIEŻĘ jest tylko w tytule:) W regulaminie jest chyba mowa o "konstrukcji", więc wszystko w porządku. Eiffel jest super, ale ta pierwsza praca... serio? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5589740 Napisano: 19.02.2013 20:47:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Gryzą mnie konkursy, w których konkursowicze sami muszą płacić podatek - nie grałam, bo w przypadku gdy to ja jako zwycięzca płacę podatek, gram tylko o rzeczy, które sama chciałabym kupić lub o wyjazdy, które jakoś wpisują się w moje plany urlopowe.
Wygranej agataamtv pogratulowałam:) Gratuluję też szybkiego znalezienia kupca, bo o to nie łatwo, gdy zegarek jest tak drogi:)

A poruszam ten temat, bo naprawdę frustruje mnie, że często przy fajnych wartościowych nagrodach zwycięzca musi opłacić podatek sam. I co z tego, że koleżanka wygrała super wyjazd, jak nie mogła na niego pojechać, bo nie doczytała regulaminu, a podatek wynosił koło 1000 zł i nie stać jej było na to. Fajnie, że organizatorzy zdobywają fajne nagrody od sponsorów, ale byłoby jeszcze fajniej, jakby opłacali ten podatek za zwycięzce.


Masz świętą rację! emotka
Powiem więcej - zdarza się, że nie opłaca się skórka za wyprawkę, szczególnie jeśli wartość nagrody jest zawyżona.

A swoją drogą dziwne, że ktoś swój pobyt na forum (pierwszy post) zaczyna od pyskówki w MDW



Eee to nie była pyskówka;) Agata mogła poczuć się zaatakowana, a mnie chodziło o te nieszczęsne podatki;)


Jednak dużo bardzo mnie cieszy nagroda, jak nie wiążą się z tym żadne podatki;)


Oo i właśnie to kolejna bolączka. Bardzo często wartość nagrody jest zawyżona (chociaż juz ze dwa razy spotkałam się z tym, że organizator ewidentnie zaniżył wartość, żeby zapłacić niższy podatek;) I czuje się oszukana, a głupio wypominać organizatorowi, że regulminowa wartość np. kosmetyków to 200 zł, a w paczce nie ma kosmetyków nawet za stówę;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5589717 Napisano: 19.02.2013 20:30:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
karolinka678 napisał(a):

agataamtv napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agataamtv napisał(a):




Haha! Jakie ma znaczenie 10% podatku jeśli po sprzedaniu i tak jestem do przodu ponad 4 koła? emotka


P.S.Jeszcze kosmetyki z rosmana dzis odebralam emotka wygrana sprzed kilku dni



Takie, że teraz musisz mieć pół tysiąca na podatek, a nie wiadomo kiedy ten zegarek się sprzeda;)

W temacie - Łakotki - jakaś głęboka rezerwa, bo grałam tylko raz dawno, dawno w styczniu emotka




Podatek już zapłacony, zegarek już ma kupca, który go odbiera w piątek i wpłacił mi zaliczke emotka O mnie się więc nie martw, nie wiem co Cię tak gryzie w tej wygranej emotka

w temacie -> wygralam jeszcze jakies klapki na fejsie emotka emotka



Ja Ci powiem co ja gryzie - sama wygrana emotka to jest normalne , że jak ktoś napisze na tym forum że wygrał batonik, piwo albo kosmetyk to przechodzi to bez echa, a jak ktoś już zgarnie coś lepszego to kilka życzliwych i troskliwych osób nie powstrzyma się od zostawienia komentarza , który często wykazuje ukryte oznaki frustracji emotka ja gratuluję emotka

w temacie-> bon do Reala



Gryzą mnie konkursy, w których konkursowicze sami muszą płacić podatek - nie grałam, bo w przypadku gdy to ja jako zwycięzca płacę podatek, gram tylko o rzeczy, które sama chciałabym kupić lub o wyjazdy, które jakoś wpisują się w moje plany urlopowe.
Wygranej agataamtv pogratulowałam:) Gratuluję też szybkiego znalezienia kupca, bo o to nie łatwo, gdy zegarek jest tak drogi:)

A poruszam ten temat, bo naprawdę frustruje mnie, że często przy fajnych wartościowych nagrodach zwycięzca musi opłacić podatek sam. I co z tego, że koleżanka wygrała super wyjazd, jak nie mogła na niego pojechać, bo nie doczytała regulaminu, a podatek wynosił koło 1000 zł i nie stać jej było na to. Fajnie, że organizatorzy zdobywają fajne nagrody od sponsorów, ale byłoby jeszcze fajniej, jakby opłacali ten podatek za zwycięzce.

Myślę, że taki TVN stać, żeby zapłacić to 500 zł zamiast agataamtv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5588458 Napisano: 18.02.2013 17:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mikki85 napisał(a):

zielonaszpila, myszania, dochodu z tytułu wygranych nie doliczamy do rocznego PIT-u

nawet jeśli sami płacimy podatek od wygranej, nie możemy go odliczyć na poczet różnych ulg i uprawnień



Nie płaciłam żadnego podatku,PIT przyszedł i poleciał do księgowej razem ze wszystkimi innymi. Co z tym zrobiła, nie wiem:) W każdym razie na razie nikt się mnie o nic nie czepia i niech tak zostanie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5588227 Napisano: 18.02.2013 15:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

myszania napisał(a):

Tzn. w jednym wypadku tak, jest to wyraznie napisane i faktycznie dostałam PIT 8 i tu nie widze problemu.

Ale w innym w regulaminie jest zapis, ze nagroda zostanie wydana po uregulowaniu podatku zgodnie z ustawą.
Ale też nie prosili mnie o NIP, tylko o dane do wysyłki + Pesel. I dumam.



Napisz do nich maila z pytaniem o podatek. Co to za problem? Przeważnie przy zapisie, że powinnaś opłacić podatek organizator podaje Ci numer konta, na który masz przesłać kasę, wysyłasz i już:) bez żadnych PITów

Nie lubię konkursów, gdy podatek opłaca się samemu. Chyba nikt nie lubi:D



Słyszałam o przypadku, że wygrany zapłacił podatek firmie, a pozniej jeszcze dostał PIT - co wiązało sie z podwójnym podatkiem i walką o odzyskanie jednego.
Wole PIT.



mnie się zdarzyło dostać PIT od firmy,w której wygrałam nagrodę, chociaż nagroda była dużo poniżej 730 zł i w regulaminie nie było mowy o podatku. Nie wiem czemu, ale wiem, że podatku nie płaciłam od tej nagrody pomimo otrzymania PITa - zresztą rozliczała mnie księgowa i nie wiem, co z tym zrobiła:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5588144 Napisano: 18.02.2013 13:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Tzn. w jednym wypadku tak, jest to wyraznie napisane i faktycznie dostałam PIT 8 i tu nie widze problemu.

Ale w innym w regulaminie jest zapis, ze nagroda zostanie wydana po uregulowaniu podatku zgodnie z ustawą.
Ale też nie prosili mnie o NIP, tylko o dane do wysyłki + Pesel. I dumam.



Napisz do nich maila z pytaniem o podatek. Co to za problem? Przeważnie przy zapisie, że powinnaś opłacić podatek organizator podaje Ci numer konta, na który masz przesłać kasę, wysyłasz i już:) bez żadnych PITów

Nie lubię konkursów, gdy podatek opłaca się samemu. Chyba nikt nie lubi:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5569754 Napisano: 31.01.2013 11:57:59 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Przyszła dzisiaj paczka z Interii - Karnawałowy zestaw Piccolo dla dzieci. Paczka uszkodzona, przepakowana na poczcie. Jedna butelka szampana pękła i wszystko zalane i rozmięknięte - papierowe talerzyki, czapeczki, gwizdki... emotka emotka


Współczuję emotka U nas ten zestaw dotarł już dawno, jakiś tydzień temu, ale w całości. Napisz może jakąś reklamację.



Dzięki:) Pewnie przez to uszkodzenie tyle do mnie szedł. Komisyjnie było wszystko przepakowane. Mam ksero tego formularza komisyjnego i chyba rzeczywiście prześlę zdjęcia i ten formularz Interii... Siostrzenica tak bardzo czekała na paczkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5569595 Napisano: 31.01.2013 10:32:55 w Wkurza mnie...
Przyszła dzisiaj paczka z Interii - Karnawałowy zestaw Piccolo dla dzieci. Paczka uszkodzona, przepakowana na poczcie. Jedna butelka szampana pękła i wszystko zalane i rozmięknięte - papierowe talerzyki, czapeczki, gwizdki... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5366443 Napisano: 17.09.2012 08:04:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nawet jak nie wygram, to nie będzie mi ani trochę przykro, bo jeszcze nigdy chyba nie usłyszałam tyle ciepłych słów na raz! emotka Dzięki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5366264 Napisano: 17.09.2012 05:38:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
tereniagno napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

lilithbb napisał(a):

http://lays.pl/upload/0913046336sUks.jpg
osoba która to zrobiła jest geniuszem emotka


Nie wiem, czy jest geniuszem, ale ja bym musiała chyba w więzieniu siedzieć, żeby mieć tyle czasu emotka
Szacun! emotka



dzięki dziewczyny emotka to miłe, że ktoś docenił:)


wow wow wow emotka


Oj należy się wielki szacun emotka emotka emotka Należy się główna nagroda,należy emotka




teraz się zawstydziłam <wstydniś>:P Dziękuję, to bardzo miłe. Myślę, że doskonale wiedzą do jakiego obrazu to nawiązanie (trudno nie wiedzieć), ale poziom w Laysach jest naprawdę wysoki i jest mnóstwo super marzeń. Przeglądam galerię i jestem pod wrażeniem pomysłowości innych - najlepsze agencje reklamowe mogą się schować;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5366169 Napisano: 17.09.2012 03:51:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

lilithbb napisał(a):

http://lays.pl/upload/0913046336sUks.jpg
osoba która to zrobiła jest geniuszem emotka


Nie wiem, czy jest geniuszem, ale ja bym musiała chyba w więzieniu siedzieć, żeby mieć tyle czasu emotka
Szacun! emotka



dzięki dziewczyny emotka to miłe, że ktoś docenił:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5351324 Napisano: 04.09.2012 08:47:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
normafia napisał(a):

aurorcia, asiakali, merkana- ja odnoszę wrażenie, że na to forum dostały się osoby rodem z dżungli (w przypadku merkany- z Kambodży). Łatwo jest obgadywać za plecami, teraz możecie się popisać odwagą i krytykować prosto w oczy. Zanim jednak to zrobicie, nie dajcie się podpuszczać takim osobom jak ejulek59, który chyba celowo z trzech nagrodzonych prac (2xhasło, 1xprezentacja= 1 auto, 2xnawigacja) wybrał akurat prezentację. Najpierw sprawdzajcie, co rzeczywiście wygrało. emotka



Tym bardziej, że w Absolwencie prezentacje były dozwolone. Więc nie było to działanie sprzeczne z regulaminem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5188848 Napisano: 16.05.2012 04:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
perlshine napisał(a):

A tak w ogóle co było niewłaściwego w tych hasłach co wybrali,że wybierają nowe? emotka



były dłuższe niż dopuszczał regulamin. Hasło miało mieć do 160 znaków, a niektóre miały grubo ponad (np. hasło, które wygrało auto miało ponad 300 znaków) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5188718 Napisano: 16.05.2012 03:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

kotmarian napisał(a):

ja trafilam bize poprzednio , ale na laptopa pewnie nie wpadnę, bo w moim zgłoszeniu nie było Palette ani nawet odniesienia do produktu


u mnie to samo emotka



u mnie też nie było odniesienia do Palette, a laptop dzisiaj wpadł. Nie traćcie nadziei emotka Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5188493 Napisano: 16.05.2012 01:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do mnie z laptopem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5178383 Napisano: 10.05.2012 11:22:05 w Połączenia nieodebrane
noever napisał(a):

Co to mogło dzwonić o 12:58 nr zastrzeżony?



To może być Celia z kosmetykami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5176458 Napisano: 09.05.2012 10:52:07 w Reklamacje wyników konkursów
No to trochę ich jeszcze będzie kosztował ten konkurs emotka Ale miło, że tak postanowili to rozwiązać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5162915 Napisano: 26.04.2012 05:57:25 w Dyskusje o wynikach konkursu

Plagiat ukryty występuje wtedy, gdy autor przejmuje fragmenty z cudzego utworu bez podania źródła i pierwotnego autora, a następnie wplata je do własnych wywodów. Odnosi się to nie tylko do dosłownych zapożyczeń (słowo w słowo, kopiowanie), ale również na odwzorowaniu danego utworu przy użyciu innych wyrazów, oddających jednak dokładnie tę sama treść i konstrukcję myślową (rodzaj wywodu).
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5160326 Napisano: 25.04.2012 10:29:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nocti napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tajemnicą blasku pana Wojciecha jest Tajemnica mojego blasku to 3 kilo milosci,ktore pod moim sercem gosci i radosc,ktorej doznalam,gdy na ten krok sie zdecydowalam.

Wiem, wiem, że to żadna zbrodnia wysyłać wersję damską, gdy się jest facetem i odwrotnie, ale to tak zabawnie zawsze wygląda w wynikach potem emotka a jeszcze ciąża u faceta to już w ogóle kumulacja emotka


WOW... Pan Wojciech ma szansę wygrać 1 mln $ bo tyle oferowali facetowi, który urodzi dziecko
emotka emotka


He he, od razu widać, że to brać konkursowa emotka Hasło bez ozdobników i słodzenia marce, podoba mi się, bo jest nietypowe w porównaniu do zgłoszeń owłosionych emotka



Tak, mi też się podoba emotka W ogóle najbardziej podobają mi się zgłoszenia, które nie słodzą palette. Chociaż wśród wazeliniarzy też jest kilka wartych uwagi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5160242 Napisano: 25.04.2012 10:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tajemnicą blasku pana Wojciecha jest Tajemnica mojego blasku to 3 kilo milosci,ktore pod moim sercem gosci i radosc,ktorej
doznalam,gdy na ten krok sie zdecydowalam.


Wiem, wiem, że to żadna zbrodnia wysyłać wersję damską, gdy się jest facetem i odwrotnie, ale to tak zabawnie zawsze wygląda w wynikach potem emotka a jeszcze ciąża u faceta to już w ogóle kumulacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0