Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#3300311 Napisano: 16.04.2010 12:15:51 w Dziś cieszę się z.....
dziś cieszę się z tego, że współlokator w końcu oddał mi kasę emotka emotka jestem prawie bogata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299190 Napisano: 15.04.2010 11:09:05 w Dziś cieszę się z.....
swibek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

swibek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Cieszę się, bo dzięki temu wątkowi, odszukałam Swibka, a jego avatar natchnął mnie jednak do wzięcia udziału w konkursie Wygraj klasykę Disneya o słoniu Dumbo emotka emotka emotka


a ja myślę i myślę i myślę.. i myśliwym już jestem.. ale co ten słoń może jeszcze z tymi uszami zrobić?? emotka emotka



Spytaj się swojego Słonia emotka masz najlepsze wtyki jeśli chodzi o ten konkurs emotka Dla samej zasady powinieneś go wygrać emotka emotka :P


ja wiem co z zadkiem może zrobić emotka i cieszę się, że słoń wrócił do avatarka.. jakoś mi tak weselej.. emotka



no no, faktycznie zadek ma(sz;) niezły emotka emotka emotka i bardzo mnie to cieszy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299185 Napisano: 15.04.2010 11:04:26 w Dziś cieszę się z.....
swibek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Cieszę się, bo dzięki temu wątkowi, odszukałam Swibka, a jego avatar natchnął mnie jednak do wzięcia udziału w konkursie Wygraj klasykę Disneya o słoniu Dumbo emotka emotka emotka


a ja myślę i myślę i myślę.. i myśliwym już jestem.. ale co ten słoń może jeszcze z tymi uszami zrobić?? emotka emotka



Spytaj się swojego Słonia emotka masz najlepsze wtyki jeśli chodzi o ten konkurs emotka Dla samej zasady powinieneś go wygrać emotka emotka :P Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299176 Napisano: 15.04.2010 10:58:29 w Dziś cieszę się z.....
barbara1910 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Cieszę się, bo dzięki temu wątkowi, odszukałam Swibka, a jego avatar natchnął mnie jednak do wzięcia udziału w konkursie Wygraj klasykę Disneya o słoniu Dumbo emotka emotka emotka


ja nie mam na nic natchnienia emotka za to chce mi sie bardzo smiac emotka


mam to samo emotka siedzę i się szczerzę do monitora:P
zdecydowanie wolę ten wątek od wkurza mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299173 Napisano: 15.04.2010 10:56:03 w Dziś cieszę się z.....
swibek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

emotka a ja ze swibek jest moim nauczycielem emotka


serio? ekstra emotka też bym się cieszyła emotka


emotka wariatki!!! emotka a ja się cieszę, że Was mam!!

Basia?? a Ciebie to wirus połknął czy co?? gdzieżeś ma uczennico polajzła?? emotka cho no tu spowrotem!! emotka

szpilka.. kłujesz?? emotka mrauuu..


o, o wilku mowa, a wilk przylazł emotka emotka

kłuję? ostatnio rzadko wbijam szpilki, jakaś taka pokojowa się robię na starość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299169 Napisano: 15.04.2010 10:53:46 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, bo dzięki temu wątkowi, odszukałam Swibka, a jego avatar natchnął mnie jednak do wzięcia udziału w konkursie Wygraj klasykę Disneya o słoniu Dumbo emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299156 Napisano: 15.04.2010 10:37:38 w Dziś cieszę się z.....
barbara1910 napisał(a):

emotka a ja ze swibek jest moim nauczycielem emotka


serio? ekstra emotka też bym się cieszyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299150 Napisano: 15.04.2010 10:23:18 w Dziś cieszę się z.....
z tego, że mam jutro (tzn. dzisiaj) wolne i mogę sobie pospać do południa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299148 Napisano: 15.04.2010 10:21:45 w Wkurza mnie...
Ja też przestaje czytać oba wątki, tj. wkurza mnie i ten o histerii narodowej. Przecież rzeczą oczywistą jest, że nie dojdziemy do konsensusu, więc nie ma co tracić nerwów na dyskusje, z których nie wynika zupełnie nic. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i chyba najlepiej by było, gdyby zachował je dla siebie.

Ogólnie uważam, że wątek Wkurza mnie prowokuje ludzi do tego żeby narzekać. Widząc tytuł od razy zaczynamy zastanawiać się co nas wkurza, albo czytamy co wkurza innych i nas tez zaczyna to wkurzać. Jasne, że czasami fajnie ponarzekać, tylko szkoda, że jest to jeden z najpopularniejszych wątków. Szkoda, że wątek Dziś cieszę się z... nie ma takiego wzięcia. Chyba właśnie postawiłam sobie za cel to zmienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3299032 Napisano: 15.04.2010 09:08:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
grzegorz543 napisał(a):

WITAM KTO BRAL UDZIAL Z AGNIESZKI DYGAT NA NK wieceie jak napisac do nich dane do wysylki prosze o pw



na adres mailowy, którego użyłeś przy zakŁadaniu konta na nk powinien przyjść Ci mail z informacją o wygranej i z prośbą o odesłanie swoich danych osobowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3296540 Napisano: 14.04.2010 09:27:08 w Wkurza mnie...
Ja też byłam zaskoczona decyzją o pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu i też jej nie rozumiem. Ale to nie rodzina o tym zdecydowała, rodzina jedynie zgodziła się na Wawel, inicjatywa wyszła od kogoś innego. W tym momencie nie ma się jednak już o co kłócić. Decyzja zapadła, wszyscy wiedzą, że wiele osób się z tym nie zgadza, ale zamilknijmy już. Wystarczy tych kłótni.
Decyzji już nie zmienią, zbyt dużo podjętych kroków zostało w kierunku pogrzebu na Wawelu i niech tak zostanie. Nas nie ubędzie jeśli będą tam pochowani, krzywdy Wam tym nie robią. Skończmy te przepychanki nad trumnami.

Uważam, że osoby które podjęły decyzję o pochowaniu ich na Wawelu, wyrządziły wielką krzywdę i parze prezydenckiej i ich rodzinie - bo to znowu rozpętało kłótnie, a było to przecież do przewidzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3296303 Napisano: 14.04.2010 07:38:41 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agulecece napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

sophie napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

kingaa napisał(a):

A ja powrócę do tematu o robakach, naczytałam się, że ktoś miał robactwo w batonach, kaszy, płatkach.... i teraz w spokoju zjeść nesquika nie mogłam, bo co chwile sprawdzałam czy nie pływają robaczki emotka emotka


a ja rano płatków cheerios nie mogłam zjeść , bo co chwila spoglądałam czy aby coś niepożądanego nie pływa...Już więcej o robakach
robaczki moga sie zalegnac we wszystkim


emotka
Ja też się przestraszyłam ,że jedząc Nesquik przez lupę patrzyłam na nie. emotka emotka

Ale to chyba nie dotyczy Nestle ,wydaje mi się ,że to porządna firma emotka


emotka sama mialam przykre doswiadczenia z maka,kasza,truskawkami,grzybkami suszonymi,jogurtami,kostkami rosolowymi emotka


ja mialam robaki w lodzie nestle



moja siostra miała robaczki właśnie w tych pysznych, czekoladowych kuleczkach nesquik emotka


serio?

Chyba już ich nie będę jadła,ale kurczę teoretycznie we wszystkim może być jakieś paskudztwo ,nie ma co wpadać w obłęd ,bo w końcu nic nie mozna będzie jeść. emotka



serio emotka zanim się zorientowała zjadła kilka łyżek - żyje, ma się dobrze, nawet jej smakowało emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3296118 Napisano: 14.04.2010 06:21:13 w Wkurza mnie...
agulecece napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

sophie napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

kingaa napisał(a):

A ja powrócę do tematu o robakach, naczytałam się, że ktoś miał robactwo w batonach, kaszy, płatkach.... i teraz w spokoju zjeść nesquika nie mogłam, bo co chwile sprawdzałam czy nie pływają robaczki emotka emotka


a ja rano płatków cheerios nie mogłam zjeść , bo co chwila spoglądałam czy aby coś niepożądanego nie pływa...Już więcej o robakach
robaczki moga sie zalegnac we wszystkim


emotka
Ja też się przestraszyłam ,że jedząc Nesquik przez lupę patrzyłam na nie. emotka emotka

Ale to chyba nie dotyczy Nestle ,wydaje mi się ,że to porządna firma emotka


emotka sama mialam przykre doswiadczenia z maka,kasza,truskawkami,grzybkami suszonymi,jogurtami,kostkami rosolowymi emotka


ja mialam robaki w lodzie nestle



moja siostra miała robaczki właśnie w tych pysznych, czekoladowych kuleczkach nesquik emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3296096 Napisano: 14.04.2010 06:13:22 w Wkurza mnie...
wściekam się, bo właśnie wpisałam swoje nazwisko w google i okazało się, że wygrałam laleczke w konkursie promosfery w 2008 emotka oczywiście nie widziałam jej na oczy emotka okazuje się, że w tym konkursie wygrałam też bieliznę damską i podobno miałam spodziewać się maila lub telefonu z pytaniem o rozmiar emotka i teraz przypominam sobie, że w 2008 roku przyszła jakaś taka dziwna żółto zgniła koszulka w jakieś szarobure mazy - męska - z ulotką sklepu z bielizną i to chyba było to emotka dodatkowo śmierdziała jakimiś kulkami na mole, które był dołączone gratis... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3290895 Napisano: 12.04.2010 07:04:35 w Wkurza mnie...
To też się przyłączę. Siostra zrobiła sobie kulki nesquik z mlekiem, zaczęła jeść, ale coś jej nie dawało spokoju. Woła mnie i siostrę i pokazuje nam takie małe brązowe coś... a my, że spokojnie, że to pewnie pokruszyły się płatki. Zjadła jeszcze łyżkę (sic!) i stwierdziła, że to się chyba rusza:/ I faktycznie, to były małe brązowe robaczki, co gorsza rozprzestrzeniło się to w całej szafce kuchennej. Wywaliłyśmy wszystkie makarony, kasze, płatki, mąki, cukry itd... wszystko! Szafki kilka razy myłyśmy, bo to ciągle gdzieś wyłaziło. Małe brązowe latające robaczki:/ Od tej pory wszystko trzymamy w metalowych puszkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3290371 Napisano: 12.04.2010 03:54:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
aska70 napisał(a):

Szpilka - w takim razie gratki! Było kilkanaście naprawdę fantastycznych prac. Ciekawe, która Twoja.



nie wiem czy akurat moją zaliczyłabyś do fantastycznych, ale dzięki emotka emotka Na mojej pisance zrobiłam reprodukcję Krzyku emotka z małych kuleczek - siedziałam nad nią kilka godzin i byłam z siebie naprawdę dumna emotka ;);) Zwłaszcza, że pierwsza pisanka nad którą też się namęczyłam, nie została zapisana z powodu jakiegoś błędu i początkowo zrezygnowałam z konkursu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3290344 Napisano: 12.04.2010 03:42:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
aska70 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

szkoda ze na winiary nie widac jakie zwyciezyły pisanki emotka


Może to i lepiej, po co się denerwować, przy takiej ilości prac i tak pewnie zrobili losowanie. Niektóre pisanki to były istne cacka!




sądzę, że nie robili losowania emotka przynajmniej nie na nagrody z pierwszej 5. Nie wiem jak z miejscami 6-30. Zajęłam 5 miejsce i muszę nieskromnie powiedzieć, że uważam, że miałam fajną pisankę emotka Sporo się nad nią napracowałam i nie miałabym nic przeciwko, żeby pokazali zwycięskie pisanki. Nie była na pewno najpiękniejsza, ale miałam fajny pomysł i liczyłam chociaż na miejsce w pierwszej 30, także bardzo się cieszę z aparatu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3225600 Napisano: 22.03.2010 03:50:08 w GFK
u mnie też 10 pkt za remonty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3214200 Napisano: 18.03.2010 09:57:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalka napisał(a):

Co do kwestii o których pisała ola2493 jak:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów
to ze smutkiem się z nią zgadzam, ale na to chyba nie ma rady, prawnie to nie jest zabronione, a organizatorzy konkursów często to po prostu akceptują emotka


prawnie i to jest zabronione emotka
wiecie co , ja nigdy nie szukam żadnych plagiatów itp ale szczerze poprostu brzydze się osobami które kradną czyjeś teksty po to żeby wygrać ,
choć tekst dodaj do ulubionych czy inne tego typu nie uważam za plagiat.
jeśli chodzi o chwalenie się w MDW większość z nas chwali się tylko częścią wygranych i nie uważam to za coś złego emotka
i wrcając do tych plagiatów chciałabym żeby kiedyś taka osoba wygrała mega dużą nagrode po czym przez plagiat została by jej odebrana ot dopiero by była załamka emotka

oj kalisto
emotka


Jakby ktoś nagle powiedział,że odbiera mi wycieczkę do Maroka,bo mój tekst jest plagiatem,to bym się chyba zapłakała na śmierć emotka



Tylko jeżeli popełniłaś plagiat to nie byłoby co płakać, wtedy trzeba by było iść i spalić się ze wstydu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3213472 Napisano: 18.03.2010 06:28:15 w Pomocy!!!!
cobra176 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Szukam info, skąd mam brać te karty z inspiracjami Liptona? Gra ktoś? Z tego co zrozumiałam oni mają mi na ten widget przysłać, a ja mma je zaakceptować. Ale na początku dostałam 15 kart i od dwóch dni nic więcej
Może to ja mam gdzieś je znaleźć...?
__________________

emotka



u mnie nowe karty pojawiły się w widgecie na drugi dzień, na pewno nie trzeba ich szukać w innym miejscu emotka
może to zależy od wybranej opcji konkursu? swoją drogą chyba jakoś ulepszyli ten widget, bo dopiero dziś mam możliwość przeglądania zaakceptowanych już kart



Dzięki! Więc pewnie znów tylko ja mam w plecy emotka No nic, może jeszcze dadzą. W regulaminie napisali, że karty będą codziennie, a ja drugi dzień już nic nie mam emotka




mam to samo, dostałam 15 kart i koniec emotka a szkoda, bo nawet gdybym nic nie wygrała to fajne te inspiracje emotka może zarejestruje się i ściągne widgeta jeszcze raz? Wyświetl w wątku >>
0 0