Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6694679 Napisano: 03.04.2020 14:47:10 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2x black bp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6694641 Napisano: 03.04.2020 12:11:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

kornelia651651 napisał(a):

@zostanwdomu i wygrywaj nagrody!

Słyszałyście o nowym konkursie sieci Loreal? emotka

uwaga, spam!

Dzięki za ostrzeżenie;) przy cytowaniu warto usunąć link z posta, bo chociaż admin usunie spamera i jego posty to w cytowaniu cała wypowiedź razem z linkiem żyje dalej;) Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

zielonaszpilka

#6693239 Napisano: 29.03.2020 12:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej

darog, nie stresuj mnie please emotka  bo osiwieję. 

Lub chociażby zeszłoroczne bankructwo Thomas Cook i Neckermanna - jedno z największych biur podróży. Ale nie ma co się martwić na zapas, myślę jednak, że teraz organizatorzy konkursów powinni wziąć pod uwagę różne opcje i może jednak zrezygnować z voucherów wakacyjnych. Z drugiej strony to kolejny mały gwoździk do trumny branży turystycznej... i tak źle i tak niedobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6693092 Napisano: 27.03.2020 20:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to oznacza w regulaminie- emotka
2. W Loterii nie mogą brać udziału osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadająceosobowości prawnej. 

To znaczy że w loterii nie mogą brać udzialu

w loterii Prince polo mogą brać udział tylko osoby fizyczne czyli po prostu przeciętny Kowalski Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6693089 Napisano: 27.03.2020 20:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

a ja mam nietypowe pytanie. wygrałam w Havana zestaw z dmuchaną sofą. dzieci się dorwały. piskiem ale...nie umiem tego napompować...Macie jakieś pomysły?

Wpisz w google "lazy bag dmuchanie" albo air sofa. Generalnie w domu jest trudniej ale się da, zerknij na filmiki;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6692626 Napisano: 26.03.2020 12:42:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6692300 Napisano: 24.03.2020 19:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

assal napisał(a):

Roksana2802: Karlsbad nie lubi informować o rodzaju nagrody. Ja o głównych dowiadywałam się dopiero przy odbiorze paczki od kuriera emotka

karslbad wysyla paczki z dokumentami zwrotnymi?

tak Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

zielonaszpilka

#6692289 Napisano: 24.03.2020 19:17:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
milka, dwa plecaki i karma gourmet emotka  miła odmiana po pustkach na skrzynce Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6692287 Napisano: 24.03.2020 19:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

A tak z czystej ciekawości bo na główna nie liczę, ale jak Karlsbad informuje o nagrodzie głównej? Wtedy nie informuje mailowo tylko telefonicznie? Czy jak to jest? 

walizki poszły mailem, z tego co pamiętam w regulaminie dopuszczają jeszcze kontakt z laureatem via sms i telefoniczny, ja osobiście spodziewałabym się że główne to może poinformują telefonicznie, ale to na zasadzie "ja bym zrobiła"...

Maila też dostałam i bez rodzaju nagrody, ale to chyba jak większość:) dlatego ciekawi mi czy jak ktoś wygrał główna, to czy w jego mailu jest info o rodzaju nagrody emotka

Wydaje mi się, że oni zawsze wszystkie nagrody w jeden sposób informują. Jak wygrałam u nich nagrodę I stopnia, to dostałam smsa tak samo jak wszyscy, którzy wygrali też nagrody II stopnia. Liczę na to, że najwcześniej poinformowali voucheryemotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6692031 Napisano: 24.03.2020 00:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy w kończącym się dzisiaj konkursie Jordan jest ograniczenie znaków? Sprawdzałam w regulaminie i nic takiego nie widzę, ale może ktoś ma "dodatkową wiedzę", bo dopytywał u źródła???

na pewno nie ma emotka

Bardzo dziękuję, ja jak zawsze piszę w ostatniej chwili. Pozdrawiam  emotka

Czy oni powinni wysłać sms zwrotny o przyjęciu zgłoszenia? Dzięki za odp.

Nie, chyba nie było smsów zwrotnych. Ale czy ktoś może kontaktował si,ę z nimi w sprawie terminów zgłoszenia? Na plakacie i na stronie jest info o 21.03, a w regulaminie mowa o 23.03. Wiadomo, ze obowiązuje regulamin, ale czy oni o tym wiedzą? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6690087 Napisano: 14.03.2020 23:45:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Chcę wysłać zgłoszenie Silan Dino i po kliknięciu wyślij pojawia się komunikat że zgłoszenie zawiera niedozwolone słowo miał tak ktoś

Tak, ja miałam. Wyrzuciłam lub zmieniłam wiele słów, ale i tak nie chciało przejść. Odświeżałam stronę, próbowałam z innej przeglądarki. W końcu napisałam nowe zgłoszenie, bo nie doszłam do tego jakie słowo im przeszkadza. Nie było nazw żadnych marek, żadnych ukrytych przekleństw w innych słowach, nic wulgarnego, itp... same normalne słowa. 

Może sposobem byłoby próbowanie wysłania formularza z pojedynczymi słowami, ktore mogly być podejrzane. Wtedy dałoby się odkryć to jedno konkretne słowo;) Ew. Można napisać do agencji że zgłoszeniem i pytaniem,o której słowo im chodzi;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6690004 Napisano: 14.03.2020 01:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiatko napisał(a):

przechodza wam dzisiaj zgloszenia z Silana - mi wyskakuje komunikat że moje zgloszenie zawiera niedozwolone slowa. Zadnych nazw marek, żadnych niecenzuralnych, i nie chce przejsc.

Ostatnio chyba Pioge mial problem w jakimś konkursie i nie chciało przejść słowo "ruch". Może u Ciebie też jakieś nieoczywiste słowo blokuje;) pokombinuj Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6689959 Napisano: 13.03.2020 19:04:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):


Hmmm...trochę nie rozumiem komisji w tym wypadku - jeśli zabrali nagrodę za „doklejenie batonika” to co robi połowa zgłoszeń nadal w nagrodzonych plecakach? Czemu nie zabrali plecaka latającemu w powietrzu batonowi i innym tego typu „wklejkom”. Jak już komuś się zabiera nagrodę co uważam za krzywdzące, bo o tym się powinno myśleć zanim się ja przyzna, to konsekwentnie wszystkim a nie jednej osobie, Pomijam już fakt, że nagle nagrodę główna ma ktoś kto wcześniej nawet nie zasłużył na plecak.

Raczej nie za wklejenie zabrali nagrodę, a za to, że zdjęcie było wykorzystane w innym konkursie, w którym też pewnie były przekazane majątkowe prawa do pracy. W takim wypadku autorka nie mogła przekazać także im majątkowych praw, bo ma już je ktoś inny. Zdjęcia są zbyt podobne do siebie i tyle. Więc dalej można śmiało wklejać góralki na fotki emotka

edit: coś się psuje z cytowaniem w tym drzewku Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6689593 Napisano: 12.03.2020 19:04:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

aguagu napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jak cenowo wychodzi zakup persila z biedry?

Persil Dyski 2x 23,99 zł emotka

czy działa Wam formularz bo ja od 4h nie umiem wysłać zgłoszenia z 2 przeglądarek 

W gazetce jest cena 27.99 za te "dyski", u Ciebie jest taniej? Chyba, że są mniejsze opakowania? emotka

Na kasie wchodzi rabat 4 zł. 

No właśnie wchodzi rabat, tyle że to nie są "te" dyski, tylko jakieś wcześniejsze, zorientowałam się w domu. Ale skoro dowolne to dowolne.

Wcześniej były tradycyjne kapusłki...teraz są nowe dyski emotka  
z regulaminu: kupić minimum dwa opakowania żeli lub dysków marki Persil w sieci sklepówBiedronka oraz zachować oryginalny dowód zakupu tutaj konkretnie o dyskach lub żelach ... nie widzę określenia "dowolne"

A ja nie widzę, żeby miały być jakieś konkretne. Mają być dyski Persil i są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6689591 Napisano: 12.03.2020 19:00:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

wioaaszy napisał(a):

[quote=Niektórzy sa pazerni emotka i za wszelka cene musza, ahhh nie pierwszy raz widze ta pania i zdjecie ktore gdzies ju wygralo dawala gdie indziej nic nowego



sylwek2015]

masza napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

W góralkach wygrało foto, na którym wafelki są wklejone emotka
a drugie: "Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami", zwyciezca: leżę na kanapie...

Żeby to w jednym - baton jest wklejony na kilku zdjęciach. Nie mnie oceniać czy zdjęcia są dobre, bo wiadomo że ktoś w komisji może mieć inne poczucie estetyki, ale już to czy się dokleiło batona czy nie mogliby brać pod uwagę...

W dodatku zdjęcia są poprzerabiane z innych konkow 

dokładnie, nie trzeba być grafikiem bo to dostrzec, światło i cień w dwóch batonikach różni się, tak samo wystarczy też spojrzeć na te dwie poduszki po prawej stronie, ułożone są dokładnie w taki sam sposób jak na zdjęciu z konkursu organizowanym na stronie komfort.pl;D a konkurs ten odbył się ponad 38 tygodni temu emotka


akurat to moje zdjęcie i tak, pomysł jest wykorzystany ponownie ale nic nie było wklejane. musisz być niezłym grafikiem żeby widzieć rzeczy których nie ma...Bo różne rzeczy można zarzucić ale akurat tutaj nic nie było doklejone.


Bagietkowe... No bez ściemy;) mnie nie rusza, że wygrałaś ta sama fota, ale nie róbmy sobie jaj, bo fotka jest ewidentnie z tego samego dnia, co ta na komfort. Więc albo już wtedy zrobiłaś fotkę z góralkami albo batony są wklejone. Proste. Jeśli komisji to nie przeszkadza to spoko. Ja się tylko zastanawiam co w takich przypadkach z prawami majątkowymi. W goralkach  zgodnie z regulaminem się je przekazuje organizatorowi. A jak było w komforcie? Jak wygram jakaś fotka to właśnie z tego względu jej nie wykorzystuje ponownie, bo wydaje mi się, że taki zapis o przeniesieniu majątkowych praw to wykluczA. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6689299 Napisano: 11.03.2020 20:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

czy jest szansa, że jeszcze nie wszystkie @ poszły z cheetos?widzę swoje inicjały, a @ brak emotka


niestety, to oznacza, że to nie Ty emotka 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6689185 Napisano: 11.03.2020 12:46:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mili05 napisał(a):
magie1982 napisał(a):

2 razy bezrękawniki 1 raz wódka. 
pracy tona, mega rozczarowanie 
A rozczarowań będzie więcej ze względu na punkt 4.9 regulaminu: Każdy 
Uczestnik Konkursu może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń, jednakże jedna osoba oraz 
osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator 
rozumie ten sam adres zamieszkania lub zameldowania uczestników konkursu), może 
otrzymać w całym konkursie tylko i wyłącznie jedną nagrodę
I, II, III lub IV stopnia
Ciekawe jak rozwiążą ta sprawę organizatorzy, bo kilka osób dostało e-maile o przynajmniej dwóch wygranych.

Widzę, że jesteś swiezakiem na forum to powiem Ci dwie rzeczy:) pierwsza to wątek Moje dzisiejsze wygrane służy tylko do informowania o wygranych, a dyskutujemy tutaj;)
A dwa że konkursowiczom doskonale znają regulaminy i organizator nie będzie miał problemu co zrobić z nagrodami, bo konkursowicz ma kilka adresów pod którymi.moze odebrać nagrodę emotka  to że ktoś się pochwalił kilkoma nagrodami nie znaczy, że wszystkie wiadomości były na jednego maila Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6689131 Napisano: 11.03.2020 10:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

napisze ktoś, może być na priv z jakiego maila informowała żubrówka?

Kontakt@zwolajstado.pl Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6689124 Napisano: 11.03.2020 10:19:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

nyndrza napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zestaw Żubrowki. Fajnie bo bez wysiłku wygrane emotka  

krseta napisał(a):

2x zestaw żubrówka z wezwij stado emotka tyle pracy...

Po tym widać jak były oceniane prace. Ktoś, kto się napracował, wygrywa to samo, co ktoś, kto prawdopodobnie napisał coś na zasadzie "co mi szkodzi". Sam ze znajomymi wysłałem film, przy którym napracowaliśmy się w terenie z wykorzystaniem drona. I co? Wódka, której nawet się pić nie da. Chciałbym zobaczyć wszystkie 55 filmów, które wg jury okazały się lepsze. Największe rozczarowanie związane z konkursami.

nie można mieć wszystkiego. ja spędziłam kilka dni nad filmem, mam wódkę, ale takie jest życie konkursowicza właśnie. wkład pracy nie może być jedynym wyznacznikiem. ktoś mógł wpaść na błyskotliwy pomysł, a jednocześnie prosty do zrealizowania i wygrać główną. tyle.
wódka 8.55

Dokładnie, zresztą zobaczcie ile osób jest zawiedzionych i twierdzących że tyle pracy a tu nic. Konkurencja była ogromna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6688865 Napisano: 10.03.2020 00:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tuandrzej_s napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

Loteria Heineken to znowu padaka jak poprzednio. Chwilę po wysyłaniu maili, już połowa zwycięzców się ujawnia. Kilka osób kręci na tym niezłe lody...

Nie rozumiem. Czemu padaka? Jak można tam kręcić lody? To źle że ludzie się ujawniają z wygranymi?


Chodzi o to, że kilka osób zmonopolizowało grę. Rok temu czy dwa ujawniali jeszcze miasta zwycięzców i stale się one powtarzały. Ze względu na to że jest to loteria to moim zdaniem jest to dziwne...

Ok, teraz już rozumiem emotka  piszesz o listach zwycięzców. To mi rozjaśnia obraz. To rzeczywiście dziwne, ale jak można tu oszukiwać jeśli musisz mieć kody spod kapsli i same kapsle?:) Powiem Ci że u mnie piwa nikt nie pije a sama mam że 100 kapsli emotka  Heineken nie robi kapsli pod promocje, tylko kody są stale dostępne. Sporo osób wygrało po kilka kartonów na święta. Można uzbierać pokaźną kolekcję przez cały rok emotka Wyświetl w wątku >>