Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#3666812 Napisano: 31.08.2010 09:42:23 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję z całego serca:
keiti78zg emotka ariadnaa emotka piotroncia emotka polec emotka dorota19791 emotka sylwika76 emotka wesoyromek emotka lolo emotka moon400 emotka zaczytana-pola emotka 79magda emotka aneciaa emotka ignam emotka fructisa emotka tedance emotka shorty87 emotka kasiamatmsncom emotka agnus27 emotka mmaddamm emotka cudaczek emotka l0ginka emotka arta emotka muzulmanka emotka
Mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo!

Jesteście niesamowici!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3666749 Napisano: 31.08.2010 09:21:18 w Pomocy!!!!
emotka emotka Robię sobie właśnie listę dobrych duszyczek, którym muszę się jakoś odwdzięczyć emotka Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3666725 Napisano: 31.08.2010 09:13:07 w Pomocy!!!!
Wzruszylam się! Dzięki wielkie! emotka Ten cholerny internet blokuje mi nawet czat na facebooku emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3666684 Napisano: 31.08.2010 09:02:55 w Pomocy!!!!
To jakiś koszmar! Dzisiaj ostatni dzień głosowania, a ja siedzę w Anglii, nie dość że od 6 do 20 byłam w pracy, to mam internet z sieci telefonicznej vodafon, która blokuje mi dostęp do wiekszości stron, bo nie udowodniłam jej, że mam 18 lat!emotka nie mogę przez to kliknąć wielu osobom w różne linki, aby mogły mi się zrewanżować klikiem emotka
Proszę pomożcie - ostatnia godzina głosowania, a jak wylecę z pierwszej 20 to nie mam szans.
Wystarczy kliknąć w łapkę przy napisie oceń http://mlodziwlod...eedom/zycie-na-fali/
Wyślijcie swoje nicki na PW to jak wrócę do Polski to jakoś się poodzwięczam, albo klikaniem, albo kodami albo coś emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3639618 Napisano: 20.08.2010 06:39:24 w Dziś cieszę się z.....
mrufka napisał(a):

cieszę się ze zdania prawka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Dzisiaj zdałam, za drugim podejsciem, ale dla mnie to super emotka emotka


gratuluję emotka podobno za drugim razem zdają najlepsi kierowcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3639593 Napisano: 20.08.2010 06:28:25 w Dziś cieszę się z.....
nikt się z niczego nie cieszy?! życie jest takie piękne i strasznie się z tego cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3637473 Napisano: 19.08.2010 08:23:25 w Dziś cieszę się z.....
a ja cieszę się dziś, że poznałam kogoś, na kim już bardzo mi zależy - co się praktycznie nie zdarza emotka a co najlepsze można powiedzieć, że wygrałam Go sobie w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3634568 Napisano: 19.08.2010 08:49:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
eee a o co chodzi? dostałam maila o treści To jest weryfikacja głosu oddanego w konkursie BoboFrut Rośniej razem z nami.

Zgodnie z regulaminem:

Zestawy zdjęć laureatów konkursu będą wyrywkowo weryfikowane pod kątem stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach.\

Głosowałam użytkownikom na zdjęcia, ale co to za weryfikacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3632384 Napisano: 18.08.2010 02:01:30 w Paragony
Poszukuję paragonu z Liptona z Reala emotka dowolny dzień bo słałam ostatniego. Jestem świeża jeśli chodzi o konkursy promocyjne i po porażce pierwszego dnia wywaliłam paragony z liptona emotka a teraz przyszedł mi sms z rezerwy emotka emotka
moge oferować jakieś doładowanie
oferty na PW!
aha, ewentualnie mam jeszcze apargon z chupa chupsa i z górskiej natury Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3608221 Napisano: 09.08.2010 02:49:25 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
slavek napisał(a):

Moja żona dostała dziś jogurty firmy Warmia (Polmlek Olsztyn). Wie ktoś z jakiego to konkursu?



Moja siostra tez je dostała emotka To jakiś konkurs w którym trzeba było odpowiedzieć na pytanie dlaczego te jogurty są dla Ciebie dobre, co z tym koenzymem q10, jak na Ciebie działa i ogólnie co jeszcze robisz żeby się zdrowo odżywiać emotka coś takiego, ale też nie pamięta na jakim portalu był ten konk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3577886 Napisano: 28.07.2010 07:45:01 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

Mnie właśnie wkurzyło to, że konk Kopiko kasa ja Jawie okazał się konkursem na ciekawy życiorys emotka

Trzebabyło napisać jak rozplanujesz wydatki by starczyło na jak najdłuższy pobyt na Jawie, a wygrały zwykłe życiorysy emotka



Ale to co jest na stronie, to nie są odpowiedzi konkursowe emotka To są po prostu krótkie notki o tych, którzy wygrali. Oficjalne rozdanie biletów odbyło się 23 lipca na specjalnej gali. A na stronce po prostu przybliżyli sylwetki zwycięzców emotka

a mnie wkurza, że rozstałam się wczoraj z chłopakiem i chociaż nie cierpię to jednak chciałabym się teraz do niego przytulić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3556589 Napisano: 19.07.2010 10:43:42 w Wkurza mnie...
finessa napisał(a):

mio napisał(a):

finessa może Izotek?
jak nic nie pomaga...
Moj facet brał bo nic nie pomagało dziś jest super



Nie działa na mnie, miałam przepisane, w dodatku to jest bardzo ryzykowny lek, tak mówił dermatalog, który mi go przepisał. Efektów żadnych.

Nie mogę używać tabletek Diane, bo jestem uczulona na jakiś składnik, ogólnie jestem alergiczką. Zastanawiam się czy to aby na pewno jest trądzik pospolity, bo może to ma związek z moją chorobą. Jestem alergiczką z astmą emotka Uczulona jestem na bardzo dużo rzeczy, i większości muszę unikać np. jabłek, jajek, papryki, przypraw, cynamonu emotka
To, że przytyłabym 10kg nie zrobiłoby u mnie dużej różnicy, bo jestem osobą z granicy dolnej normy na pograniczu niedowagi emotka powinnam przytyć jakieś 6kg, także dodatkowe 4kg zrzuciłabym ponieważ ćwiczę regularnie na siłowni emotka ale niestety, cholerna alergia emotka

henryczka62 mam i na plecach, ale to potówki, które raz wywalą mi całą partią, schodzą, jest spokój i znowu, ale te są nieszkodliwe i szczerze gdyby tylko to z twarzy zeszło tymi zupełnie nie przejmowałabym się emotka


Po pierwsze dziewczyny, od tabletek się nie tyje. Tyje się od tego, że tabletki mogą zwiększać apetyt - więcej jesz, więc tyjesz. Jedz normalne, zbilansowane posiłki, ćwicz, a nic Ci nie będzie, ewentualnie możesz mieć wahania 1-2 kg, od wody zatrzymanej w organizmie, ale tyje się od jedzenia i braku ruchu a nie od tabletek!
To raz, dwa Finessa - miałam problem z trądziekiem na plecach - pomagał mi Zineryt plus jakieś antybiotyki doustnie, ale gdy przestawałam się smarować po 2-3 miesiąc zaczynały wyskakiwać znowu krostki. Na pewno dużo mniej ale jednak. Teraz zaczęłam brać tabletki anty i rzeczywiście wszystko przeszło. Jednak jeśli nie możesz brać żadnych hormonów to poszukaj dermatologa - ale dobrego dermatologa. Najlepiej takiego, który nie przepisuje Ci gotowych maści z apteki, tylko robi je sam, albo zleca zrobienie aptece. Koleżanka miała całą twarz wysypaną - wyglądało to okropnie. Teraz znalazła świetnego dermatologa - po pół roku widać ogromną różnicę! Buzia zaczyna być gładka - rozmawiałam z nią i mówiła mi, że była wcześniej u około 30 innych dermatologów, stosowała wszystkie możliwe maści (izoteku nie mogła brać ze względu właśnie na jakiś składnik), aż w końcu trafiła na tą babkę. Jesteś z Warszawy więc na pewno powinnaś znaleźć dermatologa, który będzie dobry. Poszukaj na forach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3551293 Napisano: 16.07.2010 12:47:08 w GFK
wiek 41-50 ze masz dzieci i ze jesz krakuski emotka moja mama tak dała i jej poszło emotka ja niestety nie miałam ankiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3519992 Napisano: 05.07.2010 10:36:52 w Pomocy!!!!
Pomocy!!! Szukam kogoś kto ma zmienne ip i może mi pomóc! Nie chodzi o nabijanie głosów w konkursie. Chodzi mi tylko o sprawdzenie czy w konkursie, w którym biorę udział zmienne ip powoduje, że ludzie mogą sobie nabijać po kilkaset głosów dziennie. Ja nie mam jak tego sprawdzić, gdyż mam stałe ip, ale jeżeli jest jakaś dobra dusza, która może mi to sprawdzić, żebym mogła ewnentualnie napisać maila do organizatorów to porszę o PW!!!

Odklikam czy zarejestruje się wszędzie w zamian!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3482819 Napisano: 22.06.2010 09:59:55 w Wkurza mnie...
wkurza mnie nk! zmienili regulamin. Zaakceptowałam część punktów, ale nie zaakceptowałam m.in. punktu o tym, że mogą nieodpłatnie wykorzystywać mój wizerunek i moje dane w serwisie i poza nim. No chyba żart. Pojawiła się tabliczka, że jeśli nie zaakceptuję wszystkich punktów to będą musieli usunąć moje konto. No to wiesz co nk, oszczędzę ci kłopotu. Sama je usunęłam. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3402098 Napisano: 22.05.2010 02:16:23 w Pomocy!!!!
andzia2005 napisał(a):

beata28 napisał(a):

czy znacie jakies strony, portale gdzie ludzie zamieszczaja ogłoszenia -oddam za darmo?
To w zwiazku z powodzią, moim bliskim woda zabrała wszystko, maja kwaterke w tymczasowym hoteliku.
Po powrocie do domu , kiedy woda opadnie trzeba bedzie wszystko wyrzucić.
Potrzebne bedzie wszystko... emotka


gumtree.pl na przykład



http://www.facebo...927092823&ref=ts przyjmę, oddam, zamienię
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3399040 Napisano: 21.05.2010 09:30:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
beciala napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co powiecie o wygranych życzeniach http://www.kreato...viewDoc&docId=25 emotka emotka


bardzo oryginalne... emotka



pif paf pif paf emotka niee, do mnie nie trafia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3399018 Napisano: 21.05.2010 09:23:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
0 0

zielonaszpilka

#3396239 Napisano: 20.05.2010 10:05:28 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wygrałam bilety do multikina na teoretycznie dowolny seans, a okazuje się, że mogę je wymienić tylko na tzw. seanse bez ograniczeń dystrybutora emotka a to są raptem 3 filmy z całego repertuaru emotka w dodatku wszystkie 3 już widziałam! Jutro zaczynają się disco robaczki - też bez ograniczeń, więc chyba podaruje je siostrzenicy Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3389456 Napisano: 17.05.2010 10:29:49 w Wkurza mnie...
że nie mogę się zalogować na pocztę na onecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0