Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6717542 Napisano: 22.07.2020 21:32:34 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka Czy ktoś zna się na przepisach dot. urlopu wychowawczego przy blizniakach? Wiem, że wychowaeczy może być ma 3 lata do 4 r.z dziecka. Moi skończyli niedawno 4 i skończył mi się wychowawczy czy mogę na drugiego syna wziąć?  Jest jakiś przepis dot.bliznoakow ?  emotka

Niestety nie, przy wychowawczym nie ma znaczenia ile dzieci się urodziło. Przysługuje tak samo jak przy jednym dziecku 3 lata urlopu wychowawczego, ale nie dłużej niż do ukończenia przez dziecko 4 roku życia.

Skoczył mi się wychowawczy 15.07 A chłopaki skończyli 4 w marcu  emotka  więc miałam dłużej  emotka
Kurde gdzieś mi się obilo o uszy, że przy blizniakach mogę najpierw iść na jednego A potem na drugiego. Ale widocznie były to źle informację  emotka

Poprawkak, wychowawczy od 2016 można wykorzystać do ukończenia przez dzieci 6 roku życia. Ale długość wychowawczego się nie zmienia. Dłuższy jest tylko macierzyński i rodzicielski. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6717537 Napisano: 22.07.2020 21:17:41 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

emotka Czy ktoś zna się na przepisach dot. urlopu wychowawczego przy blizniakach? Wiem, że wychowaeczy może być ma 3 lata do 4 r.z dziecka. Moi skończyli niedawno 4 i skończył mi się wychowawczy czy mogę na drugiego syna wziąć?  Jest jakiś przepis dot.bliznoakow ?  emotka

Niestety nie, przy wychowawczym nie ma znaczenia ile dzieci się urodziło. Przysługuje tak samo jak przy jednym dziecku 3 lata urlopu wychowawczego, ale nie dłużej niż do ukończenia przez dziecko 4 roku życia. Poprawka, do ukończenia 6 roku zycia Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6717057 Napisano: 20.07.2020 20:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anaesth napisał(a):

pecia napisał(a):

Obskoczyłam dzisiaj 5 sklepów abc w okolicy i w żadnym nie maja produktów L’Oreal czy ktoś brał udział w tym konkursie gdzie w sieci sklepów Groszek Lewiatan ABC DElikatesy Centrum trzeba zakupić produkt tej firmy, jeśli tak to gdzie zakupiliscie ten deficytowy produkt ?


U mnie był jeden, jedyny szampon w Delikatesach Centrum, chyba za 14zł albo i więcej. Chyba powinnam żałować, że go nie kupiłam, skoro to taki niszowy produkt emotka

U mnie w abc jest i nawet pięknie opisany


Ja mam 3 lewiatany. Tylko w 1 był szampon...za 16 zł  emotka

Na 3 DC, tylko w jednym byly szampony po 12-13zl

U mnie w DC trochę było, do tego z delikarta minus 4 zł, czyli wyszły po 10.99

O to widze, że zrobiłam interes życia, bo u mnie w DC odzywki po 9,99 emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6716990 Napisano: 20.07.2020 17:21:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

Lech 0/6, kto mnie pobije?

Ja 0/10 emotka to znak że czas na konkursowe wakacje emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6716784 Napisano: 19.07.2020 23:53:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z laureatów miał problem z wypełnieniem formularza laureata Wygraj z Groszkiem / Smolar? Ja od wczoraj próbuję i nic nie mogę wskórać, wszystko uzupełniam i gdy daję wyślij nic się nie dzieje i brak jakiegokolwiek komunikatu.

Ja mam taki sam problem u nich z zozolami. Też będę do nich pisać

U mnie był problem na telefonie, ale na laptopie przeszło bez problemu 

W piątek i sobotę nie szło ani z telefonów ani laptopa, z żadnej przeglądarki. Dzisiaj poszło z laptopa (z telefonu dzisiaj nie sprawdzałam;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6716574 Napisano: 18.07.2020 09:04:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z laureatów miał problem z wypełnieniem formularza laureata Wygraj z Groszkiem / Smolar? Ja od wczoraj próbuję i nic nie mogę wskórać, wszystko uzupełniam i gdy daję wyślij nic się nie dzieje i brak jakiegokolwiek komunikatu.

Ja mam taki sam problem u nich z zozolami. Też będę do nich pisać Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6716451 Napisano: 17.07.2020 15:22:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kupila88 napisał(a):

No nic tak długo nic a tak liczyłam na kiore i tyle zgłoszeń i nic.....watku zadziałają proszę....

Spokojnie, na razie chyba tylko Xboxy poszły;) są jeszcze głośniki i książki;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6716357 Napisano: 16.07.2020 23:47:20 w Smolar
ananaska napisał(a):

Czy ktoś wie, co jest przyczyną takiej zwrotki od Smolara:
Bardzo nam przykro ale tresc wiadomosci SMS jest nieprawidlowa.

Wpisałam zgodnie z regulaminem: nazwę sklepu.tak. nr paragonu. odpowiedź.
Chodzi o konkurs w Intermarche

Nie rób spacji po kropkach Wyświetl w wątku >>
1 ananaska 0

zielonaszpilka

#6716044 Napisano: 15.07.2020 16:17:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Muzyczna loteria ob z 3 tygodnia informowali już? 

Tak, chwalili się na fb

Dziś losowanie i już dziś informowane? A gdzie dokładnie to szukać?

A kurcze,może to jeszcze nagrody z 2 tygodnia? Dziewczyna pisała o tym, że w pon miała telefon z głośnikiem, a wiem że za 2 tydzień dzwonili w zeszłym tygodniu w czwartek, więc założyłam że to już za kolejny tydzień, ale chyba jednak nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6716012 Napisano: 15.07.2020 14:42:46 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiaj akurat nic mnie nie wkurza.No ale poczułam się niejako w obowiązku zrelacjonować, co dalej zadziałałam w sprawie kradzieży na blika, której dokonano na moją szkodę. W końcu kilka osób z forum mnie dość sugestywnie namawiało, bym to zgłosiła.Tak się szczęśliwe złożyło, że mogłam dziś wziąć pojedynczy, wolny dzień w pracy. Coś mnie tak więc natchnęło, aby pofatygować się na komisariat w Długołęce.Miła pani policjantka spisała moje zeznania.Nie mam w domu drukarki, w pracy zaś zapomniałam wydrukować ze swojego konta te 2 przestępcze transakcje.Na szczęście policjantka zgodziła się, abym pokazała jej w telefonie ze strony swojego banku i nawet zrobiła swoim telefonem zdjęcie- twierdziła, że ona już sobie to sama wydrukuje  niczego więcej nie muszę donosić w formie papierowej.Pouczyła mnie o konsekwencjach składania fałszywych zeznań, spisała dane z dowodu, poprosiła o numer konta w celu przelewu ewentualnie odzyskanych pieniędzy.Podałam numer swojego telefonu i adres mailowy.Jutro przekażą sprawę na komisariat policji w Dębnie. No i zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie.Nawet jeśli nie uda się odzyskać hajsu, przynajmniej wiem, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by kasę odzyskać.Czy ktoś się orientuje, przez jaki okres czasu banki przechowują np. dane z monitoringu przy bankomacie?Albo jakieś konkretne dane o transakcji blik?

Świetna decyzja Cudaczku! Mocno wierzę, że odzyskasz pieniądze! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715995 Napisano: 15.07.2020 13:49:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Muzyczna loteria ob z 3 tygodnia informowali już? 

Tak, chwalili się na fb Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715430 Napisano: 12.07.2020 23:03:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Normalnie na alkoSopotify mnie moga puszczać. A Ty co? Znowu (jak ja) na dedlajnie z paragonami siedzisz? emotka  ;) emotka

emotka  a jakże emotka Mam stos paragonów, więc czeka mnie pracowita godzina emotka  Ale marzy mi się ta lodówka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715428 Napisano: 12.07.2020 22:54:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Ja rozumiem pomyłki w gazetkach reklamowych. Ale pomyłka na stronę głównej konkursu??? 17.07?

A jak tam Wasze LECHENDARNE hity? emotka  Macie już całe listy przebojów? Ja swoją listę właśnie tworzę emotka  Gracie o lodówkę czy o gitarę? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715383 Napisano: 12.07.2020 15:38:33 w Co to za zawleczka?
ladyinred napisał(a):

boloadi napisał(a):

Witam srebrna zawleczka 10 znaków.  Z czego to?

Tez chce się dowiedzieć emotka

A ona na pewno jest srebrna a nie taka bardzo jasno złota? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715251 Napisano: 11.07.2020 16:18:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

asandraa napisał(a):

W zapowiedziach było info o konkursie Somersby Przymierz się do nagród. Wiadomo kiedy rusza/czy może już trwa?

W sierpniu. Bodajże 3.

Dzięki. Wiesz może coś więcej? Jakie nagrody? Słyszałam, że worki-plecaki, ale co jeszcze to niestety nie wiem...



Przeklejam zdjęcie, które wrzucała @nitka310
Tyle wiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

zielonaszpilka

#6715249 Napisano: 11.07.2020 16:14:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

W zapowiedziach było info o konkursie Somersby Przymierz się do nagród. Wiadomo kiedy rusza/czy może już trwa?

W sierpniu. Bodajże 3. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6715049 Napisano: 10.07.2020 10:34:56 w Czy informują/ informowali?
rare85 napisał(a):

Czy Unique One z O.B. w tym tygodniu informował za II etap?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6713407 Napisano: 01.07.2020 16:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w Familijnych nie można używać dużych liter? Chyba pierwszy raz się spotykam z takim zapisem...

(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych).

O jakim konkursie piszesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713218 Napisano: 01.07.2020 00:56:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wiem, że nie ilość, a jakość ale tak z ciekawości ile wysłaliście zgłoszeń na konkurs odwołane mistrzostwa Delikatesy Centrum? emotka

2, byłyby 3 ale coś było nie tak z rejestracją karty i nie przeszło trzecie zgłoszenie. I tak nie wierzę, że przeczytają je wszystkie emotka

Zobaczymy, w sumie to nie znam tej agencji więc się nie wypowiem czy przeczytają czy nie emotka Ja osobiście 3 zgłoszenia, ale tylko dlatego, że nagrody zachęcające emotka zazwyczaj jest to jedno

Ja też nie znam agencji, ale wyobrażam sobie, ile mogło być zgłoszeń na taką nagrodę i przy tak niskiej cenie paragonu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0