Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#4116713 Napisano: 06.02.2011 11:31:10 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

http://www.facebo...osts/132442626823085

BRAWO KONKURSOWICZE! oby tak dalej... emotka



rewelacyjne emotka dawno tak sie nie ubawiłam emotka




a ja jestem zażenowana emotka chyba przestanę mówić znajomym, że gram w konkursach, bo wstyd, że mogą mnie połączyć z czymś takim emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116509 Napisano: 06.02.2011 09:55:30 w Wkurza mnie...
Nosz jak mnie wkurza to Avanti! Czy ktoś wie czy w tym konkursie http://avanti24.pl/moda/0,111771.html zmienne ip działa? Tzn. czy mogą sobie nabijać głosy? Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4116480 Napisano: 06.02.2011 09:42:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Avanti emotka Jak w kilka godzin ze 100 głosów można zrobić 400?! myślicie, że będzie tam jakaś weryfikacją oszustów? Cały dzien zbieram, proszę znajomych i ludzi z forum a i tak wypadłam z rankingu emotka mam dość Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4114085 Napisano: 05.02.2011 10:49:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
leelee napisał(a):

musztarda napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Swoją drogą - znalazłam kolejny sposób na wygrywanie emotka Powoływanie się na siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta) - dokładnie w tej formie! Wygrało to i auto w zetce i wakacje emotka :D:D


Chyba wiem o kim piszesz bo tez mi sie to rzucilo w oczy, o siodemce dzieci ta pani pisze tez w konkursie na wymarzone walentynki w avanti emotka



to były teksty Pani Dagmary, ale naprawdę bardzo fajne były emotka



Nie, nie emotka Ja uważam, że ten tekst, który wygrał autko w radio zet był naprawdę świetny emotka
Tylko zauważyłam to zdanie już w kilku innych konkursach opisowych, w tym w jednym, w którym wygrał wycieczkę emotka Ot, po prostu taka ciekawostka emotka W końcu każdy sposób jest dobry emotka

A tego konkursu avanti w ogóle nie przeglądałam, za dużo tych wpisów tam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4114081 Napisano: 05.02.2011 10:46:37 w PLAGIATY
misiek napisał(a):

madzdz święta racja podpisuje sie pod tym 2 rękami mało sie wypowiadam w temacie plagiatu bo mi sie żygać chce jak czytam ze to moje... za chwile to moje ..... po 2 dnia to juz zerżnieta gdzie tutaj dużo zabawy radosci przecież to czysta kpina każdy moze sobie przypiąc ze wczesniej to napisał - ze ktoś skopiował niestety zdrowy rozsądek przegrywa na tym forum nad głupotą i niektóre osoby gotowe były by sprzedać swoja matkę ojca żeby tylko być orginalni i wygrać torbę ekologiczna na zakupy ŻENADA Obudzcie sie teraz każdy kolejny konk i ktos nie świadomie świadomie powieli hasło z 2001-2010 roku nawet nie wiedząc o tym ale odrazu stado hien!!!! bo jak można was nazwać zaraz zabierze sie za pisanie do agencji >Ale szczerze nikt swoje hasła nie opatentował nie zastrzegło to mozecie cenzura zdziałac a Polak został dawno nauczony masz łeb i h.... to kombinuj SZKODA SŁÓW to gorzej jak za okupacji podpier... zgnoić zakapowac 2 osobę to niektórych z was piorytet

madzdz napisał(a):

sniper1 napisał(a):

Większość z tego portalu kombinuje jak wygrać, może zamiast karcić wskażecie sposoby jak omijać plagiat.
Podajcie stronę na której za małą cenę autor zgadza się na wykorzystanie jego hasła lub zdjęcia do konkursu.
Nie twórzcie nowej inkwizycji tylko pomagajcie...


Czytając takie posty mam wrażenie, że duch zdrowej rywalizacji i czerpania przyjemności z udziału w konkursach już dawno przestał istnieć.


emotka




Wydaje mi się że madzdz miała zupełnie co innego na myśli niż Ty. Jej chyba chodziło o to, że używanie cudzych zdjęć albo kupowanie cudzych zdjęć aby wziąć udział w konkursie to głupota. Że tworzenie zdjęć czy wierszyków na konkursy to część przyjemności jaka z nich płynie. Że fajnie coś stworzyć samemu a nie ukraść.

Natomiast raczej nikt tutaj nie plumka się o podobnie brzmiące hasła, ale o całe wiersze lub zdjęcia. Wybacz, ale Leśmian nie musi patentować swojego wiersza, żebyś nie miał prawa go użyć jako swojego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4113308 Napisano: 05.02.2011 06:11:35 w Oddam za darmo
Hmmm... mam podwójne zaproszenie do teatru w Łodzi - teatr Arlekin - 6 stycznia, godz. 19 - \Janulka, córka Fizdejki - niestety mój chłopak musi pilnie wyjechać i nie mam z kim pójść emotka
Ale sprawa wygląda tak, że jest to wygrana z portalu mmlodz. Niby wystarczy podać nazwisko przed wejściem i odebrać zaproszenie, ale w ogóle nie orientuję się, czy sprawdzają dowód i czy ktoś kto poda moje nazwisko będzie mógł sobie wejść czy np. ja będę musiała jechać odebrać to zaproszenie. Ktoś wie, ktoś chce? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111870 Napisano: 05.02.2011 12:52:14 w PLAGIATY
Za to na emaluszkach jedno zdjęcie jest nawet autorstwa pani Anne Geddes emotka Czy ludzie naprawdę myślą, że nikt tego nie rozpozna? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111866 Napisano: 05.02.2011 12:42:06 w PLAGIATY
kingaa napisał(a):

A co z tym konkiem gdzie już jedna Pani przywłaszczyła wierszyk Ciasteczka

http://www.facebo...8091512&comments

Wierszyki Magdaleny R. można znaleźć na necie.

Wiersz nr1.
http://www.google...p;fp=58fe8bbbf578988

Wiersz nr2.
http://www.google...p;fp=58fe8bbbf578988

Wierszyk Grzegorza R.i w necie też jest

http://www.galeri..._walentynkowe/14.pdf

http://mojursynow...ynkowe_zyczenia.html

to samo tyczy się Karoliny S.

http://www.moje-c...om/cytaty/kobiety/40



nie tyle te są zjechane z internetu emotka

a co do emaluszków to tam sporo więcej zdjęć jest ściągniętych z neta emotka Ale sejsa trwa, nie mam czasu się bawić w polowanie na czarownice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111860 Napisano: 05.02.2011 12:24:43 w PLAGIATY
sniper1 napisał(a):

Większość z tego portalu kombinuje jak wygrać, może zamiast karcić wskażecie sposoby jak omijać plagiat.
Podajcie stronę na której za małą cenę autor zgadza się na wykorzystanie jego hasła lub zdjęcia do konkursu.
Nie twórzcie nowej inkwizycji tylko pomagajcie...




Ja nie wiem, gdzie sa takie strony. Są na pewno jakieś banki zdjęć, ale nie wiem czy nawet jak kupisz taką fotkę to masz do niej pełne prawa i możesz używać jej w konkursie. Na pewno zawsze możesz szukać właściciela fotki i spytać czy możesz wykorzystać jego fotkę odpłatnie lub nieodpłatnie w konkursie.

Chociaż nie bardzo rozumiem po co te kombinacje. W przykładzie emaluszków i tak będzie to złamanie regulaminu, bo ma być Twoje dziecko.
Po drugie nie prościej i nie lepiej zrobić jednak swoją fotkę? Jak nie masz żadnej pasującej albumie, to chwilę pomyśleć nad koncepcją i zrobić zdjęcie? Przecież to trwa niedługo, a ile zabawy przy tym i satysfakcji jak wygra Twoja fotka. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111851 Napisano: 05.02.2011 12:03:21 w PLAGIATY
dolly napisał(a):

damianwro napisał(a):

dolly napisał(a):

może coś przegapiłam, ale...
zdjęcie na emaluszkach jest w całości a na tym drugim wykadrowane, także cos tu nie gra...
Chyba sie troche zapędziliście, bo autorem moze byc ta sama osoba co umieściła zdjęcie tam i tu...


Jak chcesz to wytnę samą stopę i zmienię kolory na blade albo niebieskie. Autorem zdjęcia mnie to jednak nie uczyni. Odwrócenie w poziomie, zmiana kontrastu i głębi kolorów to podstawowe opcje programów do obróbki grafiki - autor by nie kombinował.




to sie zgadza, ale ja widzę pierwsze zdjęcie (to co dodane na śmiesznych zdjęciach) wykadrowane, a w e-maluszkach -powiedzmy, że- w rozmiarze oryginalnym.




to spójrz na to emotka
http://www.tineye...6140a1540c874f409d4/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111632 Napisano: 04.02.2011 10:03:45 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

taaga20 napisał(a):

Wkurzyłam się ... że zapomniałam dodać do ciasta proszku do pieczenia emotka ale chociaż ładny zakalec wyszedł emotka


a pamiętacie taki placek szczęścia? herman chyba czy jakoś tak emotka trzeba było taką papkę trzymac przez tydzień i upiec. nie doczytałam instrukcji do końca i nie tylko proszku nie dodałam, ale i mąki, jajek i całej reszty emotka żeby był 'szczęśliwy' to wszyscy musieli go zjeśc emotka ale guma wyszła. pamiętam do dziś, a to ładnych parę lat temu było emotka emotka


i jeszcze chyba musiało się to rozmnożyć i obdarowac 10 osób.. i każda od początku musiała na nowo robić swoje papki.. i łańcuszek szczęścia się rozwijał.. i popatrz jakie dziś społeczeństwo szczęśliwe!! emotka




zawsze się zastanawiałam co sanepid na takie ciasto by powiedział emotka
Mi w każdym razie z tego co pamiętam smakowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111599 Napisano: 04.02.2011 09:55:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
damian6d17 napisał(a):

Konto od 2 grudnia 2009 i to dopiero pierwszy post, fajna sprawa.

inga_iga, Wybacz, ale Pratchett mi każe to zrobić.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.

zielonaszpilka, no hasło jak hasło. Rozumiem jakby wygrało uczciwie, ale ten święcący czterokołowiec nie był potrzebny.



Damian, co nie jest zabronione, jest dozwolone emotka
I tyle emotka

Ja jestem szczerze zadziwiona ile negatywnych emocji skrywają w sobie ludzie emotka Przecież taka frustracja musi Was strasznie zżerać od środka. Musicie być nieszczęśliwymi ludźmi.
Nikt Was nie okradł, niczego Wam nie zabrał, a tyle jadu i złości emotka Już nawet ktoś pisał donosy do organizatorów obecnie organizowanych konkursów, aby uważali na panią Monikę emotka

Prawda jest taka, że ewentualne pretensje można mieć do organizatora, która to prawda była tu już wypowiedziana kilkanaście razy.
Kolejna prawda to taka, że na podstawie tego regulaminu z bh ja nie stwierdziłabym kategorycznie, że chodzi im o hasło złożone ze słów i tylko takie hasła będą przyjmować. Miało być hasło, co z resztą, nie wiadomo i tu znowu co nie jest zabronione jest dozwolone emotka

Echh... emotka ostatnio też widziałam konkurs, w którym do wygrania była wycieczka - trzeba było napisać postanowienie noworoczne i wygrał gość, który nie miał najciekawszego tego uzasadnienia, ale opisał swoje długie i ciężkie życie z żoną i napisał, że ma siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta). Jedna z uczestniczek napisała, że ma wrażenie, że wziął komisję na litość. Co komisja na to? No cóż.. nikt nie mówił, że nie można na litość emotka Trzeba pamiętać, że najlepszą strategią jest zawsze strategia wygrywająca
Bardzo mi się to spodobało i może niech każdy to sobie zapamaięta.

Jak świat światem oszukiwali i organizatorzy i uczestnicy. Świata nie zbawicie, a co sobie tu nerwów napsujecie, to Wasza strata emotka

Swoją drogą - znalazłam kolejny sposób na wygrywanie emotka Powoływanie się na siódemkę dzieci (od przedszkolaka do studenta) - dokładnie w tej formie! Wygrało to i auto w zetce i wakacje emotka :D:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4111539 Napisano: 04.02.2011 09:37:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale wiecie, co jest najlepsze? Że z tych wszystkich haseł w tym konkursie, hasło pani Moniki na serio podoba mi się najbardziej emotka Nawet bez tej całej otoczki, całkiem fajne to hasełko miała. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4109589 Napisano: 04.02.2011 12:25:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
paryzanka napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

paryzanka napisał(a):

bethan napisał(a):


nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
Od początku stycznia to już... 4!. Nieźle.


4? od stycznia? a gdzie?

ps. pewnie od klejenia i wąchania kleju może cos dla moniau zaszkodziło i ma nowe pomysły plastyczne...moze niedługo cos będzie fruwało, a nie tylko kółko sie kręciło?
hahaha




takie wiadomości, to dla mnie jednak chyba świadectwo tego, że w tym wszystkim chodzi o zazdrość, a nie o to, że zagrała na 2 nazwiska czy do konkursu na hasło dodała rysunek (w końcu w takich konkursach chodzi też o kreatywność, a haseł w konkursie są tysiące, ilu było tak kreatywnych by pokusić się o coś więcej?)


chyba tylko współczuć bezwzględności i chciwości...moniau nawet biletu do kina nie przepuści, a skoro rzeczywiście ma 2 nazwiska, więc zgodnie z prawem nagroda nie powinna być wydana. Powinna podac pełne dane. TAKIE JAKIE MA W DOWODZIE OSOBISTYM.

na bilety do kina (chyba widziałam na minimini?)napisała na:
- maksio u. poznań
- maksio s. konin
-max u. poznań
+półroczna córka... poznań
tyle wygrywać i nie stać na bilety do kina dzieciaka zabrać? przecież sprzedała te 10 rowerów, co synek za malunki wygrał...
rysuje za syna, przecież to widać.
Akurat na pracach plastycznych sie bardzo dobrze znam
A pierdoły które pisała na forum, że dziecko niedowidzi i trenuje malunki to głupstwo..
emotka
czy ktoś zazdrości takiemu małostkowemu, bez honoru, obmawianemu człowiekowi?
CZEGO?
Że jest pośmiewiskiem? I dzieki fotom każdy wie jak rodzinka wygląda i każdy w Poznaniu sie śmieje?
Przeciez to nie są dzieła artystyczne, to tandeta jak z jarmarku to co moniau tworzy i myslę że każdy z WAS gdyby tylko chciał to by takie g...wno naprodukował...




To czemu nie produkuje takiego g***a?! emotka A skoro od tak potrafi takie cenzura wyprodukować to pewnie potrafi też zrobić coś lepszego! Więc niech nam pokaże jak wygląda prawdziwa sztuka! emotka
Rozumiem, że Ty tak wygrasz 10 rowerków, to konkursy o bilety kinowe czy kosmetyki odpuścisz, bo nie można być zachłannym? emotka
Oj ludzie, ludzie...

chociaż przed samym sobą byście byli szczerzy emotka
Skoro nie zazdrości, skoro się z niej śmieje, to skąd tyle jadu i zawiści w tych wszystkich postach? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4109518 Napisano: 04.02.2011 12:11:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oj przestańcie tą nagonkę. emotka Strach wejść w jakikolwiek wątek. Jestem kilka lat na tym forum i jest coraz gorzej. Kiedyś było tu bardzo sympatycznie, nawet bez pisania miło było sobie poczytać posty innych. Zawiści nie było, zazdrość konstruktywna, ale tylko w parze ze szczerymi gratulacjami, gdy ktoś coś wygrał.

Niech pierwszy rzuci kamień ten, co w konkursach gra tylko na siebie, kto wysyła zgłoszenia tylko z jednego telefonu, z jednego maila, kto zawsze miał na wszystkie zgłoszenia paragony, kupony itd, ktoś kto, gdyby wiedział, że dzięki pracy dołączonej do kuponu ma szansę wygrać auto, tej pracy by nie zrobił.emotka


Dajcie już spokój, bo to naprawdę nudne się robi. Teraz ten temat będzie wałkowany miesiąc? Może zamiast tracić czas na obrażanie się na forum, poróbcie jakieś prace plastyczne? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4107435 Napisano: 03.02.2011 06:07:26 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, a raczej smuci, że u mojego psiaka wykryto guza prostaty emotka i męczy się biedaczek i nie wiadomo, co z nim dalej będzie. Na razie jedzie na lekach, ale potem co? operacja? Uśpienie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106762 Napisano: 03.02.2011 02:59:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
radekstanecki napisał(a):

wsciekly napisał(a):

musztarda napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ejj zmieńmy temat, powściekajmy się na coś innego! np. na ROSSNET emotka znowu wielkie G! kto ma jakiś sposób na wygrywanie tam?:> Może też muszę kserować cycki? Nie publikują wygranych zgłoszeń, więc kto wie, co ludzie tam dodają...

więc jak, na rossnecie żeby wygrać mam pokazać cycki, zaświecić, zatańczyć, przekupić diabła czy co?!


spróbuj emotka

kumpela kiedyś tam wygrała, bo dziecko wstawiło zaszyfrowany tekst
i to jak widać chwyciło jury za serce emotka


och ty juz skoncz z tymi bajkami, czego to twoi znajomi w branzy konkursowej nie zdzialali, bo to juz sie robi najzwyczajniej w swiecie nudne



nudna to TY jesteś - niestety
i każdego wkurza ta Twoja musztardowa upierdliwość - nikt nie ma prawa do żadnej wypowiedzi
tylko musztarda huzia na Józia emotka



Ja tam nie wiem co i jak. Przy pierwszej okazji udało mi się tam trafić nagrodę (z mexxa perfumy plus torba na laptopa), później jakoś nie, ale gwarantuję że cycków nie pokazywałem. Po prostu trza mieć 3%talentu i 97%szczęścia i da się! emotka



a szkoda emotka może właśnie wtedy wystarczyłoby 3% talentu i 97% cycków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106605 Napisano: 03.02.2011 02:24:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
ejj zmieńmy temat, powściekajmy się na coś innego! np. na ROSSNET emotka znowu wielkie G! kto ma jakiś sposób na wygrywanie tam?:> Może też muszę kserować cycki? Nie publikują wygranych zgłoszeń, więc kto wie, co ludzie tam dodają...

więc jak, na rossnecie żeby wygrać mam pokazać cycki, zaświecić, zatańczyć, przekupić diabła czy co?! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106581 Napisano: 03.02.2011 02:18:19 w Rossmann
halfpint napisał(a):

Ja też nic, chociaż podejrzewałam, że tak będzie - w konkursach bez paragonów na rossnecie bierze udział tak dużo ludzi (myślę, że nie przesadzę pisząc, że ponad tysiąc), że trzeba mieć naprawdę farta. emotka




myślę, że ponad tysiąc to bierze udział z paragonami emotka tutaj nagród było 240 - każdy z nas na pewno wysłał kilka zgłoszeń - 2 minimum - a praktycznie nikt nie wygrał, więc ja myślę ze nie tysiąc osób ale kilka tysięcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4106533 Napisano: 03.02.2011 02:11:37 w Rossmann
benasia napisał(a):

faktycznie bardzo dużo tych samych imion... podejrzane emotka




bez przesady emotka nie doszukujmy się aż takiego spisku emotka po prostu to bardzo popularne imiona emotka
a że facetów mniej? w końcu to rossnet emotka chyba jasne, że więcej kobiet siedzi na takim portalu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0