Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6715049 Napisano: 10.07.2020 10:34:56 w Czy informują/ informowali?
rare85 napisał(a):

Czy Unique One z O.B. w tym tygodniu informował za II etap?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6713407 Napisano: 01.07.2020 16:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w Familijnych nie można używać dużych liter? Chyba pierwszy raz się spotykam z takim zapisem...

(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych).

O jakim konkursie piszesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713218 Napisano: 01.07.2020 00:56:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wiem, że nie ilość, a jakość ale tak z ciekawości ile wysłaliście zgłoszeń na konkurs odwołane mistrzostwa Delikatesy Centrum? emotka

2, byłyby 3 ale coś było nie tak z rejestracją karty i nie przeszło trzecie zgłoszenie. I tak nie wierzę, że przeczytają je wszystkie emotka

Zobaczymy, w sumie to nie znam tej agencji więc się nie wypowiem czy przeczytają czy nie emotka Ja osobiście 3 zgłoszenia, ale tylko dlatego, że nagrody zachęcające emotka zazwyczaj jest to jedno

Ja też nie znam agencji, ale wyobrażam sobie, ile mogło być zgłoszeń na taką nagrodę i przy tak niskiej cenie paragonu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713216 Napisano: 01.07.2020 00:42:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Wiem, że nie ilość, a jakość ale tak z ciekawości ile wysłaliście zgłoszeń na konkurs odwołane mistrzostwa Delikatesy Centrum? emotka

2, byłyby 3 ale coś było nie tak z rejestracją karty i nie przeszło trzecie zgłoszenie. I tak nie wierzę, że przeczytają je wszystkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713114 Napisano: 30.06.2020 17:10:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Kod z zawleczki Tiger? Kupione w maszynie na dworcu puszka promocyjna ale zawleczka ma "T" i żadnego kodu..
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-tiger-2020.html#.Xvs_620zapo

To pewnie ktoś kto zaopatruje maszynę włożył normalne konkursowe puszki tigera przeznaczone na sklepy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713062 Napisano: 30.06.2020 14:52:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

A ja mam koszulke polo z autografem Lewandowskiego emotka . Wszystko się zgadza.

No to może mają jakiś problem z komunikacją wewnętrzną i jeden pracownik mówi, że to pomyłka, bo rzeczywiście to była pomyłka, a drugi mówi, że ich nie ma i nie będzie, bo próbuje ratować sytuację? emotka  A teraz jeszcze tygrysek pisze, że wycofali te paczki, które jeszcze nie zostały dostarczone, więc wygląda to jakby rzeczywiście wysłali pomylone koszulki i mieli zamiar wysłać właściwe emotka  W każdym razie ktoś w Karlsbad ma dzisiaj dużo roboty emotka

1. POLO? Z kołnierzykiem? Z podpisem?
2. Przecież "covid i podpisów nie będzie" przepraszają i proponują rekompensate...
3. Sami zaczęli podpisywać? Z "upoważnienia" Lewandowskiego?
- upoważnienie w tym temacie niemożliwe
- jeśli podpisane- to podrobione ??  emotka  
4. "część" pomylili/ "część" nie?
5. To te z podpisami które dojdą możliwe że będą trzęsącą się ręką podpisywane i jeszcze gorzej "wypadną" niż te od Banderasa??

Nie no...certyfikat autentyczności chcemy tak jak dawali chyba do Dudka. 

Cała afera z tymi koszulkami wyszła dzisiaj i Ivanotta również dziś dostała koszulkę, więc to niemożliwe, żeby to już była koszulką, którą próbowali się ratować  emotka  Trzeba poczekać, aż ogarną bałagan u siebie, uzgodnią jedną wersję i dadzą Wam znać, co z Waszymi koszulkami i autografami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6713051 Napisano: 30.06.2020 14:30:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

A ja mam koszulke polo z autografem Lewandowskiego emotka . Wszystko się zgadza.

No to może mają jakiś problem z komunikacją wewnętrzną i jeden pracownik mówi, że to pomyłka, bo rzeczywiście to była pomyłka, a drugi mówi, że ich nie ma i nie będzie, bo próbuje ratować sytuację? emotka  A teraz jeszcze tygrysek pisze, że wycofali te paczki, które jeszcze nie zostały dostarczone, więc wygląda to jakby rzeczywiście wysłali pomylone koszulki i mieli zamiar wysłać właściwe emotka  W każdym razie ktoś w Karlsbad ma dzisiaj dużo roboty emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6712998 Napisano: 30.06.2020 13:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

melissa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy.

Nie wyślą, bo ich nie mają. Z powodu COVID nie udało im się załatwić autografów. Bardzo miła Pani (chyba od Zleceniodawcy, nie z Karlsbadu) dzwoniła, przepraszała  i proponowała jakąś inną, dodatkową rekompensatę (piłki, kosmetyki). Koszulek z autografem niestety nie da się załatwić:(

Ooo to pechowo, zwłaszcza dla tych, którzy koszulki już komuś obiecali emotka  Ktoś wcześniej pisał, że ma od nich informacje, że pomylili się przy wysyłce. Załatwienie autografu nie wydaje się niemożliwe, zwłaszcza że teraz obostrzenia są poluzowane. No cóż. Ja bym się bardziej ucieszyła z kosmetyków czy piłki niż autografu, no ale to ja emotka

No dla mnie taka koszulka bez podpisu jest ekstra, ale moi synowie są oburzeni  emotka

No ich raczej kosmetyki nie ucieszą. Może piłka by im trochę poprawiła nastrój? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712996 Napisano: 30.06.2020 13:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melissa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy.

Nie wyślą, bo ich nie mają. Z powodu COVID nie udało im się załatwić autografów. Bardzo miła Pani (chyba od Zleceniodawcy, nie z Karlsbadu) dzwoniła, przepraszała  i proponowała jakąś inną, dodatkową rekompensatę (piłki, kosmetyki). Koszulek z autografem niestety nie da się załatwić:(

Ooo to pechowo, zwłaszcza dla tych, którzy koszulki już komuś obiecali emotka  Ktoś wcześniej pisał, że ma od nich informacje, że pomylili się przy wysyłce. Załatwienie autografu nie wydaje się niemożliwe, zwłaszcza że teraz obostrzenia są poluzowane. No cóż. Ja bym się bardziej ucieszyła z kosmetyków czy piłki niż autografu, no ale to ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712991 Napisano: 30.06.2020 12:57:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

 ;)moskala22 napisał(a):

biuro@karlsbad.pl

A co piszecie w takiej reklamacji? Tez mam koszulkę bez podpisu

Nie grałam tam, ale myślę że to żadna filozofia i wystarczy napisać "Dzień dobry, dzisiaj otrzymałam nagrodę z konkursu XXX. Nagroda miała być koszulka z autografem Lewandowskiego, niestety moja koszulka takiego autografu nie ma. Domyślam się, że zaszła jakaś pomyłka przy wysyłce nagród. Jak mogę otrzymać właściwą nagrodę? emotka  Pozdrawiam, Moskala22". emotka

może doślą autograf pozniej️

Myślę, że dostali już tyle maili i telefonów oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712989 Napisano: 30.06.2020 12:54:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 ;)moskala22 napisał(a):

biuro@karlsbad.pl

A co piszecie w takiej reklamacji? Tez mam koszulkę bez podpisu

Nie grałam tam, ale myślę że to żadna filozofia i wystarczy napisać "Dzień dobry, dzisiaj otrzymałam nagrodę z konkursu XXX. Nagroda miała być koszulka z autografem Lewandowskiego, niestety moja koszulka takiego autografu nie ma. Domyślam się, że zaszła jakaś pomyłka przy wysyłce nagród. Jak mogę otrzymać właściwą nagrodę? emotka  Pozdrawiam, Moskala22". emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6712964 Napisano: 30.06.2020 12:10:41 w WC - rozmowy o wszystkim
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Czy wpisujac kody z Heinekena dostaliście powiadomienia o ważności kodu na maila lub jakies inne potwierdzenie?Bo zarejestrowałem 3 kody i nie wiem czy przyjeli czy nie?

Zazwyczaj jest, dzisiaj mają jakiś problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712943 Napisano: 30.06.2020 11:24:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
zielonooka85 napisał(a):

Nagroda (nie dopytywałam co) z konkursu "Karmię Piersią, naturalnie" emotka

U mnie też, ale na mailu mam informację o rodzaju nagrody i na liście na stronie też emotka  możesz zerknąć Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6712724 Napisano: 29.06.2020 16:04:52 w Czy informują/ informowali?
adriannaa napisał(a):

Czy fortis informował z konkursów Benecol albo Bic C4?

benecol nie wiem, bic c4 nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712705 Napisano: 29.06.2020 15:05:41 w Informują
Informują z Konkurs "BIC - Słucham muzyki, bo..." Ruch

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Koszulka, tablety też już był, więc pewnie wszystko poszło emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6712596 Napisano: 29.06.2020 10:12:59 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6712409 Napisano: 27.06.2020 16:53:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pink086 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy na konkurs disney biedronka kupowaliscie chusteczki higieniczne Frozen? 

Tak, są na licencji

I są dobrze opisane  emotka


Tak. Ja też.
A co jeszcze Wam wpadło w oko? Wzięłam ostatnie chusteczki. 

A ta woda z Frozen to w końcu może być? Mam paragon i zastanawiam się czy ok?

Może być, bo znaczek Disneya też ma, tyle że paragon jest kiepsko opisany. Wydaje mi się, że  Kiora nie robi problemów przy słabych opisach. Nie wiem czy sobie sami to weryfikują. Ja zawsze im wysyłam zdjęcie paragonu na tle produktu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6712345 Napisano: 26.06.2020 22:26:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

To chyba wiedza tajemna. Nie dowiemy się.

Serio? Na priv miałam masę wiadomości i każdemu odpisałam. Jakoś jak ja zadaje pytania na forum, to tez mam okrągłe zero odpowiedzi. Hehe

wielkopolski na messengerze. 

Serio. Dyskusja toczyła się na forum i pytanie o to, co to za konkurs też padło na forum. Dwukrotnie. I zostało polajkowane przez kilka osób. I pomimo tego, że w dyskusji brało udziao kilka osób nikt nie odpowiedział. Myślałam, że po to mamy forum, żeby można było też na tym forum o coś zapytać i dostać odpowiedź. Potem oburzenie i marudzenie, że ludzie zawalają skrzynkę wiadomościami na PW. Skoro była masa wiadomości na pw, pytanie na forum padło dwukrotnie i zostało kilkukrotnie polajkowane to znaczy, że chyba zainteresowanie tematem jest duże i może jednak warto odpisać na forum? 
Dziękuję za odpowiedź
Rozumiem już, że tajemnica wynikała stąd, że konkursu nie ma w bazie? 
. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0