Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#5160220 Napisano: 25.04.2012 09:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy autorem hasła o wyjeździe do mamy z konkursu Adidasa jest ktoś z forum? Bo hasło rzeczywiście super! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5148134 Napisano: 18.04.2012 12:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy z ostatniego tygodnia z Palette rozdali biżuterię? Ktoś się chwalił?
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#5131963 Napisano: 10.04.2012 12:02:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin_zelu napisał(a):

nocti napisał(a):

aurorcia napisał(a):

biżuteria z 30.03 emotka


iva napisał(a):

mam biżuterię z 30 emotka emotka emotka


To się ostatnio rzadko zdarza, żeby dwie osoby z forum ten sam dzień trafiły. Gratulacje emotka Choć wiem, że wolałybyście laptopa...



trzy emotka



cztery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4966250 Napisano: 20.01.2012 04:56:12 w Pomocy!!!!
Aha no i najlepiej chyba by było zmienić numer telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4966249 Napisano: 20.01.2012 04:54:50 w Pomocy!!!!
nocti napisał(a):

To jak pisze, że jedzie to odpisz, że może przyjechać o ile ma ochotę na noc w areszcie.


bez sensu, policja nie wsadzi go do aresztu tylko dlatego, że do niej przyjechał, a straszenie go tym, a potem nie wykonanie groźby tylko pokaże mu, że jest bezsilna i że tak naprawdę on może sobie robić co chce. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4966243 Napisano: 20.01.2012 04:53:36 w Pomocy!!!!
molly napisał(a):

yaro 2004 tylko że ja już mu mówiłam ,że dla mnie nie istnieje ... Bo napisałam mu za tym pierwszym razem jak się odezwał bardzo długi list na e-maila ,że jestem z kimś innym i ,że to koniec i życzę mu powodzenia w życiu i ble ble ble i że jeśli ma do mnie odrobinę szacunku to niech nie pisze więcej i da mi cieszyć się moim szczęściem....
Dodam że naprawdę byłam zakochana i uważam ,że byłam bardzo uczciwa wobec niego ... A miłość cóż jest ślepa ... emotka
Wszyscy mi go odradzali ale ja wiedziałam swoje ... i teraz mam psychola co mi pisze o 2 w nocy że do mnie jedzie ...



Właśnie dlatego dalej Cię nęka. Dla niego nawet taki mail ma duże znaczenie. Napisz tylko nie i koniec. Nie musisz mu się tłumaczyć i nie powinnaś tego robić! To już nie jego sprawa. Najskuteczniejsze będzie zwykłe nie życzę sobie kontaktów, taka jest moja decyzja powtarzane jak mantrę - jak prosi tylko jedno spotkanie - nie, ale dlaczego? - bo taka jest moja decyzja i tak w kółko, tylko nie możesz się złamać. Każde Twoje tłumaczenie on podważy, zwykłego nie podważyć nie może, bo nie ma punktu zaczepienia. A najlepiej, bo pierwszym wyraźnym komunikacie nie nie odzywaj się, nie reaguj, chyba, że przyjedzie do Ciebie - wtedy albo mówi mu to Twój narzeczony, albo Ty mówisz znowu to samo nie życzę sobie kontaktu i zamykasz drzwi przed nosem, albo jeśli nie jesteś w domu tylko w jakimś miejscu publicznym idziesz w jakieś bezpieczne miejsce, gdzie są ludzie, prosisz jakiegoś dużego mężczyznę o pomoc, idziesz na komisariat, wsiadasz do taksówki i jedziesz w bezpieczne miejsce, możesz uprzedzić taksówkarza co się dziej itp. Z byłym nie dyskutujesz!!! I bądź konsekwentna. Nie wymiękaj, nie tłumacz się, nie czuj się winna - jest dorosłym facetem, poradzi sobie z rozstaniem, a jak nie to to jest tylko jego problem. Wiem, co przeżywasz, bo miałam podobną sytuację. Tylko Twoja konsekwencja może coś zdziałać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4966207 Napisano: 20.01.2012 04:35:31 w Pomocy!!!!
molly napisał(a):

Potrzebuję pilnie pomocy (...)


napisz mu jasno, bez żadnych dodatków, historii i histerii i innych usprawiedliwień czy zmyślonych powodów, że nie życzysz sobie dalszych kontaktów, taka jest Twoja decyzja, a każdą próbę nękania zgłosisz na policję. I przede wszystkim poinformuj rodzinę i narzeczonego o całej sytuacji. To nie jest Twoja wina, że Cię nęka, a bliscy muszą wiedzieć jaka jest sytuacja. Jesli przyjedzie do domu niech wyjdzie do niego Twój tata albo narzeczony i powie to samo: że nie życzycie sobie kontaktów - bez żadnych tłumaczeń! Nie i tyle, taka jest wasza decyzja i na każde jego próby i prośby odpowiadacie Nie i koniec, bez tłumaczenia! Jeśli będzie Cię nękał dalej, a Ty wcześniej powiesz mu, że takie coś zgłosisz na policję to musisz być konsekwentna i to zgłosić! Jeśli postraszysz go policją, a potem nic nie zrobisz, to on będzie wiedział, że może sobie pozwolić na wiele. Nie chodź sama po zmroku, zawsze informuj kogoś gdzie jesteś i kiedy wrócisz.Na ślubie w Kościele możecie ustawić dwóch zaufanych kumpli przy drzwiach, żeby pilnowali. Nie kontaktuj się z nim, i poza pierwszą wyraźną jasną informacją, że nie życzysz sobie z nim kontaktu nie odpisuj na nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4777439 Napisano: 23.10.2011 11:58:31 w Wkurza mnie...
Przy niektórych promocjach rodzaju 3 w cenie 2 jest napisane na tabliczkach w sklepie przy produktach, że promocja dotyczy różnych smaków czy zapachów, ale żeby skorzystać z promocji musisz kupić trzy takie same. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4645107 Napisano: 01.09.2011 01:21:49 w Wkurza mnie...
yetko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


wkurza mnie to, że czuję dziwny nerwowy ucisk w żołądku i serduszku.. Synek poszedł do przedszkola i czuję dziwny lęk, nerwy mnie zjadają.. Jak sobie poradzi? Teraz właśnie je śniadanko..

Rozstanie było bezproblemowe - zobaczył dzieci i poleciał.. nawet nie zauwazył jak poszłam.. echh



Nie jesteś sama, ja czuję się dokładnie tak samo i też mnie to wkurza. A rozstanie - tak samo jak u Ciebie córka wyrywała mi się z ręki i pobiegła do dzieci. Zobaczymy co będzie jutro...
Z zupełnie innej beczki: wkurza mnie, że bilety z Warki jeszcze nie doszły.




To super, że Wasze dzieciaczki tak chętnie pobiegły do innych dzieci! Nie powinno Was to stresować, tylko cieszyć. Nadal jesteście dla Waszego dziecka najważniejsze na świecie, więc nie traktujcie tego jakoś osobiście emotka
Niestety często jest tak, że dziecko właśnie nie czuje lęku przed przedszkolem czy szkołą, ale ten lęk wzbudza w nim nadopiekuńcza matka. Nie mówię oczywiście, że tak jest u Was. Ale niesamowicie często jest tak, że mama czuje się urażona, że maluch chętnie idzie, nie płacze, nie wtula się w mamę. Czuje się wtedy odrzucona i zaczynają się wtedy teksty w stylu a ty sie nie boisz tak iść do tych obcych dzieci? a co będzie jak ktoś cię popchnie albo uderzy? jak ty sobie poradzisz, co? i wtedy maluch zaczyna bać się, wtula się w mamę, nie chce się od niej oderwać, a mama jest cała szczęśliwa, że nadal jest dla dziecka najważniejsza.

Najlepiej w ogóle nie pytać dziecka, czy się nie boi iść do przedszkola/szkoły. Ono mogło w ogóle do tej pory nie pomyśleć, że szkoła czy przedszkole to coś czego można się bać. Najlepiej maluchowi wszystko dokładnie wytłumaczyć, ale bez straszenia, ustalić, może nawet pokazać na zegarku jak będą ułożone wskazówki kiedy po nie wrócicie i tak jak napisała czarnygreg broń boże się nie spóźnić! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4538642 Napisano: 17.07.2011 08:28:44 w Paragony
kupię paragon TESCO Velvet - data bez znaczenia, bo jeszcze nie wysłałam zgloszenia:) Proszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4527765 Napisano: 12.07.2011 04:11:38 w Zakupy na konkursy - usługi
Szukam osoby, która kupiłaby mi mlekołaki w Hipermarkecie TESCO z listy... emotka proszę o kontakt na priv:) Zapłacę za zakupy i odwdzięczę się doładowaniem:] Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4527486 Napisano: 12.07.2011 01:57:32 w Zakupy na konkursy - usługi
Witam, potrzebuję dla siostry paragonu na Mlekołaki z nasionami z TESCO - sama nie mogę zrobić zakupów bo jestem poza miastem, a jej obiecałam. Proszę o priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4301403 Napisano: 19.04.2011 08:20:50 w Wkurza mnie...
tygrysek82bu napisał(a):

myszkaa1989 napisał(a):

Zerwał ze mną wczoraj chłopak...pojechałam 130 km do jego domu żeby mu zrobić niespodziankę.. a po godzinie on mnie zostawił ;( już nie jestem kochna, już nie ma szczęścia w moich dniach. Nie mówcie mi proszę , że jeszcze mam czas.. znam siebie i wiem , że nie pokocham już nikogo tak jak jego. Straciłam sens życia sens grania w konkursach sens wszystkiego...;(;(


byłam w tym samym wieku, kiedy mój eks zerwał ze mną wysyłając mi sms-a. Przeżyłam to bardzo, straciłam apetyt, wymiotowałam, nawet okres mi się zatrzymał, podejrzewano mnie nawet o ciążę, w sumie to sama nawet przez chwilę się bałam Jeszcze tego mi brakuje ! emotka Pomyślałam. To był koniec marca, na dworze zrobiło się cieplutko, na chodnikach zaroiło się od par, trzymających się za ręce, a ja zostałam sama...
Na szczęście szybko przechodzę z jednej skrajności w drugą, z wielkiego doła wzniosłam się na szczyt uczucia, a to za sprawą chłopaka, który od dawna kręcił się koło mnie, ale ja ślepa i zakochana w innym go nie zauważałam. W maju już byliśmy parą, a ja dodatkowo miałam satysfakcje, bo mój eks z płaczem i niemalże na kolanach prosił mnie o drugą szansę... ale ja drugi raz w to samo gó... się nie pakuję.
A z chłopakiem, którego poznałam mam trójkę wspaniałych maluchów (w tym bliźniaki, co by ktoś nie pomyślał, że mnożymy się rok w rok jak króliczki emotka a w czerwcu będziemy mieć swoją pierwszą okrągłą rocznicę ślubu - 5 latek emotka
Jak widzisz kochanie, teraz jest Ci ciężko , ale wkrótce staniesz z powrotem na nogi i sama przekonasz się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło emotka Głowa do góry!



Ja po zerwaniu z chłopakiem też straciłam chęć na wszystko. Długo nie mogłam się pozbierać, ale stwierdziłam, że tak nie może być. Zagrałam o kurs windusrfingowy i wygrałam go. A na kursie poznałam super chłopaka, który wyleczył moje złamane serce emotka Także nie załamuj się. Popłacz tydzień, a potem zrób rzeczy których do tej pory nie robiłaś. Szalej, baw się i poznawaj ludzi emotka Trzymam kciuki żebyś szybko poznała prawdziwego księcia z bajki, z którym będziesz na dobre i na złe emotka Buziaki Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4298955 Napisano: 18.04.2011 09:04:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
pechowa13 napisał(a):


No fakt wszyscy wygrywać nie mogą, ale jedna osoba wszystko wygrywać może?...
A Pan z agencji ,niezależnie od tego czy zna ww.Monię myślisz,że dałby Ci się w jakikolwiek sposób zdemaskować?
Ty miałaś teraz swoje 5 minut, zobaczymy jak w kolejnych konkursach polegniesz bo Monia Cię wgryzie i zobaczymy jak podejdziesz do sprawy.



Myślę, że w czasie tej rozmowy nie miał czasu się zastanawiać nad tym, co zrobić a czego nie zrobić, żeby nie dać się zdemaskować emotka Ogłuszyłam go piskiem radości na wstępie emotka Nie szukajcie teorii spiskowych na siłę.
A myślę, że moniau nie raz zgarnęła mi nagrodę emotka Przegrana mobilizuje mnie do walki ale nie na forum, tylko do walki, aby w następnym konkursie postarać się bardziej. I jak widać - opłaciło się emotka

Życzę dobrej nocy wszystkim, niech Wam się przyśni niezawodny sposób na wygraną, albo jakieś super hasło emotka Mówię poważnie! Buziaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4298925 Napisano: 18.04.2011 08:52:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
toffee napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

isiulka napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

anava napisał(a):

mia napisał(a):

anava napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

http://www.pelnap...a-para-do-mediolanu/

no i kolejna główna Moniki Urbaniak - powiedzcie mi jak to mozliwe, by ciągle zgarniała wszystkie główne?
A może ma chody z agencjami ...


przekupstwo, branie na litość... na bank żadne normalne sposoby...

sama przyznam że teraz na ten konkurs wysłałam świecąco-grającą makietę i cenzura


Żartujesz... naprawdę coś takiego wysłałaś? emotka


serio moim zdaniem było fajne

nie tylko świeciło itd ale robiłam to 2 tyg i nic nie wyszło. Nie dziwię się, bo to bym jednak Karlsbad więc nie było łatwo ich zadowolić. Ale po tym konkursie wiem, że coś tu lezy na rzeczy więcej niż tylko zaskoczenie komisji- oczywiście tylko w przypadku m-u.


no i tu jest pytanie czy to jest konkurs czy znajomości i skuteczne wykorzystywanie ,etc...

to nawet dla mnie ta sprawa zrobila sie już śmierdząca... wkurza mnie ze nie umieszczaja tych zwycięskich prac, chyba jako uczestnicy mamy prawo wiedzieć z czym przegralismy? A oni chyba tez nic do ukrycia nie maja, chyba...


no właśnie chyba..., o którym jak o Tragedii w Smoleńsku się nie dowiemy....
Uważam ,że warto byłoby zbrojnie zadziałać w jej sprawie.
Nasze wspólne starania, wielogodzinne prace, inwencje - po co ? By taka jedna szerokimi plecami, chamstwem, może spełnianiu męskich oczekiwań i tak Wam wszystko zgarnęła?...
Zastanówcie się - bo to śmierdzi jak nasz rząd!
Sama w pojedynke niewiele wskuram.




Muszę Was rozczarować. Konkurs nie był ustawiony. Oprócz Moniau jadę jeszcze ja i moja znajoma. Kupiłyśmy żelazka, dużo się napracowałyśmy nad stworzeniem prac i nie znamy nikogo z agencji. Kiedy zadzwonił do mnie pan z Philipsa spytałam czy może mi powiedzieć z jakich miast jeszcze osoby wygrały. Nie wiedział i długo szukał pozostałych wygranych pań. dyby znał Monikę od razy podał by jej miasto, a tak słyszałam, że przeszukiwał dokumenty i dużo czasu mu to zajęło.

Sama świecąca i mrugająca praca nie wystarczy. Nie wystarczy kilka diodek i wiatraczek. Musi być oryginalny pomysł, który to wszystko scala.
Przykro mi jak czytam taką nagonkę. Jasne, że chciałoby się żeby wiele dobrych dusz z forum wygrało, bo sporo tu niesamowitych osób, no ale wszyscy wygrać nie mogą.




Martwi mnie, że Pani pisze w liczbie mnogiej. Ja rozumiem, że można napisac w swoim imieniu np. nie znam nikogo z agencji ale nie za wszystkie osoby ręczyć. No i sprawa nieujawnienia treści i wyglądu prac - nie ma czym się chwalić?



Akurat za siebie i znajomą mogę ręczyć emotka I po tym jak zareagował Pan z Philipsa na prośbę o podanie miast pozostałych zwyciężczyń wnioskuję, że Pani Moniki też tam nie znają emotka Ale to tylko przypuszczenia, wiem, że każdy i tak będzie wiedział swoje emotka
Mam nadzieję, że jak moje nazwisko zacznie pojawiać się przy dużych wygranych (a mam nadzieję, że tak będzie, po prostu na razie nie mam czasu na konkursy;) to mnie nie zjecie żywcem na forum emotka
Jestem na forum od dawna i smuci mnie to jak się zmienia. Kiedyś była mniejsza grupa osób, ale bardziej życzliwych, ludzie chętniej sobie pomagali. A teraz zabawa i fajne hobby zmienia się w jakiś dziwny wyścig i większość tylko patrzy, żeby inny nie miał więcej niż on.

Nie zamierzam nikogo przepraszać, że wygrałam, publikować swojej pracy czy posypywać głowy popiołem emotka Mam zamiar świetnie się bawić w Mediolanie razem z dziewczynami, a wszystkim życzę jak najwięcej takich fajnych nagród.
Mam nadzieję, że każdy wkrótce wygra swoją wymarzoną wygraną emotka Może wtedy znowu atmosfera na forum oczyściłaby się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4298868 Napisano: 18.04.2011 08:36:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
pechowa13 napisał(a):

isiulka napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

anava napisał(a):

mia napisał(a):

anava napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

http://www.pelnap...a-para-do-mediolanu/

no i kolejna główna Moniki Urbaniak - powiedzcie mi jak to mozliwe, by ciągle zgarniała wszystkie główne?
A może ma chody z agencjami ...


przekupstwo, branie na litość... na bank żadne normalne sposoby...

sama przyznam że teraz na ten konkurs wysłałam świecąco-grającą makietę i cenzura


Żartujesz... naprawdę coś takiego wysłałaś? emotka


serio moim zdaniem było fajne

nie tylko świeciło itd ale robiłam to 2 tyg i nic nie wyszło. Nie dziwię się, bo to bym jednak Karlsbad więc nie było łatwo ich zadowolić. Ale po tym konkursie wiem, że coś tu lezy na rzeczy więcej niż tylko zaskoczenie komisji- oczywiście tylko w przypadku m-u.


no i tu jest pytanie czy to jest konkurs czy znajomości i skuteczne wykorzystywanie ,etc...

to nawet dla mnie ta sprawa zrobila sie już śmierdząca... wkurza mnie ze nie umieszczaja tych zwycięskich prac, chyba jako uczestnicy mamy prawo wiedzieć z czym przegralismy? A oni chyba tez nic do ukrycia nie maja, chyba...


no właśnie chyba..., o którym jak o Tragedii w Smoleńsku się nie dowiemy....
Uważam ,że warto byłoby zbrojnie zadziałać w jej sprawie.
Nasze wspólne starania, wielogodzinne prace, inwencje - po co ? By taka jedna szerokimi plecami, chamstwem, może spełnianiu męskich oczekiwań i tak Wam wszystko zgarnęła?...
Zastanówcie się - bo to śmierdzi jak nasz rząd!
Sama w pojedynke niewiele wskuram.




Muszę Was rozczarować. Konkurs nie był ustawiony. Oprócz Moniau jadę jeszcze ja i moja znajoma. Kupiłyśmy żelazka, dużo się napracowałyśmy nad stworzeniem prac i nie znamy nikogo z agencji. Kiedy zadzwonił do mnie pan z Philipsa spytałam czy może mi powiedzieć z jakich miast jeszcze osoby wygrały. Nie wiedział i długo szukał pozostałych wygranych pań. dyby znał Monikę od razy podał by jej miasto, a tak słyszałam, że przeszukiwał dokumenty i dużo czasu mu to zajęło.

Sama świecąca i mrugająca praca nie wystarczy. Nie wystarczy kilka diodek i wiatraczek. Musi być oryginalny pomysł, który to wszystko scala.
Przykro mi jak czytam taką nagonkę. Jasne, że chciałoby się żeby wiele dobrych dusz z forum wygrało, bo sporo tu niesamowitych osób, no ale wszyscy wygrać nie mogą. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4153454 Napisano: 18.02.2011 03:41:00 w Wkurza mnie...
Aaaa wkurzyłam się emotka wróciłam po tygodniu ferii z domu do mieszkania na studiach i mam w skrzynce trzy awiza z upsa! Trzecie i ostatnie emotka teraz muszę jechać po moją paczkę na drugi koniec miasta - jakaś godzina drogi komunikacją miejską emotka a ostatnie dostarczenie było dzisiaj! Spóźniłam się 2 godziny z powrotem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4149482 Napisano: 17.02.2011 12:09:20 w Rossmann
czarnaporzeczka2 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

bostonekk napisał(a):

odebrał już może ktoś chusteczki Neutrogena?



Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 18.02.-4.03.2011r.
jeszcze za wcześnie


Napiszcie czy są jakieś problemy z odbiorem, czy produkt bierze się normalnie z półki? W nd chciałam się wybrać a nie chce się znów najeździć za z żelem do mycia twarzy



Produktu raczej nie bierzesz z półki. Podchodzisz do pracownika i informujesz go, że przyszłaś pod odbiór nagrody z tego i z tego konkursu. Oni nagrody maja na zapleczu. Te z półek przeznaczone są na sprzedaż. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4148316 Napisano: 16.02.2011 10:37:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agamaty napisał(a):

ignam napisał(a):

marina napisał(a):

gosia16 napisał(a):

http://www.wysoki...y.pl/kanada/0,0.html

zobaczcie ranking drugiego etapu ,żenada
emotka



Super, nieźle się uśmiałam emotka


Zobaczcie teraz emotka
emotka


e-konkursy dziękują za pozdrowienia! emotka emotka



O kurczę emotka moje pozdrowienia dla e-konkursów są w rankingu :d esktra, nauczyłam się hackować emotka czyli teraz jeżeli tylko uzbieram odpowiednią liczbę punktów - nie za dużą - żeby mnie nie wywalili i nie za małą - tak żeby zająć miejsce na podium, to mogę cieszyc się wygraną? emotka super emotka



Juz jest posprzątane emotka



och nie, och nie emotka i co ja biedna teraz zrobie... nici z rocznego zapasu kremów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4148309 Napisano: 16.02.2011 10:35:04 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

AgaAga napisał(a):

mio napisał(a):

wkurza mnie ze dzis wyszłam ze szpitala po artroskopii kolana i dali mi
zastrzyki do robienia w brzuch na 10 dni emotka emotka emotka w zyciu sobie tego nie zrobie emotka emotka



Musisz emotka
To przeciwzakrzepowe, poproś kogoś z rodziny.
Mój ojciec sam sobie robił, jakoś mu się udawało. Mnie wkurza, że dzieć miał juz wyzdrowieć i znów jakiś kryzys go dopadł
emotka


To nic nie boli, chwytasz fałdkę skóry, wbijasz i powoli wstrzykujesz,i po sprawie, jeden raz zrobisz i uznasz ze nie bylo sie czego bac:)
Igły są cieniutkie, a zastrzyk niebolesny. Nie da sie bynajmiej zrobić go źle:)


joan napisał(a):

cudaczek napisał(a):

joan napisał(a):

79magda - ale przecież w bazie jest tylko ponad 1000 aktualnych konkursów, a do tego my hurtowo gramy we wszystkich, więc nikt inny nie ma szansy wygrać emotka


właśnie, właśnie, jak Wy dwie się zabieracie do gromienia konków, to nawet wszystkie mugolowe chomiki wycofują się z przerażenia... emotka emotka emotka


Zdradzę Ci mój Konkursowy Sekret: od 4 lat nie sypiam i planuję to ciągnąć jeszcze przez dekadę, a do tego kupiłam ongiś dwie białe myszki i aktualnie mogę grać na 4687 słupów emotka Że nie wspomnę, iż każde z tych 4687 stworzeń posiada sporą fantazję, obsługuje urządzenia biurowe i smaży naleśniki na śniadanie. Ot, przepis na sukces emotka



ostatnio za nalesniki zgarnęłam całkiem niezłą patelnię w konkursie emotka kto wie, może to Twoje myszy zgarneły 3 pozostałe? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0