Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7157348 Napisano: 05.02.2024 20:14:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Listerine też mi nie działa 🙈 wszechświat mi chyba daje znaki, żebym dzisiaj nic nie wysyłała, bo bramki się dziś dla mnie nie otworzą emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7157330 Napisano: 05.02.2024 18:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z tymi Grześkami dzisiaj? Działają Wam? Ja mam teraz problem ze zgłoszeniem. Pojawia się komunikat, że zgłoszenia od 7 do 23:59:59 emotka Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

zielonaszpilka

#7157310 Napisano: 05.02.2024 17:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aneczka22 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

Bartosz2222 napisał(a):

Czy na jeden adres mogą przyjść 2 piniaty? Czy komuś się to udało?

Mogą emotka  wygrałam z mężem w pierwszym etapie i obie już są u nas emotka

w regulaminie jest napisane,że dwie nagrody na jeden adres nie mogą przyjść

Gdzie? Możesz zacytować? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7156786 Napisano: 03.02.2024 07:58:17 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

Miesięcznie, nie liczę, pewnie nigdy nie zapłaciłem więcej niż 5 zł licząc już razem z netem. Internet biorę sobie na drugą kartę SIM (mam w telefonie dual SIM) i zawsze się znajdzie jakieś gratisowe 100GB czy 200GB na 30 dni. Gdy mi się skończy, przenoszę numer i mam znowu gratisowy net. W ten sposób ciągnę już chyba z 3 lata i nawet zrezygnowałem ze stacjonarnego netu w domu, po prostu udostępniam sieć z telefonu na wszystkie urządzenia więc wychodzi mi kosmiczna oszczędność. 

Obecnie np. masz w Orange 200 GB za friko na miesiąc, gdy darmowy miesiąc zacznie się kończyć, przenosisz w salonie numer do Plush i masz kolejny miesiąc, włączasz bonusy tym razem chyba 400 GB. Potem za miesiąc przenosisz do a2mobile, włączasz bonusy i znowu masz 200 GB. Ktoś powie: dużo roboty z tym myśleniem o przenoszeniu. A wcale nie. Wizyta w salonie przy okazji zakupów w galerii to 5 minut roboty, a oszczędność kosmiczna. To już wina sieci, że przyjęły politykę "stałych klientów olewać, a przenoszących numer obsypywać gratisami". 

Co do samych połączeń, jak kupiłem pakiet 100 minut z pół roku temu, tak mam do dziś jeszcze resztka minut mi została. Nie rozmawiam długo, przez telefon załatwiam raczej sprawy codzienne, a tam gdzie chcę pogadać z bliskimi, dzwonię przez messenger.

Dzięki za podzielenie się emotka  Jestem jednak za wygodna na takie kombinacje emotka  a teraz jeszcze sprawdziłam, ile wydzwoniłam w ostatnim miesiącu i wyszło mi 300 smsów i ponad 10 godzin gadania emotka . Fakt, że to wyjątkowy miesiąc, bo jestem w takiej sytuacji, że tego dzwonienia i pisania jest bardzo dużo, no ale są i takie miesiące emotka  Musiałabym się pilnować, żeby dzwonić i pisać przynajmniej do bliskich na whatsapie albo messengerze, jednak faktycznie można pokombinować, żeby było naprawdę tanio emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7156723 Napisano: 02.02.2024 19:21:54 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji

I ile miesięcznie wydajecie wtedy na telefon? Jak szybko zużywają się te minuty i SMS-y? Wiadomo, że każdy korzysta inaczej, ale tak średnio jak wam to wychodzi? I czy korzystacie z internetu w telefonie? Bo ja bardzo dużo i zawsze biorę sobie w play pakiet solo s, w którym za 30 zl mam nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci i 30 GB internetu. Wydaje mi się to dość rozsądną kwotą za taki pakiet. Fakt, że ważny jest 30 dni i potem niewykorzystane GB przepadają, ale w sumie nie wiem czy kupowanie pojedynczych pakietów wychodzi
korzystniej od takiej oferty. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7156696 Napisano: 02.02.2024 17:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

masza napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Piniaty nie da się przekierować do paczkomatu 

 Można przekierować

jak się zmieści, poprzednia się nie mieściła

O to przecież pytam

Da się, moja już siedzi w paczkomacie emotka Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

zielonaszpilka

#7156504 Napisano: 02.02.2024 08:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Urbanucci napisał(a):

Jak ktoś się łudzi, że jeszcze jest coś do wygrania w 7 days to może odpuścić. Wszyscy zwycięzcy czyli 4x 7.777 oraz 4x 77.777 zostali wylosowani czyli bramki ustrzelone. Nie ma co czekać na losowanie dodatkowe. Wiem, bo się ich zapytałem.

To jeszcze nie znaczy, że dopełnili formalności i nagrody otrzymają. To raz. A dwa, że są jeszcze nagrody niższe i jedna osoba na forum przyznała się, że ma błąd w nagrodzonym zgłoszeniu i ta nagroda trafi do losowania dodatkowego. Na pewno jest więcej osób, które nie dopełnią formalności  albo popełnili jakiś błąd w zgłoszeniu, więc nie rozumiem czemu miałbyś już skreślać losowanie dodatkowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7156252 Napisano: 01.02.2024 00:20:42 w Smolar
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.

Według mnie nie ma znaczenia jaki adres tam będzie wpisany. Dla agencji pewnie się liczy tylko to, że jest tam wpisane cokolwiek i że jest podpis. Jeśli boisz się o to, że ktoś będzie   sprawdzał czy adres z protokołu podany przez osobe x nie należy też do osoby y to
mysle, że możesz wyluzować. Nie sądzę żeby ktoś chciał się w to bawić  emotka   I oczywiście że kurier ma informacje o pierwotnym adresie - jest choćby na etykiecie na paczce:) Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, cb656 0

zielonaszpilka

#7156234 Napisano: 31.01.2024 22:38:11 w Smolar
baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7156151 Napisano: 31.01.2024 17:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=jokan]
zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

Szkoda, że osoba która dodała konkurs zrobiła datę zakończenia na dzisiaj a on skończył się wczorajemotka
https://www.e-kon...produktow-i-vouchery

Tak, przy czym formularz jest dalej aktywny. Pomimo tego, że jesteś zalogowana, po kliknięciu Biorę udział musisz się albo zarejestrować wypełniając wszystkie pola albo kliknąć u góry taki tekst coś tam coś tam Zaloguj się i zalogować sie ponownie. Możesz spróbować wysłać jeszcze zgłoszenie pomimo tego, że konkurs był do wczoraj.

niby tak, ale ja mam tak, że jestem zalogowana i pojawia się formularz do wypełnienia z danymi i jak klikam Kontynuuj to się nic nie dzieje...dwie przegladarki sprawdzone +  na telefonie i tak samo...ale chodziło mi raczej o kwestię daty, że źle jest wprowadzona....U góry nad tym formularzem, nad rubryczką imię, powinnaś mieć taki czerwony napis o możliwości zalogowania się. Kliknij w to i zaloguj się ponownie.

edit. Kliknij w to co zaznaczone na zdjęciu 

Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

zielonaszpilka

#7156145 Napisano: 31.01.2024 16:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Szkoda, że osoba która dodała konkurs zrobiła datę zakończenia na dzisiaj a on skończył się wczorajemotka
https://www.e-kon...produktow-i-vouchery

Tak, przy czym formularz jest dalej aktywny. Pomimo tego, że jesteś zalogowana, po kliknięciu Biorę udział musisz się albo zarejestrować wypełniając wszystkie pola albo kliknąć u góry taki tekst coś tam coś tam Zaloguj się i zalogować sie ponownie. Możesz spróbować wysłać jeszcze zgłoszenie pomimo tego, że konkurs był do wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7155544 Napisano: 28.01.2024 20:47:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Justintime napisał(a):

Czy ktoś z osób, które wygrały Piniatę Kindera w zeszłych latach, może powiedzieć, jakie słodycze były w środku?

5xSchokobons, 5xKinder Bueno Mini, 5xKinder Czekolada 100 g - z dość krótkimi terminami ważności. Wygrana przyszła w lutym, a termin ważności był bodajże do końca kwietnia. Rok wcześniej, jak były piniaty rakiety, to zestaw był podobny, tylko zamiast kinder czekoladek były mini hipcie czekoladowe - też 5 paczek. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7155520 Napisano: 28.01.2024 18:01:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Maribella napisał(a):

Wygrał ktoś może w listerine i podzieli się informacją jaki opis ma na paragonie? Po wysłaniu zgłoszenia pojawia się informacja, że musi być dokładny opis produktu na paragonie. W biedronce jest "Listerine 500 ml" myślicie że to wystarczy?

Opis idealny, co byś więcej chciała? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7154699 Napisano: 23.01.2024 21:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Proponuję, żeby osoby, które wygrały piniaty i wypełniły formularz, spróbowały jeszcze raz kliknąć w otrzymany link, żeby upewnić się, że formularz na pewno został wysłany i zapisany. W poprzedniej loterii z kartami do decathlonu przepadło mi tak 200 zł, bo pojawił się jakiś błąd captcha i chociaż potem ponownie wysłałam formularz i teoretycznie miałam podziękowanie na stronie, to on się nie zapisał emotka  I nie tylko ja miałam taką sytuację, a widzę, że teraz też zdarza się ten błąd w ich formularzu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7154255 Napisano: 21.01.2024 23:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia a może jakieś słowa zakazane? Nie wiem czy oni mają taki blokujący słownik? Inny telefon/komputer próbowałaś?

Sprawdziłam i nic brzydkiego się nie układaemotka

A znaki specjalne, " / \ albo jakieś inne?

Tylko polskie znaki, poza tym nic.

Usuń entery i słowa podejrzane np. ruch emotka  wywal apostrofy, emotki, znaki cytatu. Wszystko wpisz „z palca” - dane w formularzu i zgłoszenie. A ja nie pójdzie to sprawdź na jakichś fikcyjnych danych czy pójdzie ci w ogóle jakiekolwiek zgłoszenie, chociażby Ala ma kota, żeby ustalić czy problem jest z formularzem u Ciebie czy tekstem zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7153088 Napisano: 15.01.2024 17:40:16 w Smolar
Dzisiaj poszły też bliki z zozoli za ostatnie dni. Powoli się odkopują. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152905 Napisano: 14.01.2024 13:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

czy w Dan Cake tylko ja mam problem z wysłaniem pochlebstwa? Wpisuje tekst, klikam dalej i niestety mojego dzieła nie ma? WHY?

Ale nie ma go w galerii czy się w ogóle nie wysyła? Bo zgłoszenia do galerii trafiają po moderacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152884 Napisano: 14.01.2024 12:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

monisss napisał(a):

eee ten konkurs to jakaś ściema? napisałam 5 minut temu pochlebstwo i dostałam komunikat już "Twoje zgłoszenie zostało
odrzucone…
Niestety... Nasze jury nie zasmakowało w Twoim pochlebstwie. Ale pisanie miłych słów to na pewno Twój chleb powszedni! W każdej chwili możesz spróbować ponownie i napisać kolejny komplement w ramach konkursu.
"

Może miałaś jakieś  brzydkie słowo w zgłoszeniu?  emotka

Albo w inny sposób naruszyłaś regulamin. Np. napisałaś jakąś markę, tytuł piosenki, nazwisko znanej osoby czy postaci z filmu. Oni są tam bardzo rygorystyczni. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152774 Napisano: 12.01.2024 21:30:56 w Smolar
dany-duszek napisał(a):

czy już wszystkie bliki z Mega kieszonkowe od Zozoli poszły?

Ja swoich jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152506 Napisano: 11.01.2024 13:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

maixys napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Heinz w lidlu.Mąż kupił mi na 2 paragony produkty... w domu okazało się że 2 produktów z nich nie ma na liście tych które biorą udział ale...na paragonie wszystkie są opisane tak samo na 1 i 2 paragonie... kupowal ktos sosy 220 ml heinz i potwierdzi jaki ma opis u siebie? Bo juz nie wiem jak mam dojść do tego który paragon jest zły. emotka

Jeżeli to coś pomoże, mam paragon z wcześniejszego konkursu emotka
dzięki emotka  właśnie identyczny opis mam w przypadku sosów.Te które są na liście tych co trzeba kupić są tak samo opisane jak te których nie ma emotka  wiec chyba zostaje  słać i niech się dzieje co chce 

Zawsze można zapytać agencji emotka
na liscie nie widziałem ketchupów w opakowaniu 1000 a kupiłem emotka  a potwierdzili po zapytaniu że będą ok

Na liście jest kilogramowy ketchup Wyświetl w wątku >>
0 0