Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7163535 Napisano: 10.03.2024 15:47:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GRA123 napisał(a):Cześć Forumowicze. 
Jestem tu nowa i mam problem. Wczoraj wygrałam 50zł w konkursie Tymbarka ale niestety nie umiem wysłać oświadczenia laureata. Miał też tak ktoś czy to ja jestem pechowa?
Pozdrawiam


  Ale konkretnie z czym masz problem? Wchodzisz na stronę laureaci.smolar.pl i wybierasz dobrą promocję z rozwijanego menu? Musisz znaleźć dokładną nazwę loterii, w której wygrałaś, bo Tymbrakow tam może być kilka, niektóre już stare. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7163401 Napisano: 09.03.2024 11:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

A przyjmują Wam w Bricomarche karty wygrane w Intermarche? U mnie nie  emotka

Przyjmują.

zapytaj z jakiego powodu odmawiają realizacji bonu i poproś o regulamin bonów, który mają w sklepie. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7163037 Napisano: 07.03.2024 12:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Wydaje mi się, że akurat w przypadku konkursów zanikowych może mieć mieć to związek z fatalnym działaniem aplikacji i tym, że często kod się nie pojawia. Teraz uczestnik kupujący w ostatnim dniu ma jeszcze dwa dni na skontaktowanie się z żabką i uzyskanie kodu, który się nie pojawił. Ale i tak mnie to irytuje. Niech naprawią aplikację, żeby kod zawsze był albo zrezygnują z tych idiotycznych kodów skoro nie potrafią ich ogarnąć. Dodatkowo na stronie formularza jest błąd, bo jest tam informacja, że zakup i zgłoszenie są możliwe do 07.03. Na stronie formularza
powinna być widoczna, wyraźna informacja, że czas na zakupy jest ograniczony. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7162906 Napisano: 06.03.2024 15:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

cb656 napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę.

Jakiej pomocy oczekujesz, bo nie rozumiem?
Nagrodę otrzymał? Otrzymał!
Domagają się dodatkowych danych? No i co z tego???
Ja bym te żądania olał.
No bo co, odbiorą mu nagrodę siłą, czy co???
Ludzie, litości... Niech podają podstawy prawne takich żądań. A jak nie, to na drzewo!

Tak nagrodę otrzymał ale podstawy prawne też podała, ustawa o grach hazardowych, w ewidencji podobno powinni podać imię, nazwisko, numer i serie dokumentu tożsamości i pesel. Zastanawiam się poprostu co mu podpowiedzieć i czy może mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu, z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Daj te podstawy prawne, które wskazała.  tylko konkretnie który, artykuł , który Paragraf a nie ogólnie że ustawa.  Zobaczymy co ciekawego wymyślili. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7162778 Napisano: 05.03.2024 20:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Hej, czy ktoś z Was mial też dziś telefon z konkursu TMobile na kartę?

Podbijam pytanie emotka  /może być pw

Ktoś miał emotka  Nie ja, ale wiem kto emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

zielonaszpilka

#7162020 Napisano: 01.03.2024 11:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natala91222 napisał(a):

Mam pytanie, kto wygrał w loterii 7 days 777 zł, czy dostaliście kasę bezpośrednio po weryfikacji? Wygrałam 15 stycznia i do dzisiaj cisza czy to znaczy że nie przeszłam pozytywnie weryfikacji?

Regulamin -> sprawdź jaki mają termin na wydanie nagród. Sprawdź wątek Dzisiaj dotarła nagroda - jeśli nikt się nie chwalił przelewem, a termin na wydanie jeszcze nie minął to po prostu czekasz. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161999 Napisano: 01.03.2024 09:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Penia napisał(a):

Powiecie coś może o konkursie z Prince-Polo?
Załapałam się z puli dodatkowej, wypełniłam ich formularz. Dzisiaj widzę, że w zwycięzcach z tej puli raptem trzy osoby, mnie nie ma.
Zero informacji o weryfikacji, odrzuceniu.
A kasa niemała, ból.

To była loteria nie konkurs. Dodatkowo z małą liczbą nagród. Za to z mnóstwem osób grających. Kojarzę chyba tylko jeden z wpis z forum, w którym ktoś się pochwalił wygraną. Co odpisał Ci organizator na pytanie o brak Twoich danych na liście? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161962 Napisano: 29.02.2024 22:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół?  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie?Rozwiązanie jest bardzo proste,w dni parzyste wypiekacz jest u Ciebie,a w pozostałe u mnie.

Twoja słaba propozycja, chociaż nie sądziłam, że to możliwe, stała się jeszcze słabsza emotka  To może zaproponuj swoją mocną propozycję. 

Moja propozycja byłaby niezbyt grzeczna, więc się powstrzymam. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161959 Napisano: 29.02.2024 22:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół?  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie?Rozwiązanie jest bardzo proste,w dni parzyste wypiekacz jest u Ciebie,a w pozostałe u mnie.

Twoja słaba propozycja, chociaż nie sądziłam, że to możliwe, stała się jeszcze słabsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161956 Napisano: 29.02.2024 22:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół? emotka  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161730 Napisano: 28.02.2024 20:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy zapis na paragonie ""sosMaj Winiary" - przejdzie ?🤔🧐

Ale kupiłaś majonez i masz taki opis czy znalazłaś paragon? Bo to nie brzmi jak skrót od majonezu. Winiary mają też różne sosy.


Paragon wyjęty z wózka 😵‍💫

No to to nie jest majonez;) Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

zielonaszpilka

#7161728 Napisano: 28.02.2024 20:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

Kupiłam wymagana ilość  5.02 wraz z produktem do pielęgnacji, ale załączyłam pdf emotka Zastawiam się czy Smolar będzie łaskawy i przyjmie to co przesłałam na maila…

zielonaszpilka napisał(a):

agata1221 napisał(a):

Jeśli nie podpięłam dowodu zakupu w formie jpg. do konkursu Eveline to znaczy, że pożegnałam się na dobre z nagrodą?
Napisałam maila do agencji, ale na stronie laureatów pojawia się komunikat, że dane zostały odrzucone...

A w jakiej formie załączyłaś paragon? I czy kupiłaś wymaganą ilość produktów? Był tam kosmetyk z działu pielęgnacja? I kupiłaś produkty do 14 lutego? Bo zgłaszać się można było do 21.02, ale zakupy miały być zrobione do 14.02.

Ale co Ty im przesłałaś na maila? Nie wypełniłaś oświadczenia przez formularz? Tam w formularzu nie da się załączyć .pdf. Jak nie wypełniłaś formularza to tak, nagroda przepadła. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161721 Napisano: 28.02.2024 19:59:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

dokładnie robi się błędne koło są dwa wyjścia:

  1. pogodzić się z tym błędem
  2. zdjąć cenzurę dla słowa cenzuray

Jest jeszcze trzecie wyjście - zmienić nazwę wątku emotka Wyświetl w wątku >>
2 pionas, cb656 0

zielonaszpilka

#7161720 Napisano: 28.02.2024 19:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

Jeśli nie podpięłam dowodu zakupu w formie jpg. do konkursu Eveline to znaczy, że pożegnałam się na dobre z nagrodą?
Napisałam maila do agencji, ale na stronie laureatów pojawia się komunikat, że dane zostały odrzucone...

A w jakiej formie załączyłaś paragon? I czy kupiłaś wymaganą ilość produktów? Był tam kosmetyk z działu pielęgnacja? I kupiłaś produkty do 14 lutego? Bo zgłaszać się można było do 21.02, ale zakupy miały być zrobione do 14.02. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161719 Napisano: 28.02.2024 19:46:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy zapis na paragonie ""sosMaj Winiary" - przejdzie ?🤔🧐

Ale kupiłaś majonez i masz taki opis czy znalazłaś paragon? Bo to nie brzmi jak skrót od majonezu. Winiary mają też różne sosy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161609 Napisano: 28.02.2024 14:03:12 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że ktokolwiek reaguje na te wpisy. To daje mu paliwo. Zablokować typa, ignorować te wpisy, omijać bez najmniejszej reakcji, nawet łapki w dół. Traktujcie go jak na to zasługuje, czyli jak powietrze. Nie komentujcie, nie odpisujcie,  nie lapkujcie. Pozostając w tematyce - zaraz zabraknie mu tlenu, a atmosfera się oczyści emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161293 Napisano: 26.02.2024 18:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161290 Napisano: 26.02.2024 18:52:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everydayme? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161287 Napisano: 26.02.2024 18:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela, może bony do Kauflanda też tym idą? Wyświetl w wątku >>
0 0