Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#6689131 Napisano: 11.03.2020 10:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

napisze ktoś, może być na priv z jakiego maila informowała żubrówka?

Kontakt@zwolajstado.pl Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6689124 Napisano: 11.03.2020 10:19:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

nyndrza napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zestaw Żubrowki. Fajnie bo bez wysiłku wygrane emotka  

krseta napisał(a):

2x zestaw żubrówka z wezwij stado emotka tyle pracy...

Po tym widać jak były oceniane prace. Ktoś, kto się napracował, wygrywa to samo, co ktoś, kto prawdopodobnie napisał coś na zasadzie "co mi szkodzi". Sam ze znajomymi wysłałem film, przy którym napracowaliśmy się w terenie z wykorzystaniem drona. I co? Wódka, której nawet się pić nie da. Chciałbym zobaczyć wszystkie 55 filmów, które wg jury okazały się lepsze. Największe rozczarowanie związane z konkursami.

nie można mieć wszystkiego. ja spędziłam kilka dni nad filmem, mam wódkę, ale takie jest życie konkursowicza właśnie. wkład pracy nie może być jedynym wyznacznikiem. ktoś mógł wpaść na błyskotliwy pomysł, a jednocześnie prosty do zrealizowania i wygrać główną. tyle.
wódka 8.55

Dokładnie, zresztą zobaczcie ile osób jest zawiedzionych i twierdzących że tyle pracy a tu nic. Konkurencja była ogromna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6688865 Napisano: 10.03.2020 00:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tuandrzej_s napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

Loteria Heineken to znowu padaka jak poprzednio. Chwilę po wysyłaniu maili, już połowa zwycięzców się ujawnia. Kilka osób kręci na tym niezłe lody...

Nie rozumiem. Czemu padaka? Jak można tam kręcić lody? To źle że ludzie się ujawniają z wygranymi?


Chodzi o to, że kilka osób zmonopolizowało grę. Rok temu czy dwa ujawniali jeszcze miasta zwycięzców i stale się one powtarzały. Ze względu na to że jest to loteria to moim zdaniem jest to dziwne...

Ok, teraz już rozumiem emotka  piszesz o listach zwycięzców. To mi rozjaśnia obraz. To rzeczywiście dziwne, ale jak można tu oszukiwać jeśli musisz mieć kody spod kapsli i same kapsle?:) Powiem Ci że u mnie piwa nikt nie pije a sama mam że 100 kapsli emotka  Heineken nie robi kapsli pod promocje, tylko kody są stale dostępne. Sporo osób wygrało po kilka kartonów na święta. Można uzbierać pokaźną kolekcję przez cały rok emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6688844 Napisano: 09.03.2020 22:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

Loteria Heineken to znowu padaka jak poprzednio. Chwilę po wysyłaniu maili, już połowa zwycięzców się ujawnia. Kilka osób kręci na tym niezłe lody...

Nie rozumiem. Czemu padaka? Jak można tam kręcić lody? To źle że ludzie się ujawniają z wygranymi? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6688749 Napisano: 09.03.2020 13:49:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
goniurka napisał(a):

A czy informowali już z konkursu Lidla "Koty fundują loty"?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 goniurka 0

zielonaszpilka

#6688193 Napisano: 05.03.2020 19:25:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokii napisał(a):

Czy Cheetos odrazu powiadamia o zwycięstwie? Widzę tam siebie, ale żadnego emaila.. Czy to znaczy, że tym razem się nie udało? 

Na samej górze strony masz koniec dyskusji dotyczącej tego tematu Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0

zielonaszpilka

#6687898 Napisano: 04.03.2020 19:05:02 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

Misynk napisał(a):

as32572 napisał(a):

Dzisiaj w przychodni kobieta napiła się wody, po czym wsadziła swój kubek jednorazowy w to samo miejsce skąd go wzięła, zamiast wyrzucić...
Poza tym, że to obrzydliwe to idealnie pokazuje jakie jest podejście ludzi do kwestii zarażania innych  emotka
Kubek został wyrzucony przez inną Panią, która patrzyła się na to równie zszokowana jak ja.

Wy jesteście świadome, a tą idi*tkę któraś z Was wyedukowała? Czy brakło odwagi?

Nie zareagowała na uwagę, zresztą podobnie jak zwracam uwagę jak ktoś maca bułki, udają że to nie do nich.

Ja zwracam uwagę tak, że pół sklepu mnie słyszy emotka  jeszcze się nie zdarzyło żeby dali radę udawać że to nie do nich. polecam Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6687806 Napisano: 04.03.2020 15:51:29 w SZUKAM....
gosiaczeq napisał(a):

Zgubilam paragon..konkursy nadal trwaja.. mam teoretycznie nr tego paragonu..czy jest jakas szansa ,ze pojde do Carrfoura i dostane duplikat? czy pozostalo liczyć, ze nie wygram emotka emotka

Duplikat dostaniesz ale bardzo często jest on nieuznawany w konkursach. Sprawdź regulamin. Smolar np. niedopuszcza duplikatow Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6687722 Napisano: 04.03.2020 13:17:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonaszpilka

#6687720 Napisano: 04.03.2020 13:14:31 w Zdjęcia naszych wygranych
zestaw Persil z Auchan - kurier Dpd Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6687080 Napisano: 02.03.2020 11:37:27 w Zdjęcia naszych wygranych
mili05 napisał(a):

Plecak + mleko z konkursu "Wygraj krowę z mlekiem" od Nestle

cleo25 i @mili25 dzięki za zdjęcia. Szkoda, że plecak jest pluszowy. Ta biała część będzie za chwilę utytłana emotka  Myślałam, że to jest taki materiał jak np. w plecaczkach skip hop emotka    Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

zielonaszpilka

#6687015 Napisano: 02.03.2020 08:41:27 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Milka w tesco  emotka
Zgłoszenia do dziś, a tam komunikat na czerwono... Rejestracja zamknięta!

Już działa emotka  bez nerw emotka

u mnie też nie działa emotka

Faktycznie nie dziala, Formularz otwarty ale wysłać się nie da:/ czy naprawdę żadna agencja nie potrafi ogarniać dat? A karlsbad już nie pierwszy raz ma ten problem. Pewnie później naprawia Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6686996 Napisano: 02.03.2020 00:59:23 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

Milka w tesco  emotka
Zgłoszenia do dziś, a tam komunikat na czerwono... Rejestracja zamknięta!

Już działa emotka  bez nerw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686916 Napisano: 01.03.2020 16:20:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
forrrum napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy ktoś może mi pomóc w loterii K2? Zgłaszam paragon - w regulaminie jest informacja o tym, że przy zgłoszeniu podaje imię, nazwisko i adres, ale w formularzu nie ma takich pól. Informują poprzez maila a warunkiem odbioru nagrody jest odesłanie oświadczenia, które oni wyślą laureatowi pocztą "Wzór oświadczenia zostanie wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres zamieszkania Laureata, podany w formularzu rejestracyjnym " Tylko, że w formularzu nie podaje się adresu! emotka Poza tym dostałam na maila jakieś tymczasowe hasło do logowania, ale nigdzie tym hasłem nie  mogę się zalogować  emotka  Czy ktoś już to ogarnął?

Najpierw załóż konto i zaloguj się na nie... https://paragony.melle.com/login


No właśnie chodzi o to, że nie wiem jak się zakłada tam konto/loguje emotka  Przy pierwszej rejestracji paragonu dostałam jednego maila z linkiem aktywacyjnym, a  drugiego z tymczasowym hasłem do konta. Link aktywowałam, a hasło nie działa i nie mogę się zalogować emotka  Pojawia się: Dane logowania są niewłaściwe. Czy w jakiś inny sposób zakłada się tu konto niż rejestrując paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686908 Napisano: 01.03.2020 14:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

Czy w loterii Rexony można grać tylko dni robocze? tak zrozumiałam z regulaminu..

Nie, dlaczego, skąd taki pomysł? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686907 Napisano: 01.03.2020 14:17:29 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

ziolko napisał(a):

W kwestii koronawirusa. Media a rzeczywistość. Polecam obejrzeć FILM - nagranie z izolatki w szpitalu - dziewczyna wylądowała tam z podejrzeniem tego wirusa.  Film trwa 12 minut, ale warto obejrzeć go do końca. 

Obejrzałem. Na gorąco: pełna zgoda, moje obserwacje realiów tej tak zwanej "służby" zdrowia dziewczyna tylko potwierdza i uzbraja jeszcze w szczegóły, konkretne przykłady. Na pierwszy rzut oka i ucha film wydaje się być spoko. No ale jak wiadomo, diabeł zawsze tkwi w szczegółach, a mnie tam cały czas od początku coś zgrzytało... Obejrzałem więc raz jeszcze na spokojnie i kiełkuje we mnie podejrzenie, że to może być agitka propagandowa związana z okresem przedwyborczym. emotka Przyznać trzeba, że agitka sprawnie zrealizowana, inteligentna (nośny wątek koronawirusa występuje tu w roli płachty maskującej), bez nachalności, ale jednak manipulacja emocjami i podświadomością w celu skierowania myśli w określonym kierunku... Uczucie zgrzytu tylko się nasiliło. E, pewnie jestem przeczulony... emotka

Dokładnie, niepotrzebnie dodała te polityczne wstawki. Wystarczyłyby suche fakty i każdy wnioski i tak wyciągnąłby sam. Nie podoba mi się to, co dzieje się w kraju i kto nami i jak rządzi, ale nie lubię być poddawana takim manipulacjom z żadnej ze stron. Końcówkę mogła sobie darować.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#6686893 Napisano: 01.03.2020 13:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mi pomóc w loterii K2? Zgłaszam paragon - w regulaminie jest informacja o tym, że przy zgłoszeniu podaje imię, nazwisko i adres, ale w formularzu nie ma takich pól. Informują poprzez maila a warunkiem odbioru nagrody jest odesłanie oświadczenia, które oni wyślą laureatowi pocztą "Wzór oświadczenia zostanie wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres zamieszkania Laureata, podany w formularzu rejestracyjnym " Tylko, że w formularzu nie podaje się adresu! emotka Poza tym dostałam na maila jakieś tymczasowe hasło do logowania, ale nigdzie tym hasłem nie  mogę się zalogować emotka  Czy ktoś już to ogarnął? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686873 Napisano: 01.03.2020 12:26:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bubba napisał(a):

"Dla kochających serc". No jak to? Regulamin podaje, że loteria trwa do 14 marca.

Ktoś się rypnal z ustawieniem daty. Naprawia pewnie później. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#6686337 Napisano: 28.02.2020 00:03:41 w Smolar
forrrum napisał(a):

stamp2 napisał(a):

forrrum napisał(a):

emotka   Ciekawe, czy to wpłynie na aktywność Smolara? emotka No bo skoro pracodawcy wysyłają ludzi z biur do domów...

Abstrahując od tego, czy "koronawirus w Polsce" to fakt, czy tylko plotka, faktem pozostają decyzje pracodawców o redukcji obecności w przestrzeni publicznej pracowników - tym samym postawione pytanie nadal jest aktualne:
CZY NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ZMIANY AKTYWNOŚCI SMOLARA? emotka

Moim zdaniem nie, bez względu na to czy którykolwiek pracodawca będzie odsyłała pracowników do domów czy nie (trwają dyskusje na ile to zgodne z prawem;) - większość tego, co robią pracownicy agencji, da się zrobić zdalnie. Poza tym w Polsce jeszcze nie ma oficjalnie potwierdzonego koronawirusa, więc takie działania byłyby mocno na wyrost. Nie wiem skąd taki pomysł? O inne agencje się nie martwisz? Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zielonaszpilka

#6686265 Napisano: 27.02.2020 17:26:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka

W regulaminie mają to lepiej sformułowane;) tam piszą o tym, że wszystkie kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam dowód zakupu będą usuwane:) Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0