Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6698295 Napisano: 21.04.2020 18:02:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po porażce w Dino wczoraj na osłodę pasty od Sensodyne i kolejna Warka, a dzisiaj nagroda od Raffaello i wyróżnienie od Ferrero - chociaż wolałabym zamienić te dwie ostatnie nagrody miejscami emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697943 Napisano: 20.04.2020 16:59:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):


Bliskiej mi osobie wpadł bon za hasło na 157 znaków wpisanych do formularza na www (nie wliczając do tego imienia ani nazwiska). Zatem jeszcze raz powtarzam, nie wiem czy faktycznie nie brali takich zgłoszeń pod uwagę i to wyróżnienie było przeoczeniem z ich strony...czy jednak imię i nazwisko nie miało żadnego znaczenia w ilości użytych znaków.

Może nie miało znaczenia. Przy konkursach bez nr paragonu konkurencja zawsze jest spora Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697937 Napisano: 20.04.2020 16:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Osobno było imię i nazwisko. U mnie wszystkie zgłoszenia poszły prawie na max znaków  emotka . Też zero trafień mam  emotka . Konkursowa Grażyna  emotka

Witaj w klubie emotka  jeżeli to miało wyw na wybór to fatalnie emotka  i nie wiem czy wolę opcje, że miało wpływ, bo naprawdę się nawymyślałam, ale to by znaczyło że na yc może przegrałam przez niedoczytanie regulaminu  emotka  czy wolę opcje, że nie miało wpływu i po prostu zgłoszenia były za slabe :D tak źle i tak niedobrze Wyświetl w wątku >>
2 notta, mia 0

zielonaszpilka

#6697931 Napisano: 20.04.2020 16:36:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697850 Napisano: 20.04.2020 13:53:22 w Smolar
olunka napisał(a):

na stronie sa wyniki z Lidla - Sensodyne, czy ktos może potwierdzic, że są podpiete?

Podpięte emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#6697795 Napisano: 20.04.2020 10:55:00 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

W sobotę zatrułem się 1 browarem ... kupiłem 4-pak Żubra, ale już to pierwsze piwo mi nie smakowało. Resztę zostawiłem i poszedłem w spać. Nie mogłem zasnąć, wymiotowałem. W niedziele czułem się jakbym miał kaca. W życiu tak głowa mnie nie bolała. Piwo nie było przeterminowane. Wylałem resztę browarów. Dzisiaj jest ok. W życiu nie miałem takich akcji po 1 browarze lub po większej ilości wypitego alkoholu. Nie, wiem może piwo było źle przechowywane?

Jesteś pewien,że to piwo a nie coś co zjadles? Może piwo Ci nie smakowało, bo już coś Ci siedziało na żołądku? Dobrze, że już się czujesz lepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697575 Napisano: 18.04.2020 15:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aendrius1 napisał(a):

Warka pytanie czy można być 2 razy zwycięzcą??

Chyba można, wydaje mi się że zwycięzcy sie powtarzają na liście, poza tym po wypełnieniu danych po wygraniu Warki pokazało się info Wyślij więcej życzeń, więc zakładam że mogę wysłać i wygrać ponownie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697528 Napisano: 18.04.2020 08:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

pytanie otwierał już ktoś perfumy z liona, ciekawa jestem czy ładne? wiem że gusta są różne, ale myślę je dać na prezent, i się zastanawiam czy są warte tej ceny ?

W wątku Zdjęcia naszych wygranych ktoś je opisywał Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697508 Napisano: 17.04.2020 23:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

pytanie do tych co wygrali w Warce...może ktoś bardzo ogólnie podpowie co autor konkursu ma na myśli pisząc: "dedykacja"?

Ja piszę wszystko na zasadzie Droga Przyjaciółko!/Mężu Drogi!/Siostrzyczko/ a potem w rymach informuje że wysyłam im karton Warki i co mają z nim zrobić - wypić na poprawę humoru, wznieść toast, wypić na zdrowie itd. czasem coś o kwarantannie i o tym, że teraz się nie widujemy, ale że o nich caly myślę i inne takie bzdurki. To wszystko co napiszesz będzie dołączone do wysłanego piwa, więc zastanów się, co Ty byś chciał tam przeczytać, jakby to ktoś taki karton wysłał emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697501 Napisano: 17.04.2020 21:18:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6697326 Napisano: 17.04.2020 11:36:31 w Pomocy!!!!
lmariolakal napisał(a):

Poza tym się nie stresuj, klawiatura powinna dojść do siebie;) moja mama zalał a piwem klawiaturę w laptopie. Klawiatura długi czas nie działała albo wariowała więc kupiliśmy mamie najtańsza klawiaturę na USB i na niej pisała, a z czasem jej klawiatura odzyskała życie;) (chociaż chyba szwagier ja jakoś czyscil, ale nawet po tym wariowała;) teraz raz na kilka tygodni zdarzy się, że mylą jej się literki ale restart kompa pomaga;) więc ja bym na Twoim miejscu leciutko podsuszyla ja tak jak radzi forrrum, a jak to nie pomoże to dzisiaj korzystała z klawiatury ekranowej a przy najbliższej wizycie w markecie albo na allegro kupiła jakakolwiek klawiaturę na USB Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697317 Napisano: 17.04.2020 11:23:23 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Mariolu, tymczasowo włącz sobie klawiaturę ekranowa. Klika się ją myszka. Jak nie możesz znaleźć to skopiuj sobie "klawiatura ekranowa" kliknij start i tam wklej w okienko wyszukiwania emotka   Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697233 Napisano: 16.04.2020 22:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce to ja chyba nie zrozumiałam Twojego wpisu, bo jak dla mnie to właśnie nikogo nie wrzucałaś do wora emotka  ani tym bardziej nie wsadzałaś kija, a Twoje podejście było nad wyraz wyrozumiałe względem poszukujących paragonów emotka emotka  a na dobranoc, po tej emocjonującej wymianie zdań, życzę wszystkim dobrych snów i po kartonie Warki emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697191 Napisano: 16.04.2020 17:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama spokojnie, od wyrażenia swojego, nawet krytycznego zdania, do linczu jest bardzo długa droga. Nikt nikogo nie wrzucił do jednego wora. Nie wnikam kto naprawde zgubił/odesłał a kto ściemnia. Napisałam, że różnie bywa, ale zjawisko jest nagminne i mnie bawi. Liczę, że takie dyskusje dadzą do myślenia tym, którzy oszukują i uchronią od utraty nagrody tych, którzy mają np. kilka produktów na jednym paragonie - może pomyślą o tym, żeby zrobić fotke przed odesłaniem następnym razem. Może któraś z osób, kórym pomogłaś Cię wesprze? emotka  a licytować się na to kto komu i jak duzo pomaga i jakie w związku z tym przysługują mu prawa na forum nie zamierzam emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697163 Napisano: 16.04.2020 14:54:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony do c4 z konkursu BIC od Frtisa. DPD, był sms rano. Karta w formie karty prezentowej wielokrotnego użytku. Data ważności 20.04.2021 Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

zielonaszpilka

#6697145 Napisano: 16.04.2020 14:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jak ja lubię konkursy bez podania numeru paragonu i ten wysyp biedactw, które akurat odesłały paragon na inny konkurs, zalały albo wyrzuciły przypadkowo emotka Nie twierdzę, że takie sytuacje się nie zdarzają, no ale... emotka  

kwarantanna Ci widać nie służy i bardzo się nudzisz emotka

co ma do rzeczy kwarantanna??  emotka
Po prostu są ludzie, którzy przypadkowo wysłali paragon na inny konkurs (jeśli faktycznie wygrali, ale z drugiej strony tyle się mówi o tym, żeby nie kupować na jeden paragon produktów na 2 różne konkursy), skoro były już wcześniej wyniki, albo zgubili czy wyrzucili (nawet mnie kiedyś się to zdarzyło emotka ).
A są też etatowi cwaniacy, co nigdy nie kupują produktów na konkurs, tylko później sępią o paragon. A naiwni, którzy opchnęli taki paragon, cieszą się, że "chociaż zakupy się zwróciły".

Dokładnie emotka  Dlatego napisałam, że nie twierdzę, że takie sytuacje się nie zdarzają. Jednak dziwnym trafem takie lamenty pojawiają się nad wyraz często jedynie przy konkursach bez podania numeru paragonu. Jeśli podaje się numer to taki wpis pojawia się bardzooo rzadko, jak np. ostatnio u Jokan przy hulajnodze Oreo.



oo dzięki, że o mnie wspomniałaś...no fakt, hulajnoga przepadła, bo nie spodziewałam się, że będzie rezerwa rezerwy i to na mnie trafi:(, zdarza się, trudno....po prostu za szybko zabrałam się za "wiosenne porządki" w paragonach emotka emotka - z tymże chciałam zauważyć, że ja nie szukałam paragonu....

No tak, tak emotka  nie szukałaś emotka  Bo tam się podawało numer w zgłoszeniu emotka  ale Twój przypadek pokazuje, że takie sytuacje się zdarzają i ludzie też o nich piszą na forum. Bo zaraz ktoś powie, że ludzie w sytuacjach, gdy podaje się dane paragonu w zgłoszeniu nie piszą o tym, że im nagroda przepadła. Piszą, piszą emotka  i takie wpisy zapadają w pamięć, bo człowiekowi robi się autentycznie przykro, że komuś przepadła w ten sposób nagroda. Tylko takie sytuacja zdarzają się bardzo rzadko, a przy konkursach bez podana numeru nagle wysyp emotka  i jakoś wtedy nie umiem wzbudzić w sobie żalu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697139 Napisano: 16.04.2020 13:58:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Pytanie do laureatów konkursu żubrówki https://zwolajstado.pl/ Czy ktoś jeszcze z WAs czeka na swoją nagrodę?

A na co czekasz? Bo wódki i kamizelki już dawno w domach.

Ekipa czeka na 4 smartfony  emotka

Z tym niestety nie pomogę emotka    emotka  Być może na smartfony musicie dłużej poczekać. Napisz do organizatora, bo trochę czasu już minęło emotka  Chyba, że w regulaminie mają jakiś długi termin na dostawę nagród?


Napisałem już do nich chyba ze 4 wiadomości w różnych odstępach czasu, ale na odpowiedź się niestety nie doczekałem.

kurcze, wydawało mi się, że oprócz Ciebie jeszcze ktoś z forum chwalił się smartfonami, ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Może ten ktoś się do Ciebie odezwie emotka  Według regulaminu juz dawno powinniście mieć nagrody u siebie, może lepiej zadzwoń do GoldenSubmarine? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697137 Napisano: 16.04.2020 13:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jak ja lubię konkursy bez podania numeru paragonu i ten wysyp biedactw, które akurat odesłały paragon na inny konkurs, zalały albo wyrzuciły przypadkowo emotka Nie twierdzę, że takie sytuacje się nie zdarzają, no ale... emotka  

kwarantanna Ci widać nie służy i bardzo się nudzisz emotka

co ma do rzeczy kwarantanna??  emotka
Po prostu są ludzie, którzy przypadkowo wysłali paragon na inny konkurs (jeśli faktycznie wygrali, ale z drugiej strony tyle się mówi o tym, żeby nie kupować na jeden paragon produktów na 2 różne konkursy), skoro były już wcześniej wyniki, albo zgubili czy wyrzucili (nawet mnie kiedyś się to zdarzyło emotka ).
A są też etatowi cwaniacy, co nigdy nie kupują produktów na konkurs, tylko później sępią o paragon. A naiwni, którzy opchnęli taki paragon, cieszą się, że "chociaż zakupy się zwróciły".

Dokładnie emotka  Dlatego napisałam, że nie twierdzę, że takie sytuacje się nie zdarzają. Jednak dziwnym trafem takie lamenty pojawiają się nad wyraz często jedynie przy konkursach bez podania numeru paragonu. Jeśli podaje się numer to taki wpis pojawia się bardzooo rzadko, jak np. ostatnio u Jokan przy hulajnodze Oreo. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6697134 Napisano: 16.04.2020 13:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

Pytanie do laureatów konkursu żubrówki https://zwolajstado.pl/ Czy ktoś jeszcze z WAs czeka na swoją nagrodę?

A na co czekasz? Bo wódki i kamizelki już dawno w domach.

Ekipa czeka na 4 smartfony  emotka

Z tym niestety nie pomogę emotka    emotka  Być może na smartfony musicie dłużej poczekać. Napisz do organizatora, bo trochę czasu już minęło emotka  Chyba, że w regulaminie mają jakiś długi termin na dostawę nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6697130 Napisano: 16.04.2020 13:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

Pytanie do laureatów konkursu żubrówki https://zwolajstado.pl/ Czy ktoś jeszcze z WAs czeka na swoją nagrodę?

A na co czekasz? Bo wódki i kamizelki już dawno w domach. Wyświetl w wątku >>
0 0