Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7158556 Napisano: 10.02.2024 16:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

anaesth napisał(a):

nienia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

nienia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Milki: zawsze głosujcie na ten sam smak, czy różnie?

Ja głosuję na różne. emotka

No właśnie ja też,  ale tak sobie myślę,  że to może błąd emotka

Myślę, że te obrazki różnych czekolad mają na celu zrobienie konsumentowi apetytu na słodkie i/lub pokazanie, jakie są jeszcze inne smaki, których być może ktoś jeszcze nie zna i chętnie kupi na spróbowanie emotka  A statystyka to tak przy okazji. Wątpię, żeby głosowanie na różne smaki wpływało na to, czy się wygra emotka

Też myślę, że to nie ma znaczenia na jaki głosujesz, obrazki pokazują jakie mają smaki.
Wygrywa kiedy otworzy się bramka, ale niestety przede mną nie chce się otworzyć emotka

No chyba że o godzinie xx:yy otwiera się bramka, ale tylko pod tą z rodzynkami, a pod innymi nie, mimo trafienia w godzinę? emotka emotka  czy to wiemy? Pewności chyba nie ma?

Mamy pewność. Informacje o tym jaki jest mechanizm loterii są w regulaminie. Głosowanie nie ma żadnego znaczenia. Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

zielonaszpilka

#7158236 Napisano: 08.02.2024 18:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

AnBliSzo napisał(a):

W apce Biedronki 🐞 pojawiła się nowa loteria, kontra do Lidlowej, od wczoraj. Nie mam dostępu do zapowiedzi ani nawet wątku Biedronka 😅 Może ktoś zechciałby dodać

Nie ma po co dodawać - tam są tak chore zasady, że w sumie żaden to konkurs...

Wiesz o co w tym czymś chodzi ? Nawet bok nie jest w stanie mi podać odpowiedzi co trzeba zrobić, żeby wgrać, to gra losowa czy konkurs ? 0 0

Przeczytaj regulamin. Jest krótki. Generalnie jeśli od 1 listopada do 31 stycznia nie robiłeś codziennie zakupów w biedronce z kartą biedronki to nie masz szans na wygraną. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7158059 Napisano: 07.02.2024 22:41:08 w Pelargos
maryjane napisał(a):

A ile mają czasu teraz na wysyłkę tych wyszarpanych nagród ? emotka

To też cholera wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7158057 Napisano: 07.02.2024 22:37:23 w Pelargos
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Doszło do 20tu... Dzięki wszystkim co się pochwalili, aczkolwiek liczę na więcej wpisów 😊 a konkurs wydaje mi się losowaniem....

Dam sobie rękę uciąć (ale lewą jak coś, okej? emotka ), że zielonejszpilki nie wylosowali, tylko nagrodzili jej piękną odpowiedź, bo zachwyciła ich tak samo jak mnie emotka

Nic sobie nie dawaj ucinać, bo cholera wie emotka  loterie też mnie przecież kochają, więc może i losowali emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7158033 Napisano: 07.02.2024 21:26:49 w Pelargos
nanajka81 napisał(a):

na 110 nagród wygraną pochwaliło się na razie jakieś 15 osób... emotka ludzie którzy wygrali - piszcie do MDW - policzymy ile Was jest!

16 osób. To i tak więcej niż średnia. Zazwyczaj chwali się ok. 10%. Według mnie tym razem naprawdę poinformowali wszystkich zwycięzców. W liczbie osób, które się do tej pory pochwaliły nie ma nic podejrzanego. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157999 Napisano: 07.02.2024 19:49:16 w Pelargos
koniczynka123 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Z jakiej godziny dostaliście powiadomienie o bonie, bo ja biedny czekam.  emotka

Pocieszę cię. Wygrałam bon napisanym w ostatniej chwili krótkim badziewiem.  Natomiast na dopracowany, sensowny tekst nie trafiłam nawet bonu. Dostali opierdziel to zrobili losowanie emotka

Czuję się urażona. Miałam super odpowiedź, godną pralki emotka  Uwierzę w losowanie jak nagrodą pochwali się jagodzianka emotka

jagodzianka napisał(a):Uwaga hit co odwaliłam, wysyłam zgłoszenie do konkursu Ariel kaufland i tam pytanie jak zazwyczaj robisz pranie, napisałam używam proszku do prania i przechodzę dalej 😂😂😂 a to było pytanie konkursowe, myślałam ze jakieś statystyczne ze trzeba odpowiedzieć cokolwiek żeby przejść do głównego pytania 😳 Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157992 Napisano: 07.02.2024 19:41:49 w Pelargos
awangarda napisał(a):

Oby te nagrody w ogóle wyslali.. już wiem jakie konkursy omijać szerokim łukiem

Akurat z realizacją wysyłki nagród czy zwrotów w promocjach na everydayme nie było nigdy problemów. Ktoś dzisiaj pisał o braku wysyłki jakiegoś produktu chyba do testowania, ale to jakiś niechlubny wyjątej raczej niż reguła. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7157960 Napisano: 07.02.2024 18:53:46 w Pelargos
notta napisał(a):

idą ratami, czy wszystko poszło hurtem?

Pralki poszły o 18:38, maile z kartami na razie wszystkie na screenach mają 18:39, więc teraz trzeba czekać czy ktoś pochwali się kartą z późniejszej godziny. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157954 Napisano: 07.02.2024 18:42:41 w Pelargos
kumulacja napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Idą maile z wygranymi Ariel w Kaufland emotka

Pieszo szły od poniedziałku emotka

No bez jaj, a ja takiego ładnego maila im wysmarowałam i już chciałam wysyłać emotka  Więc się wstrzymuję, ale maila nie kasuje, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni emotka

Ediit. Ok, mam pralke emotka  Presja ma sens! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157943 Napisano: 07.02.2024 18:24:48 w Pelargos
A ja bym jutro ponownie przycisnęła organizatora czyli Procter and Gamble, bo to oni organizowali konkurs. Pelargos był wykonawcą. My sobie możemy do nich pisać, a oni mogą nas olać. Ale jak wywżemy nacisk na organizatorze, to on może rozliczyć Peralgos z wywiązania się ze zlecenia. A doskonale wiemy, że Peralgos się nie wywiązął. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157894 Napisano: 07.02.2024 14:53:43 w WC - rozmowy o wszystkim
karkocka napisał(a):

W mniejszych miejscowościach praktycznie wszystkie starsze osoby codziennie robią zakupy w Biedronce i wszyscy skanują kartę, np. moi rodzice emotka  skanują moją kartę

Ja myślę, że nie ma co się zastnawiać nad tą akcją promocyjną, bo trudno to nazwać konkursem czy loterią emotka  Szanse mają zapewne tylko osoby, które mają zrobione zakupy w tym okresie codziennie. Biorąc pod uwagę liczbę biedronek, liczbę klientów i to, że właściwie o każdej godzinie jest tam spory ruch, to nie ma co łudzić się, że z mniejszą liczbą dni ma się jakiekolwiek szanse. Co miesiąc wykonywanych jest kilkadziesiąt milionów transakcji z użyciem karty lojalnościowej, codziennie kilka milionów osób robi zakupy w Biedronce emotka  Dla mnie to taka akcja, w której nagrodyt mają być miłą niespodzianką dla wiernych klientów sieci i ewentualną zachętą dla innych osób, żeby regularnie robić tam zakupy, bo a nóż widelec znowu powtórzą taką akcję. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157891 Napisano: 07.02.2024 14:40:36 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

U mnie 35 dni. Transakcji więcej, bo czasem robiłam zakupy 3 razy w ciągu dnia... Pewnie są tacy co robili zakupy codziennie...

Dokładnie, pracuje z osobą, która codziennie robi zakupy w biedronce emotka

Pytanie jeszcze czy zawsze skanuje kartę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7157734 Napisano: 07.02.2024 10:07:32 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

A takie zwroty były za zakup Pampersów, heden schouders, gillette  i dużo innych marek było. Dostał ktoś kasę na konto ? To nie było z tej samej strony ?

Tak, ja zawsze bez problemu dostaje zwrot. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7157727 Napisano: 07.02.2024 09:53:51 w WC - rozmowy o wszystkim
MamaKinga napisał(a):

maryam napisał(a):

doczytałam teraz emotka   ja mam tylko 37 dni, mało, ale duze kwotyemotka

U mnie 70 transakcji z kartą, ale nie chce mi się nawet podliczyć ile wydane było na to emotka

Nie liczy się liczba transakcji a liczba dni, w których robiłaś zakupy. Jak 5 listopada zrobiłaś zakupy trzy razy to masz trzy transakcje, ale jeden dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7157665 Napisano: 06.02.2024 20:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

Podpowiedzcie proszę bo już zgłupiałam. Jeśli trzeba wysłać SMS do 160 znaków, używacie znaków polskich czy nie, bo jak to w końcu jest, ten sam tekst ze znakami polskimi na iPhone wpisuje i na liczniku mam 112/160 czyli teoretycznie mieści się ale ten sam tekst wpisany ze znakami polskimi na samsungu pokazuje już dwa smsy a bez znaków polskich jeden to jak to w końcu liczyć? No już zgłupiałam po tylu latach konkursowania 🙈😅

Piszę bez polskich znaków. Różnica na tych dwóch telefonach polega na tym, że na iPhonie masz ustawioną opcję, aby pomimo używania polskich znaków w smsie wysyłało tekst bez polskich znaków. Na Samsungu nie masz zaznaczonej tej opcji, więc piszesz polskie znaki i odbiorca otrzyma również smsa z polskimi znakami, a że polskie znaki
liczone są jako kilka „zwykłych” znaków, dlatego ich używanie mocno skraca dostępna długość smsa. Nie ma sensu używać polskich znaków, agencje doskonale sobie radzą bez nich. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157429 Napisano: 06.02.2024 08:44:48 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Czy wkurza to nie wiem,ale agencje mogłyby dawać w konkursach na jakąś odpowiedź, nagrodę dla osoby rezerwowej przy głównej emotka

To prawda. Teoretycznie rezerwista ma tak dobre zgłoszenie, że jest na drugim miejscu, a praktycznie z reguły w nagrodę zostaje z chwałą i pucharem największego przegranego konkursu. Zamiast stanowić osobnego rezerwistę, lepiej byłoby przesunąć nagrody w dół i dołożyć kogoś na ogon kolejki.

Czasami właśnie tak to się odbywa i dla mnie również to jest jedyne słuszne rozwiązanie rezerwy. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157356 Napisano: 05.02.2024 20:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Czy ten konkurs na fb jest prawdziey czy to fejk? Bo niby wygrałam, a  jest link i trzeba zapłacić za dostawę, coś tu śmierdzi prawda? 

Na bank fejk. Nic nie klikaj.

edit. Zerknęłam na profil. Po wygranej chcą pełne dane karty płatniczej. Niestety patrząc po komentarzach i ilości zgłoszeń, wiele osób się na to nabierze. Brak regulaminu, brak info co to w ogóle za festiwal, w ogóle nie ma takiego festiwalu w Polsce, odnośniki do stron na yt czy Twitterze nie działają, podana strona internetowa nie ma nic wspólnego z żadnym festiwalem, na polskim festiwalu mają pokazywać zagraniczne filmy, jakaś dziwaczna nagroda w formie karty golden VIP do wszystkich sieci kin…. Tyle czerwonych lampek ostrzegawczych. Cały ten konkurs właściwie świeci milionami lampek. Omijać szerokim łukiem. Zgłaszać stronę. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157348 Napisano: 05.02.2024 20:14:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Listerine też mi nie działa 🙈 wszechświat mi chyba daje znaki, żebym dzisiaj nic nie wysyłała, bo bramki się dziś dla mnie nie otworzą emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7157330 Napisano: 05.02.2024 18:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z tymi Grześkami dzisiaj? Działają Wam? Ja mam teraz problem ze zgłoszeniem. Pojawia się komunikat, że zgłoszenia od 7 do 23:59:59 emotka Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

zielonaszpilka

#7157310 Napisano: 05.02.2024 17:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aneczka22 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

Bartosz2222 napisał(a):

Czy na jeden adres mogą przyjść 2 piniaty? Czy komuś się to udało?

Mogą emotka  wygrałam z mężem w pierwszym etapie i obie już są u nas emotka

w regulaminie jest napisane,że dwie nagrody na jeden adres nie mogą przyjść

Gdzie? Możesz zacytować? Wyświetl w wątku >>
0 0