Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6712328 Napisano: 26.06.2020 21:14:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Czy pisanie w zgłoszeniu o Facebooku, Instagramie i YouTube jest promocja innych marek?

Ja bym tak tego nie potraktowała, ale jak organizator czepliwy to się czepnie. Chociaż myślę że się nie czepnie;) i jakbym potrzebowała tych nazw do zgłoszenia to bym posłała. Jak zgłoszenie publiczne albo będzie publikowane to chyba lepiej odpuścić, jeśli nie chcesz cenzuraburzy pod zgłoszeniem  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6712327 Napisano: 26.06.2020 21:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

Vivacia napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

magie1982 napisał(a):

jokan napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Please pomozcie bo mam zacmienie: Może być na ringu i w zamkniętym garnku...

ja tez nie wiedzialam emotka - zamglenie umyslu, wzielam inna zagadkę

Duszenie emotka  ja za to nie wiedziałam innych

DZIEKI emotka

O czym mówicie? Co to za zagadki? Ja też chcę zagadkę!! emotka

podbijam, co to za konkurs?

To chyba wiedza tajemna. Nie dowiemy się. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6712307 Napisano: 26.06.2020 19:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Pytanie o konkurs Delikatesy Mistrzostwa? Jak w sklepie są oznaczone te produkty? Myślałam, że jakieś znaczki specjalne będą, ale nic nie widziałam, tylko niektóre etykiety z cena na czerwowo Promocja, czy to o te produkty chodzi?

U mnie nie są oznaczone w żaden sposób. Trzeba sobie zerknąć na stronę. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

zielonaszpilka

#6711585 Napisano: 23.06.2020 22:36:34 w Czy informują/ informowali?
rene napisał(a):

A BIC Z Ruchu?ktoś już coś dostał?

Nie było Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

zielonaszpilka

#6711157 Napisano: 22.06.2020 11:25:08 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

Leclerc-"czysty i bezpieczny dom"? emotka

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6711025 Napisano: 21.06.2020 12:28:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Konkurs Somersby C4 - można wygrać w nim dwa razy? Raz już leżak wygrałam, wczoraj byłam zmuszona puścić drugie zgłoszenie z mojego numeru... czy mam szansę aby drugi leżał zgarnąć? 

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6711016 Napisano: 21.06.2020 10:44:22 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Zielonaszpilka,doskonale wiem, kto mnie okradl i oszukal.Pisalam do niego na fb.Odpisal w wulgarnych slowach, zebym nie sciemniala, kilka osob juz tak do niego pisalo, ze je oszukal,ale jak twierdzi,nic mu nie udowodniono.https://www.faceb...m/szymon.uszakiewicz To jego profil.Przestrzegam wszystkich!

To ja nie rozumiem jak Cię oszukano. Znasz tego gościa z FB? To Twój znajomy? To on poprosił Cię o pożyczkę w formie blika? Podałaś mu numer blik i zaakceptowałas transakcje? Jeśli to Twój znajomy to może z jego konta cały czas pisze oszust? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6711007 Napisano: 21.06.2020 10:20:36 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Ktos sie podszyl pod mojego znajomego, ja sie spieszylam, bo akurat mama mnke zawolala i nieopatrznie kliknelam.Znam adres bankomatu, z ktorego zostala pobrana kasa, ale znajac zycie tam pewnie nie ma monitoringu.

Ok, czyli nie wykorzystali żadnej luki samego blika. Ktoś się podszył pod Twojego znajomego i sama podałaś mu numer i zaakceptowała transakcje, tak? W takim wypadku nie musisz odinstalowywać blika ani zmieniać hasła, bo nikt Ci się na konto nie włamał i blik nie ma z tym wiele wspólnego. Jeśli ten podszyty znajomy odzywał się na FB, to jemu włamali się na konto na fb - poinformuj go o tym. Zgłoś sprawę na policji, może jednak coś im się uda zdziałać. I nigdy, nikomu nie podawaj numeru blika, pinu do kart, haseł do konta i zawsze czytaj smsy z banku - czy kod do potwierdzenia dotyczy transakcji, która zlecilas, czy zgadza się kwota i numer konta. Jesli to bliski znajomy/ktoś z rodziny pisze do Ciebie na FB, a Ty chcesz mu pomóc, to zawsze weryfikuj sytuację telefonicznie, dzwon i potwierdzaj, że rzeczywiście ten znajomy/ktoś z rodziny Cię o to prosi. Mam nadzieję, że nie ukradł Ci dużo i że uda się namierzyć oszusta. Wyświetl w wątku >>
1 xxdesiree 0

zielonaszpilka

#6710977 Napisano: 21.06.2020 00:04:29 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, ze dzis ktos metoda na blika zajumal mi kase z konta! Zlikwidowalam to dziadostwo, ale czy to cos da?Musialam tez zmienic haslo do konta,ech.

 Wydawało mi się, że blik to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności? Jak to się stało, że ktoś Ci ukradł pieniądze z konta?! Przecież tam najpierw trzeba odczytać i wklepać numer blik z telefonu,  a potem jeszcze potwierdzić pinem... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6710837 Napisano: 19.06.2020 23:54:06 w WC - rozmowy o wszystkim
Monika11 napisał(a):


czy to chwast ? z ziemi mi wyrosło emotka  

Ściągnij sobie taka aplikację do rozpoznawania roślin po zdjęciu, zrób zdjęcie i będziesz miała wynik. Tylko nie bierz pod uwagę tego, że najpierw najpewniej pokaże Ci konopie  emotka  bo to nie to  emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6710718 Napisano: 19.06.2020 15:42:51 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

Ja w sklepach Kaufland, Intermarche i Carrefour, spotkałam się nawet z tym, że przez głośniki nadają informację o konkursie, co trzeba kupić, że do wygrania super nagrody, itp...  emotka  I to informacja dosyć często powtarzana.

Nigdy nie słyszałam zapowiedzi w sklepie emotka  U nas nic nie nadają przez głośniki w żadnym z nich emotka  Ani w kauflu, ani leclercu, ani carrefourze ani tesco emotka  I owszem, są całe standy obwieszone i obulotkowane, informacje o konkursie są na plakatach, w gazetach, w telewizji i na samych produktach, ale zdecydowana większość ludzi to olewa. Dopóki nie usłyszą, że ktoś gra i wygrywa. Wtedy dopiero mogą się tym zainteresować, bo do tego momentu raczej wychodzą  z założenia, że to ściema, że nikt nie wygrywa, że to ustawione - takie mugolskie gadanie emotka  albo to po prostu ignorują. Widzę to po znajomych, którzy jak słyszą, że coś wygrałam, to mówią "no tak, tak... widziałem informacje o tym konkursie", ale sami nic z tym nie zrobili. Ale jak np. dostali po kartonie Warki to wszyscy szturmem rzucili się do wysyłania zgłoszeń, bo konkurs jeszcze trwał emotka Daleka jestem od teorii, że jak ktoś usłyszy, że kupujemy coś na konkurs, to zainteresuje się na tyle, żeby samemu zagrać i zgarnąć nam nagrody, ale też się nie chwalę kasjerkom na co mi i po co to wszystko emotka  Na szczęście większość ludzi jest leniwa i nawet zgłoszenie paragonu na loterię ich przerasta emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6710590 Napisano: 19.06.2020 02:28:42 w Pomocy!!!!
gosiak351 napisał(a):

skąd wiadomo czy będą informowali telefonem czy sms? 

czy to jest zawsze widoczne w regulaminach

tak, zazwyczaj jest informacja w regulaminie. Czasami piszą, że będą informować np. :telefonicznie albo mailowo, ale jak to jest znana agencja to zazwyczaj robi zawsze tak samo i wtedy wiadomo, że ta i ta agencja to dzwoni albo ta i ta to i tak śle maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6710325 Napisano: 18.06.2020 10:37:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Garnki Gerlach od Ekozagrody:) uwielbiam takie szybkie wysyłki. Kurier FedEx, SMS rano Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#6709994 Napisano: 16.06.2020 23:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Wiecie może czy organizator ma prawo odebrać komuś nagrodę, pomimo iż ją publicznie przyznał i ogłosił zwycięzce?
Nagroda co prawda niewielkiej wartości, ale wiem, że kiedyś daaawno była bardzo głośna akcja z jakąś egzotyczną wycieczką, więc może coś wiecie jak to jest według prawa emotka

Zależy na jakiej podstawie odbiera daną nagrodę. Jeśli plagiat, złamanie któregoś z punktów regulaminu - prawo ma emotka  

Nie, nie, nic z tych rzeczy. Coś sobie wymyślił nie do końca związanego nawet z regulaminem (szeroko to interpretuje). Ale jeśli już mam się z nim nie zgodzić to chociaż fajnie byłoby wiedzieć czy może tak postąpić czy nie.

Podaj konkrety, bo teraz to sobie można gdybać. Bez informacji na temat tego jak uzasadnia odebranie nagrody i co jest w regulaminie nic nie pomożemy. Generalnie są sytuacje, że może tak zrobić.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6709677 Napisano: 15.06.2020 18:27:05 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Możesz coś więcej powiedzieć? W jaki sposób ktoś byl w posiadaniu Twojej karty/ danych?  

To karta walutowa, używana tylko na wyjazdach zagranicznych i do rezerwowania zagranicznych hoteli (na booking). Nie używam jej na co dzień, dlatego sama się nie zorientowałam. Ostatni raz używałam jej pół roku temu. Nikt mi jej fizycznie nie ukradł, mam ją w domu. Dostałam dziś sms z banku, że karta została tymczasowo zablokowana ze względów bezpieczeństwa i czy potwierdzam taką transakcję. Odpisałam, że nie potwierdzam. Po zalogowaniu na koncie zobaczyłam, że ta transakcja była robiona kilka dni temu i pieniądze zostały pobrane. Zaznaczam, że nie dostałam wcześniej żadnego sms 3DSecure. Zadzwoniłam do banku, konsultant analizował że mną wszystkie transakcje, oprócz tej dziwnej była jeszcze jedna, "testowa" czy karta działa. Karta została zamknięta, transakcje są zgłoszone jako niepotwierdzone. Mam napisać reklamację. Podobno pieniądze są do odzyskania. Zobaczymy. 

kukuleczka bądź dobrej myśli, powinno się udać odzyskać pieniądze.
Mój tata miał podobną sytuację, tyle że zorientował się sam w ciągu kilku godzin, bo akurat zalogował się na konto. Ktoś zrobił zakupy przy użyciu jego karty. I też najpierw była "testowa" transakcja na kilka funtów, a potem już właściwa na kilkaset. Zakupy były robione w Stanach, z terenu Wielkiej Brytanii z wysyłką do Indii emotka Ja z Polski pisałam do Stanów, do sklepu w którym była zrobiona transakcja, oni ze Stanów dzwonili do mojego ojca w Anglii i na podstawie tej rozmowy zblokowali zakup i pieniądze wróciły na konto. Tej testowej transakcji chyba nie udało się odkręcić, ale to było kilkanaście złotych, więc tata machnął ręką. Sprawa została zgłoszona na policję i przez mojego ojca i przez sklep, ale chyba nic im się nie udało ustalić. W każdym razie do dzisiaj nie mamy pojęcia, jak weszli w posiadanie danych karty. Tata korzystał z niej do kupowania biletów lotniczych i bookowania aut i parkingów. 

Edit: tata jeszcze podejrzewa, że ktoś z jego otoczenia mógł kiedyś spisać dane karty, ale źródło wycieku nie zostało ustalone. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6709670 Napisano: 15.06.2020 18:07:46 w Informują
Informują z Konkurs "Eko Zagroda - #daniezjajem" Lidl

Rodzaj powiadomienia: Post na instagramie
Dodatkowe informacje: https://www.instagram.com/p/CBdhGf1oKba/ Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6709597 Napisano: 15.06.2020 14:39:39 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

Dwa razy ( niechcący) kliknęłam  to samo zgłoszenie na Żywca, przyszły 2 maile z potwierdzeniem.Czyżby oni nie weryfikowali, czy dany kod już był wprowadzony? Być może to jest sekret tego, że tak trudno wygrać?

weryfikują i jak wpiszesz kod, który był użyty to pojawia się komunikat "kod już został wykorzystany", czy coś w ten deseń i zgłoszenie w ogóle nie przejdzie. U Ciebie to jakiś błąd systemu zapewne, ale nie jest to standardowa sytuacja. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6709551 Napisano: 15.06.2020 12:00:26 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

UFBgabriela1 napisał(a):

Zimne poty mnie oblały.. TIC TAC w regulaminie jest napisane, ze vouchery mozna wykorzystac do 15.06.. czy tylko ja zrozumialam ze WŁĄCZNIE? 
Kilka minut po 00 voucher stracil waznosc  emotka  w dodatku kupiony, nie wygrany  emotka  
Myślicie żeby pisac do organizatora ? emotka

Mam ten sam problem. Dzwoniłam do twojesoczewki i do hand made.
Kazali pisać maile...
Może jak będzie więcej telefonów to twoje soczewki naprawia błąd na stronie

Piszcie, bo zgodnie z regulaminem macie nawet czas do jutra na wykorzystanie vouchera
". Akcja jest organizowana i przeprowadzana w terminie 02.19.2019 do 15.06.2020.2. Vouchery mogą być realizowane najpóźniej do 16 czerwca 2020." Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6709202 Napisano: 12.06.2020 20:16:08 w Czy informują/ informowali?
[quote=
magie1982 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kate1980 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

A ma ktoś info z odkurzaczy z postów na Fejsie?

No właśnie zastanawiam się nad tym samym?

widziałam, że ktoś sie już chwalił w wątku "moje wygrane"

Piszą tylko o zakwalifikowaniu się do testu, ale nikt nie napisał gdzie publikował. U mnie fb i brak maila

u mnie też FB i brak jakiejkolwiek wiadomości

Macie jeszcze taki wątek jak Informują. Tam jest informacja, że informowali @@@, czyli były maile 

Zielonaszpilka nie rozumiesz. Każdy z nas wie, że i formują mailowo. Ale zgłosić można się było przez fb i przez insta. Osoby, które się wpisały, to osoby z insta...

magie1982]
zielonaszpilka napisał(a):

kate1980 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

A ma ktoś info z odkurzaczy z postów na Fejsie?

No właśnie zastanawiam się nad tym samym?

widziałam, że ktoś sie już chwalił w wątku "moje wygrane"

Piszą tylko o zakwalifikowaniu się do testu, ale nikt nie napisał gdzie publikował. U mnie fb i brak maila

u mnie też FB i brak jakiejkolwiek wiadomości

Macie jeszcze taki wątek jak Informują. Tam jest informacja, że informowali @@@, czyli były maile 

Zielonaszpilka nie rozumiesz. Każdy z nas wie, że i formują mailowo. Ale zgłosić można się było przez fb i przez insta. Osoby, które się wpisały, to osoby z insta... Ok, łapię;) błędnie założyłam, że informowali równo bez względu na kanał publikacji:) Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

zielonaszpilka

#6709193 Napisano: 12.06.2020 19:16:34 w Czy informują/ informowali?
kate1980 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

A ma ktoś info z odkurzaczy z postów na Fejsie?

No właśnie zastanawiam się nad tym samym?

widziałam, że ktoś sie już chwalił w wątku "moje wygrane"

Piszą tylko o zakwalifikowaniu się do testu, ale nikt nie napisał gdzie publikował. U mnie fb i brak maila

u mnie też FB i brak jakiejkolwiek wiadomości

Macie jeszcze taki wątek jak Informują. Tam jest informacja, że informowali @@@, czyli były maile  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0