Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7170723 Napisano: 18.04.2024 19:45:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Justintime napisał(a):

a to odnośnie czego? Zwycięzców tych wypasionych nagród? No ja nic nie wygrałam emotka dziwne że całe forum również?

Podejrzewam, że tylko a propos tego, że zwycięzcy wybrani. A że standardowo znowu nie poinformowani… no cóż. Kto by się przejmował nimi, szkołami i jakimś regulaminem. Dno.

 szczerze to nie wiem po co oni konkursy organizują skoro mają problem z powiadomieniem i wydaniem nagród. Czy oni mają te nagrody czy tylko tak o nich piszą żeby przyciągnąć konkursowe "ofiary"? Mało że ta ich strona kijowa bo mi ją na domowym necie blokuje to jeszcze z każdym konkursem problem i zlewanie tematu...

Ja również nie ogarniam i nie spotkałam się z tak mało profesjonalną organizacją akcji promocyjnych. Przecież oni sami sobie konstruują ten regulamin, więc jaki jest problem z dotrzymywaniem jego postanowień? Ktoś wyżej pisał, że jak nie poinformują do jutra to w pkniedzialek
pelargos sam będzie informował. No ale moment, to właśnie nie w gestii pelargosa leży poinformowanie? Ja mam wrażenie, że tam między p&g a pelargosem jest jakiś ostry brak komunikacji i ewidentnie do zmiany są osoby, które zabite akcje odpowiadają - po obu stronach. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7170718 Napisano: 18.04.2024 19:23:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Justintime napisał(a):

a to odnośnie czego? Zwycięzców tych wypasionych nagród? No ja nic nie wygrałam emotka dziwne że całe forum również?

Podejrzewam, że tylko a propos tego, że zwycięzcy wybrani. A że standardowo znowu nie poinformowani… no cóż. Kto by się przejmował nimi, szkołami i jakimś regulaminem. Dno. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7170525 Napisano: 18.04.2024 07:26:18 w Paragony, które można już wyrzucić
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kreatia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A grześki (te za 3 zł co siękupowało)? lisner? nestle xbox?

myślę, że możesz dodać też konkursy, które Ciebie interesują do tej listy emotka  będzie nam wszystkim bardzo miło!
bo z tego co wiem, to @zielonszpilka robi tę listę z dobrego serducha i zapewne skupia się na konkursach/loteriach, które sama ogarnia, a przy okazji nam wielce pomaga, za co bardzo dziękuję emotka

kreatia fajnie Cię znowu widzieć emotka  

nanajka81 https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-sledzikosc-lisner 04.06.2024
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-grzeszki-na-wage-zlota-grzeski 10.05.2024
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-lap-szanse-i-graj-o-nagrody Nestle Xbox 11.07.2024

Uzupełnię listę przy kolejnej aktualizacji, ale jak wyżej, sama również śmiało 
możesz ją aktualizować emotka

ok, nie wiedziałam że tak to działa i że mogę coś dopisywać. Dzięki za odpowiedź!

Działa dokładnie tak samo
jak Na co czekamy? emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

zielonaszpilka

#7170506 Napisano: 17.04.2024 22:57:57 w Paragony, które można już wyrzucić
kreatia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A grześki (te za 3 zł co siękupowało)? lisner? nestle xbox?

myślę, że możesz dodać też konkursy, które Ciebie interesują do tej listy emotka  będzie nam wszystkim bardzo miło!
bo z tego co wiem, to @zielonszpilka robi tę listę z dobrego serducha i zapewne skupia się na konkursach/loteriach, które sama ogarnia, a przy okazji nam wielce pomaga, za co bardzo dziękuję emotka

kreatia fajnie Cię znowu widzieć emotka  

nanajka81 https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-sledzikosc-lisner 04.06.2024
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-grzeszki-na-wage-zlota-grzeski 10.05.2024
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-lap-szanse-i-graj-o-nagrody Nestle Xbox 11.07.2024

Uzupełnię listę przy kolejnej aktualizacji, ale jak wyżej, sama również śmiało 
możesz ją aktualizować emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7170394 Napisano: 17.04.2024 15:36:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

Czemu niektórzy jeszcze liczą na główną z Milki? Aż ponownie przejrzałam regulamin i nie ma tam nic o tym, że będzie wybierana w późniejszym terminie albo z tych osób, co dostały 500 zł. Tylko razem wybierali I stopień i II. Nie pytam złośliwie, ale z ciekawości, czy może o czymś nie wiem, bo przecież Smolar zawsze w tym samym czasie informuje I i kolejne stopnie, od razu też wszystko jest w bazie. A widziałam już sporo wpisów, że niektórzy jeszcze liczą na info o głównej emotka

Myślę, że chodzi o to, że główną w takiej wysokości raczej poinformują telefonicznie, dopiero potem będzie sms/mail. Dodatkowo przy głównej wysyła się dokumenty pocztą, a nie online i przy głównej formularz smolara pokazuje, ze nie ma takich danych w bazie laureatów, stąd niektórzy jeszcze po cichu liczą, że skoro nie ma ich w bazie to może oni będą tymi szczęśliwcami, którzy będą odsyłać dokumenty pocztą emotka  Dopóki nikt się nie pochwali a regulaminowy termin informowania nie minął to marzyciele mogą dalej marzyć emotka Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, cb656 0

zielonaszpilka

#7170183 Napisano: 16.04.2024 17:40:54 w Pelargos
Justintime napisał(a):

W odpowiedzi na maila wyslali mi link

https://www.everydayme.pl/dziennamedal

Jaja sobie robią. Chyba jeszcze się nie zdarzyło, żeby dotrzymali regulaminowych terminów informowania. Zupełnie nie rozumiem czemu p&g dalej z nimi współpracuje. Taka duża marka, a taka nieprofesjonalna obsługa. Nie wiem z czego wynikają te obsuwy - czy leżą po stronie Pelargos czy P&G, ale jest to niepoważne. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7170182 Napisano: 16.04.2024 17:38:07 w Pomocy!!!!
illillilllia napisał(a):

Pomocy!!!! Wygrałam wycieczkę i babeczka z biura podróży cały czas mnie zbywa emotka co zrobić w takiej sytuacji? Plan wylotu był na maj a mamy już połowę kwietnia emotka Gdzieś mogę to zgłosić? Sił już na nich nie mam

Co to znaczy zbywa? I co to
znaczy, że wygrałaś wycieczkę? Wygrałaś voucher do biura podróży czy jakiś zorganizowany wyjazd na konkretne wydarzenie/termin? Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7169682 Napisano: 14.04.2024 15:16:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jak unique one podchodzi w Winiary do kiepsko opisanych paragonów? Jeszcze nie zaczęłam zgłaszać, a niektóre mam np. Pom na Kurcz ser. Tam trzeba po jakieś pieczątki latać?

dodałam wczoraj zdjęcie paragonu z produktami bo miałam opis "pomysł na..." - zobaczymy czy zatwierdzą

u mnie bez problemu 4 takie paragony

A wiesz może czy takie idiotyczne opisy typu Galaretka 71 g przechodzą czy muszę zmienić miejsce zakupów?:) Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7169667 Napisano: 14.04.2024 13:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak unique one podchodzi w Winiary do kiepsko opisanych paragonów? Jeszcze nie zaczęłam zgłaszać, a niektóre mam np. Pom na Kurcz ser. Tam trzeba po jakieś pieczątki latać? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7169570 Napisano: 13.04.2024 16:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tomek1989 napisał(a):

Cześć, czy dobrze rozumiem regulamin loterii Lipton, że bilety do kina można wygrać tylko raz?

Tak. Jedna nagroda natychmiastową danego rodzaju na osobę i gospodarstwo domowe. Wyświetl w wątku >>
1 Tomek1989 0

zielonaszpilka

#7169508 Napisano: 13.04.2024 10:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś?

Po rejestracji na tej stronie https://www.castorama.stocod.pl/?c=K8ZGHCTWVU powinieneś dostać smsem dodatkowy kod. Ale ten kod możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym w tym automacie konkursowym i to tylko jak masz do zeskanowania inny kof konkursowy z tego sklepu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7169497 Napisano: 13.04.2024 09:29:18 w Wysyłanie zgłoszeń w weekendy
Zbędny wątek. Takie pytania zadawaj w wątku Dyskusje o innych konkursach. A jak chcesz wiedziec czy ktoś coś wygrywa w weekendy to polecam wątek Moje dzisiejsze wygrane. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7169250 Napisano: 12.04.2024 10:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

Ktoś wyjaśni o co chodzi z kodem gazetowym w loterii Balcerzak ?

Standardowo - wystarczy zerknąć do dokumentu, który zazwyczaj odpowiada na takie pytania - regulaminu. 

Kod gazetkowy – kod alfanumeryczny i/lub kod QR, zamieszczony w jednej z gazetek promocyjnych sklepów,uprawniający do otrzymania dodatkowych losów w Loterii. Lista sklepów, w których gazetkach mogą zostaćwydrukowane Kody gazetkowe, stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zielonaszpilka

#7168508 Napisano: 08.04.2024 11:23:07 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

Ja normalnoe wychodzę, nikomu się nie tłumaczę emotka  Widzą, że skanuję, widzą, że chodzę z telefonem. Zakładam, że mają jakiś system monitoringu czy informowania o tym, że ktoś robi zakupy z Rossmann go. W regulaminie korzystania z Rossmann Go nie ma nigdzie informacji, że mam się komukolwiek meldować  emotka  więc nie zamierzam tego robić. Wydaje mi się, że w dużej części Rossmannów jest ochrona. W razie czego wyjdą i mnie sprawdzą. Nie  Mam z tym problemu emotka

Edit. Ale jak robisz zakupy na kilka paragonów to rzeczywiście może to dziwnie wyglądać emotka  Też bym chyba skanowała wtedy przy kasie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

zielonaszpilka

#7168454 Napisano: 08.04.2024 08:24:01 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7168309 Napisano: 06.04.2024 04:40:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bartosz2222 napisał(a):

Czy po wygraniu w loterii Sephora (organizator Unique One) można przesłać do nich kopię paragonu?

Jakie proste byłoby życie, gdyby organizatorzy udostępniali regulaminy loterii…

A nie, chwileczkę… Regulamin jest dostępny! Wystarczy go przeczytać emotka
Edit. Ok, widzę że jeszcze nie wygrałeś i dopiero chcesz kupić paragon. Przeczytaj regulamin, sprawdź przy jakich nagrodach chcą oryginał pocztą, a przy jakich tylko wypełnienie formularza elektronicznego. Przekalkuluj ryzyko/szanse. Jak kupujesz paragon na forum to upewnij się, że kupujesz od pewnej osoby, która w razie czego szybko wyśle Ci oryginał (i ze w ogóle go wyśle emotka . Rozważ zrobienie zakupów online. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7168291 Napisano: 05.04.2024 21:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

A u nas patelnie  emotka

Nie no, też miałam pisać, że ciekawe kiedy u nas kolejna loteria ze sweterkami, ale ostatnio było kilkadziesiąt voucherów po 5 tysięcy na wakacje emotka  Szkoda tylko, że w bramkach w ilości jedna dziennie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7168287 Napisano: 05.04.2024 21:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawostka z mojego leclerca - nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale sklep sprzedaje ciastka wyprodukowane na rynek niemiecki (może będą mieć więcej czekolady? emotka  info na ciastkach nutelli o loterii. Aktualnie u nich do wygrania m.in. 6 razy roczny leasing auta, 6xroczna śniadaniowa gazeta, 6xśniadania na rok, 6xrok telewizji, rok gier, itd. Przy czym nagroda jest gotówką pokrywająca kwotę wypożyczenia auta na rok (14 tysięcy euro), kasę na składniki na śniadania na rok (5 tysięcy euro), koszt wykupienia rocznego abonamentu np. na netflix czy Disney (600 euro), kasę na zakup porannej gazety przez rok (550 euro), itd. i to od laureata zależy czy wykorzysta tę kasę zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Aha, i oczywiście nie mają idiotycznych kodów na wieczkach tylko chcą skan paragonu.


Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7168254 Napisano: 05.04.2024 17:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Co to za głupia nagroda z coca-coli,ten wolt? Ci trzeba z tym zrobić ? Masakra 🙈

Ale czemu głupia? To nie jest coś takiego jak pyszne.pl? Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

zielonaszpilka

#7168229 Napisano: 05.04.2024 15:33:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Ile czasu zajmuje potwierdzenie zgloszenia na książki z Kinder Kanapki? Wysłałam paragon w zeszłym tygodniu i póki co cisza.

W ogóle nie ma potwierdzenia. Po prostu któregoś pięknego dnia przychodzi info o nadaniu paczki do paczkomatu. Nadawca Logaris. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0