Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nayas

nayas

#7143410Napisano: 30.11.2023 11:13:16 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon z ABC, Euro Sklep lub Groszek z 4 piwami kozel lub tyskie lub książęce. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7099883Napisano: 12.06.2023 21:31:17 w Smolar
adamo86 napisał(a):

nayas napisał(a):

Były wyniki z tych konków?
https://www.smola...orzechowe-przysnacki
https://www.smolar.pl/poprostu-loteria

Jeszcze chyba nie.
Brak też tych konkursów w wynikach na liście

Coś duże opóźnienie a nie widziałem żeby z forum ktoś się chwalił namiotem. Dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

nayas

#7097175Napisano: 01.06.2023 08:52:52 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Dalej nic emotka  straciłam nadzieje

Wszyscy gracze, którzy zrobili dobry wynik czekają na wyniki a ASPE ładnie leci w kulki. Mam nadzieje, że nie zakończy to się jakimś wałkiem. Trzeba obserwować tą agencje. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7095460Napisano: 24.05.2023 11:39:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon z Pringles z sieci Auchan! Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7092928Napisano: 12.05.2023 13:18:27 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon z piwkiem netto - konk "Otwieramy Sezon w Netto". Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7092640Napisano: 10.05.2023 23:49:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon netto z piwami Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7082289Napisano: 02.03.2023 10:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojawiła się lista zwycięzców na Prince Polo – jak komuś nie chce się sprawdzać podaje imiona szczęśliwców: Parys, Aleksand, Francisz, krzyszto, Jarosła, Stanisł, Arkadius – (pisownia oryginalna z princepolo.pl).  Gratulacje dla zwycięzców oraz dla IQ Marketing 😊emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7081232Napisano: 23.02.2023 15:36:34 w Smolar
FBmarta22 napisał(a):



Nic się nie pali. Tylko czuje co się święci. A potwierdzenie/dokument potwierdzający nr rachunku to jednak prywatne dane. Coś ci widzę nie pasuje moje czepianie się smolara. Może jesteś czarną owcą? Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7081225Napisano: 23.02.2023 15:17:37 w Smolar
FBmarta22 napisał(a):

nayas napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

.

Nie jestem do końca przekonany czy takie informacje może wyciągać organizator konkursu za pomocą regulaminu. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy zachodzi uzasadnione przypuszczenie, że uczestniknarusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Jeżeli narusza prawo to się idzie na policje a nie prosi o dowód potwierdzający, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody natychmiastowej.

Nie martw się, jeśli pojawi się takie przypuszczenie, to pójdą na policję... przecież tutaj bardziej chodzi o ten fragment: "Organizator zastrzega sobie prawo i możliwość weryfikacji, czy uczestnik (w tym laureat) spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy zachodzi uzasadnione przypuszczenie, że uczestnik loterii narusza zasady gry określone w niniejszym regulaminiea regulamin zakłada, że kupić trzeba samemu, a rachunek, który podajesz musi należeć do Ciebie...  Oczywiście bardzo trudno udowodnić, że ktoś paragon kupił, ale pewnie bywa tak, że dowody same rzucają im się w oczy, kiedy np.  kilku laureatów ma paragony z tego samego miejsca opłacone kartą o takim samym początku i końcu numeru... To i tak luz, że wymagają wtedy tylko oświadczenia (pewnie dla ochrony własnych tyłków) a nie dokumentów potwierdzających powyższe...

Udostępnianie prywatnych danych, aby mieć podstawę do odebrania nagrody, gdy coś się nie będzie zgadzać i inne weryfikacje zawodzą. Ciekaw jestem czy to nie jest celowe działanie, żeby odebrać jak najwięcej nagród i wpisać je na swoje konto. Ile uczciwości jest w takim zachowaniu. Nagminne dręczenie zwycięzców oświadczeniem i oświadczenie oświadczenia. Ile smolar zebrał z tego pieniędzy do własnej kieszeni i jak często w loteriach u smolara taki precedens się dzieje. Zasłaniają się regulaminem a odnaleźli dodatkowe koryto. Dla mnie jest to bardzo podejrzane i myślę, że UOKiK łatwo to zweryfikuje.

Całe szczęście, że na forum jest pełno postów o takiej praktyce w innych loteriach. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7081214Napisano: 23.02.2023 14:43:50 w Smolar
FBmarta22 napisał(a):

nayas napisał(a):

Mam pytanie do osób mądrzejszych od siebie - znających prawo. Czy Smolar swoim oświadczeniem może wyciągać od nas dane dot.:
5. za zakup promocyjny zapłaciłem/am z własnych środków a jeżeli zakup promocyjny dokonany był kartą płatniczą to ta karta płatnicza należy do mnie i jest połączona z rachunkiem bankowym którego jestem właścicielem/ką.
7. nr rachunku bankowego podany w formularzu dla laureata należy do mnie, jestem posiadaczem wskazanego w formularzu dla laureata rachunku bankowego.

Czy to już nie podchodzi pod jakiś paragraf, który powinien zainteresować Rzecznik Praw Konsumenta (UOKiK)? wydaje mi się, że te informacje są już mocno poufne. Zaraz dojdzie do tego, że będziemy musieli robić zakupy w sklepie z kamerami, żeby potwierdzić ORGANIZATOROWI KONKURSU obecność danego dnia w sklepie. Szok.Trafiłem raz 500 zł i zamiast cieszyć się z wygranej czuje się jak przestępca emotka .


Myślę, że takie rozkminy, to robi się na poziomie regulaminu i przystąpienia do loterii a nie nad formularzem laureata... A w regulaminie są zapisy:  "Zakup promocyjny musi być dokonany przez uczestnika na własną rzecz i na własny rachunek, uczestnik musi faktycznie zapłacić za zakup promocyjny" oraz "Nagrodą natychmiastową w loterii jest kwota 500,00 zł (...) przekazana w formie przelewu na wskazany przez laureata numer rachunku bankowego, zgodnie z pkt 16.3 regulaminu (posiadaczem wskazanego numeru rachunku bankowego musi być laureat nagrody natychmiastowej)" i w końcu to: "Organizator zastrzega sobie prawo i możliwość weryfikacji, czy uczestnik (w tym laureat) spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy zachodzi uzasadnione przypuszczenie, że uczestnik loterii narusza zasady gry określone w niniejszym regulaminie lub narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Organizator może żądać od uczestnika złożenia dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź doręczenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego
uczestnictwa w loterii, w tym m. in. przesłania wszystkich dowodów zakupów zgłoszonych w loterii, podania wszystkich numerów telefonów / adresów e-mail, które uczestnik wskazał Smolar | agencja promocyjno-reklamowa 5 w zgłoszeniach do loterii, oryginału zaświadczenia z banku laureata nagrody natychmiastowej lub innego dokumentu / dowodu potwierdzającego, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody natychmiastowej
"...
Po za tym, to mają być poufne dane? Info, że sam dokonałeś zakupu, albo że rachunek bankowy należy do Ciebie? No raczej nie...

Nie jestem do końca przekonany czy takie informacje może wyciągać organizator konkursu za pomocą regulaminu. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy zachodzi uzasadnione przypuszczenie, że uczestniknarusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Jeżeli narusza prawo to się idzie na policje a nie prosi o dowód potwierdzający, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody natychmiastowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#7081199Napisano: 23.02.2023 14:16:32 w Smolar
Mam pytanie do osób mądrzejszych od siebie - znających prawo. Czy Smolar swoim oświadczeniem może wyciągać od nas dane dot.:
5. za zakup promocyjny zapłaciłem/am z własnych środków a jeżeli zakup promocyjny dokonany był kartą płatniczą to ta karta płatnicza należy do mnie i jest połączona z rachunkiem bankowym którego jestem właścicielem/ką.
7. nr rachunku bankowego podany w formularzu dla laureata należy do mnie, jestem posiadaczem wskazanego w formularzu dla laureata rachunku bankowego.

Czy to już nie podchodzi pod jakiś paragraf, który powinien zainteresować Rzecznik Praw Konsumenta (UOKiK)? wydaje mi się, że te informacje są już mocno poufne. Zaraz dojdzie do tego, że będziemy musieli robić zakupy w sklepie z kamerami, żeby potwierdzić ORGANIZATOROWI KONKURSU obecność danego dnia w sklepie. Szok.Trafiłem raz 500 zł i zamiast cieszyć się z wygranej czuje się jak przestępca emotka .

Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6876327Napisano: 16.08.2022 10:59:49 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragony z C4 na loterie nimm2 od smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6866023Napisano: 22.06.2022 10:00:48 w Zapowiedzi konkursów
W terminie 15.08 - 30.09 2022 r. kup 3 dowolne wafelki Góralki w ramach jednej transakcji i zachowaj paragon. Następnie zarejestruj dowód
zakupu na stronie www.wafelkigoralki.pl i od razu sprawdź, czy wygrałeś! 
Codziennie do wygrania 10 kart do salonów Empik o wartości 20 zł, co tydzień konsola XBOX, a w wielkim finale hybrydowy samochód Fiat 500! Wyświetl w wątku >>

nayas

#6862343Napisano: 31.05.2022 12:42:17 w Zapowiedzi konkursów
https://loteria.zywiec-zdroj.pl/ Aktualizacja: organizatorem NAV agency sp. z o.o - 500 zł x5 dziennie i główna dom, działka wartość pół miliona. Warunkiem uczestnictwa jest wgranie wyraźnego i czytelnego zdjęcia Paragonu w formularzu zgłoszeniowym.Wyświetl w wątku >>

nayas

#6856198Napisano: 28.04.2022 09:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś jeszcze IQ Marketing nie dało nagrody z delicji? Wczoraj dostałem informacje, że tracę prawo do nagrody  "W związku z brakiem przedstawienia przez Pana dowodów dokonania Zakupu Promocyjnego (w postaci paragonów fiskalnych lub faktur imiennych)." - tyle, że żadnych upominających e-maili nie było. 15 zgłoszeń i jeszcze takie problemy emotkaWyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6854543Napisano: 16.04.2022 20:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkach typu piwo żywiec należy w razie wygranej odesłać/kapsel zawleczkę czy wystarczy, że będę miał zdjęcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6852784Napisano: 04.04.2022 14:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma problem z wysłaniem zgłoszenia w ciastkach san? - raz, że na chromie nie idzie wybrać daty bo się pierdzieli to dwa nie wysyła zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6852376Napisano: 01.04.2022 11:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteria saga od Smolara i wojenny pkt w regulaminie

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji nagrody głównej lub
jej części z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności: stanu zdrowia laureata/ osoby
towarzyszącej laureatowi uniemożliwiającego realizację nagrody, wojny i stan wojenny,
klęski żywiołowe, epidemii, pandemii, warunków pogodowych uniemożliwiających daną
aktywność, katastrofy transportowe, strajki

emotkaWyświetl w wątku >>
0 0

nayas

#6852177Napisano: 31.03.2022 09:48:19 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon na loterie sieć sklepów Groszek  - https://loteriagroszek.pl/Wyświetl w wątku >>
0 0