Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6762043 Napisano: 30.01.2021 16:17:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkomandoss napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał piwa z heineken? Osoba obdarowana dostała przed świętami, u mnie cisza, a termin na reklamacje był do 10 stycznia...

Napisz do nich, nic nie tracisz. Teoretycznie ostatnie paczki powinny wyjść do 20 stycznia (konkurs trwał do 20.12, na podanie danych były 72 godziny od maila o zwycięstwie, a wysyłka nagród miała być realizowana w ciągu maksymalnie 16 dni roboczych od otrzymania tych danych), więc już dawno wszystko jest u ludzi w domach. Jak nie dostałeś to coś jest nie tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6761986 Napisano: 29.01.2021 21:36:17 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

Czy Smolar informował za Wspólna zabawa z Zozolami?  Na stronie niby są już wyniki.

Informował w poniedziałek Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0

zielonaszpilka

#6761769 Napisano: 28.01.2021 23:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Naprawdę musiałeś dzwonić do nadawcy, aby ustalić skąd przyszedł do Ciebie worek z logiem nawiązującym do Johnniego Walkera, wiedząc, że taki worek wygrałeś i na niego czekasz? emotka  Bojąc się, że to jakaś ściema i za chwilę ktoś Ci każe za niego płacić? emotka  Serio? Wymyśl lepsze tłumaczenie na Twoją histeryczną reakcję na wysyłkę badziewnego worka z lekko podprutym sznurkiem, o którym wspomniałeś już na wstępie rozmowy telefonicznej (o czym sam napisałeś) i o którym jest wpis w Zdjęciach naszych wygranych, gdzie też przeżywasz jakość tego worka k i popruty sznurek. Do tego podkreślanie na każdym kroku, że badziewny worek nie ma metek i to niezgodne z polskimi przepisami!!!!oneoneone To po prostu badziewny worek, naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Nie czujesz różnicy między zniszczoną patelnią, wysłaniem tańszego o kilka stów modelu zegarka a podprutym sznurkiem w badziewnym gadżecie reklamowym? I na ile chciałbyś (i w ogóle po co?) ubezpieczyć taki worek? Dziwi Cię, że na zegarki wykupili ubezpieczenie zgodne z wartością jaką miały mieć, a na badziewne worki nie? Bo mnie wcale emotka

Organizator wybrał do wykonania wysyłki podwykonawcę - firmę wysyłkową. Ta wybrała swojego podwykonawcę - Fedexa. Nigdzie nie twierdziłam, że dzwoniłeś do fedexa czy że Emka=Fedex/ lub że Emka = In Cubi  Jak boisz się, że zaczniesz dostawać Działkowca, za którego przyjdzie Ci potem faktura, to wycofaj zgodę na przetwarzanie danych emotka  Problem rozwiązany. 

"I jeszcze. Myślę że ok. 1/4 komentarzy tutaj nie jest moja. Moim znajomym konto nie jest potrzebne-jak chcą się udzielić to mogą. Na pewno nie padły żadne wulgaryzmy, obrazy ani nic takiego. 
No są i tacy TUTAJ co jedna osoba ma 3 konta. Mi i nam to nie jest potrzebne. " - a tego zdania to w ogóle nie rozumiem i nie wiem do czego się odnosi? Hmmm? Co to znaczy, że 1/4 komentarzy tutaj nie jest Twoja? Z Twojego konta pisze kilka osób? emotka  Czy to Twoja złożona osobowość? emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6761741 Napisano: 28.01.2021 21:14:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igi, spokojnie  emotka   Ale tak, wg mnie też dość często masz jakieś problemy.

Nikt nie kwestionuje tego, że wysłali złe zegarki i powinni to naprawić. Dochodzenie się swoich praw w tej sytuacji nie jest szukaniem dziury w całym. Jednak robienie z tego histerii, wydzwanianie po nadawcach, organizatorach, sponsorach, pisanie maili i spamowanie fb to gruba przesada, jak na ten etap. Wystarczy na początek mail do organizatora z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, organizator odpisał już wielokrotnie, że sytuacja jest wyjaśniana, będą się kontaktować ze wszystkimi i problem zostanie rozwiązany. Więc na razie wystarczy dać im chwilę i poczekać na rozwiązanie, które zaproponują. Potem można myśleć, czy rozwiązanie jest satysfakcjonujące czy dochodzimy się dalej.
Worki nie wiadomego pochodzenia, ucięta metka i sznurek, który się pruje (kwestia zapalniczki i 2 sekund roboty;) i robienie o to afery (w tym wydzwanianie do kogokolwiek w tej sprawie  emotka  to tak, szukanie dziury w całym. Czego Ty się spodziewałeś po tym worku? Nie zastanawia Cię to, że na 150 zegarków mieli już 20 telefonów, ale na 500 worków z reklamacją zadzwoniłeś tylko Ty?  emotka   Zareklamuj swój worek z zepsutym sznurkiem, chętnie wyślą Ci nowy. Niestety pewnie też bez metki.
Otóż dzięki wyjaśnieniu sprawy, wiadomo że nadawca nie ma nic wspólnego z nagrodami? A to była jakaś tajemnica?  emotka   Przecież chyba widzisz kto jest organizatorem konkursu i jaka jest droga reklamacji? Masz to czarno na białym w regulaminie. Ale nie, trzeba wydzwaniać po firmie, która świadczy usługi kurierskie i rypać bogu ducha winnych ludzi 
Emka świadczy usługi wysyłkowe. Zgodziłeś się na przetwarzanie danych w celu realizacji i przeprowadzenia konkursu, a tym jest między innymi wysyłka nagród. Jak masz z tym problem, to możesz zażądać zakończenia przetwarzania Twoich danych i usunięcia ich z bazy. 

Generalnie jak widzę Twój nick to pojawia mi się w głowie hasło "człowiek problem". Widzę, że nie tylko mi. Walczenie o swoje prawa w słusznej sprawie to rzecz godna pochwały. Robienie afery o najmniejsze bzdury to szukanie dziury w całym. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6761682 Napisano: 28.01.2021 17:24:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

JOHNNIE WALKER

Jak to jest?
Organizator MOŻE dać nagrody/ ale może mu się "nie chcieć"? 

9. Jeżeli Organizator nie otrzyma wysłanych zgodnie z procedurą opisaną w § 3 ust.7 danych,oświadczeń i Dowodu Zakupu, nagroda pozostaje własnością Organizatora.Organizator zastrzega, że Nagrody, które pozostaną jego własnością mogą być następnie stosownie do jego decyzji przyznane przez Komisję innym Uczestnikom wyłonionym stosownie do
postanowień Regulaminu.

Patrze na ten Johnnie Walker i jakieś dziwactwa?
Patrzę na NADAWCĘ mojego "worka plecaka" a tam jakaś dziwaczna firma...? "Emka logistyka"
- dzwonię do nich-pytam co za worek z Chin czy z Tajwanu-bo już popruty-choć ani razu nie użyty?
A odpowiedź taka że zapakowali to- co dał im InCubi (Organizator) i że o worek to nikt nie pytał- ale o zegarki to już 20 osób dzwoniło że to "kryminał na dużą skalę takie oszustwo".
A Nadawca powiedział przy okazji-że oni są zobligowani w razie uszkodzenia paczki do 800 zł- bo taka jest wartość "zegarka" i na taką kwotę Organizator zażyczył ubezpieczyć. 

Czyli ludzie dzwonią do NADAWCY https://emka.biz.pl/kontakt/ a  nie Organizatora 

Ale w czym problem? Można było przewidzieć jaką jakość mają te cenzuraworki, więc nie rozumiem zdziwienia. Zdziwiłabym się, gdyby jakość była premium emotka
Organizator może, ale nie musi wydać nieodebrane nagrody innym osobom. Inna forma standardowego zapisu, że nagrody niewydane przechodzą na rzecz organizatora. I tak np. ja nie odesłałam danych na ten cenzuraworek (bo i po co to komu?) i szczerze mówiąc mam nadzieję, że nikomu innego go nie wcisną i zostaną z kilkoma setkami cenzuraworków na magazynie.
Czyli Ty też zadzwoniłeś do nadawcy a nie do organizatora, więc o co Ci teraz chodzi? Wyświetl w wątku >>
3 rare85, lager, nkba 0

zielonaszpilka

#6760883 Napisano: 25.01.2021 16:40:02 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

joan napisał(a):

skipperq napisał(a):

Cześć!
Jeśli poproszę Panią w Dino aby zostawiała mi śmietniczek pełen paragonów do odbioru i późniejszej selekcji i rejestracji to to dobra taktyka? Jestem nowy w tym wszystkim, ale raczej jeśli na paragonie są różne produkty + ten promocyjny to to i tak przejdzie na stronie? Prawda?

Najlepiej to ją poproś o rękę.
A tak na poważnie: miej honor! Prawdziwy konkursowicz o nic nie prosi - paragony samodzielnie wygrzebuje z hasioka w ramach konko-skippów. 
Aj te profesory, co na forach studentów udają... 

Prawilny konkursowicz po prostu zakłada sobie sklep. Może być Dino, tam jest sporo konków ostatnio...

U takiego prawilnego przynajmniej produkty byłyby dobrze opisane na paragonie, bo te w dino przeważnie wołają o pomstę do nieba emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6760877 Napisano: 25.01.2021 16:00:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natik999 napisał(a):

Powiedzcie mi proszę czy jak wysłałam dwa zgłoszenia na Vegetę i nie wygrałam dziennej to przepadło już czy jest jeszcze szansa na jakąś dodatkową/główną czy główna z dziennych tylko będzie wybierana...?  emotka Główne 

Główne raczej tylko z dziennych. Skoro odpowiedź nie była dobra na dzienna to tym bardziej nie będzie dobra na główną;) dodatkowo nikt po zakończeniu konkursu nie będzie przeglądał wszystkich zgłoszeń, których będzie kilka czy kilkanaście tysięcy, żeby wybrać jeszcze raz z nich coś co się nadaje. Po prostu przeczytają te nagrodzone dziennymi - czyli najlepsze w danym dniu i z nich wybiorą glowbe Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6760782 Napisano: 25.01.2021 11:35:02 w WC - rozmowy o wszystkim
nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Mam pytanie. Czy mogę zgłosić belvite i gellwe( góra i dół, napisy rozmyte) dopiero w domu zauważyłam taki wydruk emotka

Powiem szczerze ,ja bym chyba nie zaryzykowała - no moze Belvitę bo tam jeszcze coś widać , ale gellwe na pewno nie- mała wartość zakupu tego produktu,a gdyby padła wysoka wygrana i nie zostałaby zweryfikowana poprawnie to chyba do końca życia bym sobie tego nie darowała emotka

Teoretycznie przy wygranej można pójść do sklepu i wyprosić żeby wydrukowali te paragony bo przecież oni mają to w systemach emotka Ale to teoretycznie. Mi ostatnio w biedronce wciągnął paragon ten ich system na kasach samoobsługowych i Pani mi w minutę wydrukowała cały paragon - był na A4 ale tak pięknie wszystko opisane że szok emotka  

Teoretycznie można. W praktyce, niektóre (a chyba nawet większość) agencje nie uznają takiego duplikatu. Ma być oryginał paragonu i nie ma dyskusji. Warto dobrze przeczytać regulamin albo po prostu napisać wcześniej do agencji co z takim paragonem i czy w razie czego uznają.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonaszpilka

#6760494 Napisano: 23.01.2021 12:22:45 w co chcielibyście wygrać?
zielonaszpilka napisał(a):

To ja też się wpiszę emotka  Przyjaciółka twierdzi, że afirmacja ma moc emotka  Zobaczymy. A że marzeń mam wiele, a tutaj miejsca dużo to lecimy:
1. Samochód - najlepiej na wypasie, taki, żeby mąż stwierdził - o nie! tego na pewno nie sprzedamy!
2. Duża gotówka - najlepiej 6 z dużego lotka przy mega kumulacji i tak, żebym była jedyną wygrywającą w tym dniu emotka
3. Nowy laptop i telefon
4. Automatyczny odkurzacz
5. Vouchery do sklepów - wszelkich! Zwłaszcza budowlanych i z materiałami do wykończenia i urządzenia wnętrz.
6. Szczoteczki soniczne dla całej rodziny
7. Trochę bonów wycieczkowych
8. Kilka weekendów w SPA, tak żebym mogła pojechać i z mamą i teściową i siostrami i przyjaciółkami, a i męża chętnie bym wzięła emotka
9. Duży telewizor z szybkim smartem
10. Duże i małe AGD
11. Metamorfoza kuchni dla teściowej, metamorfoza łazienki dla babci i metamorfoza salonu dla mamy
12. I dużo fajnych rozwojowych zabawek dla synka i voucherów do sklepów z ciuszkami dla małych gentlemanów! A co!
Niech 2020 będzie na bogato! emotka   emotka  

Aktualizacja 2021 emotka  Bo chociaż wygrałam sporo gotówki, to właściwie tylko duży telewizor wpadł z listy emotka  No to lecimy:
1. Duża gotówka - dalej liczę na 6 w totka, ale chętnie przygarnę też kasę z kreatywnych i loterii
2. Samochód - jak wyżej. Model dowolny, cztery koła, duży bagażnik emotka
3. Automatyczny odkurzacz, a najlepiej dwa.
4. Sprzęt AGD do nowego domku - ekspres do kawy, thermomix, lodówka, piekarnik do zabudowy, zmywarka do zabudowy, ewentualnie vouchery do sklepów ze sprzętem (tutaj uśmiecham się do Tmobile emotka ;) Generalnie wszystkie fajne domowe sprzęty.
5. Bony wycieczkowe albo vouchery do spa też mogą być - liczę na to, że w wakacje będzie można z nich skorzystać.
6. Narzędzia dla męża. Może jakaś nowa wkrętarka.
7. A dla mnie myjka ciśnieniowa emotka
8.  Metamorfoza kuchni dla teściowej, metamorfoza łazienki dla babci i metamorfoza salonu dla mamy.
9. Zestaw fajnych walizek - cały komplet, a nie każda z innej parafii emotka
10. Vouchery do różnych sklepów - empik, decathlon, zalando, answear i do netflixa
11. Nowy telefon z dużą pamięcią, bo do szału doprowadza mnie brak miejsca na moim.

I to chyba takie moje główne marzenia emotka  O drobiazgach nawet nie będę wspominać emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6759899 Napisano: 20.01.2021 17:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ankabialy napisał(a):

Cześć.Czy jak mam od columbit smsa że wygraleś 1 nagrod to zmywarka Finish Lidl? Bo aż nie mogę uwierzyć.Może być pw.

Tak, to zmywarka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6759898 Napisano: 20.01.2021 17:17:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

Nawet mi nie mówcie o tych laurkach i świecidełkach, bo mnie szlag trafia  emotka
Kilka lat temu była loteria w którymś centrum handlowym (kojarzy mi się, że w Poznaniu, ale nie jestem pewna).
Trzeba było zrobić zakupy za określoną kwotę i kupon z przypiętym paragonem wrzucić do urny konkursowej.
Osoba obecna na losowaniu opowiadała, że w urny wyciągnęli nawet muffinki!! 
Nie pamiętam, czy autor od muffinek coś wygrał, czy nie.

Ale za to był kiedyś konkurs w którejś sieci kin, trzeba było wypełnić kupon. I co? Auto wygrała osoba od prac grająco-świecących  emotka
Akurat miałam fazę wkurzania się na organizatorów, że nie przestrzegają własnych regulaminów i zadzwoniłam do nich, grzecznie zapytałam, dlaczego nagradzają zgłoszenie, które jest niezgodne z regulaminem.
Oni na to, że "ujęło ich kreatywne podejście do tematu i że praca wyróżniała się wśród kuponów".
No tak.. o to chodziło tej osobie (i innym cwaniakom). I kolejne auto do kolekcji było. 

Oj tak emotka  Do organizatorów wtedy trafiały rózne rzeczy emotka  Oprócz laurek grająco świecących mi zapadła w pamięć jakaś przerażająca lalka (??!!) i oczywiście deski do krojenia, na których były wypalane różne cuda emotka Niektórzy organizatorzy publikowali wyniki i wrzucali zdjęcia tych koszmarków emotka  Na szczęście te czasy minęły. Smolar, Los Mejores, Columbit... żaden z dużych graczy już na to nie pójdzie emotka  Odłóżcie więc nożyczki i kleje do szuflady i skupcie się na wymyślaniu regulaminowych haseł emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6759865 Napisano: 20.01.2021 16:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

Czy ktoś wie jakie jest ograniczenie znaków w konkursie Wawel itm?

Chyba nie ma. Mi wczoraj przeszło ponad 900. 

Ciekawe czy ktoś znowu wpadnie na pomysł nakręcenia filmiku i wrzucenia linku do niego jako odpowiedź.

Nie tylko filmiki ale jak zwykle linki do fotek z makietami, świecidełkami, rozkładówkami, rzeźbami... emotka Bo to pierwszy raz takie szopki ludzie odstawiają emotka

Jedni wstawiają fotki, inni owe makiety wysyłają na adres agencji.
Nie jedno, nie dwa, nie trzy auta wpadły na naszym forum za wysyłkę makiet do agencji...zamiast "eska na 160 znaków". 

emotka Czasami im więcej czytam forum, tym bardziej mnie coś zaskakuje, ale też coraz mniej mnie dziwi..

A ja naiwna się łudziłam ze jednak to są tylko przypadki ...

Teraz to już są marginalne przypadki. Duże agencje dyskwalifikują takie osoby. Takie coś przechodziło wiele lat temu, a teraz przechodzi tylko u "nieprofesjonalnych organizatorów". Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6758944 Napisano: 16.01.2021 20:26:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Pisałam w tej sprawie do organizatora. Otrzymałam odpowiedź: 
Dzień dobry, 
czy zdjęcie na konkurs może przedstawiać kilka osób, które wyraziły na to zgodę? Czy ma być to wyłącznie praca plastyczna? 

Dzień dobry,

Dziękuję za zainteresowanie naszym konkursem MAMY NOWE POMYSŁY NA PYSZNĄ ZABAWĘ!
Na zdjęciu może być sfotografowana zabawa ale również praca plastyczna lub inna forma. Specjalnie nie precyzujemy, żeby nie ograniczać wyobraźni Uczestników zabawy.
Więc właściwie nadal nie wiem  emotka

Super odpowiedź emotka  taka niezbyt wyjaśniająca cokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6758940 Napisano: 16.01.2021 19:41:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karmelowakrowka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Agnes napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktos mi powie kto moze byc na zdjeciu w konkursie kinder pingui jesli według regulaminu zdjecia nie mogą zawierac wizerunku osób trzecich?

Tylko autor albo nikt emotka  Ewentualnie pewnie przejdą jakieś zdjęcia, na których widać tylko fragment osoby, który nie pozwala na jej identyfikację, np. ręka.  emotka

no to co to ma wspólnego z rodzinnymi zabawami jak tylko ja będe, bezsensu

Można zrobić zdjęcie, które pokaże pomysł na rodzinne zimowe zabawy bez udziału rodziny emotka  Serio emotka  


Wg mnie osoby trzecie to osoby przypadkowe, które nie wyraziły zgody na wykorzystanie wizerunku.
Rodzina, dzieci, znajomi raczej mogą się na zdjęciu znaleźć emotka

Nie zgodzę się z tym. Osoby trzecie to wszystkie osoby inne niż uczestnik konkursu. Nie ma znaczenia czy to rodzina czy osoby obce i nie ma znaczenia czy masz ich zgodę czy nie. Gdyby było tak jak mówisz, to byłby zapis o tym, że autor zdjęcia posiada zgodę na użycie wizerunku wszystkich osób występujących na zdjęciu. Tu jest zakaz umieszczania wizerunku czyjegokolwiek. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6758934 Napisano: 16.01.2021 18:50:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktos mi powie kto moze byc na zdjeciu w konkursie kinder pingui jesli według regulaminu zdjecia nie mogą zawierac wizerunku osób trzecich?

Tylko autor albo nikt emotka  Ewentualnie pewnie przejdą jakieś zdjęcia, na których widać tylko fragment osoby, który nie pozwala na jej identyfikację, np. ręka.  emotka

no to co to ma wspólnego z rodzinnymi zabawami jak tylko ja będe, bezsensu

Można zrobić zdjęcie, które pokaże pomysł na rodzinne zimowe zabawy bez udziału rodziny emotka  Serio emotka   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#6758930 Napisano: 16.01.2021 18:35:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

ktos mi powie kto moze byc na zdjeciu w konkursie kinder pingui jesli według regulaminu zdjecia nie mogą zawierac wizerunku osób trzecich?

Tylko autor albo nikt emotka  Ewentualnie pewnie przejdą jakieś zdjęcia, na których widać tylko fragment osoby, który nie pozwala na jej identyfikację, np. ręka.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6758904 Napisano: 16.01.2021 15:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

Ktoś pomoże o co chodzi z konkursem:  Konkurs "Spraw aby twój świat był pełen świeżości" ?
W regulaminie niby zapis ,że trzeba sie zarejestrować na everyday i tam puścić zgłoszenie.
A konkurs jest na stronie: https://www.mydzi....pl/discreet-tampax/

Zapewne błąd organizatora. Albo zrobili kopiuj wklej z innego regulaminu albo początkowo chcieli organizować konkurs przez stronę everydayme a potem zmienili z danie i postanowili organizować na mydziewczyny nie zmieniając treści regulaminu. Właściciel obu stron jest ten sam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6758898 Napisano: 16.01.2021 14:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6758896 Napisano: 16.01.2021 14:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Wstawiałem ten konkurs, czuje się wywołany emotka  Wiem, że była wzmianka o tym, że ma być odpowiedź do 500 znaków, trudno więc mówić tu o filmiku. Kreatywne to było 10 lat temu, teraz już żadna agencja tego nie łyknie, traktując to jako cwaniactwo i próbę obejścia regulaminu. Ja bym próbował przede wszystkim zgłoszenie reklamacji + pisanie na fb. Jak wspomniał ktoś wyżej, to nie jest zakup za 2zł, a nagrodą nie są szmaciane kominy...

Ale konkursu nie organizowała agencja, tylko sponsor nagrody - Nokian emotka  Czyli organizatorem była sama firma a w komisje pewnie siedział prezes, pani z marketingu i pani z sekretariatu emotka  Na nich ten film zrobi wrażenie i trudno im się dziwić. Oni nie są agencją, która zna takie sztuczki i dobrze napisze regulamin, żeby nie było takich sytuacji. W regulaminie jest tylko informacja o "odpowiedzi na pytanie" i to, że będą oceniać kreatywność, oryginalność i pomysłowość. Zasypanie ich reklamacjami czy to na maila czy na fb nic nie da, bo wyników nie zmienią emotka  Jeszcze taki cud się nie wydarzył emotka  a jedynie sprawi, że następnym razem albo zrezygnują z konkursu albo utajnią wyniki emotka  Tyle. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6758891 Napisano: 16.01.2021 14:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Dobrze rozumiem, że z Nokiana https://www.nokia...onkurs-zima2020/   wygrał filmik, na którym na końcu jest jakiś tam tekst? Zostawimy to tak? Nie jestem zwolennikiem "kupoburz"  o byle co, ale nijak ma się to do regulaminu, a zakup opon do zagrania w konkursie to nie Vegeta czy Kinder za 2 zł...

Inerpretacja kreatywna i orginalna  emotka  nie plagiat jak w Goralkach i "odpowiedz" w formularzu ma mniej niz 500 znakow

https://youtu.be/cjbCnH-vT_w

Ps. I myslisz, ze sponsor da drugi samochod? 

Ok, zerknęłam do regulaminu i jest tak
"Zadanie Konkursowe obejmuje odpowiedź na pytanie: Jak wyobrażasz sobie najlepszą zimową podróż z oponami Nokian Tyres?2. Wykonanie Zadania Konkursowego przez każdego Uczestnika zostanie ocenione przez komisję wyłonioną spośród przedstawicieli Organizatora (dalej: „Komisja”). Członkowie Komisji wybiorą laureatów Konkursu (dalej „Laureat” lub „LaureatKonkursu”), biorąc pod uwagę następujące kryteria przy ocenie Zadań Konkursowych wykonanych przez Uczestników: (i) kreatywność, (ii) oryginalność, (iii) pomysłowość."

Nie ma nic, że odpowiedź ma być pisemna czy że ma mieć ileś znaków, co by sugerowało, że ma być pisemna. Nigdzie nie widzę zastrzeżenia, co do formy. Szczerze? Myślę, że nic nie ugracie, szkoda nerwów.  Wyświetl w wątku >>