Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#3204081 Napisano: 15.03.2010 10:22:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że gra oetkera zawiesiła mi sie gdy mam już ponad 2000 pkt!!!! co mam teraz zrobić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3202731 Napisano: 15.03.2010 03:57:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ja w ogóle bardzo nie lubię konkursów, gdzie na najlepszą pracę mają niby klikać internauci emotka Wiadomo, że wygra ten, który lepiej się rozreklamuje, ma więcej stron, blogów, kont na forach i znajomych lub znalazł inny sposób na nabicie głosów emotka I wiadomo, że wtedy nie wygrywa najlepsza praca, tylko najskuteczniejszy uczestnik emotka Dlatego żal mi ludzi, którzy nie są tego świadomi i tworzą prace, wrzucają je do neta a nie wiedzą, że tu chodzi o reklamowanie się:D:D:D a jest takich sporo emotka

Dlatego jestem za loteriami lub konkursami z jury emotka



też mi zal takich ludzi. ale takie konkursy są po to aby zrobić reklamę organizatorowi. za to wkurzają mnie najbardziej Ci, którzy właśnie wypisują później, że Twoja praca nie jest najlepsza, a ma tyle głosów. O to przecież w tym chodzi. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału. A jak chce żeby wygrała najlepsza praca to niech startuje w konkursach z profesjonalnym jury. Bo w większości też jest to subiektywny wybór i kwestia gustu czy ta czy tamta praca jest najlepsza




Tak, to jest oczywiście subiektywny wybór, która praca jest najlepsza. Tylko, że wtedy jest komisja, która ocenia wszystkie prace według jakiegoś kryterium, więc wszyscy mają jednakowe szanse, bez względu na to ilu mają znajomych, czy mają zmienne ip czy może wymyślą program do nabijania głosów emotka Jakby nie patrzeć jest to bardziej sprawiedliwe niż wybór najlepszych prac tylko przez internatów emotka A żeby wszystkim dogodzić można robić tak jak w niektórych konkursach, pracę wybiera jury, ale nagrodę dostaną też prace, które dostały największą ilość głosów od internautów:) Mogą spać spokojnie Ci co zrobili dobre prace jak i Ci, którzy mają czas żeby zbierać głosiki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3202669 Napisano: 15.03.2010 03:35:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja w ogóle bardzo nie lubię konkursów, gdzie na najlepszą pracę mają niby klikać internauci emotka Wiadomo, że wygra ten, który lepiej się rozreklamuje, ma więcej stron, blogów, kont na forach i znajomych lub znalazł inny sposób na nabicie głosów emotka I wiadomo, że wtedy nie wygrywa najlepsza praca, tylko najskuteczniejszy uczestnik emotka Dlatego żal mi ludzi, którzy nie są tego świadomi i tworzą prace, wrzucają je do neta a nie wiedzą, że tu chodzi o reklamowanie się:D:D:D a jest takich sporo emotka

Dlatego jestem za loteriami lub konkursami z jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3202651 Napisano: 15.03.2010 03:30:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

natie napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a swoją drogą to też wkurzają mnie wszystkie płaczki z tego forum, które piszą doniesienia, że oszust i głupi ch**
oskarżają ludzi nie mając absolutnie ŻADNEJ pewności czy ktoś oszukiwał czy nie (bo przecież łatwo kogoś zjechać i oskarżyć)
piszą, że ten jest oszust bo ma dużo głosów albo, że to plagiat(a zawsze może być tak, ze ten sam wierszyk pisze 1 osoba wiele razy; ja np. tak robię ze sowimi opowiadaniami i hasłami reklamowymi)


ja tez jestem taka placzka i co? glosy zbieralam tylko tu i sie przejechalam!!!!!!!!!!!!



nie wiem generalnie o czym mówisz specjalnie więc nie chce się wypowiadać.

ja mówię o płaczkach, którzy piszą donosy i bezsensowne komentarze pod różnymi pracami, bo ktoś ma dużo głosów to od razu na 100% jest oszustem emotka
albo jak 2 razy powtarza się jakiś wierszyk w różnych konkursach to też na pewno jest kradziony emotka

zauważmy tylko, że w tego typu konkursach biorą zazwyczaj te same osoby. i jeśli ktoś stworzył coś naprawdę dobrego to wcale się nie dziwię, że drugi raz wysłał tą samą prace skoro ktoś ją już wcześniej docenił.




A co do tego to uważam, że w konkursach na wierszyki, opowiadania itp. dobrze by było gdyby w regulaminie było zaznaczone, że praca ma być autorska i nigdzie do tej pory niepublikowana. To wtedy ucina wszelkie komentarze o tym, że wierszyk, który znajduje się na kilkudziesięciu stronach w internecie już od lat, został napisany przez osobę, która wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3202639 Napisano: 15.03.2010 03:26:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
No niestety, konkurs kontrowersyjny, ale porusza bardzo ważny problem. Szkoda tylko, że wizaż załatwił tą sprawę w ostatnim dniu konkursu. Przede wszystkim super jest to, że eliminowali głosy, które były naliczane automatami i tym podobnymi oszustwami. Nie fajne jest to, że poleciały za to też osoby, które nie miały z tym nic wspólnego.

Przede wszystkim redakcja wizażu powinna już w pierwszym dniu konkursu jasno wyjaśnić, że:
a) liczą się tylko banery i linki - i że kopiowanie adresu do przeglądarki, linki z maila czy podane na gg nie są zliczane!
b) że kod do komunikatorów był podany tylko po to, aby np. nasza kumpela mogła łatwiej umieścić baner na blogu
Poza tym:
c) procenty powinny być aktualizowane na bieżąco i np. gdy kliknęło się w link z gg, od razu powinno się wyświetlić, że głos oddano niepoprawnie - wtedy ludzie mieliby czas żeby zareagować na to
d) jeżeli ktoś używał e-konkursów tak jak to opisali - że boty i że bombardowanie klikami - to redakcja powinna usunąć te zbotowane konta, usunąć wszystkie pozostałe kliki które nadeszły z tego serwisu (no bo jak sprawdzić, które były legalne a które nie? niestety przez tego hakera część i tak by ucierpiała) ALE! powinni od razu powiadomić o tym osoby, które zbierały kliki na e-konkursach, żeby wiedziały, że muszą się reklamować gdzie indziej

W tym momencie sporo osób straciło mnóstwo czasu.
Niestety nie ma co już się denerwować, bo z tego co się orientuję to stawką był jakiś krem. Wiem, że zachowanie redakcji jest frustrujące, ale frustrujące w tych konkursach są też właśnie osoby, które w przeciwny cudowny sposób nabijają po kilka tysięcy głosów dziennie (m.in. dlatego nie gram w tych konkursach:) Trzeba po prostu wyciągnąć wnioski na przyszłość... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3170590 Napisano: 05.03.2010 10:24:20 w Połączenia nieodebrane
Przed chwilą z nieznanego pan z kobieta.pl (chyba) bukiet kwiatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3160519 Napisano: 01.03.2010 06:21:45 w Pomocy!!!!
spróbuj wcisnąć ctrl plus -, ewentualnie w pasku na górze okna w zakładce widok i tam poszukać powiększenie - jeśli masz firefoxa, jeśli jakąś inną przeglądarkę to też pokombinuj z paskiem u góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0