Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6699388 Napisano: 27.04.2020 11:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

W góralkach zadaniem konkursowym jest przedstawienie jak aktywnie spędzasz czas. Na profilu na fb przeczytałam, że zdjęcia mają być z domu. Czy zdjęcie konkursowe nie może przedstawiać np skoku ze spadochronem? 

Z regulaminu "„Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami". Wpisy na FB nie są zobowiązujące. Ktoś tak napisał, aby być zgodny z hasłem "zostań w domu". Inaczej mogliby być posądzeni za namawianie do łamania zasad i ograniczeń wprowadzonych w związku z wirusem. A jakie zdjęcia ostatecznie nagradzają można sobie obejrzeć w galerii;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6699062 Napisano: 25.04.2020 01:29:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ogłaszam konkurs na najbardziej upierdliwą agencję - zgłaszam Unique One, która wysyła mnie w okresie pandemii do Kauflandu po pieczątkę na paragonie z napisem KARMA MK GOURMET bo brakuje im tam napisu "gold". Już się rozpędzam. Nie lubię ich tez za to, ze potrafią parę miesięcy przetrzymać wygrane przelewy i wysłać je dokładniusieńko ostatniego dnia wg regulaminu. Wsadźcie sobie pod ogon ten zestaw SPA dla kota. 

Chyba sobie jaja robią... ja bym napisała im co o tym myślę

No właśnie chyba uprzejmie dopytam czy to aby konieczne...

tak, pewnie też bym zaczęła od "uprzejmego" pytania emotka  a potem ewentualnie równie uprzejmie acz dosadnie napisałabym, co o tym myślę emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6699053 Napisano: 24.04.2020 23:59:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Ogłaszam konkurs na najbardziej upierdliwą agencję - zgłaszam Unique One, która wysyła mnie w okresie pandemii do Kauflandu po pieczątkę na paragonie z napisem KARMA MK GOURMET bo brakuje im tam napisu "gold". Już się rozpędzam. Nie lubię ich tez za to, ze potrafią parę miesięcy przetrzymać wygrane przelewy i wysłać je dokładniusieńko ostatniego dnia wg regulaminu. Wsadźcie sobie pod ogon ten zestaw SPA dla kota. 

Chyba sobie jaja robią... ja bym napisała im co o tym myślę Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6699028 Napisano: 24.04.2020 19:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Tymbark C4 byl dzwoniony w jeden dzien?

Czy Auchan juz koniec ?

Tak, C4 oddzwonili w jeden dzień, więc podejrzewam że Auchan też mógł pójść caly Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6698991 Napisano: 24.04.2020 16:07:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6698769 Napisano: 23.04.2020 15:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

W góralkach jest ograniczenie na osobę lub gospodarstwo domowe?

na osobę - jedna osoba może wygrać jeden plecak i jedną hulajnogę w całym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698755 Napisano: 23.04.2020 14:12:40 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Juz nic nie ma:) dla mnie to jakiś falstart bo nikt inny się nie pochwalił. Na tyle nagród byłoby więcej wpisów. Ja tam spokojnie czekam emotka

Jest jeszcze opcja, że to była nagroda w postaci bonu (jedna z 2) a zestawy jeszcze nie poszły  emotka
Albo nie wiem co 

Zedytowalam a potem zobaczyłam Twój wpis;) też mam taką teorię, także oddychajmy spokojnie, jeszcze poleca zestawy;) Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6698753 Napisano: 23.04.2020 14:07:52 w Czy informują/ informowali?
Juz nic nie ma:) dla mnie to jakiś falstart bo nikt inny się nie pochwalił. Na tyle nagród byłoby więcej wpisów. Ja tam spokojnie czekam emotka

No chyba że np. na razie poinformowali tylko bony. W to jestem w stanie uwierzyć, ale w to że na 100 zestawow kosmetyków nie pochwalił się nikt już nie;) Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

zielonaszpilka

#6698748 Napisano: 23.04.2020 13:57:59 w Czy informują/ informowali?
pink086 napisał(a):

Loreal Paris poszło wszystko bo nikt się nie chwali emotka

A gdzieś ktokolwiek się pochwalił że już informują? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698658 Napisano: 23.04.2020 08:23:50 w Czy informują/ informowali?
graszka30 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kuoka napisał(a):

Tymbark/Stokrotka - z jakiego numeru dzwonią?

789xxx650


mam nie odebrane z tego numeru niestety nie miałam telefonu przy sobie i tak sobie myślę czy jeszcze zadzwonią

Zadzwonią ale sama po 9 też możesz spróbować oddzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698555 Napisano: 22.04.2020 17:32:52 w Czy informują/ informowali?
nataliii napisał(a):

Czy Black Bp poinformował wszystkich"
? Co z Iphonami nikt nie napisał ze ma ? Jak Myslicie?

Dwie osoby napisały. Wszystko poinformowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698493 Napisano: 22.04.2020 14:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojawiła się zakładka w wynikach Smolara 20 koszyków z Groszka. Ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698442 Napisano: 22.04.2020 12:01:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze bon emotka  no Black trochę mi oslodziles brak iPhona, ale tylko trochę! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6698400 Napisano: 22.04.2020 11:08:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki Black   emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6698396 Napisano: 22.04.2020 11:01:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex gratuluję emotka   jak informuje Black?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698356 Napisano: 21.04.2020 23:32:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Czy w Warce można wysłać 2 kartony na jeden adres?  emotka

mozna Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6698295 Napisano: 21.04.2020 18:02:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po porażce w Dino wczoraj na osłodę pasty od Sensodyne i kolejna Warka, a dzisiaj nagroda od Raffaello i wyróżnienie od Ferrero - chociaż wolałabym zamienić te dwie ostatnie nagrody miejscami emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697943 Napisano: 20.04.2020 16:59:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):


Bliskiej mi osobie wpadł bon za hasło na 157 znaków wpisanych do formularza na www (nie wliczając do tego imienia ani nazwiska). Zatem jeszcze raz powtarzam, nie wiem czy faktycznie nie brali takich zgłoszeń pod uwagę i to wyróżnienie było przeoczeniem z ich strony...czy jednak imię i nazwisko nie miało żadnego znaczenia w ilości użytych znaków.

Może nie miało znaczenia. Przy konkursach bez nr paragonu konkurencja zawsze jest spora Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697937 Napisano: 20.04.2020 16:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Osobno było imię i nazwisko. U mnie wszystkie zgłoszenia poszły prawie na max znaków  emotka . Też zero trafień mam  emotka . Konkursowa Grażyna  emotka

Witaj w klubie emotka  jeżeli to miało wyw na wybór to fatalnie emotka  i nie wiem czy wolę opcje, że miało wpływ, bo naprawdę się nawymyślałam, ale to by znaczyło że na yc może przegrałam przez niedoczytanie regulaminu  emotka  czy wolę opcje, że nie miało wpływu i po prostu zgłoszenia były za slabe :D tak źle i tak niedobrze Wyświetl w wątku >>
2 notta, mia 0

zielonaszpilka

#6697931 Napisano: 20.04.2020 16:36:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D Wyświetl w wątku >>
0 0