Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beata28

beata28

#6815606 Napisano: 18.10.2021 13:13:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

beata28 napisał(a):

Na przelew z Wybierz ochronę dopasowaną do Twoich potrzeb ktoś czeka? Wszystko poszło?

Do mnie dotarł jeszcze 1 przelew wygrany na początki sierpnia ale z konca sierpnia juz tak, więc nie wiem czy jeszcze dojdzie czy cos pomyliam.

U mnie też właśnie takie dziury w przelewach. Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6815551 Napisano: 18.10.2021 10:42:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Na przelew z Wybierz ochronę dopasowaną do Twoich potrzeb ktoś czeka? Wszystko poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6808084 Napisano: 14.09.2021 09:29:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy czeka ktos na przelew z Amino, widziałam wpisy o przelewach... a u mnie pusto? I jak płaci Halls, na bieżąco, etapami? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6797809 Napisano: 28.07.2021 12:53:54 w Pomocy!!!!
Proszę o pomoc bo mam probem z wypłaceniem 20zł z Kaktusa< na bankomacie  jest komunikat,  że minimalna kwota wypłaty to 50 zł. Nie wiem czy ten akurat takie miał hihihi, czy trzeba to jakoś obejść? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6749119 Napisano: 02.12.2020 09:53:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Tiger Power czeka ktos na przelew od 12.11? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6748744 Napisano: 01.12.2020 10:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czeka ktoś na przelew z Tiger Power? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6745644 Napisano: 19.11.2020 13:48:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

beata28 napisał(a):

Co Ty mi dziewczyno za ciemnotę sprzedajesz, nie siedzę tu od miesiaca. I powiem Ci tak, wygrałam tu konkternie 2x, włśnie po takim siedzeniu i "obserwowaniu". Dokładnie wiedziałam o której godzinie mam puścić zgłoszenie. Widocznie w tym czasie jakiś "króliczek" poszedł na siku. Póżniej natomiast pomimo znania dokładej bramki wskakiwał już inny króliczek i tak jest każdego dnia...wciąż te same króliki czy inne takie

ha ha ha. To żyj sobie dalej w takim przekonaniu. 3 osoby które tam wygrywają są z forum ani jednej nie uważam za hakera. inni pewnie tez sa z forum ale ich nie znam. Teraz już nie dziwi mnie, że ludzie nie chwalą się wygranymi bo innym żal 4 litery ściska. No i wszędzie dopatrują się oszustwa; agencje to oszuści, wygrywający są podstawieni, jak nie wygram to losowali hasła a jak wygram to wybierali ale mam dla ciebie dobrą wiadomość; to się leczy emotka  

A Ty naprawdę nie rozumiesz co napisałam czy tylko tak udajesz dla zmyłki  z reszta swoich "króliczków?
Ja lubię pisać o konkretach, z własego doświadczenia a nie z przypuszczeń i gdybań jak robisz to Ty, dlatego nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy akurat w przypadku tej konkretnej loterii. Przykro mi... Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6745635 Napisano: 19.11.2020 13:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

beata28 napisał(a):

Czasem zna się schemat a brakuje umiejętności np. hakerskich. Wkurza w takich sytuacjach że agencja nie reaguje...

Uwierz mi, osoby które grają siedzą cały dzień i kombinują, wpisują paragony w dużych ilościach. Na wygrana 100 mają tak naprawdę zarobione tylko 50 zł, bo reszta pochłania zakup  produktów. Idą w ilość + schemat opracowany. Nie ma tam hakerów. Ja tak nie gram bo jestem zbyt leniwa by cały dzień tak spędzić. Próbowałam kilkoma paragonami bez skutecznie ale tu akurat wiem że to nie program tylko ilość paragonów.

Co Ty mi dziewczyno za ciemnotę sprzedajesz, nie siedzę tu od miesiaca. I powiem Ci tak, wygrałam tu konkternie 2x, włśnie po takim siedzeniu i "obserwowaniu". Dokładnie wiedziałam o której godzinie mam puścić zgłoszenie. Widocznie w tym czasie jakiś "króliczek" poszedł na siku. Póżniej natomiast pomimo znania dokładej bramki wskakiwał już inny króliczek i tak jest każdego dnia...wciąż te same króliki czy inne takie. Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6745624 Napisano: 19.11.2020 13:16:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

asiatko napisał(a):

Hej. Mam takie spostrzeżenia odnoście loterii bramkowej Dołącz do paczki, Lewiatan, Kropka Bordo. Przez ponad tydzien z kolezanka sledzilysmy liste zwyciezcow uzupelniana na biezaco i spisywalysmy godziny bramek. Wyczailysmy ze nagrody bardzo często wpadały wg pewnego tego samego schematu, nie powiem jakiego, dokladnie co iles minut, i zawsze dokladnie z końcówką 5min. I nam tym sposobem udalo sie wbic - kolezance i mi po jednym razie. To owszem moze byc przypadek, ale my juz odpuszczamy bo wg nas ta loteria bramkowa wyglada na przekret zrobiony pod krewnych i znajomych królika, zwlaszcza ze miejscowosci sie bardzo czesto powtarzaja, a nowi laureaci pojawiali sie dokladnie po tej minucie ktora typowalysmy. Moze sie mylimy, a moze ktos bedzie chcial sie pobawic w detektywa i dojdzie do tych samych wniosków...

Moze schemat sie zmienia? Skoro opracowywałaś schemat to po to by wygrywać a ktoś opracował i wygrywa, wiec czym się to różni. Jak bym opracowała schemat na bramki to bym grała, grała i grała i wygrywała. Jeżeli dało się opracować a znam kilka osób które tam wygrywają i wszystkie są z forum to uważasz, ze to te króliki i znajomi organizatora? Sama chciałas być w gronie tych królików i organizatorów

Czasem zna się schemat a brakuje umiejętności np. hakerskich. Wkurza w takich sytuacjach że agencja nie reaguje... Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6742231 Napisano: 06.11.2020 16:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krotko po 16 sms z pinem  do karty od Jacobsa a karty brak... ma tak kto? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6736328 Napisano: 14.10.2020 19:33:15 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy jest tu ktoś kto posada ksiażkę telefoniczną z woj.łodzkiego dokładnie gmina Pajęczno ?
Szukam numeru do osoby prywatnej po jej danych i adresie zamieszkania. Może jest ktoś, kto jest w stanie mi pomóc. Proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6730193 Napisano: 19.09.2020 00:13:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

beata28 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

beata28 napisał(a):

baxter napisał(a):

beata28 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was kłopt z odesłaniem danych  na loterię Jacobs Barista, wraca mi @....?

Wczoraj  odsyłałam i było ok.

Kurde nie moge za cholere ani z o2 ani wp, pomoże ktoś?

ale wraca Ci mail z jaką informacją?

OdebranePrzenieś Usuń Spam Oznacz...Undelivered Mail Returned to Sender18 wrz 2020 23:51 (1 dzień temu)MAILER-DAEMON MAILER-DAEMON@firstline.nazwa.pldomnie(więcej)OdpowiedzThis is the mail system at host firstline.nazwa.pl.I'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered to one or more recipients. It's attached below.For further assistance, please send mail to postmaster.If you do so, please include this problem report. You candelete your own text from the attached returned message.                 The mail system: host 10.254.41.12 said: 552 5.2.2  Quota exceeded (in reply to end of DATA command)---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
From: [email protected] (Mail Delivery System)

A dajesz jako odpowiedź i ślesz na ten e-mail?  [email protected]  ?

i jako odpowiedz i sama juz adres wpisywalam i z programu pocztowego i logujac sie na konto przez www i nic...  Wyświetl w wątku >>

beata28

#6730191 Napisano: 19.09.2020 00:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

beata28 napisał(a):

baxter napisał(a):

beata28 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was kłopt z odesłaniem danych  na loterię Jacobs Barista, wraca mi @....?

Wczoraj  odsyłałam i było ok.

Kurde nie moge za cholere ani z o2 ani wp, pomoże ktoś?

ale wraca Ci mail z jaką informacją?

OdebranePrzenieś Usuń Spam Oznacz...Undelivered Mail Returned to Sender18 wrz 2020 23:51 (1 dzień temu)MAILER-DAEMON MAILER-DAEMON@firstline.nazwa.pldomnie(więcej)OdpowiedzThis is the mail system at host firstline.nazwa.pl.I'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered to one or more recipients. It's attached below.For further assistance, please send mail to postmaster.If you do so, please include this problem report. You candelete your own text from the attached returned message.                 The mail system: host 10.254.41.12 said: 552 5.2.2  Quota exceeded (in reply to end of DATA command)---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
From: [email protected] (Mail Delivery System) Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6730187 Napisano: 18.09.2020 23:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

beata28 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was kłopt z odesłaniem danych  na loterię Jacobs Barista, wraca mi @....?

Wczoraj  odsyłałam i było ok.

Kurde nie moge za cholere ani z o2 ani wp, pomoże ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6730148 Napisano: 18.09.2020 19:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy miał ktoś z Was kłopt z odesłaniem danych  na loterię Jacobs Barista, wraca mi @....? Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6452983 Napisano: 16.01.2018 13:34:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bardzo szybko głosniczek z Astry w Intermarche kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6444334 Napisano: 20.12.2017 11:07:37 w Smolar
petarda napisał(a):

darog napisał(a):

No ale jak rozwiązaż sprawe z smsmami których nie wysyłają..bo jakoś ciężko uwierzyć. że akurat od Smolara nie dochodzą..

Ktoś pisał/ niejedna osoba, że w wynikam po wstukaniu na stronie wygrał, a sms nie dostał. ja np nigdy nie sprawdzam. Wygrywam raz na rok..
A może smsy "nie dochodzą"...
ktoś to zgłaszał- że jest na liście a sms nie dostał? Rozwiązali to jakoś, przysłali sms? 
No i dlaczego ,laureat ma pilnować i szukać sam czy wygrał czy nie...

A jaką masz pewność że z innych agencji dochodzą? W smolarze masz dodatkowo stronę i możesz sobie sprawdzić więc w czym problem?

No ja np. mam problem przez zabezpieczenia z obrazkami... zarówno ze zgłoszeniem i sprawdzeniem wyników. Fortis rózniez ma zabezpieczenia ale zamiast obrazków są cyfry i wszystko dziala bez zarzutu wiec moze Smolar pomyślałby na zmianą zabezpieczeń. Wyświetl w wątku >>
1 alea 0

beata28

#6443428 Napisano: 18.12.2017 13:14:51 w SZUKAM....
andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Katar, wstrętny katar... jak się go pozbyć? Że dziś muszę z nim robić prezentacje to jeszcze... Ale jutro będę ją wygłaszać emotka  I jak tu smarkając? Muszę się go pozbyć jakimś domowym sposobem. 

INHALATOR emotka

Sinus Rinse (taka butelka do płukania nosa, niepozorna a pomaga) Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6441712 Napisano: 13.12.2017 20:06:47 w Smolar
loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

jokan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

A jak smolar trzyma się zapisów swojego regulaminu? Dostałam w czwartek sms, że wygrałam konsolę (z biedronki i coca coli), w piątek doszło do nich moje oświadczenie laureata. Zgodnie z regulaminem mają 7 dni roboczych od otrzymania oświadczenia na wysyłkę... Myślicie, że jest szansa że przed świętami będzie? Nigdy nic nie wygrałam w tego typu loterii wiec jestem mega podekscytowana i po prostu nie mogę się doczekać;)

Niestety nie liczyłabym na pewno wysyłkę przed świętami.

ja wygralam w ABC w w polowie listopada i nadal nie mam swojej nogrody (tez konsolki)

Kiedys na grill weber czekaliśmy ponad 3 mies...choć powinni wysłać w 7dni. Nie było słowa przepraszam...tłumaczyli-ze sponsor chyba Kamis? Im nie dostarczył...

na jakiekolwiek rezerwy też chyba nie ma co liczyć, bo Smolar tego nie uznaje, na dodatek myślę, że ingerują czasem ręcznie w wyniki losowań emotka aż się prosi napisać do sponsora i nie tylko do niego.
PS. smolarze napraw obrazki bo nie da się wysyłać zgłoszeń, no chyba, że tak ma być.. emotka

od dawna mam takie przypuszczenia..że mają baze numerów tel które mają NIE WYGRAĆ..

Darog nie tyle może blokują te numery telefonów co np. ustalają sobie, że w danym dniu wygra np. numer z którego wysłano tylko 1 zgłoszenie, często miałem tak, że jak wyslalem 1 to wygrałem a jak więcej niż np. 3 to już nie.

A ja myślałam, że tylko ja mam takie jazdy z obrazkami, albo mi znikają albo zaznaczam zaznaczam a nic nie jest dobrze... aż ostatecznie wyskakuje  mi białe okienko, że mam spróbować póżniej, tzn. za kilka godzin i często jest tak, że danego dnia nie umiem posłać nic wrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

beata28

#6440148 Napisano: 11.12.2017 12:00:53 w Smolar
beata28 napisał(a):

zubi napisał(a):

loteryjny napisał(a):

czy karty z Duluxu do LM sa juz doładowane?

czy ktoś jeszcze nie dostał karty?

ja czekam na jedna z 17 .11

czeka  dalej ktos ze mna? Wyświetl w wątku >>
0 0