Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7179459 Napisano: 31.05.2024 14:28:38 w Żabka
leniuszka napisał(a):

aja napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

Właśnie przeszedł mi kod z Kaktusa, który wcześniej nie działał. Czy przychodzi potwierdzenie na maila?

Mi dziś zadziałał kod z Kaktusa, który wczoraj nie działał, udało wysłać się zgłoszenie, choć infolinia nie odbiera tel a na @,  pisałam bez odzewu. Natomiast z 29go nie dotarły 3 kody, Pągowski, Śmiejżelki i piw Hardmade, 29go  napisałam na kontakt reklamacje bez odzewu i dziś ponaglenie napisałam na @, bo wywala połączenia tel po tonowym wybraniu numeru.

Też z 29 nie mam kodów Śmiejżelki i Hardmade - nie odpisują na @

Jak nie mam od nich odpowiedzi w ciągu dwóch dni to piszę ponownie przez kontakt na stronie. Do tej pory to działało i w ciągu kolejnych kilku godzin miałam odpowiedź i brakujący kod. Upierdliwe, ale póki nie zrezygnują z tych idiotycznych kodów albo nie naprawią apki tak, żeby działała bez błędów, to nie zostaje nic innego emotka Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

zielonaszpilka

#7179457 Napisano: 31.05.2024 14:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli ktoś ma jeszcze punkty dla szkół z Winiar, a nie ma „swojej” szkoły to byłabym wdzięczna za przekazanie ich na szkołę w Klukach  emotka emotka  Dzisiaj ostatni dzień etapu, jesteśmy na trzecim miejscu, a wygrywa pięć szkół, przy czym do końca dnia jeszcze trochę czasu i boję się, że możemy wypaść. Ja czekam od wtorku na akceptację jeszcze kilkudziesięciu głosów, ale nie wiem czy się wyrobią z tym dzisiaj. Dziękuję za wszystkie już oddane głosy Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179305 Napisano: 30.05.2024 22:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co to za imię? emotka


Też mnie to zaciekawiło.
Prawdopodobnie Filipinka mieszkająca/przebywającą z rodziną w Polsce

Da się ją wyfejsbukować, ale nie męczcie dziewczyny emotka  szczęściara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7179129 Napisano: 29.05.2024 17:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

kwadracik napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie wiecie czasem kiedy przyjdą na maila bilety na maila z konkursu gierkowego Tyskie z Biedronki?

Wiemy chyba tyle,co z regulaminu.Do 7 czerwca mają wysłać .

Wczoraj przyszły pierwsze bilety z ostatniego etapu, tak jakby od końca wysyłali , z pierwszego nie mam

A na który sektor są te bilety? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7178931 Napisano: 28.05.2024 22:27:44 w SZUKAM....
dysia napisał(a):

Szukam informacji odnośnie blikomanii z diamentami, w jaki sposób informują?

SMS i mail. Podobno emotka Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

zielonaszpilka

#7178873 Napisano: 28.05.2024 18:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7178854 Napisano: 28.05.2024 17:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7178163 Napisano: 24.05.2024 21:31:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
muzasa88 napisał(a):

Hej! Czy wygrał ktoś drapak w loterii Felix? Mam problem z wysyłaniem maila na loteriafelix@unique.pl 
Coś takiego po wysłaniu dostaję:
"Twarde odbicie 
Serwer pocztowy odbiorcy twojej wiadomości odmówił jej przyjęcia..."
Poczta Onet miał ktoś tak? O co chodzi?

O to, że wpisujesz zły adres emotka  agencja to uniqueone, a nie unique emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177893 Napisano: 23.05.2024 22:08:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Monika11 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś w prywatnej wiadomości napisać, jakie konkretnie danych oczekują w formularzu z konkursu Tyskie z Biedry. Chciałem przekazać komuś te bilety? Wyświetla się mój mail w formularzu jako nieaktywny? Są tylko pola posiadaczy biletu, czy osobno dane laureata? Nie klikam w ten link, bojąc się, że stanie się wykorzystany. Numer telefonu mam wpisać swój? Najlepiej to by było zobaczyć na zdjęciu. Chcę, żeby było dobrze. emotka

Można wejść i sprawdzić , ja tak zrobiłam i nie było problemu jak osoba, która kupiła bilety  i sama  wypełniała dane

A mam jej powiedzieć, żeby wpisała mój numer telefonu i adres mailowy, czy adres już będzie nieaktywny w tym formularzu? Z tego co pamiętam, to wpisywało się imię i nazwisko, a teraz w formularzu laureata będzie inna osoba? Nawet mail będzie sugerował, że to ktoś inny.

W tyskim podawałeś tylko maila. W formularzu masz miejsce na wygranego maila - sam musisz go wpisać, imię i nazwisko, pesel i datę urodzenia laureata i osoby towarzyszącej. Możesz wejść w link i go zamknąć. Dopóki nie wypełnisz będzie aktywny. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177866 Napisano: 23.05.2024 19:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lucya napisał(a):

Fajne te Wasze prace! Aż mi nawet już trochę lżej, że nawet blik nie wpadł...

Ten z imprezą w butelce świetny 💪☺️ Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177850 Napisano: 23.05.2024 18:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

Ja próbowałem trochę inaczej ugryźć temat, ale po wynikach pozostaje mi jedynie gryźć się w język emotka

Podoba mi się emotka  zupełnie inne od tego, co mi generowało, ale to co ta laska ma z ręką to jakiś kosmos emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177838 Napisano: 23.05.2024 18:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Jak statki na nieeebieee…. emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177813 Napisano: 23.05.2024 17:25:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moich też nie nagrodzili emotka




Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177702 Napisano: 23.05.2024 12:53:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To co? Kto się chce pochwalić swoim wygenerowanym obrazkiem z capitana?:) Ja nie wygrałam, więc nie mam się czym pochwalić :( Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7177629 Napisano: 23.05.2024 10:29:54 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

zielonaszpilka

#7177583 Napisano: 23.05.2024 08:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

Faktycznie najlepiej jesli poda od razu dane tej osoby. Ale ze z jego danymi wejdzie tylko on to sie nie zgodze.  emotka

To w sumie myślicie, że jest opcja podać dane np. kogoś pełnoletniego a na stadion zabrać 14-latka?:D wejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7177546 Napisano: 23.05.2024 07:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177495 Napisano: 22.05.2024 22:05:50 w Informują
Informują z Konkurs "Taktyka jest jedna" Biedronka, 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Ostatni etap Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177195 Napisano: 21.05.2024 19:00:25 w Żabka
domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

adamo86 napisał(a):

domel napisał(a):

Ktoś wie czy było już wyłonienie zwycięzców w konkursie Monster Quest Yamaha?

Chyba nie było jeszcze. Ktoś by się pewnie pochwalił chociaż zgrzewką.
Nie podali terminu informowania w Regulaminie, ale u nich chyba standardowo 4-5 dni od wyboru - czyli może do jutra?

EDIT: oczywiście "wyłonienie laureatów" było 17.05, informowania jeszcze nie było emotka

Dostałem odpowiedz od Fortis, że autorzy najciekawszych prac już dostali maile. Nikt się nie pochwalił tu emotka

Pewnie znowu tyle zgłoszeń, że nie starczyło nagród dla nikogo emotka

No jest to dziwne bo konkurs trwał tylko tydzień z czego przez chyba 4 dni aplikacja nie wysyłała kodów. Chyba komuś stąd udałoby się chociaż zgrzewkę wygrać. Sam puściłem trzy zgłoszenia.

 Nie ma w tym nic dziwnego jeśli pamięta się poprzednią akcję fortisa z monsterem w Żabce. Tam na kilka tysięcy nagród nie pochwalił się prawie nikt, a fortis twierdził, że mieli kilkanascie tysięcy zgłoszeń emotka  i że może tak być, że nikt się nie pochwalił na forum. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7177179 Napisano: 21.05.2024 17:51:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Moi drodzy co to jest ten Vpn z loterii Fuze Tea?

Taki program, który ukrywa Twoje IP. Zwiększa bezpieczeństwo korzystania z internetu. Masz tam też managera haseł i zabezpieczony schowek w chmurze na Twoje dane, np. filmy, które zrobisz wygraną kamerką emotka Wyświetl w wątku >>