Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6709177 Napisano: 12.06.2020 18:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Czy somersby z c4 może być z express? emotka

dowolne sklepy sieci Carrefour więc zakładam, że tak:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6709167 Napisano: 12.06.2020 17:45:39 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś reklamował nagrodę z Karlsbada, jak się zepsuła? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie? Czy Karlsbad wystawia protokół przekazania nagrody?

Karlsbad to chyba wystawia paragony nawet. A na pewno dołącza protokół przekazania nagrody. Nie dostałaś z nagroda nic?

Karlsbad nie wystawia żadnych parangów. Protokoły są, owszem.

A możliwe, że coś pokickalam, ale wydawało mi się, że do czapki milkowej i krowy dostawałam paragon, ale możliwe, że tylko mi się wydawało;) i cena była na protokole. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6709161 Napisano: 12.06.2020 17:18:57 w SZUKAM....
termitek99 napisał(a):

Czy ktoś reklamował nagrodę z Karlsbada, jak się zepsuła? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie? Czy Karlsbad wystawia protokół przekazania nagrody?

Karlsbad to chyba wystawia paragony nawet. A na pewno dołącza protokół przekazania nagrody. Nie dostałaś z nagroda nic? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6709016 Napisano: 11.06.2020 17:53:48 w Pomocy!!!!
agusiac87 napisał(a):

Potrzebuję pomocy i rady...
Mam pękniętą płyte ceramiczna... Zgłosiłam szkodę, otrzymałam 67 % kwoty zakupu nowej płyty.... Wysłałam fakturę, w celu uzasadnienia że poniosłam wyższe koszty, jednak otrzymałam informację, że wg nich istnieje możliwość naprawy płyty i brak podstaw do uznania wymiany płyty emotka

Jak można naprawić pękniętą płytę ceramiczną  emotka

Co radzicie? Siedzi ktoś w ubezpieczeniach i może mi coś doradzić? 

Wymieniasz szkło, jak masz ogarniętego męża to sam może to zrobić emotka  Chyba, że się sama podejmiesz, w końcu kobiety też wiele rzeczy potrafią  emotka  Jaki masz model? Bo to też kwestia opłacalności.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708991 Napisano: 11.06.2020 15:48:11 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
pikawka napisał(a):

Jak informuje Kiora? emotka   W regulaminie napisali, że mailem lub telefonicznie. A przeważnie?  emotka

Mailem Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonaszpilka

#6708526 Napisano: 09.06.2020 21:55:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jak macie opisane paragony z Lidla- Kujawski? 

u mnie OLEJ RZEPAK. Z ZIOŁ.

U mnie Kujawski olej rzep. 
Nie będzie problemu ? emotka

Jeśli kupiłaś olej wymagany regulaminem, to nie będzie problemu. To konkurs w jednej sieci, więc albo cała sieć ma taki sam opis albo sobie zwerygikują jeśli opisy są różne. Kupowałaś Kujawski 3 ziarna? Bo u mnie te z ziołami miały taki opis jak u Wiesi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708524 Napisano: 09.06.2020 21:53:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tutti napisał(a):

Kto wygrał w Heinz nagrodę III stopnia? Wypelnialiascie już formularz laureata? Trzeba podać imię,nazwisko, @ i skan paragonu... A nie potrzebny jest adres do wysyłki nagrody? To jak ma być doręczone karta?

Zapewne w postaci e-kodu Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708492 Napisano: 09.06.2020 19:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBkinga12 napisał(a):

Podpowie ktoś jak pisać do Albedo by się coś udało? I jak trafić w gust Smolara? Do tej pory u tego drugiego udało się zaledwie raz rymem. Później już się to nie sprawdzało jakoś

 U większość agencji sprawdza się rym, ale sam rym to nie wszystko. Liczy się pomysł, humor, ujęcie tematu. Większość osób pisze rymem, więc trzeba się wyróżnić. I u Albedo i u Smolara wygrasz rymem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708406 Napisano: 09.06.2020 16:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mógłby ten Kujawski już dzwonić, bo jak połączenie będzie trwać tyle, co przy foto, to do Bożego Ciała nie skończy...

to musza sie pospieszyc, bo do 17 niewiele zostalo, ale moze juz poinformowali.

W Informują jest info o tym, że dzwonią. Ale tylko jedna osoba się pochwaliła? Mało:( Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708341 Napisano: 09.06.2020 13:14:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

jusiaa napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

patyk napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

patyk napisał(a):

W tv mignęła mi reklama Discreet z info o konkursie/loterii? Ktoś coś wie? Nie mogę nic o tym znaleźć. 

Discreet a moze o.b? emotka

Właśnie to była inna reklama niż ta o loterii o.b 

Kurcze daje sobie rękę uciąć że discreet, no nic, prędzej czy później pojawi się gdzieś znowu jakieś info emotka

I nie stracilbyś ręki emotka  to coś od everydayme, ale ja nie mogę tego znaleźć na ich stronie 

Ja też widziałam reklamę

Ja również widziałam, sprawdzałam na stronie podanej w reklamie i nie mogę tego znaleźć, może to dopiero ruszy na dniach.

Jeśli to everydayme to będą cyrki jak zawsze z ich konkursami:/ Wyświetl w wątku >>
3 nkba, mia, ZetZ 0

zielonaszpilka

#6708321 Napisano: 09.06.2020 12:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

W tv mignęła mi reklama Discreet z info o konkursie/loterii? Ktoś coś wie? Nie mogę nic o tym znaleźć. 

Discreet a moze o.b? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6708284 Napisano: 09.06.2020 10:18:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Skrzynie Żubrówki kurier DHL, wczoraj były smsy o dostawie Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6708226 Napisano: 08.06.2020 21:32:23 w Pomocy!!!!
cudaczek121 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Zgubiłam pin do karty z farmio emotka  ktoś poradzi jak mam rozwiązać ten problem...

wejdź na dlaciebie.sodexo.pl
zarejestruj tam kartę
a potem nadaj PIN do karty emotka nie trzeba starego pinu mieć żeby zmienić emotka
musisz mieć tylko
numer karty
i NIK z listu do karty a jak go nie masz, to sprobuj napisać do sodexo. MOże coś poradzą emotka

dzięki za pomoc, pin znaleziony, napisałam na priv, bo mam pytanie emotka

A czy tą kartą z Farmio można zapłacić w stacjonarnym empiku?

Jeżeli to karta sodexo spa&travel to nie, bo empik nie ma kodu, który zalicza się do kategorii spa albo travel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6707457 Napisano: 04.06.2020 15:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tormenta77 napisał(a):


Poza tym to nie cały inicjał a tylko jedna litera, nawet nie wiadomo czy imienia czy nazwiska. 

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja mam 3 koleżanki z Warszawy, które nazywają się dokładnie tak samo - Kasia Woźniak. Już sobie wyobrażam co by było gdyby we 3 wygrały w jednym konkursie  emotka

Mam znajomą, której dziewczyna nazywała się tak samo jak ona;) było zabawnie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6707441 Napisano: 04.06.2020 14:26:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lildomins napisał(a):

pioge7 napisał(a):

lildomins napisał(a):

Widzieliście te wyniki https://kobieta.onet.pl/dom/konkurs-wez-udzial-i-wygraj-telewizor-oraz-soundbar-marki-samsung/m14rq4h

ladne oszustwo dziwnym trafem obie nagrody wygrał/a M z Warszawy zbieg okoliczności nie sadze 


Michał z Warszawy
Małgorzata z warszawy
Monika z warszawy
Mikołaj z Warszawy
Marian z Warszawy....

Tyle możliwości, niekoniecznie musi to być ta sama osoba
Czy Monika G. (Głowacka), i Monika G. (Gąsior) to ta sama osoba? NIE... Nie szukajmy dziury w całym. Potem dziwia się na forum że nikt się nie chwali nagrodą. Jak się mają chwalić skoro takie rzeczy się potem wypisuje.
Niedawno kolega brał udział w konkursie. W wynikach Patryk W. Kraków... I co.... Niby wszystko się zgadza a to nie on. I co zrobisz... To że M i M warszawa to niekoniecznie to samo...

Tak na cała Polskę dwie osoby z Warszawy i ten sam inicjał, to mnie utwierdza ze niektóre konkursy to ustawka

Jakby robili ustawkę to chyba mieliby na tyle oleju w głowie, żeby dać inna literę imienia, nie sądzisz? Warszawa ma milion mieszkańców, Onet to ogólnopolski portal, nagroda bardzo cenna, więc grało mnóstwo kudzi. O telefon potrafi grać kilka tysięcy osób,  naprawdę myślisz, ze nie mogły wygrać dwie osoby z imieniem na literę M (mnostwo imion zaczyna się na te literę) z Warszawy? W konkurs na FB bardzo często wygrywają Marty;) czasami na 10 nagród 5 trafia do Mart i co? Też spisek?

Poza tym to nie cały inicjał a tylko jedna litera, nawet nie wiadomo czy imienia czy nazwiska.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6707426 Napisano: 04.06.2020 13:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rezerwa z bref już cała rozdana? 

Ta kobitka, która dzwoni z Albedo ostatnio, przy obdzwanianiu rezerwy, mówi baaardzo szybko... serio. Także możliwe, ze C4 już tak i zostałaby jeszcze Biedra.

No właśnie biedra mnie interesuje  emotka

moim zdaniem tylko C4, bo byl szybciej rozwiazany, na biedrę czekamy....tak mi sie zdaje emotka emotka

Z biedry nie było rezerwy. Do 02.06 był czas na odesłanie dokumentów, więc pewnie rezerwa będzie po weekendzie jak ogarną ile osób nie odesłało. No chyba że się spręża o jeszcze jutro będą dzwonić;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6707307 Napisano: 03.06.2020 23:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

W Prymacie przejdzie paragon opisany "Oregano przyprawa" z Lidla ? Agencja First Line.

ślij, jak wygrasz będziesz się martwić emotka  najwyżej pójdziesz po pieczątkę. Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

zielonaszpilka

#6707161 Napisano: 03.06.2020 10:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

adriannaa napisał(a):

W konkursach Bic udało się komuś wygrać filmem bądź zdjęciem? Ja niestety nie nadaję się do tekstów, a z tego co widziałam to głównie one wygrywają

Jest wręcz przeciwnie emotka  Jeśli masz do wyboru tekst, zdjęcie i film to zdecydowanie częściej wygrywają filmy i zdjęcia. Żeby wygrać tekstem z filmem, to trzeba się naprawdę postarać. Film jest zdecydowanie atrakcyjniejszą formą dla komisji i uważa się, że wymaga więcej pracy (co nie zawsze jest prawdą;) Ale tak, wygrałam w Bicu filmem.

To może jeszcze nie wszystko stracone  emotka  przeglądałam starsze wpisy na forum i widziałam, że ktoś się wypowiadał, że wygrał rymowanką i ma dużą skuteczność w konkursach Bic więc trochę zwątpiłam czy jest sens się gimnastykować do zdjęć

A jeśli zamieszczę tekst i zdjęcie to uznają to za niezgodne z regulaminem?

Możliwe, w konkursie BIC musisz wybrać, bo w regulaminie masz zapis "Wykonać zadanie konkursowe polegające na kreatywnym i twórczym zgłoszeniu konkursowym w formie pisemnej lub dołączeniu zdjęcia lub krótkiego filmu", czyli dają Ci tylko jedną opcję do wyboru, Natomiast w konkursie Pudliszek, które też organizował Fortis masz taki zapis "Wykonać zadanie konkursowe w formie pisemnej i/lub dołączeniu zdjęcia i/lub krótkiego filmu", czyli tutaj przez dodanie "i/lub" dopuszczają możliwość, że wyślesz i tekst i fotkę jednocześnie   emotka  Ewentualnie możesz jeszcze do nich napisać i zadzwonić i dopytać (chyba lepiej zadzwonić, bo BIC Stokrotka kończy się dziś, a na maile różnie odpisują) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6707143 Napisano: 03.06.2020 09:48:23 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że ludzie tak śmiecą.Kubeł parę kroków dalej , a papierki, opakowania rozrzucone, gdzie popadnie.Nie dość ,że epidemia, to jeszcze  bałagan.

Mnie wkurzało, że u nas plac zabaw zawsze tonął w rozrzuconych śmieciach chociaż śmietniki stoją, aż któregoś ranka zobaczyłam jak chmara czarnych ptaszysk (gawrony, wrony?) wyciąga wszystkie śmieci ze śmietnika rozwalając je dookoła szukając czegoś do jedzenia. emotka  Część śmieci też jest wywiewana, gdy kosze są przepełnione. Mentalność się trochę zmienia, chociaż i tak uważam, że ludzie to śmieciarze, więc rozumiem Twoje wkurzenie. Wyświetl w wątku >>
2 FBbeata7, mia 0

zielonaszpilka

#6707142 Napisano: 03.06.2020 09:45:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannaa napisał(a):

W konkursach Bic udało się komuś wygrać filmem bądź zdjęciem? Ja niestety nie nadaję się do tekstów, a z tego co widziałam to głównie one wygrywają

Jest wręcz przeciwnie emotka  Jeśli masz do wyboru tekst, zdjęcie i film to zdecydowanie częściej wygrywają filmy i zdjęcia. Żeby wygrać tekstem z filmem, to trzeba się naprawdę postarać. Film jest zdecydowanie atrakcyjniejszą formą dla komisji i uważa się, że wymaga więcej pracy (co nie zawsze jest prawdą;) Ale tak, wygrałam w Bicu filmem. Wyświetl w wątku >>
1 adriannaa 0